Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

upadly_aniol

od jutra odchudzanie

Polecane posty

Gość SzaraWilczyca
Czy nie jest za późno aby się tutaj wcisnąć ze swoimi kilogramami do stracenia ? :P :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sabatczarownic
Nie wiem ! nie znam się ! a tak w ogóle jestem zarobiona ! ale kupiłam te Zioła Tybetańskie z strony http://www.ziolatybetanskie.com/ i po przebyciu pełnej kuracji 4 opakowanie która trwała 2,5 miesiąca schudłam 12 kg bez roboty !!! Teraz pije drugą kuracje jestem w połowie i straciłam dodatkowo 8 kg. Naprawdę jestem bardzo zadowolona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gosiunia11
Czytałam i oglądałam w TV . Metamorfoza Pani Poseł Anna Kaleta świetny wygląd i strata 45 kg w krótkim czasie to zasługa diety i że ona pije własnie Zioła Tybetańskie oraz jest zafascynowana buddyzmem .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kalinka 120
Zioła tybetańskie sa OK ! ja schudlam przez pol roku 24 kg a siostra 35 kg

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z nadwagą
Dziewczyny ja też chcę schudnąć jakieś 10 kilo

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hejka wszystkim! Jutro pierwszy dzień wiosny i w dodatku poniedziałek i dobry dzień na rozpoczęcie czegoś... ale ja już rozpoczęłam odchudzanie tydzień temu tyle, że się nie zważyłam... No więc jutro rano się zważę aby mieć jakiś odnośnik. Oceniam, że powinnam schudnąć jakieś 10-15kg Jak myślicie, ile mi to zajmie?? Zapraszam osoby, które się odchudzają do wspólnej konwersacji. Jutro wam napiszę co i jak u mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobre wieści. Przez ten tydzień schudłam tyle, że pozostało mi do schudnięcia 10kg. Dokładnie. Teraz napiszę coś o moich sposobach na schudnięcie. Otóż mam bardzo ograniczone fundusze.... a właściwie ich nie mam i muszę sobie radzić bez wspomagaczy w postaci suplementów diety itp. Stosuję natomiast ocet jabłkowy (3 razy dziennie przed posiłkami roztwór woda plus ocet). Ma to zmniejszyć łaknienie. Podobno podwyższa poziom insuliny. Kolejną sprawą jest ograniczenie pokarmów bo wiadomo, że tyje się od jedzenia a ja jestem strasznym łasuchem. Po pierwsze więc przestałam słodzić herbatę i odstawiłam wszystkie słodycze a po drugie zaczęłam liczyć kalorie i staram się mieścić w 1000 kcal dziennie. I jeszcze ruch: codziennie dwie 15 minutowe serie "brzuszków" i 30 minut joggingu (takiego powolnego bo nie mam kondycji:) Nie jest łatwo bo żołądek mam rozepchany a w dodatku przyjmuję leki, które zwiększają łaknienie i ciągle jestem głodna... Ważna teraz jest konsekwencja!! Trzymajcie za mnie kciuki! Fajnie by było gdyby się ktoś odezwał... a najfajniej by było gdyby sie ktoś przyłączył do mnie. Zapraszam!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Asiu, ja myślę, że dieta 1000 kalorii jest właśnie dla mnie. Ja się bardzo mało ruszam a chcę szybko schudnąć. Zamierzam przestrzegać tej diety tylko przez kilka tygodni i potem stopniowo zwiększę sobie limit kalorii tak aby już nie przytyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Stokrotka70, pomysł hmm.... Powiem tak , zamierzam mniej wiecej jeść te 1000 kcal ale nie przekraczając 1000 :) Dzis odczuwałam lekki głod wiec zjadłam banana a pozniej jabłko. Za mało ale nie mam zamiaru na siłę wpychac w siebie, wypiłam sporo wody. Po 20 jakaś herbatkę wypiję moze owoc zjem i na dzis to wszystko :P Do tego stopniowo brzuszki zaczynam od 50 dzisiaj i potem powiedzmy o 10 wiecej kazdego dnia a w ciagu dnia kilka minut na skakance:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
efiedusiek, widzę, że mamy podobny cel :) Myślę, że "brzuszki" to dobry pomysł ale nie wiem czy dasz radę zwiększać je o 10 każdego dnia. Mięśnie się wyrabiają dłużej. Skakanie na skakance jest fajne i raczej to staraj się wydłużać. Może skacz "rowerkiem". Ja dzisiaj gotuję na śniadanie owsiankę.( Tylko nie wiem czy będzie mi smakowała taka bez cukru). Mam nadzieję, że ona skutecznie zabije głód na kilka godzin. Potem na drugie śniadanie może też owsianka (mam dziś wilczy apetyt na owsiankę!).Obliczyłam, że porcja takiej owsianki (1 szklanka mleka i 3 łyżki płatków) ma 175kcal. Na obiad mam porcję ryżu z warzywami chińskimi. Na podwieczorek jabłka a na kolację kefir truskawkowy 0%. A co ty dzisiaj jesz dobrego? Podsumowanie kaloryczne dzisiejszego jadłospisu: 1 śniadanie 175kcal, 2 śniadanie 175kcal, obiad 400kcal, podwieczorek 120kcal, kolacja 210kcal. Czyli razem:1080kcal Za dużo:( Wiem! Na drugie śniadanie zjem kanapkę i tym sposobem będzie tysiąc. Do tego mam w planie dwie 15minutowe serie "brzuszków" i 30min joggingu (w moim wykonaniu to truchtomarsz)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JULAA
