Skocz do zawarto艣ci
Szukaj w
  • Wi臋cej opcji...
Znajd藕 wyniki, kt贸re zawieraj膮...
Szukaj wynik贸w w...
Go艣膰 smutna_ma艂gosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Go艣膰 Felicity.......
Ma艂gosiu 艣liczna;) jak 膰wiczenia? Zagl膮dam tu i zagl膮dam. Chcia艂am si臋 zapyta膰 o badania. Ile kosztuj膮 itp. Ten problem nie jest u mnie bardzo nasilony, ale jednak jest, przy okazji dr臋czy mnie kilka innych rzeczy. Mam w czym wybiera膰:D Mog艂aby艣 mnie wi臋c pokierowa膰? Jestem ma艂o precyzyjna, chodzi mi o sprawdzenie poziomu moich hormon贸w, nieszcz臋snych hehehe:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Vann
Chce jeszcze dodac, ze ten temat robi sie coraz fajniejszy ten i w ogole, chyba dzieki temu wszytskie ktore przejmuja sie wlosami czuja sie lepiej....:D Mnie sie po tych wszystkich postach zrobilo lepiej, dobrze jest wiedziec ze nie jest sie samym...ale kazdy problem trzeba rozwiazac i nie dac sie przez niego pokonac, wiec dziewczyny szukajmy skutecznego dla nas lekarstwa..u lekarzy (chociaz oni czesto olewaja sprawe) gdziekolwiek..cos musi zadzialac skutecznie, wszystko co ma skutek ma rowniez przyczyne..!!!! A wiec Tobie w. Malogsiu dzieki za topik :) Odnosnie lekarza u kotrego bylam to byl na urlopie..do 12.08, wiec bede musiala troche poczekac....zanim poznam diagnoz臋... A odnosnie facetow to sa rozni..moj byly chlopak mial obsesje na pukcie wlosow, sam na brzuchu i klatce nie mial ich wcale..poza tym non stop golil sobie wlosy jesli mu jakis wyrosl przypadkowo na klacie lub twarzy...golil sie wszedzie procz nog....i nawet jak bylo 40 stopni to chodzil w dlugich spodniach bo wstydzil sie wlosow na nogach.. na dluzsza mete zwiazek z nim byl strasznie denerwujacy..bo kazdy wlos mu przeszkadzal...ehh..... A tak apropo wlosow na glowie, o kotrych byla wczesniej mowa, to mnie tez wypadaja czesto i duzo..ale mam ich dosyc sproo, z reszta dzieny limit to 100 wlosow wiec jesli tego sie nie przekrasza to nie jest zle... Mi zwykle wypadaja po myciu glowa tak jest raczej ok, chcoiaz gdy umyje to normalnie garsciami czasem :/ Ale na brak wlosow nie bede narzekac. No to tyle na dzis.. Pozdrawiam wszystkich serdecznie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rj
Hej, nie wiem juz ktora to dziewczyna, ale ktoras obiecywala podac nazwe tego specyfiku, po ktorym wlosy wolniej odrastaja i sa slabsze (?) czy jakosc tak. Prosze, niech sie odezwie, bo wiadomo, ze czekamy na kazda iskierke nadziei i nie chcialabym, zeby byly to tylko obiecanki-cacanki. Niestety, zdarza sie czesto na forach, ze ktos cos takiego robi... :( Wiec - odezwij sie prosze!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczyny! Jak po d艂ugim weekendzie? Od jutra do roboty, wi臋c dzi艣 zostawi臋 tu sw贸j 艣lad :-D Witaj Felicity.... biegam ostatnio, cho膰 to nienajlepszy pomys艂 ze wzgl臋du na moje kolano, zapisa艂am sie na aerobik i basen, p艂ywanie zawsze sprawia艂o mi najwi臋cej frajdy i 艂adnie \"rze藕bi\" cia艂o, woda to m贸j 偶ywio艂 :-) Jesli chodzi o moje badania i w臋dr贸wk臋 po lekarzach, ot贸偶 by艂o to do艣膰 dawno wi臋c nie wiem jakie s膮 teraz cenniki, moze dziewczyny, kt贸re terza robi膮 na przyk艂ad pi臋kny kwiatek, powie nam ile kosztuje teraz komplet takich bada艅. Ja swoj膮 w臋dr贸wk臋 zacze艂am od ginekologa, opowiedzia艂a i pokaza艂am o co chodzi, dosta艂am skierowanie na badania hormonalne, ginekolog dok艂adnie powinien wyt艂umaczy膰 kiedy je wykona膰, dodatkowo skierowa艂 mnie do dermatologa. Tam dosta艂am skierowanie na kolejne badania, rentgen podwzg贸rza, juz o tym pisa艂am i dodatkowo krzyw膮 cukrow膮, aby wykluczy膰 cukrzyc臋, bo planowali razem z ginekologiem leczy膰 mnie diane, od dermatologa dosta艂am skierowanie do endokrynologa, do kt贸rego posz艂am juz z kompletem bada艅 i owa pani doktor postawi艂a na tej podstawie diagnoz臋 : hirsutyzm idiopatyczny, a wiec nie zale偶ny od poziomu hormon贸w tylko diabli wiedz膮 od czego. Od endokrynologa dosta艂a jeszcze skierowanie na usg nadnerczy, kt贸re okaza艂o si臋 bez zarzutu, ta wizyta u lekarza internisty, kt贸ry robi艂 mi to usg okaza艂a si臋 cenna, bo to on naprowadzi艂 mnie na to, ze najprawdopodobniej mam nadwra偶liwo艣膰 na normaln膮 ilo艣膰 hormon贸w w organizmie b膮d藕 jest to dziedziczne, wspania艂y lekarz tak na marginesie. Od endokrynologa jeszcze raz trafi艂am do dermatologa, kt贸ra po obejrzeniu badania z krzyw膮 cukrow膮 napisa艂a notatke do ginekologa, ze moze przepisa膰 mi diane. Ginekolog maj膮 komplet bada艅 i opinii przepisa艂 mi diane i zyczy艂 powodzenia, a pani dermatolog powiedzia艂a, ze gdzie艣 po 9 miesiacach brnia powinnam sie poddac jakiemu艣 zabiegowi laserowego usuni臋cia ow艂osienia i powinno wszystko byc ok. Niestety diane nie mog艂am stosowa膰, bo koszmarnie 藕le sie czu艂am i musia艂am to odstawi膰, poza tym w moim przypdaku i tak nie mia艂o to sensu, wiec zacze艂am poddawa膰 sie zabiegom kosmetycznym, bo hormony mam ok. Teraz wybieram sie na laser diodowy, zobaczymy. Felicity, przede wszystkim konieczn jest wizyta u endokrynologa i ginekologa, od tych lekarzy zacznij, najlepiej jaki艣 dobrych specjalist贸w, zeby Cie w艂a艣ciwie pokierowali Pozdrawiam Cie goraco, bo za oknem juz ch艂odniej, co艣 czuj臋, ze to juz koniec lata....... szkoda buziaki 馃憚 馃尲 Witaj Vann ciesz臋 sie, ze topik te偶 tak dobrze na Ciebie wp艂ywa, ja te偶 czuj臋, ze by艂 mi potrzebny odno艣nie facet贸w, m贸j narzeczony jest ciemnym blondynem, wi臋c w艂os贸 ma jak na lekarstwo, zdecydowanie go przewyzszam w tej dziedzinie, ale widz臋, ze mu moja przewaga nie przeszkadza, facet ze zdrowym poej艣ciem jest ja antidotum na te wszystkie w艂osiary i jak pisa艂am, m贸j pierwszy post juz sie zdeaktualizowa艂, ale gdzyby nie ten topik, pewnie m臋czy艂abym sie z tym bardziej i moje relacje z ukochanym mog艂yby wygl膮dac gorzej, a tak, rozwiajm sie i zaczynam akceptowa膰 馃尲 jak my zaakceptujemy siebie, to nasi m臋偶czyxni nie bed膮 zwraca膰 uwagi, bo jesli nas kochaj膮 to pewnie za co艣 wiecej niz urod臋, chcocia偶 babaeczki z mojego topiku s膮 naj艂adniejsze na ca艂ym forum!!!! 鉂わ笍 mam nadzieje, ze moja czupryna na g艂owie w koncu sie zregeneruje :-) pozdrawiam Ci臋 r贸wnie gor膮co ja Felicity, bu藕ka 馃憚 nie wiem czemu poznika艂ay posty jednej z dziewczynek, sama sie nad tym zastanawiam, zajrza艂am do 艣mietnika, nikt ich tam nie wyrzuci艂, wi臋c nie wiem czemu, nale偶a艂oby zapyta膰 moderator贸w... rj, na pewno nasza babeczka jeszcze poda nam nazw臋, moze wyjecha艂a na d艂ugi weekend albo nie zawsze ma dost臋p do kompa, przecie偶 nie moze nas zostawi膰!! Lojalono艣c wobec innych futrzk贸w to podstawa :-D pozdrwaiam, wpadaj, na pewno wkr贸tce nazwa mo=a艣ci sie pojawi! Bu藕ka 馃憚 Wczasowiczko, udanych podr贸偶y, nie zapominaj o nas, podrowionka 馃尲 Buziaki dla wszystkich i kwiatki 馃尲 馃尲 馃尲 bo dzi艣 Matki Boskiej Zielnej 馃尲 :-D buziaki

