Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

upadly_aniol

od jutra odchudzanie

Polecane posty

Gość soonki
Kobitki, wiele lat temu byłam pulchna, a marzyłam być szczupła. Jadłam tabletki odchudzające, diety odchudzajace, itp. Od 30 lat jem wszystko, nie katuję się żadną dieta, ale stosuję maksymę Nie Żryj Dużo, zresztą zasłyszaną od swojej przesympatycznej znajomej, i w wieku 57 lat, przy wzroście 161 cm ważę 50 kg., jestem szczupła, mam dobre ciało, nie mam osteoporozy, uprawiam sport, uwielbiam chodzić w dżinsach, nie mam fałdów tłuszczu i wystającego brzucha. I ma tym forum dziękuję Krysi, która wiele lat temu powiedziała mi, że najskuteczniejsza dieta to NŻD, dzięki niej wygladam, tak, jak marzyłam i jestem zdrowa. Zyczę powodzenie - - jedz wszystko, ale NIE ŻRYJ DUŻO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość 76542qert
nie wierzcie w takie zioła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ppppapryczka
Ja postanowiłam ze jednak zrezygnuje z cięzkich i trudnych dla mnie diet i zapisałam sie na aqua aerobik http://www.aqua-aerobik.pl/ Zdecydowanie wole zamienic nietrafione diety na aktywność fizyczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
a co z suplementami stosujecie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kamakama5
ja już na paru się przejechałam, zero efektów, szkoda pieniędzy, aktualnie testuję slimtin, zobaczymy co z tego wyjdzie ale oczywiście podstawa to dużo ruchu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mandarynka__03
Slimitin Aqua? tez myślałam, czy kupić. Daj znać jakie efekty :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kaska23410
Hej, ja testowałam już chyba wszystkie suplementy które są !, i rezultatów prawie i wyłącznie nie było. Ale trafiłam na http://www.transformatorsylwetki.pl/, bardzo polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agniecha17
Kupuj śmiało! ja kupiłam i jestem w 100 % zadowolona polecam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też już kupiłam ale chciałam słyszeć kogoś opinie :) powodzenia w odchudzaniu ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bajajka
dziewczyny, a co z zieloną herbatą? lubicie, pijecie? bo wyczaiłam suplement z zieloną kawą i herbatą w składzie. slimgreen, teraz na promocji dodają do niego kosmetyczkę. no i zastanawiam się czy kupić, ale naczytałam się sporo o tej zielonej herbacie...naturalny składnik, a działa rewelacyjnie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Do Kamisia
Ja sie zglosilam, bo akurat mam farta i jestem z Krakowa :D takze mam nadzieje ze wygram i zrobia ze mna porzadek. A przede wszystkim z moja nadwaga na udach. Ale bym sie cieszyla....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Angela056
tez to widzialam, fajny pomysl. Tylko ja nie mam odwagi sie zglosic, wstydze sie swojego ciala

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Konte
Angela - wiele z nas sie wstydzi, ale jak wyjdziesz na plaze to tez Cie ogladaja. Czasem los daje taka szanse wiec dlaczego z niej nie skorzystac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dołanka
Tez chcialabym miec takie uda jak Pani Maja, ciekawe czy ten efekt sie utrzymuje i czy dba o siebie. Chcialabym ja zobaczyc jeszcze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nisian
Mysle ze jak dostala taka szanse od zycia to na pewno o to dba. Bo ktora przecietna Polka moglaby tyle na siebie wydac, majac jeszcze male dzieci. Wiem, ze sa to nieliczne wyjatki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sylwialu
A to jej sie oplacalo bardzo, w sumie to musiala tylko swoj czas wolny poswiecic. Ale wydaje mi sie ze duzo osiagnela

