Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Mam nadzieje ,że głosno zawsze jakas odmiana . W sobote tez cos było ............................chyba DODA . Wystrczy ,że otwieram okno i słysze wszystkie koncerty z amfiterka. Dzięki Podrawiam 😘

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny, a u mnie żadnych koncertów nie słychać, były Juwenalia, jak co roku od wielu lat byłam na nich:P Na meczu kadra - studenci, jakis chłopak złamał nogę, więc będzie co wspominać. Moja studentka na pokazie tańców wykręciła kolano i teraz ma gips, wiec Juwenalia jak co roku kończą się uszczerbkiem na zdrowiu. POza tym mam strasznie duzo pracy, duzo męczących zajęć:( Ciepłe uściski dla wszystkich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk sesja się zbliża, co? :D A w sobotę faktycznie była Doda i tez tam bylam, ale nie z racji zainteresowania ale pracy. I wiecie co? Byłam na tak wielu koncertach, tylu znanych wykonawców ale Doda była jedyną osobą, która śpiewała nawet bez półplaybacku! Czego jak czego, ale głosu można jej pozazdrościć. A tak w kwestii imprez w amfiteatrze to w najbliższą sobotę kabareton. A w Dzień dziecka zabierz mala swoją niunię do amfiteatru, będzie sporo atrakcji dla dzieci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIELONY GROSZKU Ja za Doda nie przepadam ale głos ma to było słychac. Pewnie ,że pójdę do parku W DZIEŃ DZIECKA. A co jest w planach czy tylko amfiterek czy też plac zabaw kolo orłów? Mówisz kabareton tez może byc ciekawy. Moze sie miniemy w tłumie nawet o tym nie wiedząc 🌻 Pozdrawiam ANOUK , CALINECZKE I WSZYSTKIE ODWIEDZAJACE.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej właśnie wpadłysmy na siebie z Celineczką, omawiając prezydenckie kasłanie:P Dobra, wracam do pracy... Sćiskam wszystkich....a dla Waszej informacji moje roślinki rosną jak na drozdzach:D I jeszcze jedno: obejrzałam sobie właśnie przylot Benedykta, jego asystent jest piękny, cudny i powabny....Zresztą nie tylko ja się zachwycam, podobno kiedy wybrano Benedykta i było zapoznanie prezydenta Włoch i papieża, żona prezydenta (dobrze po 80) piała, jaki on piękny, jaki przystojny i cały czas chciała z nim rozmiawiać. :D Gdybym nie miała przystojnego męża, może bym się w nim platonicznie zakochała:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk bo trafisz na topik fatalne zauroczenie - ON JEST KSIĘDZEM :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, fakt.....muszę uważać. Ale ksiądz Georg jest zabójczo przystojny:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała, w Dzień Dziecka nie tylko w amifiterku sa imprezy dla dzieci, plac zabaw też ma być. Dodatkowo atrakcje np. ciuchcia czy koniki mają byc darmowe dla pociech :) Jak tylko będę miala juz program to go tu wlepię :) Gdybyś kiedyś potrzebowała informacji o najbliższych imprezach w mieście albo gdzie, z tego tytułu, bedą pozamykane ulice - daj znać :) Zmykam, bo nie dość że wczoraj do nocy siedziałam w amfiterku, dziś na 7.30 a od rana same telefony ze skargami :( Dziś już usłyszałam conajmniej z 5 razy, że jestem nienormalna, że pozwalam na takie głośne imprezy do 3 rano :( Przykre ale co ja mogę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ok Wklej ten rozkład ja jak mozesz plan imprez na dni morza . A jak kiedys nie bede mogła spac przez impreze to napisze tutaj do Ciebie nie bede dzwonić :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zielony groszku, a już byłaś na ogrodniczych zakupach? Jaki szpadel kupiłaś?:P A tak poważnie, nie dogodzisz wszytskim przy organizowaniu takich imprez. Zresztą tak jest ze wszystkim... Szkoda gadać:( A u mnie w pracy, nie tylko sesja, jeszcze konfa i jakieś zlecenie, więc siedzę na swojej pupie i piszę, piszę, piszę, czasem też czytam:P Buziaki:) dla Ciebie, dla innych były już:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk masz jeszcze Kocham księdza.... i Ptaki ciernistych krzewów ;) A tak w ogóle to który to, żebym zwróciła uwagę???