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Hej dziewczyny, widz臋, 偶e pustki. Ja mam teraz te偶 sporo przygotowa艅, pracy i zaj臋膰. Walka z kud艂ami jednak nadal trwa. Pozdrawiam was wszystkie. 馃尲 Ps. do tego pana, kt贸ry narzeka艂 na swoj膮 偶on臋 sp臋dzaj膮c膮 czas przed lustem, przy艣lij j膮 do nas, moze pomozemy!! :-) papapa 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 pacjentka1
ja wbieram sie wlasnie na depilacje laserowa okolic bikini - czyli wlosow lonowych na udach. zalozylam topik "o hirsutyzmie raz jeszcze", pozdrawaim!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 sperone
33 lata, problem z PCO od 16 roku 偶ycia. W 2001 roku uda艂o mi sie urodzi膰 dziecko, przepi臋kn膮 dziewczynk臋. Teraz z m臋偶em staramy si臋 o drugie dziecko i nie jest weso艂o. Ale 偶adnych bada艅 nikt mi nie zleci艂. Kiedy艣 mia艂a skirowanie na poziom hormon贸w i na tym koniec teraz czytam Usg nadnerczy rentgen g艂owy itp. Jestem w szoku jak bardzo skrzywdz艂 mnie psychicznie g艂贸wnie lekarz. Od lutego staram sie zaj艣膰 w ci膮偶臋. Niestety do dzi艣 bez rezultatu. Mo偶e jako艣 si臋 uda z Wasz膮 pomoc膮. Przede wszyskim chcia艂abym sie dowiedzie膰 jaki badania mi艂ay艣cie robione, czy mo偶e kiedy艣 te偶 mia艂y艣cie ten sam problem z zaj艣ciem w ci膮偶臋. Mo偶e troch臋 zmieniam temat, przede wszystkim piszecie o nadmiernym ow艂osieniu. Ja oczywi艣cie te偶 mam ten problem ale kiedy stosowa艂am diane 35 jako艣 przechodzi艂. Na pewno trzeba sie by艂o pikllnowa膰 z jedzeniem bo tycie przy PCO to te偶 normalna sprawa, ale w艂osy z brody znikaj膮 ju偶 po 2 miesi膮cu stosowania tego leku. Polecam. Ale z tego jak mnie ostatnio potraktowa艂 m贸j lekarz mog臋 stwierdzi膰, 偶e mam przesta偶a艂e informacje. Ale treraz wiem, 偶e problem z nadmiernym ow艂osieniem to petka z tym co ja teraz prze偶ywam. Mam pewnego rodzaju presj臋. M膮偶 i ja chcemy tego dziecka, a ja nie moge mu tego na razie (mam nadziej臋) da膰. Boj臋 si臋 podw贸jnnie, bo mo偶e sie okaza膰, 偶e ani moje ani jego marzenia nie zostan膮 spe艂nione a teraz kiedy do rozwodu lub zdrady potrzebny jest tylko w zasadzie pod艂膮czenie do internetu... Boj臋 si臋, 偶e je偶eli nie uda si臋 on znajdzie sobie jak膮艣 lask臋, kt贸ra da mu to czego on oczekuje. Przepraszam, 偶e troch臋 zasmucam ale takie mam obawy, o 贸rych jeszcze nikomu nie opowiada艂am. Napiszcie do mnie na maila te偶 prosz臋 Justyna

