Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

upadly_aniol

od jutra odchudzanie

Polecane posty

Gość bąbbelek
a ja polecam Adipex jeśli ktoś szybko się odezwie bo jutro zamawiam go sobie to mogę załatwić Wrocław tel 792662943 50 tabl 150 zł, a30tabl 100zł najlepiej osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bąbbelek
a ja polecam Adipex jeśli ktoś szybko się odezwie bo jutro zamawiam go sobie to mogę załatwić Wrocław tel 792662943 50 tabl 150 zł, a30tabl 100zł najlepiej osobiście

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalua
A co z efektem jojo? Nie, dziękuję, już miałam. I miałam dość. Dziś jestem szczupła i tak mi zostało po sesjach metodą Chlebowskiej. Szybkie, trwałe i nawet przyjemnie. Namiary na Chlebowską http://www.mirachlebowska.pl Bez skutków ubocznych i bez jojo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ona_23l.
hej, przylaczam sie do odchudzania :) dzis zaczelam diete dukana, kiedys bylam juz na tej diecie i zrzucilam 19 kg, wszystko przepadlo przez moja wlasna glupote, i to, ze olalam sprawe, a jednak po odchudzaniu nadal trzeba uwazac na to co sie je, jak po kazdej diecie, pozdrawiam :) moja motywacja jest slub w sierpniu przyszlego roku, chcialabym zrzucic ok 30 kg, to duzo, ale wiem, ze dam rade :) p.s. jest tu ktos jeszcze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anek^panek
ja się na to piszę!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anek^panek
ale ja nie dam rady na Dukanie, tyle razy próbowałam i d**a... :P wolę jeść wszystko, a więcej się ruszać - dziś zrobiłam 32 km na rowerku :P a chciałabym zrzucić jakieś 17 -20 kg do września :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anek^panek
nie ma nikogo, buuuuuuuuuu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gduda1
Witam :) Mam do sprzedania 2,5 opakowania BTL MEDICA SLIM. Kupiłam na allegro za 130zł. Sprzedam o połowe taniej. Hologram, termin do 06.2014 r. Spodziewamy sie z meżem dziecka wiec odłożyłam tabletki. w razie czego podaje maila magdawoz82@gmail.com

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Adipex retard 15 mg. Lek jest oryginalny z Czech, wysyłka ze sprawdzeniem zawartości. Kontakt: alowi@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hipokrytka206
Ja właściwie mam jeszcze tylko 3kg do zrzucenia (167cm wzrostu i 56kg), ale właściwie dla mnie nie waga jest problemem, a hmm, jakby to ująć, ogólne proporcje. Pewnie powiecie, że nic nie da się na to poradzić :( Ale może jednak? Otóż mam dość słabe wcięcie w talii. W ciągu miesiąca udało mi się zrzucić 4cm (z 72 na 68), ale jak tylko zjem choćby porządniejszy obiad (nawet nie fastfood, bo tego już raczej unikam), to wysadza mnie jak balon. Większość koleżanek, jak tyje, to albo robi im się oponka, albo idzie w cycki, a mnie zawsze zanika talia i po prostu mimo dobrej figury ogólnie, mam ogromny kompleks z tego powodu. Jakieś rady? Chodzę na siłownię 3,4 razy w tygodniu, ale dopiero od miesiąca, mam w domu anionowe hula hop i w te dni, w które nie mogę iść na siłkę, kręcę hh ok 15 minut bez przerwy. Wszystko fajnie, póki mało jem i stale się ruszam, a nie da się tak bez przerwy, bo poza odchudzaniem, mam jeszcze pracę i studia, jak większość ludzi. A, i jeszcze jedno - chudnę od góry. Ramiona niemal anorektyczki, a dupsko dalej jak szafa. No może przesadziłam, ale widać dysproporcję. Jakieś rady? Tylko błagam, nie dobijajcie mnie, że wymyślam, bo nie powinno się bagatelizować problemu innych i tak jak Wy, liczę na pomoc. Jedyne, co w tym wszystkim mnie pociesza to niechęć do słodyczy, nigdy mnie do nich nie ciągnęło, gorzej z fastami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja odchudzam się suplementami z owoców aqai oczywiście unikam słodzyczy i alkoholu poza tym jem normalnie szału nie ma ale 1 kg tygodniowo schodzi jestem już 2 miesiące na tej diecie i bez bólu wytrzymuję chociaż lubię słodycze oczywiście zdarzało mi się zgrzeszyć najgorsze są imieniny w pracy mam nadzieję , że do świąt dotrwam http://pl.monavie.com/pl/products/health-juices