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Ka, też przypomniał mi sie ojciec Ralph... jego osobisty sekretarz, co to za Benedyktem krok w krok chodzi i kartkę podaję, okulary trzyma. Diabelsko przystojny bawarczyk... teolog surowo, ale jesli surowosć ma tak wygladać, to ja chcę jej wiecej... :D Ka, specjalnie dla Ciebie..... długo szukałam http://www.terra.com.br/istoe/1867/fotos/vaticano_01.jpg http://www.panorama.it/media/020001046563.jpg http://www.n24.de/images/2005/08/18/2005081811422800030.jpg już wisz, kogo masz wypatrywać......benedyktowego dziwisza:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz miało być zjadło mi \"e\" :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mała - program Dni Morza (godzinowy) wkrótce wkleję, póki co jeszcze nad nim ślęczymy. W tym roku będzie aż pięć scen! Po Dniach Morza to chyba powinni zafundować mi sanatorium albo SPA ;) Marzenia haha... Anouk odpowiadając na Twoje pytanie, kupilam szpadel. Jest duży i zielony, tak jak i konewka :D Po drzewko pojadę w przyszłym tygodniu, teraz mam tu taki kocioł, że w pośpiechu moglabym wybrać jakiś badziew ;) Pozdrawiam Was z bardzo rozrywkowego wydziału ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki program dosc szczególowy dzieki. Co do zdjec to powiedz fotografom nadwornym niech pokaża piekno jachtów a tego tam nie widac. Przeciez na Wałach jest ich zawsze jakas setka i to wiekszy urok dni Morza niz budki z gadzetami , jedzeniem i piwem. :D To istny Waterworld zobaczysz go jak odejdziesz od głównej sceny.. Kaska firanki cudo tylko ja jej robiłam pokój na poddaszu i tam niestety sa kna dachowe. Firanki w takich oknach jakos mi nie pasują. Ale masz racje jak dla dziewczynki bomba. Anouk ty juz lec na topik Kocham ksiedza - no ale przyznam przystojny okaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak ja wam zazdroszczę tego zlotu Old Timerów !!!!!!!!!!!!!!!!! Takie pięknotki widziałam ostatnio rok temu na Adriatyku i mam pełno ich zdjęć!! Poporostu dech zapiera w piersiach!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! A może któras chce się zamienić ze mną miejscami ? posłuchacie sobie góralskiej muzyki!, zjecie oscypka! kwaśnicę! zupę czosnkową z serem ! popodziwiacie widoki górek! przejedziecie się kolejka linową! gondolową! ?????????? Jestem padnięta, zmieniliśmy już 3 architekta:P bo żadnemu nie chciało się przyłożyć do projektu:O i wstępne koncepcje jakie nam przysyłali wyglądały jak bazgroły 3latka:O Wczoraj też zmieniłam grafika bo mi już sił brakuje do niekompetecji tego ,który twprzył mi stronę- koleś nie rozumie po polsku:O No i przy okazji odwiedziłam komendę policji miejcowej:P panowie zlekceważyli moje zeznania, bo obciążały ich kolegę z podstawówki, więc teraz im sąd nakazał przeprowadzenie dochodzenia od nowa!!- a można było tą sprawę zakończyc rok temu, ale lepiej było kryć kolegę- to teraz panowie mają za swoje!! :D Anouk, kaczka wyjątko wczoraj popisała się no nie ? Czasami wstydzę się, że jestem polką!!!!!!!!!!!!!! I jeszcze ta eurowizja :O:O:O i Wiśniewski ze swoim haremem :O:O Pozdrawiam wszystkie cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celinieczka, ja tam w Twoich okolicach mam dość liczną rodzinkę :D W połowie góralka jestem i stąd pewnie ten diabelski charakterek ;) Niemniej jednak (choć wbrew temu co mówią nam morzem nie mieszkamy. Jakieś 100 km mamy) to tereny u nas fajne a i atrakcji się sporo znajdzie. A za rok mamy finał The Tall Ships Races, zatem zapraszamy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak ale w tym roku The Tall Ships Races obchodzi 50 tkę ;) no nie ?? chyba że coś pokręciłam znowu?? Groszku - a nie chcesz zatrudnić się w \"moim\" mieście??? bo wiesz tutaj tylko latarnie nowe stawiają:O i mapki turystyczne (które oczywiście ja robiłam i troszkę na tym zarobiłam) ale imprezki są beznadziejne :P:O i po sylwestrze juz na żadną nie pójdę :O ( grał jakis miejscowy chłopak który mimo chęci nie potrafił zapanować nad konsolą- i władze miasta jak zaczeły o 23.45 składać życzenia to skończyły o 24. 