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znam ten b贸l
hey przepraszam ze dopiero pisze ale nie mia艂am dostepu do komputera podaje nazwe tej ma艣ci ktor膮 uzywam i wydaje mi sie ze pomaga. Jest to mala fiolka bo ma tylko 10ml. Ma艣c jest koloru brazowego . Fiolka jest tez koloru brazowego z r贸zow膮 zatyczk膮 Na niej jest napis: depil`eve PLANT EXTRACT LOTION External Use Only SUERO DEBILITADOR DEL VELLO Uso externo Made in Spain Ja kupuje ja u kosmetyczki za 10 zl i starcza mi na miesi膮c , bo ma w miare g臋sta konsystencje. Pochodze z ma艂ego miasteczka gdzie s膮 tylko 2 kosmetyczki a wiec osoby z wiekszych miast pewnie bez problemu to dostana.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Jaka ja
Do Justyny 'sperone' Piszesz o swoich obawach, 偶e je艣li nie urodzisz drugiego dziecka to by膰 mo偶e m膮偶 Ci臋 zdradzi lub zostawi dla innej. Zastan贸w si臋 czy Tw贸j m膮偶 kocha Ci臋 za to kim jeste艣 czy dlatego, 偶e mo偶esz mu urodzi膰 dziecko. Mam nadziej臋, 偶e czujesz si臋 kochana wi臋c nie stresuj si臋 tym bo chyba za bardzo chcesz i psychicznie si臋 zablokowa艂a艣. Ja mam problem z ow艂osieniem. M贸j ch艂opak o tym wie i m贸wi, 偶e w ca艂o艣ci mnie akceptuje ale ja wiem, 偶e tak nie jest. Wydaje mi si臋 nawet, 偶e mnie zdradza. Ostatnio bardzo sie zmieni艂. Sta艂 si臋 ch艂odny i nieczu艂y, o zbli偶eniach nie ma mowy. Nie wiem, czy ten kompleks nadmiernego ow艂osienia powoduje to, 偶e tak my艣l臋 czy naprawd臋 tak jest.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Witaj, znam ten b贸l dzieki za nazwe preparatu, dziewczyny na pewno wypr贸buj膮, ja te偶 skocze do kosmetyczki 馃尲 pozdrawiam 馃尲 do sperone Mam nadzieje, ze dziewczyny opisz膮 te偶 swoj膮 drog臋 bada艅, ja juz to zrobi艂am. My艣le, ze powinna艣 trafi膰 do lepszego lekarza. A jesli chodzi o Twoje obawy w zwi膮zku z ci膮偶a i postaw膮 Twojego m臋偶a, to my艣le, ze Tw贸j l臋k jest niepotrzebny. Macie przeciez ju偶 jedno dziecko, nie s膮dz臋, aby mia艂 Cie zamiar zostawic, bo nie mozesz urodzic kolejnego, a co z tym co macie teraz? Tu przede wszystkim chodzi o uczucia, jesli ma偶 kocha Ciebie i dziecko, Twoje obawy s膮 bezpodstawne, zapewne zrozumie, ze stan zrowia nie pozwla Ci na posiadanie kolejnego, macie to szcz臋scie, ze nie jeste艣cie bezdzietnym ma艂ze艅stwem, jak piszesz, masz przepi臋kn膮 c贸reczk臋, a nie jest wykluczone, 偶e kolejne dziecko jeszcze sie nie pojawi. Moja ciocia mia艂a torbiele na jajnikach, by艂a spiasna na straty, chc臋 Ci powiedzie膰, ze urodzia艂a jeszcze po terapii dwoje dzieci, w sumie ma teraz piecioro! Wierz臋, ze dobry lekarz pomoze wam w tym problemie i jeszcze b臋dziedzie sie cieszyc kolejnym potomikem, a Ty musisz bardzie ufac i wierzy膰 w mi艂os膰 twojego meza do Ciebie i c贸rki. Tw贸j ma偶 ma juz rodzine, po co mia艂by szuka膰 innej. Pozdrawiam Cie szczeg贸lnie bardzo gor膮co, zagl膮daj do nas, mam nadzieje, ze dziewczyny tez jakos Ci pomoga i powiedza jak sie lecza, jakie przechodza badania. S膮dz臋, ze potrzebujesz jakiej艣 psychicznej, duchowej stabilizacji i wyciszenia swoich lek贸w, moze wtedy ze wszystkim bedzie 艂atwiej. Pozdrawiam gor膮co 馃尲 do Jaka ja Wiesz, skoro tw贸j ch艂opak zaakceptowa艂 Cie tak膮 jaka jeste艣, to s膮dz臋, ze te och艂odzenie wynika z czego艣 innego, chyba musicie szczerze porozmawia膰 o swoim zwiazku, bo jesli sie 藕le dzieje, trzeba poszuka膰 przyczyny, na m贸j nos, w艂osy to nie problem, pewnie chodzi o co艣 innego. Rozmowa, rozmowa i jeszcze raz rozmowa. Pozdrwaiam Cie tak偶e gor膮co i zapraszam do odwiedzania topiku. Mo偶e jako艣 razem damy rad臋 rozwi膮za膰 kilka problem贸w 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Vann
Wiec jestem po wizycie lekarskiej :) no i lekarz przepisal mi leki hormonalne na klopoty z miesiaczka, a jesli chodzi o owlosienie to w sumie facet zauwazyl ze mam czarne wlosy na brzuchu i rozmawialismy o tym, stwierdzil, ze na razie nie mozna dramatyzowac, ze powinnam sie obserwowac i ze miesiaczka w 1 kolejnosci trzeba sie wlasnie ni膮 zajac, powiedzial, ze nie mam co panikowac bo przychodzi do niego sporo dziewczyn z problemami z wloskami i twarzy itd. a ja na buzi zadnych nie mam wiec to dobrze w jakims tam sensie. Na kontrol z miesiaczka mam isc za 3 miesiace i wtedy powiedzial, ze wrocimy do tego problemu...nie wiem czy to dobrze czy tez nie, ale przynajmniej nie olal sprawy:) Pozdrawiam was dziewczynki!!:) trzymajcie sie!!

