Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

a dzieciaki to jezeli maz z nia to sa nie tylko jej ale i twoje 😠 ale skarbie nedzna prowokacja czy chcesz ciasteczka do kawy . Anouk dzisiaj propoowala na innym topiku. tez tam byłes/łas? Tak myslałam ta zbieznosc formy.... Moze opusc te emotikoni to bedziesz bardziej incognito ( takie trudne słowo) Co chcesz udowodnic ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a jednak nie jestes zagorzałym fanem bo do Sopotu mi daleko. Kwiatów nie lubie , wawel jet kiepski w smaku. A na sobote randkę mam ustaloną. Nazwa moich perfum nic ci nie powie, chyba że pracujesz w dziale perfumerii .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to sie nazywa platonizm Kreca cie panie ,ktore jecza o słuchawki . No powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie moj drogi/ga niestety nie korzystam z czatów jedynie z cafe. Nie przepadam za słodyczami typu wawel czy wedel wie mnie nie skusisz, sposob zagadywania jest nedzny , a Sopot jes daleko . Żegnam bo mam ciekawsze zajęcie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witaj kobieto zabijam czas. napisałam dzis do ciebie 🌻 Moje doswiadczenia sprzed sprawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ CI.CZYTALAM. WIESZ,SAMA PRZECHODZILAM SWOJ ROZWOD ALE NIE PRZEZYWALAM TAK TEGO. TERAZ TO JEST KOSZMAR. NO CZAS POKAZE. POZDRAWIAM CIE I NIE PRZEJMUJ SIE TYM :TRUPEM\" JEMU/JEJ NIC JUZ NIE POMOZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DZIĘKUJĘ CI.CZYTALAM. WIESZ,SAMA PRZECHODZILAM SWOJ ROZWOD ALE NIE PRZEZYWALAM TAK TEGO. TERAZ TO JEST KOSZMAR. NO CZAS POKAZE. POZDRAWIAM CIE I NIE PRZEJMUJ SIE TYM :TRUPEM\" JEMU/JEJ NIC JUZ NIE POMOZE:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasmi dam sie podpuscic bo nie biore tego do siebie. A jak jemu /jej tak dobrze to jego problem. trzymaj sie bo duzo przed wami i mysle ,ze faceci gorzej przechodza rozwod niz kobiety. Widze to po moim eks. chyba szybciej odradzamy sie z popiolu niz oni Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ach,ta wypowiedz z godz.16.09 bardzo mnie poruszyła. Ta osoba ma świętą rację.Nie powinnam oddalac mojego męża. W koncu to mąż.Nie ważne,ze całe małżeństwo nie zdradzał,pracował kiedy chciał i pieniędzy nie przynosił,wieksżą częśc małżeństwa przesiadził w knajpach. A ja taka nie dobra.Oddaliłam biedaczka:

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj kobieto jestes niepoprawna A gdzie twoj chabit, gdzie rany po biczowaniu. ty jestes zla, zla , zla Zostawilas faceta on byl taki wspanialły i nie żałujesz . To nie wiesz ,ze zona po rozwodzie ma byc sama i cierpiec w samotnoci. A ty grzeszysz:D jak smiesz układac sobie zycie. Zabierasz pewnie męzów zonom albo wolnych pannom :D jak mozesz mialas swoje 5 minut ale ich nie wykorzytałas teraz za kare do klasztoru :D :D :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No nie wiem co teraz mam robic.Moze przeprosic exa.Moze wroci do mnie i zostawi tę kobiete z ktora mnie zdradzal? No cholera.Mam dylemat.Moze ta miła osoba z godz 16.09 mi poradzi,bo chyba sobie cos dzisiaj zrobie. Jastem ZLA,ZLAZLA. mala odnaleziona.Otworzylas mi oczy.Ide sie pochlasatac.HOUK!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
houk \"do napisania\" tez juz spadam. Ide spac musze stac o 5 rano bo jade w delegacje . Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do Bajki piszecie i już - \"Pogadamy zielony groszku jak twoje dzieci będą chciały abyś z nimi do komunii przystąpiła Pogadamy jak bedziesz chciała brać ślub kościelny Pogadamy jak w końcu twoje sumienie skruszeje \" Primo - moje dzieci same zdecydują czy chcą iść do komunii. Od dzieciństwa będa uczone tolerancji i akceptacji dla tego, że każdy jest inny. A zatem bez obaw, jeśli moje dzieci będą chciały pójść do komunii pójdą i nic im do tego, czy ja będę chodziła czy nie. Secundo - nie, nie chcę ślubu kościelnego więc kolejna twoja insynuacja odpada. Z moim sumieniem wszystko okay. Mam czyste sumienie. Niczego się nie wstydzę. I nie wmawiaj mi usilnie, że nasz miłośc jest be. Kim jesteś aby twierdzić, że wiesz co zrobi ze mną Bóg? Jemu zostaw ocenę mnie i tego, co robię. Przecież wierzysz, że jest absulutem. Przecież wierzysz w jjego nieomylną mądrość. To Ty praktykujesz w każdym swoim slowie, jeden z 7 grzechów głównych - pychę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zuoa z trupa zostanę twoja fanka ;) Nie znam osób o tylu osobowościach. Toż to nawet nie jest rozdwojenie jaźni. Fantastyczny przypadek dla jakiegoś młodego, zdolnego i ambitnego psychiatry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Glupio mi się przyznac,ale tez zostałam fanką \"zupa z trupa\". Mała odnaleziona to ma szczęście:) Takiego