Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

upadly_aniol

od jutra odchudzanie

Polecane posty

Gość nobody88
Czytając ten post widze, że wiele dziewczyn je bardzo mało, np 1 posiłek dziennie.... też bym tak mogła, ale chce rozsądniej :) Nie chce efektu jojo. Kiedyś byłam na diecie i jadłam bardzo mało, wazylam 49 kg... miałam ogromną motywację... jadłam : 1. sniadania: płatki z mlekiem 2. jakis owoc lub jogurt 3. kanapka z rybką (bardzo rzadko obiad) 4, zielona herbata 2 razy dziennnie i mnostwo wody. Ćwiczyłam 2 razy w tygodniu ( basen i aerobik) oraz w domu Byłam ciągle głodna, nie pozwalalam sobie na zadna przyjemnośc typu kawalek czekoladki czy batonik... i.. nigdy wiecej takiego czegoś. Człowiek uczyc sie na błedach... zatrzymal mi sie okres, mialam zaparcia i musialam ciagle uzywac herbatek przeczyszczajacych bo inaczej nic z tego. Co było potem ?: oczywiscie efekt jojo, prztyłam do 55 kg - 56 kg,ciagle jadlam i nie moglam przestac... to bylo okropne. nie polecam takiego czegoś. Pozdrawiam i zachecam do zdrowej diety. pamietajcie, ze najlepiej stosowac taka diete, z ktora bedziecie w stanie wytrzymac cale zycie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Meriewna
No ja mialam takie same akcje kiedys, pare lat temu, bylam jeszcze wtedy glupia. Jadlam bardzo czesto ale male porcje np. jogurt i brzoskwinie, nasteony posilek 2 pomidory, nastepny jablko. cwiczylam ale tez duzo sie ruszalam, codziennie rolki i rower i na dodatek dyskoteki raz w tygodniu, czasem nawet dwa. No i to glodowanie tez wpedzilo mnie w tragiczny stan i tez nie mialam okresu przez jakis czas, zaczelam mdlec itd. No i oczywiscie jojo rowniez. Teraz jem min. 5 razy , nie lacze bialek z weglowodanami, ale staram sie to robic ogolnie a nie tylko w trakcie trwania diety. Nie zawsze sie udaje, ale nie jest to tez takie trudne. Najwazniejsze , ze kolacja ma byc bialkowa i ze jem ja jakies 4 godziny przed spaniem, tzn. na ogol przed 18. Pozwalam sobie czasem na slodycze, ale z glowa. Poza tym dobrze jest zrobic co 4 dni np. dzien w ktorym je sie wszystko, bo wtedy oszukuje sie organizm a potem np. schodzi na mniej weglowodanow i organizm jest tak pobudzony ze spala wiecej. do tego 6 dni w tygodniu aeroby jeden dzien wolny. Niedlugo zredukuje aeroby do np. 4 razy a 2 razy zastapie cwiczeniami, jakos mi sie nie bardzo w tym momencie chce :) robie tylko brzuszki. Co do Tombaka to jest duzo na google, latwo mozesz znalezc wiele rzeczy na jego temat. wpisz sobie np. oczyszczanie wedlug Tombaka, to jest swiatowej slawy specjalista w zakresie medycyny naturalnej, bardzo popularny w PL, zdziwisz sie jak wiele osob stosuje jego kuracje. Kurde , jestem umowiona za pol godz. na bieganie ale nie chce mi sie, juz gibalam sie dzisiaj prawie godzine ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobody88
Muszę się czymś zająć bo ciągle myślę o jedzeniu :P Ale to przez nudy, aktualnie studiuje i pisze prace wiec nic ciekawego a wspólokatoró nie ma więc nudy... Nie wiem ile kalorii dziś zjadłam, bo nei liczę, ale w każdym bądź razie żadnych pustych :) Tylko tymi waflami ryżowymi zamiast chleba szczerze mówiąc nie mogę się najeśc :) Odkryłam że pijąc Pepsi max 500 ml nie chce mi się tak bardzo jeść (ona ma 1 kcal), no ale co do zdrowa nie zalecam pepsi :) macie jakieś sposoby na oszukanie "głodu" ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maria Mariewna
Ja nie gloduje, wiec nie mam czegokolwiek do oszukiwania. Jak bedziesz chodzila glodna, to masz efekt jojo murowany, a po co ci to? Poszukaj sobie diety turbo albo onz. Ja robie ta druga, jem 5 razy dziennie. Natomiast moze turbo bylaby lepsza dla ciebie , bo je sie co 2 godziny chyba tylko mniejsze porcje. Po drugie powinnas liczyc kalorie, bo jak bedziesz jadla za malo to potem przytyjesz, powinnas jesc okolo 1400 kalorii ewentualnie wzwyz, ale miec bilans ujemny, czyli spalac wiecej niz zjadac. wiem jak to bylo jak sie pisalo prace, lenistwo, wyrzuty sumienia i nudy. Musisz sie ogarnac :) i ustalic sobie godziny cwiczen i stale godziny posilkow, bo incaczej nic nie osiagniesz. Ja pije czasem cole zero. Teraz po detoksie jeszcze po nia nie siegalam, ale pewnie pod koniec tygodnia siegne, ale pije tylko jedna puszke maksymalnie. Jak mysle o czyms slodkim to wtedy pije. Co do innych sposobow nie myslenia o jedzeniu (ale nie oszukiwania glodu) to po prostu zajecie sie czyms innym, sprzataniem, zakupami, wyjscie z domu, pogaduszki przez telefon. zalezy co sie lubi robic. No i nie powinnas miec w lodowce zadnych rzeczy, ktorych tam nie powinno byc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobody88