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rj
moja pielgrzymka po lekarzach jeszcze sie nie skonczyla, ale moze przyda sie to dziewczynom, ktore interesuja badania, jakie mialam do tej pory. najpierw byl to lekarz ogolny nr 1, skierowal mnie do laryngologa (pobolewala mnie szyja, podejrzewali tarczyce). laryngolog stwierdzil ewidentny przerost tarczycy i odeslal na usg tarczycy. lekarz, ktory je robil, nota bene endokrynolog, sie tylko rozesmial - bo tarczyce mam ok, w ogole niepowiekszona - laryngolog bzdury gadal! potem byl znow ogolny - juz inny. dal mi skierowanie na tsh. wyszlo dobrze. poszlam z usg i tsh do szanowanego endokrynologa. stwierdzil hirsutyzm, nakazal (dzieki Bogu) dalsze badania. mialam wiec z 7 razy brana krew: kortyzol, krzywa cukrowa, rozne hormony. wszystkie wyszly bardzo dobrze. mialam usg nadnerczy - ok. usg jajnikow - zle, ginekolog stwierdzil na 90% PCO - ale to dziwne, bo wyniki hormonow temu przecza! w tej chwili czekam na dogodny dzien cyklu, zeby miec dalsze badania: krwi (hormony) i dalsze usg. lekarze sami nie wiedza co mi jest... pozdrawiam

