Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...

Zarchiwizowany

Ten temat jest archiwizowany i nie można dodawać nowych odpowiedzi.

Gość Sprytny Zbyś

ON szuka JEJ

Polecane posty

Gosciu miły, cóż za doły popatrz jaki świat wesoły! doły nie są do wpadania tylko do zagrzebywania i nie siebie oczywiscie moze sie wyrażam mgliscie ale głównie chodzi o to by dołki omijac z ochotą albo jednym wielkim susem przeskakiwać i biec kłusem te radosne chwile łapac i na kupkę sobie składać aby ich nazbierac wiele potrzebni są przyjaciele. no a takich masz z pewnoscia! wyłaź z doła miły gościu!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Przypadkowy Gość
No nie Nigdy plakać nie przestanę Przez to Wasze rymowanie. Nie odpisuj mi już proszę Muszę się brać za robotę Bo inaczej Caly dzień przepłaczę Wielkie dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o kochani
moi mili Zbysia żeśmy utracili spłoszył się biedactwo trochę do klecenia wierszy stracił ochote

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sidła
milej zabawy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale mruczno sie zrobiło a tak fajnie tutaj było. Zbysio zniknął radość prysła nie ma nikt na rym \"pomysła\"?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cóż to widzą moje oczy? - Zbysiu poszedł gdzieś odpocząć... - Aniu Droga , przyjmij zatem ode mnie, ten imieninowy 🌻

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dzień i noc
Aniu Droga, w dniu Twojego święta, życzę Ci abyś zawsze była uśmiechnięta :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jakze mi miło drogie Panie. Za życzliwość i pamiętanie dzięki serdeczne, pokłony biję choć lekko sobie dałam już w szyję palce po klawiaturce lekko posuwają niczym pianista dźwięku szukając a tu tylko klikanie niestety słychać... aaa czy nie widział gdzies ktoś Zbycha? kilka toastów chciałabym wznieść: --------------------------------------------------------- Dziewczyna szła wieczorem ulicą i usłyszała za sobą kroki. Obejrzała się, zobaczyła przystojnego chłopaka. Obejrzała się drugi raz, chłopak wciąż szedł za nią. Uznała, ze warto na niego poczekać. Obejrzała się po raz trzeci - chłopaka już nie było... **** Wypijmy za to, by pracownicy kanalizacji miejskiej nie zapominali zamykać studzienek! -------------------------------------------------------- Płynie przez rzekę żółw, a na jego grzbiecie zwinął się jadowity wąż. Waż myśli: \'\'Ugryzę - zrzuci\'\'. Żółw myśli: \'\'Zrzucę - ugryzie\'\'. **** Wypijmy za nierozerwalną przyjaźń, co znosi wszelkie przeciwności! ------------------------------------------------------ Każdy wypity kieliszek, to gwoźdź do naszej trumny. **** Pijmy wiec tak, by trumna się nie rozpadła ------------------------------------------------------------------------------------- W upalny letni dzień szedł droga pewien mężczyzna. Żar lal się z nieba, wiec postanowił się wykąpać w pobliskim strumieniu. Zdjął ubranie, położył na brzegu, kapelusz powiesił na krzaku i nago wskoczył do wody. Kiedy już się ochłodził, z przerażeniem spostrzegł, że ubranie zniknęło, a z całego odzienia pozostał mu tylko kapelusz. I właśnie w tej chwili na ścieżce za krzakiem ukazała się piękna dziewczyna. Trzymając kapelusz oburącz, ledwo nim zdołał przykryć swa męskość, gdy dziewczyna zbliżyła się do niego i patrząc mu głęboko w oczy, słodko rzekła: * Podaj mi prawą rękę. Chłopak podał. * Podaj mi swoją lewą rękę. Chłopak podał. **** A teraz wypijmy za te siłę, która podtrzymywała kapelusz!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ciekawe ciekawe
a Zbyś, gdzie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprytny Zbys
Witajcie Panie👄 wiem powinienem dostac lanie Jestem tu lecz na chwile chciałem przywitac sie z mym motylem Anusiu kochana usmiechu zycze Ci od rana Jestem i nie straciłem formy nie zapomniałem o Was wróce gdy wszystko wroci do normy Brak tu mojej osoby bo w szpitalu lezy ktos wyjatkowy Dowidzenia panie i Tobie CZESC! Kochanie🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To ja byłem ten pod spodem zamiast ś na koncu wpisałem s wiec wszystko teraz jasne jest dziwiłem sie dlaczego nie chce hasła ale kreseczke nad \"s\" skleroza trzasła;) pa🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie moi mili, słonecznie się zrobiło, upałek z lekka daje, nie tylko po łysej pale ;-) ...całuski Aniu droga i Tobie Zbysiu miły ..ech..i oby wreszcie wszyscy zdrowi na ciele już byli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie mam chęci dzis na rymy burze ciągle i zadymy nastrój mam do dupy nie trzymam się kupy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sprytny Zbys
Anus tule czule wiesz przeciez gdybym mogł to bym przyleciał w mgnieniu oka moja miła to by była chwila

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I znow Zbyś bez s to wszystko przez to ze Anusi smutno jest Zbyś zapomnial o kreseczce bo pamietal o swej gołabeczce

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nowy dzionek witam i o zdrówko pytam humor trochę lepszy może się nie sp..... Zbysiowi dziękuję i w pucka całuję :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dni mijają ,nocki też, niech już przyjdzie w końcu deszcz, bo ten upał nas wykończy i wyschniemy na tym słońcu...ech

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu juz się zaczął sezon ogórkowy? do rymów klecenia nikt nie ma głowy? czy komórki szare na słoneczku wyschły i chęci na wiersze jak iskierki prysły? Nawet \"cicha woda\" gdzies wyparowała choc wczesniej czesto tu zaglądała. Mnie tez jakoś ciężko idzie rymowanie. miłego dzionka, życzy \"szukanie\".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej Szukanie Moje Kochanie Pije własnie kawe ładujac akumulatoryna nowa zabawe Jam jest do Twej dyspozycji tylko ostroznie mała zebym nie musial wzywac policji Molestowanie sexualne jest wprost niewybaczalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyszku jak mogłeś? Co wpadło do głowy? na molestowanie mam juz rym gotowy o molestowanie bardzo nieładnie posądzać Anię. :( Teraz mi przykro jest i tyle.... bład szybko napraw, i to za chwilę!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cicha woda urlop miała na Słowacji gdzieś szumiała ja bez wypoczynku wciąż skręcam, wiję, niby wąż jutro chciałam jechać w góry no i co? - wypełzły chmury będę dzielna - i tak ruszę i przysięgam na mą duszę nie przestraszą mnie chmurzyska wszak prawdziwa ja turystka. moze dmuchać zacznę w górę i przegonię czarną chmurę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hop hop hop
gdzie jest Zbyś morowy chłop?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyś gdzieś przepadł - długo milczy a mnie znów apetyt wilczy na szukanie Zbysia rośnie więc pomóżcie mili goście!! Rym się psuje, gdy go nie ma gdzie się podział mój poemat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fanka Ani i Zbysia
Nie ma Ani, nie ma Zbysia, co ja bede robic dzisiaj??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zbyś wyjechał gdzies na wczasy moczy pupę, zwiedza lasy Ja pracuję w pocie czoła ta harówka - nie wesoła Smutno trochę tu bez Zbysia starczy rymów wiec na dzisiaj.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

×