Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Celi, ja wymieniam z Ka uwagi na temat mojej stopki:P Celi, nie doceniasz mnie, mam w wersji drukowanej, nie powiem z czyim wpisem:P Jak mam czas, to przegladam różne takie strony, czytam, żebym potem nie wyszła na ignorantkę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Apropos stopki:p czy zdobywania wiedzy. Z jednego i drugiego nie żartuje nigdy:) Dziś jestem śmiertenie poważna. i na kochankach jeszcze nie ruszyła lawina krytyki:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dobra teraz oglądam o operacji żelazo, zobaczymy, ocenimy, pomyślimy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do anuk
uważaj żebyś Prometeusza z Jezusem nie pomyliła i odwrotnie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postanowienie
Dziękuję Ddziewczynom za odpowiedź. Przemyślę to sobie raz jeszcze. . . tylko jakoś tak przykro, że jest się potem tylko cieniem,.. może w odpowiednim momencie życia, doceni mnnie jako kobietę, ....boli, .ale jest czas i konkretna nadzieja i konkretne działanie ...Caalineczzka i Anouk dziękuję za konkretną radę, bedzie dobrze! ... zastanawiam się tylko skąd bierze się takie uczucie żalu, że nie jest się tym kims ważnym , taką drugąa szansą godną miłości ... ... ...nareszcie wychodzi słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
postanowienie, ja nie chciałam dawać kokretnych rad:) Ja pisałam tylko moje przemyślenia..... Trzymaj się ciepłó U mnie się rozpogadza :) Wynagradza mi to kawał dnia spędzony w urzędzie miejskim (przecież urzędnicy tam są niesamowici):P Groszku, to nie był Twój wydział, tylko okienka z podaniami:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postanowienie
.. jeszcze tu jestem, trzymam się ciepło hi hi hi ...ale chcę napisać, że postanowienie postanowiło po kolejnej rozmowie, poddać się na jakiś czas i pomyśleć o sobie i zacząć na nowo śmiać się, zdjąć szpilki a ubrać trampki, złamać swoje konwencje i zdobyć siłe i odzyskać pewność siebie...oczywiście nie zapominając o nim i być może w trakcie takiego nastroju szczera rozmmowa będzie miała naprawdę sens....i efekt. tak zrobię.. ....znów wyszło słońce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk - no pewnie, że to nie był mój wydział. U mnie dostałabyś kawkę albo herbatę :D A później pomogłabym Ci zorganizować jakąś świetną imprezę ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:D z lotem balonem włącznie?????? jeśli tak to się kopnę a mojego wrocławia:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Oj nie ładnie dziewczynki!!!!!!!!!! :P Zapomniałyście o mnie !!! Ja tez chcę polatać balonem ;) I kawki się napić :P Miłego dnia życzę ;) Postanowienie wpadaj do nas i opisuj aktualny stan rzeczy w swoim związku ;)Zobaczysz wszystko się ułoży ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi 🌻 u mnie wychodzi słońce. W końcu. Dzis kolejny dzień zaliczeń. Bleeeeeee.... Siedzą i się męczą , a ja na kafe:P Nie ma sprawiedliwości na świecie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ani to odpuść im trochę :P i szybciej będziesz w domku przy swoim słoneczku, które nie jest tak kapryśne jak ta nasza gwiazda na niebie ;) U mnie pogoda tez nie rozpieszcza :O Do tego jest dość chłodno :P ok 15 stopni Brrrrrrrrrr Własnie odebrałam zamówienie z Avonu - no dziewczynki dzisiaj to będzie się u mnie działo a działo :D:D:D musze wszystko przetestować :P Buzka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość postanowienie
....ok wpadać będę ......tymczasem, czas na relax ! hej ho

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, kurczaczku-buraczku:P Pamiętasz? Może z tym Avonem nie wszystko na raz:) Ja sobie muszę też pójść kupic jakiś kremik i pewnie coś niecos jeszcze mi wyskoczy przy okazji:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lot balonem? Czemu nie? :D Ja tez dziś się zrelaksuje na koncercie Garbarka. Już nie moge się doczekać! A wiecie jakie było zaskoczenie mojego Skarba, gdy zobaczył prezent urodzinowy... ech warto było jechać samochodem w pozycji leżącej z ogromnym klonem :D aż mi sie łezka zakręcila w sobotę. Pozdrawiam słonecznie, bo jakoś wiosenniej się dziś u mnie zrobiło

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, Garbarek:) Jak Ci dobrze:) Nijak sie jednak dziś nie wyrobię do Szczecina i z powrotem:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, czy macie kontakt z Garnierą? poproście ją by skontaktowała sie ze mną na e-maila.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzisz Ani, gdyby Giertych był ministerem edukacji gdy prezes PiS-u chodził do szkoły to nie było by teraz tego rechotu i smiechu że kaczka nie potrafi piewać hymnu :D:D Już min. edukacji dopilnowałby swego ucznia i nauczył patriutyzmu na specjalnych lekcjach :D:D:D:D:D:D:D:D Yennyfer ja niestety nie mam żadnego kontaktu z Garnierką :O Kilka razy prosiłam ja tutaj na topiku żeby się odedzwała i nic :O Myślisz, że coś jej się stało??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie myślę ze jej się coś stało. Oby nie, odpukać. Ale przeszłam to co ona - byłam z moim mężczyzną, rozwodził się, mieszkalismy razem. I nic - tak jak u niej.Napisałam do niej, chciałam z nią pogadać - jak sobie radzi, jak żyje - bo mi jest bardzo ciężko. I nie odzywa się - na topiku też przestała pisać. Więc jak któraś by miała mozliwość to bardzo proszę - przekażcie jej odemnie że czekam na kontakt.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Yenny, wysłałam Ci maila ze znanym mi namiarem, tego, którego masz w swoim profilu:) Celineczko, widziś, jakie to proste. I wszystko byłoby pięknie, zgodnie z przepisami i pieśnią na ustach:P No i NORMALNIE:D Bo oni przecież na punkcie normalności mają fioła....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam na myśli Twojego maila z profilu:P A w srodku namiar:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Moje drogie, życzę wszystkim cierpliwości z okazji Mundialu, spokoju i dużo poczucia humoru. :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny!! kiedys pisałam tu.Czekalismy na sprawę rozwodową mojego partnera.Jest juz po pierwszej sprawie.Następna za miesiąc i wszystko wskazuje na to ,ze ostatnia. Trzymamy sie dzielnie i razem.Wszystko jest na dobrej drodze. Pozdrawiam Was ciepło!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Już po Dniach Morza... ufff! W nocy zmarł mój ukochany dziadek :( A z dobrych wiadomości to mój J. i jego ex wystąpili o unieważnienie ślubu kościelnego :) Szkoda tylko, że mój dziadek nie zatańczy już na naszym weselu... Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×