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rj
a - dodam, ze czekanie na odpowiedni dzien cyklu jest koszmarem - mimo ze jestem juz grubo po 20 roku zycia, okres mam nieregularny, wiec do szlu doprowadza to i mnie, i lekarzy, bo nie moge sie zdeklarowac na konkretny termin... ostatnio przerwe w krwawieniu mialam np. 40- dniowa...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 jescze jedna do kompletu
Na pewno nie !!!!! Moja zona ma lekkiego zajoba na punkcie wlosow , moim zdaniem calkowicie nieuzasadnionego . Ale wy to juz jestescie przypadkami nadajacymi sie do leczenia psychiatrycznego. Problemy zdrowotne to jedna sprawa , a oszolom na punkcie wlosow to calkiem inna para kaloszy . Bawcie sie same .

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 Xeno
Dzi臋kuj臋, Ma艂gosiu, za ciep艂e przyj臋cie :) Jak wiele dziewczyn te偶 mia艂am robione badania (dawno, wi臋c niestety, nie podam kosztu takowych) - i wszystko w normie. Bra艂am flutamid + cilest, androcur + cilest, przez pewien czas te偶 Diane 35 - i nic. W艂osy, tam gdzie ich sobie absolutnie nie 偶ycz臋 rosn膮, natomiast z g艂owy, gdzie ich miejsce, lubi膮 ucieka膰 :( (przy okazji - znalaz艂am artyku艂 o wypadaniu w艂os贸w, a pod nim sporo wpis贸w http://kafeteria.pl/drukuj.php?id_obiekt=74&typ=2 - panie i panowie polecaj膮 r贸偶ne, nieraz kontrowersyjne (niekt贸re, jak na m贸j gust, zbyt kontrowersyjne ;)) metody). Co do faceta - pewnie by i zrozumia艂, w ko艅cu, skoro z nim jestem, jakie艣 zalety musi mie膰 ;) ale dla mnie samej moje nadmierne ow艂osienie jest, co tu du偶o kry膰, odpychaj膮ce. P贸ki co, depiluj臋, mo偶e kiedy艣 zdecyduj臋 si臋 powiedzie膰... Nie wiem. Sperone - nic wi臋cej nie mog臋 napisa膰 ponad to, co napisa艂y Jaka ja i Weso艂a Ma艂gosia, bo wyczerpa艂y temat - Tw贸j m膮偶 kocha Ci臋 za to, jaka jeste艣, dla niego liczy si臋 Twoja obecno艣膰, cechy charakteru, nie za艣 tylko to, czy mo偶esz urodzi膰 kolejne dziecko, czy nie. Rj, Pi臋kny kwiecie - jak b臋dziecie mia艂y wyniki, napiszcie, co i jak, czekamy! Jeszcze jedna do kompletu - dzi臋kujemy serdecznie za diagnoz臋 na odleg艂o艣膰, podziwiamy wiedz臋 z zakresu endokrynologii i psychiatrii, pozwalaj膮c膮 na postawienie takowej. Ma艂gosiu, Wczasowiczko, jak tam przygotowania? :)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczynki!!!! Ciesz臋 si臋, 偶e odezwa艂y sie sta艂e bywalczynie. 馃尲 do jescze jedna do kompletu wiesz, generalnie jestem mi艂膮 i otwart膮 kobiet膮, ale teraz to juz przegi膮艂e艣, wydaje mi si臋, ze jednak z Twoja zon膮 jest znacznie gorzej niz zanmi, skoro reagujesz tak膮 histeria i nas obra偶asz, nic kompletnie nie wiedz膮c o problemie. Gdybys znalaz艂 sie w sk贸rze kobiety z takja dolegliwo艣ci膮 widzia艂by艣 to wszystko inaczej. Dzi臋kuje za Tw贸j wyst臋p go艣cinny, my艣le, 偶e Tobie jakas wizyta u psychiatry te偶 by sie przyda艂a, najlepiej razem z 偶on膮. My nie terroryzujemy swoich partner贸w i mamy dla nich czas, ja nie siedzegodzinami przed lusterm czy kosmetyczki, zaakceptowa艂am siebie tak膮 jak膮 jestem i m贸j narzeczony te偶. A na tym topiku dziewczyny pomagaj膮 sobie wzajemnie wy艣c z do艂a i zale偶膰 spos贸b na pokonanie tej dolegliwo艣ci. Oka偶 偶onie wiecej czu艂o艣ci i mi艂osci, bo jak sam napisa艂e艣, 偶e mia艂bys ochot臋 poszuak膰 sobie innej, moze ona sie tak katuje, bo mysli, ze w艂a艣nie przez w艂osy chcesz j膮 zostawi膰. Popraw kilmat we w艂asnym ma艂偶e艅stwie, a dopiero potem zabieraj g艂os i udzielaj rad \"wuju\". S艂owem, panu juz dziekujemy. rj fajnie, ze opisa艂as swoj膮 drog臋 leczenia, moze to zach臋ci dziewczyny do wizyty do lekarza i wska偶e od czego zacz膮膰, dzi臋ki jeszcze raz 馃尲 Pojawia艂a sie u nas te偶 dziewczyna seprone a PCO i ma problem z zaj艣ciem w ci膮z臋 po raz drugi, moze wymieniecie do艣wiadczenia i dasz jej jakies wskaz贸wki. Poda艂a nam tez maila. Pozdrawiam gor膮co!!! 馃尲 Buziaki 馃憚 Vann, super, ze juz jestes po wizycie, pierwszy krok zrobiony i wydaje mi sie, ze by艂a to raczej owocna wizyta. :-) Miesi膮czka jest najwa偶niejsza, w艂soy w drugiej kolejno艣ci , pozdrawiam bu藕ka 馃憚 馃尲 Witaj Xeno u mnie identycznie, tam gdzie powinny byc w艂osy to ich ma艂o, a tam gdzie nie powinno ich by膰, jest a偶 za du偶o, proporcje zachwiane.:-D Zajrze na ten topik z wypadnaiem w艂os贸w, moze akurat, za wyjatkiem tych kontrowersyjnych :-D kiedy艣 u偶ywa艂am te ampu艂ki z Vichy na wypadanie w艂os贸w, droga kuracja, ale by艂am zadowolona, zastanawiam si臋, czy do tego nie wr贸ci膰... Je艣li chodzi o partnera, to kochaj膮cy facet absolutnie wszystko pokocha, juz to wiem i sie nie boje, istotniejsze jest zbadanie, jakie jest pod艂o偶e tej dolegliwo艣ci i zdrowie. Bedzie dobrze!!! Przygotowania, w艂a艣ciwie wszystko juz gotowe, zapiete na ostatni guzik, teraz drobiazgi, ciesze sie niesamowicie! :-D To bedzie kameralna uroczysto艣膰, bo to ma byc 艣wi臋to dla nas dwojga i prze偶ycie. 馃尲 Pozdrawiam serdecznie, buziaki 馃憚 馃尲 馃尲 馃尲