Nie, nie głoduje :). Chodzi mi o to, że po prostu mam na coś ochotę i nie wiem co wtedy powinnam zrobić :) - a nie jestem wcale głodna... A z tymi stałymi porami posiłków będzie u mnie ciężko bo studiuje i waidomo jak jest :) Nie wstaje zawsze o tej samej porze.. :) wiec juz terminy posiłkow przesuwają sie... Może zastosować że co 3 godziny, ale to też moze byc problem, bo czasem sie siedzi tu i tak i chodzi tu i tam :) Z moja dietą to róznie bywa :) Myślę, że na sam początek wyeliminuje słodycze. na rolkach już jeździłam i zamierzam częściej, ale na razie pogody nie ma... W mieszkaniu nie mam jak pocwiczyc, bo mieszkamy w pare osób - do tego wspollokatorka to straszny łasuch :) Pozdrawiam :).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobody88
aha no i ostatni posiłek do godz 18 :) A Tobie jak idzie ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Kobietki:) słuchajcie stanęłam dzisiaj na wadze i sie przeraziłam! :( waże 78kg! przy wzroscie 176cm. przydałoby sie schudnać tak do 66, zeby bmi bylo ok.. u mnie wszystko widac w boczkach... a raczej BOKACH! Jakby ktos mi przykleil polowki pilki powyzej bioder:( blee. No wiec znalazlam pare cwiczen, na brzuch, biodra i lydki, jutro lece do sklepu po hula hop i redukuje slodycze. Nie bede sie glodzic ani nic w tym rodzaju bo nie umiem:P Prosze o wsparcie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jedynym dobrym rozwiązanie jest niejedzenie po 18 :) ja przez ok 3 tyg nie jadłam już od 17.00. Żołądek mi się bardzo skurczył i najadam się małymi posiłkami.. chudnie się od 0,7 kg do 1 kg w tygodniu, a jem normalnie wszystko, włącznie ze słodyczami :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
TakaJedna93 => mam ten sam problem jezeli chodzi o boczki. ale biore sie za siebie. minely cale 2 dni :D chce mi sie jesc. ograniczam sie jak moge i duzo pije. ostatni posilek 18:30, ale jak mowicie ze od 17 pomaga to chyba sie przestawie :) pozdrowionka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja równiez mam problem z waga najgorzej jest mi sie powstrzymac przed jedzeniem moich ulubionych potraw a to jest najgorsze bo nie sa one zbyt zdrowe szczerze mowiac jestem nowicjuszka i chcialabym wiedziec jakie rzeczy mozna jesc a jakich jesc sie nei powinno moze jeszcze kilka rad na temat cwiczen? serdecznie pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JuliaJulka
nie wiem czemu zawsze jest: dieta od jutra- najlepiej zacząć od razu, żeby nie skończyć jak za każdym razem (czyli dość szybko i znów z irytacją związana, z tym że kolejny raz się nie udało...) polecam kilka sprawdzonych rad: http://www.klubdobrejenergii.pl/dobra_energia_dla_ciebie.html/592/W_Nowym_Roku_schudne_/ dotyczą one może odwiecznych obietnic o odchudzaniu, ale tak naprawdę są wg mnie uniwersalne:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak wam idzie drogie panie? dla mnie to dopiero drugi dzien i najgorzej jest mi wytrzymac wieczorami wciąż czekam na odpowiedz jakie diety najlepiej stosowac pozdrowienia i trzymam za was kciuki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
u mnie 4 dzien, jakos idzie :) ja jem połowę mniej i oczywiscie bez slodyczy i ciezko strawnych potraw. od 18 juz nic nie jem i pije 2 litry plynow. dodatkowo zakupilam plastry odchudzajace(watpie, ze cos dadza ale przynajmniej motywuja mnie wydane pieniadze). wlasnie, jakies konkretne diety ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobody88