lola to ze świecą szukac:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, czuję się zaszczycona pomarańczowymi wpisami o moim \'mężulku\", gratuluję wyobraźni, nie ma potrzeby dalszego jejrozwijania;P Gratuluje pomarańczowej odwagi i dobrego wychowania, ale rozumiem, że jedyne, co niektórzy są w stanie wnieść do dyskusji to poziom błotny czyli wytykanie komus rzekomych prawd. Dekonstrukcja przede wszystkim, rozumiem, że za duzo polskiego życia politycznego sie naogladałaś. Bajko, chciałabym uprzejmnie Cię poinformować, że Kościół Katolicki od lat stoi na stanowisku, że dzieci rodziców niesakramentalnych nie są niczemu winne i maja dostep do sakramentów jak z małzeństw sakramentalnych. Jezeli jakiś klecha Ci źle powiedział, powinien on udać sie na kilka lat do seminarium, żeby spokojnie nadrobić zaległości. Aż strach pomyśleć jakie ubytki ma w innych sferach swojej wiedzy teologicznej:( Groszek napisała coś o grzechach, tu nie tylko pycha, ale też brak miłosierdzia. A to chyba podsawowa wartość niesiona przez chrześcijaństwo... Dla stałych forumowiczek wielkie houk, miałam dziś przejścia z panem od busami, PAN MA PRAWO i bedzie parkował, jaka szkoda, że nie mieszka w Szwecji albo Niemczech. Zobaczyłby co prawo mówi na jego prawo:( Zupa z trupa, też i sie podoba:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, zapomniałam do głupoty waszej.... nik znaczący, wiele mówiący :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpadłam tylko przywitać się ;) Ale mała ma niesamowitego adoratora :D:D Oby się jjej w główce od tych komplementów nie poprzewracało:P bo nas zostawi jeszcze dla miłośnika Sopotu :D Anouk, przepraszam jeszcze raz za wczorajsze zamieszanie :O I nie zwracaj uwagi na zaczepki poniżej pozimu szlamu w bajorku ;) Pozdrawiam dziewczynki ;) Groszku i jak podjęłaś decyzję o prezencie?????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hello kobety :D Ale się obśmiałam z tekstu \"miłośnik Sopotu\" :D :D :D Moje drogie z tym prezentem to nie lada zagwostka. Wczoraj przez pół wieczora podpytywałam go, co by mu się przydało. Rany - czasem ciężko się dogadać bo on nie rozumie o co te całe mecyje z trzydziestką. A najlepiej, żebym kupiła (jak juz muszę) coś co przyda się nam a nie tylko jemu. Sprawa na dziś wygląda tak: waham się pomiędzy drzewkiem+konewka i szpadel, spinki do mankietów (które mógłby kiedyś do cywilnego założyć) grawerowane: K+J i J+K (jako symbol, że oboje musimy dbać o miłość i nasz związek raz K bardziej raz J bardziej ale zawsze uzupełniając się) albo duże łóżko do sypialni (do jesieni chcemy już zamieszkać razem) .... eech sama już nie wiem. Głosujcie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, ale i tak wysłałam Ci maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość drzewko i tylko
syna będzie brakować:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i ja sie z Wami przywitam. cos nie jestem na biezaco z cafe i nie bardzo moge sie polapac o co chodzi, ale widze moje kolezanki , ze niezle sobie radzicie z wpisami pomaranczek. a u nas nieco stresujaco bo lada dzien mamy zaczac remont i tak szukamy, spotykamy sie z roznymi fachowcami ,czy co niektorych mozna nazwac pseudo fachowcami. ale mam nadzieje, ze dobrze trafimy. a po za tym znajac mojego ukochanego to on juz ich niezle przypilnuje. zyjemy naszymi sprawami a sprawy ex coraz mniej mnie nakrecaja . my mamy wlasne zycie. faktr , ze niektore teksty ex czy jego dzieci moga czlowieka wyprowadzac z rownowagi , ale nie dajemy sie, cieszymy sie ze jestesmy razem. zielony groszku......mi sie z tym drzewkiem podoba, super pomysl, moze kiedys sciagne:) slonecznie Was pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mhmm czyli zostajemy przy drzewku :) przyznam, że pomysł z łóżkiem też ma swoje plusy... gdyby do niego dorzucić jeszcze kajdaneczki z futerkiem :P dobra, juz nie kombinuję zostaje czerwony klon palmowy. 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Futerko z czasem sie przeciera:P, Groszku, nie warto :) Na dodatek, zameczki lubią się zacinać, kluczyki łamać. Groszku to bardzo niebzpieczny prezent, szpadel bezpieczniejszy:) ;) :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wpisy wykasowano na moją prośbę... Mam nadzieję, że nie macie żalu o to do mnie. Ale zbyt wiele trolli sie pojawiło, jeden calkiem zabawny:) I się troche mało przyjemnie zrobiło, szczególnie wobec małej. Wprawdzie teraz wygląda jakbyśmy mówiły nie wiadomo o czym, ale zainteresowani wiedzą;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk - dzięki za interwencję :) Następnym razem proponuję aby po prostu zignorować takie posty. Nie odpowiadać, nie dyskutować. Pozdrawiam 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×