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rj
hej. niestety, nie mam jeszcze zadnych (prawie) doswiadczen z PCO - bo jeszcze nie jest do konca potwierdzone. cala wiedze i tak zdobywalam z internetu, bo lekarze - jak zwykle - malomowni. dzieci jeszcze nie mam, planuje miec za ok. 10 lat (cos kolo tego), wiec nie pomoge tej dziewczynie... moge tylko dodac od siebie, ze najwazniejsza jest szczera rozmowa - i jesli ma jakiekolwiek obawy, to niech najpierw porozmawia ze swoim mezem, a forum traktuje tylko jako "wspomagacz". te sprawy nalezy omawiac we dwoje. moze sie okazac, ze strach mial wielkie oczy i jej obawy byly nieuzasadnione.

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 rj
tzn. chodzi mi o obawy, ze jak nie urodzi drugiego dziecka, to maz ja zostawi. podobnie ja sie w duchu martwilam, ze chlopak nie bedzie mnie juz kochal/nie bede mu sie mu podobac, odkad zaczela sie choroba. ale szczera rozmowa, wyrzucenie z siebie obaw i wylanie nagromadzonych lez wyjasnily cala sprawe. wiec lepiej nie "gdybac", tylko porozmawiac. choc wierze i wiem sama, ze to trudno przychodzi...