hej dziewczyny ! U mnie z tą dietą troche nei bardzo bo miałam problemy rodzinne - ciagle w szpitalu siedziałam i jadłam że tak powiem byle co... zeby tylko nie być głodną. Teraz sytuacja sie jakos ustabilizowała i zaczynam od nowa :). Dziś mój drugi dzień :) Ostatnio oglądałam taki program i tam mówili o celluicie :] I mówili żeby nie jeść żółtego sera, za to można biały - więc zamieniłam żółty ser na chudy ser biały :), nie jem słodyczy (omijam je z daleka - chociaż ciężko - często mam na nie ochote). Co robicie gdy macie ochotę na coś słodkiego ? :] PS. Spróbuje nie jeść po 18 - chociaż w moim przypadku to trudne bo lubię jeść kolacje razem z chłopakiem, a on lubi ze mną, zwykle jak wróci z pracy czyli tak koło 20:00.... Wiem, wiem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim. Zaczęłam dietę 3 dni temu, w moim przypadku to bardzo dużo warzyw i wszelkiego rodzaju "zieleniny", chleb tylko pełnoziarnisty do tego mięska pieczone lub gotowane(nic smażonego) no i wooooooooooooooodaaaaaa. Nigdy nie należałam do szczupłych dziewczyn ale z wagą 62-65 kg (168 cm) czułam się dobrze i zdrowo. Wszystko się jednak zmieniło podczas ciąży, 7 miesięcy leżenia w szpitalu i 30 kg poszło do góry.po porodzie schudłam jakieś 5 kg i........ kolejna ciąża + dodatkowe kg.Na tą chwilę ważę 83 kg, strasznie się sobie nie podobam ale przyzwyczaiłam się.Teraz moja młodsza córka ma 6 lat i moje zaniedbanie niestety odbiło się nie tylko na mnie ale i na niej.Ma nadwagę i naprawdę spory brzuszek.Dopiero niedawno zdałam sobie sprawę jak zły przykład jej daję.Ale koniec z tym. Zaczęliśmy ćwiczyć i jeździć na rowerach,Dzieciaki i mąż jedzą kolację do 18:00 (ja pracuję w systemie 3 zmianowym więc jedzenie zawsze do 18:00jest u mnie niewykonalne ale nie jem na 3 h przed snem i staram się jeść małe posiłki co ok 3h). Szykujemy jedzenie wspólnie z dziećmi i dużo czasu spędzamy na powietrzu.Mam nadzieję że wszyscy będziemy dzięki temu zdrowsi i schudniemy. Życzę wszystkim walczącym ze swoją wagą powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć. Jestem tu nowa, też planuje od jutra się odchudzać. Mam nadzieje tylko ze wystarczy mi silnej woli.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ni..
witam ja zaczęłam od dziś. Może ktoś jeszcze? Będzie lepsza motywacja:) mam sporo do zrzucenia, po ciąży zostało mi sporo kilogramów. Ważę 88 kg, mój pierwszy cel to 80 a później będzie walka dalej. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nobody88
Proponuję Wam eliminację węglowodanów prostych (słodycze, słodzone soki, biały chleb, biały makaron etc). To na prawdę pomaga, poza tym jedzcie naturalne rzeczy, zamiast np jogurtu smakowego ten naturalny. Jest dużo zdrowszy. Ważna jest też ilość !!! To, że zdrowe, nei znaczy że można zjeść więcej - wiem po sobie że po jedzeniu zdrowego jedzenia też można przytyć :) - ja przytyłam po musli :P (nie jedzcie crunchy !!! ) Ja jem po 18 i nie zauważyłam przytycia, jak nie jadłam to też nie schudłam - zreszta co jak co ale czasem trzeba zjesc po 18 ! :) Powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej:) Pierwsze i zasadnicze pytanie kto sie ze mna odchudza od jutra.?? czekam bo tak to razniej dawac znac:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lindek
hej belb i wszystkie dzziewczynki!! ja sie od jutra z Toba odchudzam, tylko prosze, powiedz mi jka? waze 60 kilo przy wzroscie 160 i chce wazyc 50. blagam o cwiczenia i diete!!! please! Pozdrawiam i zgory dziekuje:* aha, taka moja historia. mam 18 lat i chce schudnac, musze. do konca wakacji, bo inaczej juz calkiem sie podlamie. zaczelam cala walke na poczatku wakacji w tamtym roku i tak sobie postanowilam, ze jak nic mi z tego nie wyjdzie przez rok, to juz z tym calkiem skoncze, bo ilez mozna. wiec blagam. zalzy mi na tym by na poczatku wakacji wygladac super i wazyc te zakichane 50 kg!! prosze! jak mam to zrobic! na pewno ktoras z Was ma jakis sposob i cwiczenia, a moze jakies kosmetyki? jeszcze raz prosze i czekam na szybka odpowiedz. jakby ktoras z Was chciala do mnie napisac prywatnie to oto moj mail: rysik.ks@gmail.com. Blagam!!!! jak mi terz nie wyjdzie, to juz sie podlamie i bede taka gruba do konca zycia! i bedziecie mnie mialy na sumieniu:P. licze tez na wsparcie psychiczne. bede ocdziennie odwiedzac kafeterie, no to pa:) mam na dzieje, ze w koncu mi sie uda i trzymam kciuki za nas wszystkie:*********