Od jutra tez biorę się za siebie i to na poważnie, chcę kupić parę preparatów... Robiłyście zakupy w tym sklepie http://fiton.pl ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alicjaSopot
ja juz probowalam chyba wszystkiego, diety, preparaty z aptek, silownia, bieganie ale wkoncu kolezanka polecila mi super preparat meridia schudlam 11 kg w 3 miesiace bez wysilku wkoncu waze 63 kg przy wzroscie 175cm (wymarzone!) a wczesniej wazylam 84kg co mnie strasznie wkurzalo i stresowalo, akby co dziewczyny to zostalo mi jedno opakowanie szczegoly na gg 185080 .Alicja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Koalaska
Ja naprawdę bez specjalnego wysiłku schudłam przez 4 miesiące 11 kg pijąc zioła tybetańskie. Polecam Wam dziewczyny które macie problemy z kilogramami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ehh , schudnij .
Witam was dziewczyny . :) schudłam jakieś 13 kg ale to ciągle mi mało . :( jakieś 2 tygodnie ważyłam się , ważyłam 70 , dzisiaj stanęłam na wadze i ważyłam aż 66.9 :D Super , schudłam kolejnie 3 kg :) ale dążę do celu : 58 kg . ;) a potem może mniej . :) Mam wzrostu 173 , już dużo kosci mi widać .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabadabaduuuuuuu
Dołączam opinię że zioła Tybetańskie są bardzo dobre. Nic mi nie pomagało i nie chudłam. Diety sposoby specyfiki. Zioła tybetańskie w 5 miesięcy naprawdę dokonały cudu z moją wagą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość od Alicji
Stosowałam Alli przez 5 miesięcy i schudłam 7 kg . Być może schudłabym więcej ale przekraczałam niekiedy kalorie ponad zalecaną normę .Mam obawy co do aktywności ruchowej bo bywało ,że byłam zbyt pasywna ruchowo . Myślę ,że oprócz spacerów każdy pretekst do ruchu był ważny. Gdy ostatnio postawili nowy przystanek autobusowy pod moim oknem straciłam 300 metrów które musiałam codziennie i czasami wielokrotnie pokonywać. A , więc jeden przykład ruchu już odpadł bo obecny dystans 15 metrów do mojego budynku jest jak widać krótki .Co w bilansie dziennym ruchu i ilości metrów do pokonania może mieć znaczenie . W autobusie jeżeli nie jestem obładowana zakupami to staram się nie siadać - bo jak wiadomo stanie zbija więcej kalorii. Zamierzam odżywiać się jeszcze bardziej zdrowiej i to może mieć dodatkowe znaczenie dla zdrowia i nie nabierania wagi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość komala
od jutra sie odchudzam!!!! mam dość!!!! przeciez ja sie cale zycie mecze ze jestem taka gruba, nie moge tak dalej, musze schudnac i fajnie sie w koncu poczuc!! chce zrzucic jakies 15 kilo. stosowalam juz wiele diet dlatego teraz nie chce nazywac tego dieta bo mi znowu nie wyjdzie, musze po prostu mniej jesc i wiecej sie ruszac. Fajnie by bylo byc w kontakcie z kims o podobnych planach:-) moze sa chetni zebysmy sie nawzajem pilnowali, wymieniali pogladami, ile zjedlismy w ciagu dnia itd???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bosski roman z firmy
i co schudlas cos przez te 5 lat?? zaloze sie ze jeszcze przytylas ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mariolawola
Ja odchudzam się od zeszłego poniedziałku dieta 1000 kal i ocet jabłkowy w kapsułkach, jestem pełna podziwu dla niego, nie wiele jem i mam mniejszy apetyt. Polecam. A na razie jest mnie 3 kilo mniej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soonki
Może to zabrzmi obcesowo, ale najskuteczniejsz dieta, to NŻD, CZYLI NIE ŻRYJ DUZO

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość soonki
Kobitki, wiele lat temu byłam pulchna, a marzyłam być szczupła. Jadłam tabletki odchudzające, diety odchudzajace, itp. Od 30 lat jem wszystko, nie katuję się żadną dieta, ale stosuję maksymę Nie Żryj Dużo, zresztą zasłyszaną od swojej przesympatycznej znajomej, i w wieku 57 lat, przy wzroście 161 cm ważę 50 kg., jestem szczupła, mam dobre ciało, nie mam osteoporozy, uprawiam sport, uwielbiam chodzić w dżinsach, nie mam fałdów tłuszczu i wystającego brzucha. I ma tym forum dziękuję Krysi, która wiele lat temu powiedziała mi, że najskuteczniejsza dieta to NŻD, dzięki niej wygladam, tak, jak marzyłam i jestem zdrowa. Zyczę powodzenie - - jedz wszystko, ale NIE ŻRYJ DUŻO.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×