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 nie martwcie sie
Kazdy dobry normalny facet zrozumie. Te najgorsze da sie ukryc. Nie wiem czy tez cierpie na ta chorobe, mam troszke za duzo wlosko ale nie wiem gdzie sie konczy norma. Po bokach policzkow kolo uszu mam troszke wiecej i ipare dluzszych i ciemniejszych - peseta. Wokolo sutkow tez troszke - depilator. Nogi wydaja mi sie w miare normalne. mam 1 dluzszego na dekolcie i wyrywam go peseta zanim sie pojawi. Moj facet raczej nic nie widzi. Za to mialam wielki problem z cera, ale jakos to przetrwal:) i kocham go bardzo za to, bo wiem, ze wygladalam okropnie:)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
hej dziewczyny! ja mam dopiero 16 lat ale ju偶 od jaki艣 2 lat zacz臋艂am za贸wa偶a膰 na sobie jakie艣 podejrzane nienormalne w艂oski.W ko艅cu postanowi艂am i艣膰 do lekarza.Endokrynolog przepisa艂 mi chyba z 6 bada艅.Wysz艂o mi 偶e mam podwy偶szony poziom hormon贸w m臋skich.Ginekolog powedzia艂 mi 偶e on jedynie mo偶e mi przepisa膰 te tabletki DIANE 35, ale nie zgodzi艂am sie bo s艂ysza艂am 偶e cz臋sto wyst臋puj膮 po tym komplikacje, a pozatym to chyba jestem zbyt m艂oda na branie hormon贸w.Lekarz poleci艂 mi abym pojecha艂a do kliniki endokrynologicznej do Poznania lub Wroc艂awia.Mam nadzieje, 偶e mo偶e tam mi co艣 pomog膮. Z woskami na nogach radze sobie jako艣, depilatora u偶ywam od 3 lat i w艂oski chyba sie os艂abi艂y troszke, ale je艣li chodzi o pachy czy bikini to jest straszne. Zwyk艂膮 golarka nie wystarcza musia艂abym sie goli膰 co 2 dni, a w艂osy odrastaj膮 ca艂y czas coreaz grubsze, do tego jestem brunetk膮 to nawet jak sie ogole to zostaj膮 czarne 艣lady.Do pach ostatnio zacz臋艂膮m u偶ywa膰 plastr贸w, wyrywanie boli jak cholera, ale efekt jest oki, bo wosy odrastaj膮 po 1.5 tygodniu. a z bikini nie wiem co robi膰? pr贸bowa艂am plastrami sama ale tylko pozdziera艂am sobie sk贸re i wtedy przez 2 tygodnie nie mog艂am wychodzi膰 na pla偶e.Jak wy radzicie sobie z bikini? A je艣li chodzi o brzuch, to te偶 poma艂u dostaje sza艂u.W艂osy wyrywam p臋set膮 ale one odrastaj膮 mocniejsze i grubsze, a偶 siara normlanie.呕adnyach bluzek kr贸tszych nie moge nosi膰, a wiadomo jak sie ejstw moim wieku to czasami chce sie sobie troche poszale膰.Mi臋dzy piersiami i na twarzy w艂oski rozja艣niam specjalnym kremem Sally Hansen kosztuje co艣 oko艂o 26 z艂 ale jest naprawde wydajny.Zabieg powtarzam srednio raz na 3 tygodnie.W艂oski s膮 ja艣niejsze, a sk贸ra si臋 nie wybiela. Wiecie mo偶e jak jeszcze mo偶na sobie radzi膰 z tym koszmarnym h....?

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 znam ten b贸l
hey dziewczyny ! Zagladam na nasze forum regularnie, gdy tylko mam taka mozliwo艣c. Widze, ze jest Nas coraz wi臋cej. To mi艂e, a z drugiej strony przykre, 偶e tak duzo kobiet ma ten problem. Czytam wasze wypowiedzi i widze , ze wiele z was bierze Diane35. Ja wiem ,ze mam ogromny problem z owlosieniem, ale to raczej moje "dziedzictwo" po tacie. Na g艂owie mam tez bardzo grube w艂osy a msiesiaczke mam regularna jak w zegarku. Czasem zapominam o ow艂osieniu a innym razem jestem zla na ca艂y 艣wiat ,ze to w艂asnie mnie dodtyczy. Najlepsze jest to , ze najwiekszy problem mam z broda. Na poczatku o wiele wi臋kszym problemem byl w膮sik. ale odk膮d depiluje go woskiem odrasta bardzo wolno i jest slabiutki. Z koleii broda odrasta bardzo szybko . Mozna powiedziec w ekspresowym czasie. To tyle u mnie tak chcia艂am sie wyzalic:0 pozdrawiam Was gor膮co