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mxmx34
ja się odchudzałam z Nopaliną. Jadłam regularnie, ćwiczyłam pięć dni w tygodniu i do tego dwa razy dziennie stosowałam Nopalinę. Nopalina to naturalne ziarna, które hamują apetyt (trzeba dużo pić), oczyszczają organizm z toksyn i regulują przemianę materii. Dzisiaj metabolizm u mnie działa jak w zegarku, czuję się lekko, jem wszystko (ale nie objadam się) i nie tyję. Dla mnie to najlepszy sposób na schudnięcie. Nopalina jest w 100% naturalna, są to ziarna, które nie są ulepszane w laboratoriach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość odchudzającaaaa
Ja próbowałam już wielu diet... Kopenhaska, owoce, Dukana i wiele innych.... najwięcej schudłam na 10 dniowej głodówce... było ciężko ale było warto... wróciły mi jedynie 2 kg, czyli 8 na minusie:D do tego cera mi się poprawiła i czułam się rewelacyjnie... polecam wszystkim jest ciężko ale naprawdę warto... w ramach motywacji mogę polecić http://mmotywacja.blogspot.com :) Powodzenia!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chica34
Dziewczyny z suplementów działa Nopalina, tutaj są wszystkie informacje: http://www.sanavita.com.pl/91-na-odchudzanie-nopalina.html. Co najważniejsze hamuje apetyt i reguluje przemianę materii, a to są podstawy odchudzania. Preparat jest naturalny, bez żadnych dodatków, więc jest bezpieczny w stosowaniu. Pijcie przy tym dużo wody. Będziecie mile zaskoczone efektami :) Powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość poliiiiii
A ja zadowolona jestem z Cidrexu, ten preparat na prawdę zmniejsza apetyt. szok

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam, ja stosowałam Herbalife i efekty są suuper, zaczęłam od wagi 85kg to było w czerwcu teraz jest 65kg, piłam koktajl 2x dziennie , łykałam błonnik oraz ocet jabłkowy w tabletkach i trochę biegałam , ale tylko na początku.Ciekawa jestem tego preparatu Nopalina, dosyc drogi ale moż warto , chciałabym jeszcze schudnąć z 5 kg a Herbalife już mi się znudził w smaku...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mała ale duża
hej dziewczyny czy moge sie do was dołączyc? chcialam przeczytac cale wasze forum ale bardzo duzo tego jest. wiec na poczatek zadam kilka pytan, czy stosujecie jakas konkrtena diete? ja stosowałam juz kilka diet i niestety nie wytrwałam na nich dlugo, zawsze mialam nadwage od dziecka... kiedy poszlam do technikum schudlam ponad 10 bez diety, poprostu jadlam czesto i malo no i nie jadlam kolacji. poniej poznalam mojego meza i od kad jestesmy razem, zgubione kilogramy wrocily i to z ogromna nawiazka.... musze zgubic 20 kg... jestem zalamana swoim wygladem...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość crazzzychick
Koleżanka poleciła mi cidrex plus ocet jabłkowy z zieloną herbatą, jak na produkt za 15 zł zdziwiła mnie jego skuteczność, od 1 kapsułki zmniejsza apetyt - mileły tylko 2 tyg a ja już 3 kg w dół, oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaq1
Hej!! wiem, że ten portal nie jest przeznaczony do tego typu akcji, ale proszę Was o pomoc:) jeśli możecie to zagłosujcie na tego małego Szkraba:) nie trzeba się logować, a wygrana może uszczęśliwić malucha:) proszę pomóżcie !!! :) https://www.bobovita.pl/home/klub/galeria/14993

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Janina46
Diet stosowalam setki, preparatow na odchudzanie chociaz kilkanascie. Jakies 7 lat temu super skuteczna byla Meridia, ale niestety juz jest nie dostepna. Corka na urodziny kupila mi na gruponie wizyte u dietetyka z calym poradnictwem. Zmienilam diete, a jako srodek Pani doktor zalecila mi BTL MEDICA SLIM, ktory przyniosl super efekty, bo stracilam az 6,5kg juz pierwszego miesiaca. Corka chyba pozazdroscila mi tego i tez kupila sobie ten BTL i tez fajnie stracila na wadze, mowila chyba, ze jakies 5kg, no ale ona nie trzymala zadnej diety i nie ma czasu cwiczyc.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Krystyna53
Ja tak jak koleżanka wyżej też mogę polecić BTL MEDICA SLIM. Bez ćwiczeń schudłam tyle ile chciałam. Lepsze to nawet od Meridii

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×