Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

MM-

On się rozwodzi i zaczyna związek ze mną

Polecane posty

Jamie Cullum? Po raz pierwszy w Polsce:p No, ja mam południowy zachód, ale niestety w te upały nie było to najwspanialsze przeżycie. A mój mąż dalej śpi. Dziś w nocy pracował, a w dzień miał extra zamówienie i mi padł:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróbla, nie przejmuj się ex i młodą :P Niech mamuśka podpuszcza, rozpuszcza i co tam jeszcze chce :P To nie ty póżniej będziesz miała problem zujarzmieniem rozbrykanej nastolatki w wieku dojrzewania ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No tak , mąż Anouk się obudził i kolezanka jest teraz zajęta ;), Wróbla ściska bilety i cieszy się , że nie dała się wpakować na wieś tak jak ja ;) a ja samisia zostałam buuuu:O Dora dziewczynki, muszę znikać ;) Do jutra ;) Pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, TVP1, lubię ten film. Zabawany i ciepły:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Posiedzę z Tobą, śpi:( A nawet kolację miami zrobiłam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aaaaaaa, dołaćze wkrótce do grona działkowców. Szukamy działki pod miastem:p pod dom:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anouk, to wspaniale ;) Powymieniamy sie doświadczeniami w hodowli roślin ;) Ostatnio upatzryłam sobie takie śmieszne drzewko tylko nazywy zapomniałam :O gapa ze mnie :O Ja tez lubię ten film, ale widziałm go chyba z 5 razy i jakoś nie mam ochoty uczyć sie go na pamięć .;) A mój za chwilkę będzie w domku ;) I będę go tulić ;) cmokać i ......... bo bardzo się za nim stęskniłam ;) nie widziałm go dzisiaj 10 h :O to prawie rekodr ;) Jutro planujemy znowu ognisko i fajnie byłoby gdyby temperatura była taka jak dzisiaj . Pozdrawiam ;) Obudz tego swojego śpiszka, bo w nocy nie bedzie chciał spać, a ty jutro będziesz wyglądać przez niego jak miś panda :D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
On ma kondycję taką, że umie spać 14 h, Film mnie zawsze bawi, teraz chyba po raz 4.:P Jest tak zmęczony, że pewnie rano bedę wyspana:P Edward Norton, bardzo lubię tego aktora:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A my jutro malujemy nasz dawny pokój w domu moich rodziców. I wieczorem idziemy do znajomych, musiałam przełożyć, bo dziś mi mój mężczyzna padł:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Celi, bingo!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Dobrze obstawiałam, że czeski ksiądz katolicki to sam Milos Forman:D:D:D Patrzę, znam twarz i ta opowoasta o Czechach:p Celi, chyba Twój wrócił. ja popijam czerwone winko i patrzę , jak mój mąż śpi zwinięty w uroczy kłębuszek:) Pięknie jest:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróbla
Witam od rana. Wczoraj się wyłączyłam bez kontynuowania tematu Jamiego bo wrócił mój Mężczyzna z roweru i domagał się współczucia i zachwytu dla osiagnięć sportowych. Anouk ten film jest naprawdę bardzo przyjemny i też lubię Edwarda Nortona. Porównując te rolę z momentami demonicznym wyrazem jego twarzy w Fight Clubie aż nie chce się uwierzyć. A co do Jamiego- to jest takie super dziecko jazzowe- zawodnik ma chyba 24 lata i 2 płyty na koncie, śpiewa standardy i własne kompozycje, szaleje na fortepianie. Rewelacja! Przywiozłam sobie 3 lata temu jego płytę zza granicy, nikt o nim wtedy nie słyszał a teraz proszę gwiazda! Polecam. No własnie zostałam sama na cały dzień, ale mam troche pracy więc może i dobrze. a poza tym dzieci wyjeżdżają a to oznacza trochę spokoju. Cieszę się, że tu do was dołączyłam, to szczerze powiedziawszy pierwsze moje doświadczenie w takim rodzaju komunikacji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy mnie