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Cze艣膰 dziewczyny! 馃尲 Witam czarn膮 szestnastk臋!!! M贸j problem zacz膮艂 sie mniej wi臋cej w tym samym wieku 15-16 lat i m臋cz臋 si臋 od tylu lat, niestety. Jesli masz te problemy na tle hormonalnym, to wcze艣niej czy p贸藕niej b臋dziesz musia艂a podj膮c jakie艣 leczenie. Jesli masz mozliwo艣膰, jak pisa艂a艣 jecha膰 do kliniki endokrynologicznej, to s膮dz臋, 偶e to bedzie z duzym zyskiem dla Ciebie, przebadaj膮 Ci臋 nalezycie i zastosuj膮 jak膮s metod臋 leczenia. 呕ycze duzo cierpliwo艣ci i nie za艂amywania si臋!!! Jeste艣 m艂oda i wszystko przed Tob膮!!!! Pozdrawiam serdecznie 馃尲 Witaj znam ten b贸l, widze, ze sie zaczerni艂a艣 :-) wydaje mi sie, ze jeste艣my podobnymi przypadkami, ja te偶 mam miesi膮czk臋 jak w zegarku i 偶adnych hormonalnych odchulen, wi臋c genetyka lub nadwrazliwo艣膰 na normaln膮 ilo艣c hormon贸w zostaje, to w艂a艣ciwie jest jeszcze gorsze, bo leczy膰 nie ma co, teroretycznie, pozostaje tylko kosmetyka estetyczna... z r贸znym skutkiem. Mam nadzieje, ze ten laser diodowy mnie wyciagnie z tego w艂osiarstwa!!! Zagl膮dajcie dziewuszki sie wygada膰! Ka偶da jest mile widziana. 馃尲 馃尲 馃尲 Ps. czy pr贸bowa艂y艣cie tej depilacji cukrowej? Podobno jest lepsza od tradycyjnego wosku, bo nie tak bardzo bolesna? czy kt贸ra艣 z was pr贸bowa艂a albo wie co艣 o tym wi臋cej? Piszcie kobitki! buziaki 鉂わ笍

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smutassss
Witam! Ja r贸wnie偶 mam H. Mo偶e nie a偶 w takim du偶ym stopniu, ale jednak w艂osy pokrywaj膮 ca艂e moje cia艂o :(( To jest forum r贸wnie偶 dotycz膮ce H. Jest te偶 kilka post贸w dotycz膮cych depilacji cukrowej, przepis- sk艂adniki, efekty... itp. http://forum.gazeta.pl/forum/71,1.html?f=11944

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Go艣膰 smutassss
Jak bedziecie klikac to adres ma si臋 ko艅czy膰 na 11940 inaczej strona sie nie wy艣wietla!!! trzeba zmaza膰 wszystko po tych cyfrach... Pozdrawiam, g艂owa do g贸ry :))

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
dziewczyny! mo偶e wam cos to pomo偶e, ja nie mam problemu z ow艂osieniem, ale by艂am tu juz kiedy艣, a teraz co艣 znalaz艂am. Produkt nazywa si臋 KALO. recenzja-test konsumencki jest na www.wizaz.pl. przyjrzjcie si臋 \"kr贸liczkowi do艣wiadczalnemu \"Bo偶ence, s膮 zdj臋cia z test贸w. to nie jest opis wg dziewczyn, czy kosmetyk im si臋 podoba( nie myli膰 z KWC na www wizaz ), ale taka niezale偶na pr贸ba do艣wiadczalna na 4 chetnych dziewczynach

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
Smutassku, dzieki za link! Od d艂uzszego czasu jestem zainteresowana depilacj膮 cukrow膮. 馃尲 do kober Dzieki za pomoc 馃尲 ja u偶ywam Kalo od kilku miesiecy, w艂a艣nie przez strone wizau sie zainteresowa艂am, c贸z, po kilku mies膮cach stosowania, uwa偶am, ze test, kt贸ry tam pokazali jest naci膮gany. Owszem niekt贸re w艂oski zrobi艂y sie ja艣niejsze, ale 偶adnych nie uby艂o, a dorastaj膮 tak samo szybko jak wcze艣niej, s艂owem, kolejny zaw贸d. :-( Wi臋c teraz postanowi艂am, 偶e musze wypr贸bowa膰 laser diodowy, ostatnia decha ratunku! Dzieki serdeczne za pomoc i zainteresowanie nami, to mi艂e! Wpadaj do nas, a gdzyby艣 wiedzia艂a co艣 o depilacji cukrowej, to skorbnij tutaj! Buziaki 馃憚

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach
weso艂a_ma艂gosiu, s艂ysza艂am o tej depilacji. w Polsce jest ma艂o popularna, natomiast jej ojczyzn膮 jest Brazylia. ten rodzaj depilacji jest delikatniejszy, poniewa偶 masa cukrowa oblepia w艂os, a nie przyczepia sie do sk贸ry, a wi臋c nie ma podra偶nie艅 tak jak przy wosku. najwa偶niejsze jest to dla bikini i pach. po depilacji nie ma 艣lad贸w.poczytaj www.salontais.pl :-) albo rzu膰 has艂o \"depilacja dukrowa\" do googla :-)

Udost臋pnij ten post


Link to postu
Udost臋pnij na innych stronach

B膮d藕 aktywny! Zaloguj si臋 lub utw贸rz konto

Tylko zarejestrowani u偶ytkownicy mog膮 komentowa膰 zawarto艣膰 tej strony

Utw贸rz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj si臋

Posiadasz w艂asne konto? U偶yj go!

Zaloguj si臋

×