Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sprytny Zbyś

ON szuka JEJ

Polecane posty

Gość Agnie
Sprytny Zbysiu - rzadki okaz - przeuroczy daje pokaz wdzięku, klasy i uroku, słodzi p(Ani)om krok po kroku Drogi Panie, może zaraz bym Ci tutaj podesłała kilku panów na nauki? bo to takie tępe tłuki... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cichyon
Gdy chcesz rymu albo taktu Wsadz kutasa do kontaktu ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowy Gość
Aniu, Aniu Co Ty ze mną zrobiłaś? Rymy we mnie Zbudziłaś Rymy rozsypane Kto tu teraz posprząta? Zmiecie je wszystkie do kąta. Aniu, Aniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowy Gość
Aniu wracaj oddam Ci rymów pałeczkę Juz poszalałam troszeczkę. Aniu, Aniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ku- ku
stuku, puku

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość co tam
co tam , co tam czy to hipopotam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam i o zdrowko pytam jak mija weekendzik? moze bedzie jakis sledzik? Moze kielliszeczek wodki? choc od niej ponoc rozum krótki Wiec zaproponuje kieliszek wina tak do towarzystwa ktora napije sie ze mna dziewczyna?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo Anna
Jam jest chetna Zbysiu miły im pomysły sie skonczyly choc ja lubie bardziej koniak moge wybic z Tobą winiak.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania Anna czy Aneczka? CZy to Ty moje słoneczko? Juz wrocilas moja droga? JAka była twoja droga? Czy padało i grzmialo a moze slonce grzało?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo Anna
Jam jest Anna nie Aneczka I nie jestem Twym słoneczkiem Moze bym i chciala ale Ania by mnie zaje****

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Och Anno szkoda zes nie Anią chetnie porozmawiałbym z Nią Ale Tobie moge oddac swa uwage lecz prosiłbym o powage jam dostojny pan :D:D:D:D:D:D:D:D ha ha ha ha ha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo Anna
Jasne Zbysiu moj drogi Ania pewnie ci przyprawia rogi A ty siedzisz sam wac Pan!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co ANia robi to Jej sprawa nie jestesmy małzenstwem wobec prawa Jestesmy znajomymi z forum wiec nie psuj mi nastroju Ona jest kobieta wolną wiec co tylko chce robic Jej wolno A Tobie nic do tego dziewcze mile wiec odpusc sobie na tą chwile!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jo Anna
dobra ide nie chca mnie tu pewnie nie mam biletu tu sami dostojni panowie i piekne panie nie ma miejsca dla mnie spadam czesc wsadzcie se w dupe to forum niech was wszystkich trzasnie piorun!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
buhahahahhahaa....jo Anna rozbawiłaś mnie do łez, nawet jak mnie cosik gniecie ( oczywiście forum w ....wiecie ;-) ), to i tak było ciekawie spotkać pannę od piorunów u nas, na wieczornej kawie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem Zbysiu miły

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem Zbysiu miły
czerwonego wina me usta by sie napiły lecz nie wiem czyna pewno czy to tylko tak w ciemno zapraszasz czy nie powiedz że

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowy Gość
O Zbychu, ja już się poddałam Rymować przestałam Czekam na Aneczkę By jej oddać Rymów pałeczkę. Pa Powodzenia Daleko mi do Was.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem Zbysiu miły
a pokusy sie juz straciły ni czerwonego wina ni rymów nie dasz utracić zmysłów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
juz wróciłam panie miłe ej dni wolne - piękne były szkoda tylko - się skończyły czy ktoś zadbał tu o Zbysia? nie widzę tu starań dzisiaj.... jakies wulgaryzmy tez sie pojawiły a tys jest gentelmen mój Zbysiu miły dzieki za Twe słowa, i stawienie czoła nie wolno by się chamstwo szeczyło dokoła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość oj tenZbyś
uciekł na jakis wieczorek taneczny i jest dzisiaj bardzo niegrzeczny a wróciło juz szukanie ej gdzies sie podział miły panie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wcale nie dziwię się Zbysiowi ze gdzieś miłe chwile łowi gdy zabawę w rymowanie zepsul moje drogie Panie jakis cioł i druga ciołka nie zabawą dla matołka nawet rymowanie bzdurek nie właź tutaj, gdyś jest gburek !!! jeslis kawał jest idioty - załóz sobie inny topik tam wypisuj się do woli - tu nam pozwól poswawolić. Słowa różne są w słowniku mądrych słów jest też bez liku a jo Anna nie wie o tym dlatego plecie głupoty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowy Gość
Cieszę się, że tu byłam. Dziękuję za chwile spędzone z Wami Jesteście niesamowici Nietaktem byłoby Wam życzyć powodzenia Bo już je macie. Pa Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O! Szukanie juz wróciło! Jest mi niezmiernie miło! Tęskniłem za Toba wiesz o tym? Wieeeem wieeeem plote głupoty;) ps.Witaj Jurata :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
miły gosciu przypadkowy nie żegnaj sie z nami zostań tutaj, bo jest fajnie pobaw sie rymami. Calkiem zgrabnie rymy składasz a nie chodzi o to by ambitne dzieło tworzyć lecz bawic z ochotą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowy Gość
Aniu, Aniu Dzięki Wzruszyłaś mnie Aniu do łez Coś mnie w gardle ściska I znowu otrzymałam od Ciebie z rymami pałeczkę Zmobilizuje mnie to do wierszy składania To jest symbol, ale jakoś parzył mnie w ręce I chciałam jak najprędzej Ci go oddać Wpadłam w doła Wrócę jak będę gotowa Aniu, Aniu Narazie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×