jeszcz pamitacie - kiedys sobie o Was przycupnelam jako Gostka. nie pamietam nawet hasla, wiec nie moge sie zalogowac tak jak dawniej. tak sobie czasem Was pczytywalam i nie mialam dwagi i sily sie wlaczyc. ciesze siz ze u Was w porzadku. Garniera trzymam kciuki zeby sie udalo. co u mnie - spotkalam go z zona na miescie, nic jej nie powiedzial. bylam epizodem tak jak mi napisal. w pracy - po dlugiej walce przedluzyli mi kontrakt. tego wszystkiego bylo troche za duzo na mnie. zaczelam sie leczyc z depresji. moze kiedys sie te rany zagoja. w przyszlym tygodniu jade polazic w Alpach. a co Wy planujecie na wakacje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Gostka. Niefajna sytuacja, współczuję. Może to wcale nie tak, że byłaś epizodem. Może próba naprawy małżeństwa okazała się dla niego ważniejsza... Cóż, tego nie można potępiać. Przecież same chciałbyśmy, żeby nasi mężowie, walczyli o nasze małżeństwa, czyż nie tak? Spokojnie, swój na swjego musi trafić :) Plany urlopowe - remont meszkania i jak wystarczy kasy, może Grecja? A właśnie Anouk, mój zdecydował się :) Jeśli tylko się uda wyrobić z kasą, to on jest chętny na wyjazd do Grecji... Hurrra!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy mnie
zieloy groszku zycze udanego remontu i wyjazdu do Grecji - ngdy nie byam ale wiem, ze tam ladnie. puzle dotyczace jego trohe sie nie ukladaja - jesli chcial naprawiac malzenstwo dlaczego ze mna zaczynal, przekonywal, ze sie rozwiadzie, planowal, nic jej nie powiedzial, jak zdecydowala wrocic to polecial jak na skrzydlach, nie przejowal sie mna. wlasciwie klamal mi a teraz klamie jej nie mowiac prawdy. nie mam duzego doswiadczenia w tych sprawach. w sumie mijej zal - zyje z kims kto potrafil tak zle o niej mowic. wiem, ze kocham wyobrazenia o nim. chyba tak musi zostac. bylam odswiezaczem czyjegos malzenstwa. on zaprzecza wszystkiemu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy mnie
troche - oczywiscie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróbla
W Grecji pięknie, szczególnie jesli trafi sie w miejsca mniej popularne- polecam Chalkididki, srodkowy palec półwyspu. No i jedzenie tam pyszne dla nieodchudzajacych się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróbla, ja mam ulubioną miejscowość w Grecji :) Moi przyciaciel mają tam hotel i przez 6 lat tam jeździłam. Później przyszła praca, życie i jakoś nie było możliwości przez ostatnie 3 lata. Stęskniłam się za Grecją i chciałabym też pokazać mojemu miesca, które wciąż są w moim sercu i pięknych wspomniniach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróbla
Takie miejsca są najlepsze. no i bardzo fajnie się do nich wraca po przerwie, trochę jak do domu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem czy mnie
ale staram sie od tego dna odbic. kidys moze sie uda. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczynki, ale sie rozpisałyście. I jak to miło się Was czyta. Ja to dalej taka zasmucona chodzę, bo wciaż u nas jakies starcia i dosłownie walka. Chyba zmienię front i stane się zupełnie obojętna na jego humorki. Wiem ,że ja chce dobrze dla nas, ale samo moje chcenie nie wystarcza. Wydaje mi sie ,że jestem z tych kobiet, które kochaja za mocno i z takiego kochania nic dobrego nie wychodzi. Przestałam juz wybiegać w przyszłość i teoretyzować odnośnie relacji z jego dziećmi. Ogólnie chociaż dzieci sa grzeczne to jednak czuje tę sztuczność w naszych relacjach i jak bedzie dalej jedynie czas pokaże. i jeśli jestesmy razem to jedynie on może pełnić rolę weekendowego ojca majacego raczej mały wpływ na dzieci. Czytałm tu wiele razy jak to dzieci od faceta wchodzą na głowę, są złośliwe i duzo innego złego. Takiej sytuacji w ogole sobie nie wyobrażam.Póki co mój dba o to by jednak jego dzieci szanowy nas i to że jesteśmy razem. Jednak do normalności i do luzu daleko. Widzę, że dziewczyny bardzo lubia roślinki. Mnie do prac w ogródku cos nie bardzo ciagnie. Ale planuje -jak tego słowa nie lubie - ,że jesienią powycinamy kilka juz starych drzew owocowych i krzewów i zasadzimy nowe by znów cieszyć się z owoców. I to już rzeczywiście roczek ma juz nasz topik. Fajnie ,że jesteście, i nawet nie wiecie jak czasami pomoce. Bo nawet małe dobre słówko potrafi spowodować uśmiech na twarzy. Wszystkiego naj naj naj. Trzymajcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny.Kiedys tu pisałam. Moj partner był w trakcie rozwodzu.Bardzo mi pomogłyście. Juz jesteśmy po...Wszystko się pomyślnie ułożyło. Zyjemy szczęsliwie.Dziękuję za wsparcie i rady. Wszystkiego dobrego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No proszę, kolejna koleżanka z naszeo topiku, która odnalazła już spokój i szczęście. Ja nie wiem, co to lato robi z nami wszystkimi? ;) Strasznie się cieszę :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wróbla
Pierwszy krok do naszego szczęścia to to, że Oni zdecydowali się na rozwód. Przecież zazwyczaj jednak tak się nie dzieje. Czyli tak naprawdę jesteśmy w grupie Wybranych. dobrze, że sa przykłady calkiem szczęśliwych zakończeń. Powodzenia!!! Ja wrociłam znad wody, fajna dziś pogoda, deskarze śmigają aż miło. A tak przy okazji- jak juz pisałam jestem nowa w tym rodzaju komunikacji, czy ktos mi może powiedzieć kiedy przestanę byc pomarańczowa?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groszku, czemu nastąpił powrót starej stopki:P Te zmiany u Ciebie są straszliwie szybkie...nie nadążam:) wróbla, na głównej stronie forum jest odnosnik do rezerwacji nika:) Nam słodko minął weekend, wczoraj byłam sama (extra fucha my husband\'s), a dziś już bardziej rodzinnie:) ninke, spokojnie:) nic na siłę i więcej luzu, może zbyt bardzo się przejmujesz????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wróbla jak wejdziesz w preferencje na górze, jest taki przycisk i jak sobie wypełnisz wszystkie pola ;) wtedy staniesz się czarna:D:D:D Kobietka ;) witaj ;) I pozostałe koleżanki tez witam, a że nasza ilość powiększa się nie będę wymieniac z nicków ok ;) U mnie rezo z ogniska, ale za to pochasaliśmy trochę po laskach i tych w górach i tych na nizinach :D:D:D:D:D:D:D A że topik ma dzisiaj urodziny, to częstuje was dobra kawką i tortem ;) Szampana zostawmy na drugie urodziny ok ? :D:D:D:D Pozdrawiam cieplutko ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam te bardziej i mniej szczęśliwe! Bardzo chciałabym dołączyć do Waszego topiku. Tylko chyba na razie nie mam podstaw do tego, buuu... Teraz czekam, na wóz lub przewóz.... Ile można czekać? Ile Wy czekałyście na swój \"debiut\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, hej... zatem dziś dmuchamy wszystkie świeczki???? Ale myślę, że lepiej ten przywilec zostawić naszej matce-założycielce MM????? Witam wszyskie stare, starsze i najnowsze, te happy i te sad:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×