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość schudne25kg@wp.pl
Napisz do nas i schudnij razem z nami!! Zdrowa skuteczna i szybka dieta bez efektu jojo bez szkoldliwych wspomagaczy!! napisz do nas na schudne25kg@wp.pl i schudnij nowe lżejsze życie w zasięgu Twojej ręki!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mala-czarna 1000
Wszystkim z autopsji szczerze polecam Zioła Tybetańskie . Opinie możecie poczytać w Kafeterii pod tematem Tybetańskie Zioła lub wpisując Tybetańskie Zioła w Google . Ja kupuję na : www.ziolatybetanskie.com Schudłam bez problemu 38 kg. Mój Mąż również . Pozdrawiam Mala-czarna 1000

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Marko34/5
Zioła na odchudzanie są super,. Żonka chudnie a ja pozbyłem się deprechy stosując drugi rodzaj ziół na depresję gdyż miałem z tym poważny problem . Polecam ziolatybetanskie.com Marek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość elektroluz
hej , od jutra zaczynam odchudzanie , za miesiac bede pracowala w nowej firmie , z nowymi ludzmi , chcialabym dobrze wyglądać. Szukam kogoś z kim wzajemnie będę mogła się odchudzać , wspierać i mobilizować. Jeśli ktoś jest zainteresowany , proszę pisać gg 134 200 14 Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obozowiczka3
a ja jestem wrogiem tych ziół . Moja siostra wygląda przez nie już jak anorektyczka , nie wiem czy to zdrowe i dobre . Dla mnie wyglądała ładniej jak była okrąglutka a teraz to sztacheta FUJ...pozdrowionka Grażka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość danusiaplus
43 kg mniej w około pół roku to mój osobisty sukces , naprawdę ja też polecam te zioła tybetańskie , są rewelacyjne i można je kupić na www.ziolatybetanskie.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łódz bez cellulitu
Aktualna oferta Groupon.pl w mieście Łódź:39 zł zamiast 80 zł za Masaż Próżniowy Body Shaping na Piękne Nogi i Pośladki oraz 25% Rabatu na 5 Kolejnych Zabiegów w Bio-Salon http://www.groupon.pl/in/.Cw5MFQ/,113027?nlp

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gornas
Ja po jednym opakowaniu nic nie schudłem no może 3 lub 4 kilo . Postanowiłem jeszcze raz spróbować ale tym razem pełnej kuracji . Po pełnej kuracji trwającej 3 miesiące pozbyłem się 36 kg .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×