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paliczkamwl7
W ostatnim czasie wykryłam owy blog z radami jak schudnąć- jakszybkoschudnac.org. Zastosowałam się do wskazówki na nim zamieszczonej i rezultaty były znakomite.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja ograniczylam slodycze i bralak ketony malin zawarte w raspberry bio i schudlam 9kg!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
ja zastanawiam się nad wyjazdem na wczasy odchudzające z http://www.nawzgorzu.com.pl/ koleżanka była na takich wczasach niedawno i wróciła zadowolona, może to też jest dobry pomysł

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja na wakacje jadę odchudzono bo zastosowałam 3 miesięczna kuracje slimcea - schudłam 15kg. Oczywiście do tego ćwiczyłam i nie objadałam się (nie jadłam też kolacji - ostatni posiłek jadłam o godz 16 i to tylko jakiś owoc)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noname33
ja schudłam 20 kg w pól roku ;) byłam na diecie 5:2 - 5 dni w tygodniu jadłam normalnie, a 2 dni ograniczałam kalorie, do tego piłam duzo wody, trochę ćwiczeń i stosowałam suplement http://dietbooster.pl/ ;) nie mam efektu jojo ;) wagę utrzymuję :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
byłam na wielu dietach, bardzo wielu. Jedne niszczyły mi nerki drugie powodowały że rzygałam jak kot. Zawsze potem efekt jojo bo się poddawałam. Lata praktyki nauczyły mnie jednego. Nie ma diety cud. Nie ma suplementu dzięki któremu od razu schudnę. Nie ma też cudownych ćwiczeń (tych mało wymagających od nas, które pozwolą nam od razu schudnąć) Na pewno pomaga woda - picie jej w dużych ilościach i jeśli jej nie lubisz to ją polub albo wiecznie będziesz marudzić, że jesteś za gruba,za gruby. Spaceruj, ogranicz słodycze (na to pomaga mi www.zielonakawa.max, chyba jedyny suplement który na mnie działa - a może sobie wmówiłam, że to na mnie działa, nie wiem - ale słodyczy jem mniej, właściwie sięgam po nie sporadycznie) i zacznij wierzyć, że możesz być szczupła/szczupły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
szpiegujsms.pl/aaab7e231d zobacz gdzie jest Twój bliski

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Ja z kolei polecam suplement Slim Expert. Jest świetny - bardzo szybko schudłam dzięki niemu. Kupiłam na http://swiatsupli.pl/ . dobry sklep, można dostać dużo rzeczy w dobrych cenach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
Kiedyś myślałam że sylwetka 'gwiazd' jest nie do osiągnięcia. Spróbujcie potestować tabletki na odchudzanie Slimcea. Brałam 3 miesiące, pełną kurację. Schudłam łącznie 9kg. Dobry efekt. Dodatkowo, doskonałe hamowanie łaknienia. Utrzymuje się przez to świetnie zaplanowaną dietę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiktoria741
Ja odchudzam się od 1 stycznia:) idzie mi to trochę kulawo ale staram się. Mam zamiar ćwiczyć z trenerem personalnym z http://metasport.pl/ Nie mam kiedy chodzić na siłownię więc będę ćwiczyć w domu przez internet. To fajny sposób na odchudzanie dla osób które pracują w dziwnych godzinach tak jak ja:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość izka01975
Z nowym rokiem podjęłam walkę z kg i chodzę na wizyty do pani Moniki Górzyńskiej. ma dobre podejście do mnie i ułożyła mi fajną dietę. Nie czuję tego, że mam jakaś dietę czy coś, a działa. Już pozbyłam się 2 kg :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gość
www.limvena.pl Koktajle odchudzające dieta premium zajrzyj i zobacz!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×