15 i wtedy na podest wdrapał się proboszcz i tez zanudzał tak z 15 min ) jedynie pokaz ogni był ok !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wszystko fajnie, tylko co ja bym tam robiła ;) Póki co Celineczko, jestem żywym zaprzeczeniem tego, że urzędniczki tylko utrudniają życie, a w ogóle to są z nich flądry :P Faktem jest, że specyfika mojej pracy jak na \"kwitologię i pączkożarstwo\" jest inna. Najwazniejsze, że nie siedzę na d... bo non stop coś ciekawego się dzieje, a poza tym lubię to co robię. Heh idealistka ze mnie, co? ;) Dziś od 7.30 do 3 w nocy pracuję. Sobota i niedziela też w pracy. Ale kto wie, za jakiś czas, jak już dobrze wsiąknę w to \"poletko\", jeszcze ze 3 lata i chciałabym założyć własną agencję artystyczną albo impresariat. Ech.. marzenia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość llllloooooooo00

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
\"pączkożarstwo\"- to chyba domena amerykańskich policjantów :D:D bynajmniej w filmach tak ich przedstawiają:D:D:D A ty raczej kojarzysz mi się z chudzinką i niepoprawną ideologiczką :D:D:D Może pomogłabyś mi przeforsować projekt basenu krytego !!! ( bo wszyscy w okolicy uważają że odkryty wystarczy) tylko ciekawe na jak długo przecież sezon w Polsce jest krótki:O a koszty krytego są większe niż tego badziewia co oni zatwirerdzili! Po za tym obaliłybyśmy układanie krawężników granitowych na wiejskich mostach- przecież betonowe tez spełniają swoją funkcję no nie? a miasteczko raczej dużym budżetem nie dysponuje - tylko brakuje tutaj osób, które by to dostrzegły :O No widzisz już mam dla ciebie pracy na jakieś 3 miesiące albop i dłużej, a jak pomyślę to jeszcze wakat dla ciebie wymyślę :D Pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Z basenem to przychodzi mi jeden pomysł do głowy. Faktycznie, kryty basen pełni funkcje cały rok. Owszem, budowa kosztuje więcej ale równiez zyski są całoroczne. Byc może ten aspekt, nazwijmy go zarobkowy, bedzie dobrym argumentem. A jak w taki sposób nie da sie przeforsowac, to mozna pokusić się o specjalne, rozkładane zadaszenie. Albo zbudowac prywatny basen i zarabiać na nim :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A z tym granitem, to masz 100% racji. Ja też nie rozumiem \"wyrzucania\" publicznych pieniędzy tam, gdzie można zaoszczedzić. No ale może wasz burmistrz, prezydent, czy kto tam rządzi ma układ z panem od granitu? Jednak z tego, co się orientuję to obowiązuje nas ustawa o zamówieniach publicznych, czyż nie? No, chyba że pan od granitu oferuje go za mniejszą kwotę niż beton :P Zresztą, co ja tam wiem ... ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rządzi burmistrz a raczej rozwala pieniądze podatników :O( a układy to ewidentnie widać gołym okiem) ale wyobraż sobie że nikt po za mna i innymi napływowymi takich rzeczy tutaj nie dostrzega \"tubylcy\" uważają burmistrza za Boga i pracowników U.M. też - to jest zabawny widok (często tam coś załatwiam i widzę jak panowie i panie płaszczą się przed urzędnikiem aby ten podpisał im jakiś papierek, o dziwo jak jak zaczynam rozmowe to nikt mnie nie zbywa i nie musze się wygłupiać aby załatwić cokolwiek!) Chyba wpiszę się na formum mojego miasteczka i zaproponuję zmianę nazwy miasta na \" Ciemnogród\" :D:D:D:D:D:D:D:D Wczoraj na dziełce misiek wkopywał słupki pod ogrodzenie tymczasowe i obok na naszej dziełce chłopcy ze wsi zrobili sobie boisko do nogi, wyobraż sobie, że totalnie nas zignorowali ! Jak zaczeli kopać piłka po samochodzie i do tego kląć tak że już nie mogłam wytrzymać zwróciłam im uwagę to usłyszałąm, że to nie moja sprawa jakich oni słów używają i od wychowania to rodziców mają :O Ale chyba autorytet ich rodziców pozostawia wiele do życzenia ;) Chamstwo spotyka się tu na każdym kroku :O i powoli mam dość tubylców i chyba nie będę z nimi dobrze żyła w przyszłości :O I jak pomyslę że moje dzieci z takim marginesem będą chodziły do szkoły to zaczynam rozważać powrót do dużego miasta ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To dal wszystkich ciężko pracujących ;) Groszku ;) a czy jako obywatel miasta mam prawo dostępu do dokumentów dotyczących rozpisanych przetargów na prace remontowo-budowlane w moim regionie?? ...........*..*..*...... .......*..*..*.......... ......................... ......*................. *..*................*... ......................... ....*................... ..*...................*. ......................... ...*.................... ..... .....................*.. ................... .....*.................. ........*...*...........* ......*................. .......*................ ....*........... .. *............*................ ..........*............. .....*............*..... ..... ..*............... ..............*......... ...... *.. ..*........ .....*.................... ...................*.... ...........*............ .*....................... ........................ ..*..............* .*............................ Pozdrawiam cieplutko ;) Nie zapomnijcie zadzwonić do swoich mam !!!!!!!!!! dzisiaj ich święto !!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Chamstwo jest wszędzie. Może tylko w małych miejscowościach jest bardziej widoczne, ot co. Wszędzie są ludzie i ludki. Fakt, faktem że wielu osobom w takich mieścinach czy wioskach wciąż się wydaje, że burmistrz, wójt to wszystkowiedzący mości dobrodziej. Nie wiem, może to wynika z ich braku poczucia wartości. I wydaje im sie, że tylko płaszcząc się, za przeproszeniem, mogą coś załatwić. A przecież tak nie jest. Może dlatego udają, że nie widzą co się dzieje i nie chca nikomu wchodzic w drogę. Boja się, że ten pan wój faktycznie jakieś bóstwo i jeszcze im, nie daj Bóg, ze zlośliwości uprzykrzy życie. Asekuracja pod postacią obojętności. A Ty się wcale nie przejmuj, ciesz się piękną okolicą, domem, ogrodem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tak Groszku masz rację to chyba brak wiary w siebie powoduje w tych ludziach krótkowzroczność ;) A co do okolicy to codziennie podziwiam widoki i wciąż nie wierze że mamy tak pieknie położona działkę ;) z okien salonu będe miała widok na najwyższa górkę w okolicy ;) Wczoraj rozkładałam sobie kocyk mówiąc a tutaj będzie stał mój fotel ;) a tam będzie stolik na kawkę ;) A tutaj będziemy popijać poranną kawusię ;) Ach pięknie to mam, aż samam w to nie wierzę ;) I do tego szczęścia mam jeszcze najfajniejszego faceta pod słońcem ;) czegóż więcej chcieć? Może pełnej rodziny ? ;) No cóz niektórzy mają wieksze problemy, właśnie dowiedziałam się że moja bratowa będąc w 7miesiącu ciąży miała dachowanie :O na szczęście skończyło się tylko na kilku poważniejszych stłuczeniach i połamanej ręce ale to u mojej ciotki:O Rozmawiałam z nią była w takim szoku, że przez 2 dni nie czuła ruchów dziecka, ale już jest wszystko w porządku :) bardziej ciotka przeżywa i cała winę za ten wypadek obarcza siebie:O kobieta nie może pogodzić się z tym że to czysty przypadek,że bratowa straciła panowanie nad samochodem, ale cóż po za słowami ostuchy i pocieszania nie moge im inaczej w tej chwili pomóc! Mam tylko nadzieję, ze dzidziusiowi nic się nie stało, lekarze zapewniają że wszysko ok. ale ja czuję jakiś niepokój w końcu to mój siostrzeniec ;) Pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×