Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość czarna 16
hej dziewczyny:) dawno tu nie zaglądałam.Wygrałam z wąsikiem:) !!!!!!! Mam ciocie fryzjerke i ona oststnio dała mi specjalny woosk do depilacji. Jest świeny nie wiem czy można go kupic w normalnym klepie,ale napewno w salonach kosmetycznych to mają. Wąsik depiluje raz na tydziń czasami dwa. Włoski opdrasatją słabsze i ejst ich mniej:) To mi sie podoba. Początkowo używałam preparatu do rozjaśniania sally hansen. On działał efekty były dobre,ale z czasem doszłam do wniosku że te białe włoski tez mnie dobijają:( Narazie z resztą twarzy problemu nie mam.Ale plecy i bruch to jest problem. Plecy jak narazie to mama mi plastrami depiluje,ale zastanawiam sie czy nie rozjaśnić tego zwykłym rozjaśniaczem. bo jak tak bede wyrywac to juz potem do końca życia bedzie trzeba:( A brzuch? to już wiekszy kłopot.na depilacje laserowoą mnie nie staźć.Może jak zacznę zxarabiać to sie na to zdecyduje,ale ja mam dopiero 16 lat. Wyrywałam włoski pęsetą,ale odrastają mocniejsze grubbsze czaene i w dodatku wrasatją:( czym ja mam to usówać .Bo golarka to po niej odrastają szybko po 3, 4 dniach:( co zrobić aby odrastały słabsze jaśniejsze? Dziewczynya akto próbował olejku krokoszowego? daje jakieś efekty? prosze was podpowiedzcie coś:) bo sylwester a tu by sie chciało bluzke jakąś fajną założyć ,a tu nic:( Pozdrawiam reszte dziewczyn:) ps:co do sally hansen to ja go kupiłam za 26.50 w normalnym sklepie. Także nie przepłacajcie dziewczyny :) !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przcezytałam i mam
ja tez jestem po depilacji wąsika:))))))))))jakos wyglada chociaz podrażniłam sobie troche skóre tym woskiem- makijaz załatwił sprawe. w nowym roku ide do mojej ginekolog po skierpwanie do endokrynologa.czas sie za siebie zabrac. sally hansen? dobre to jest? bo nigdy nie miałam.. aha mam bardzo mocne włosy. gole pod pachami prawie codziennie ale mam takie ciemne miejsca, nie moge swobodnie reki podniesc tak całkiem do góry,jest na to rada? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoooooxcy
dzieki Ci :) chyba masz racje i trzeba kupic to Sally Hansen (ale czy krem, czy cos innego bo jest kilka rodzajów). Czy ten nadroższyu bedzie najlepszy (ok. 42zl)? pozdrowionka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czarna 16
co do podrażnien wąsika to radze przed depilacją posmarować go troche kremem poczekać aż wchłonie i potem dopiero nakładac wosk.Potem znowu posmaruj kremem:) ja to zawsze robie wieczorem i na noc smaruje to miejsce jeszcze troche mąką ziemniaczaną.Mi pomaga.Dobry jest krem nagietkowyz firmy ziaja. łagodzi podrażnienie i dzieki mące nie widac miejsca po wąsiku. A co do sally hansen to naprawde polecam.Mi zawsze rozjaśniał za pierwszym razem wąsik.Ale jeśli nie za puierwszym to potem trzeba drugi raz ale to tylko na króciutko.Jest bardzo wydajny ja kupiłam go w kwietniu i jeszcze nie zużyłam, no tyle tylko ze od listopada to wąsik robie już woskiem:) I nie ma sie co bać. Odrastają brdzo małe i rzadko. I nic nie widac:)A co do ceny to nie wiem, chyba zależy to od sklepu.Zajrzyjcie jeszcze na http://dw.pedet.pl/x_C_Dz__P_7013243__R_T__PND_7010000.html tam są podane tylko dwa rodzaje rozjaśniaczy.Do włosów na ciele i do włosów na twarzy. dziewczyny trzymajcie się:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluś
Do Czarna: ja brzuch robie plastrami,starcza na dwa-trzy tygodnie.Ale tylko ponizej pepka,bojak zaczniesz isc w gore to chyba na szyi bysmy skonczyly:) a te wyzej mozna rozjasnic,zauwazylam ze bardzo duzo dziewczyn ma taki jasny puch na brzuchu. Ja niedlugo ide do kosmetyczki na bikini, to tez polecam,nie ma to jak wosk-boli ale czym jest bol w porownaniu z efektem:) buziaki dla Wsystkich

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny!!!!!! Świąteczny czas, więc składam Wam życzenia Radonych Świąt!!! W Nowym Roku życzę Wam, abyście się wreszcie uwolniły z \"włochatego kłopotu\" :-D, a póki co, mam nadzieję, że przez cały rok nie spotkają Was żadne przykrości ze strony innych. Tolerancji, samoakceptacji, cierpliwości i miłości bliskich życzy wesoła_małgosia :-D 🌼 🌼🌼 🌼🌼 do przceczytałam i mam Cieszę się, że podejmujesz kroki w kierunku diagnozy i leczenia, ta wcześniejsza torbiel może miec znaczenie i wpływ na Twoją obecną sytuację. Pozdrawiam Cię serdecznie 🌼 do czarna 16 Poszukam tego wosku, dzięki za newsa :-) a jesli chodzi o ten olej, ja nie próbowałam i przynaje, że jestem dośc sceptycznie nastawiona. Może wpisze się tutaj jakaś użytkowniczka :-) pozdrawiam światecznie :-) świątecznie buziaki 👄 trzymajcie się cieplutko dziewczynki, głowa do góry!!! Grunt to wsparcie. Zaparaszam na topik, dzielcie się uwagami dalej, ja przynaje, że z wielu skorzystałam. Teraz zastanawiam się nad tym laserem do własnego użytku, o którym pisała jedna dziewczyna, może w przyszłym roku stanie się bardzie popularny i tańszy ;-) Buziaki 👄 wesoła_małgosia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pomoooooxcy
dzieki Ci chyba masz racje i trzeba kupic to Sally Hansen (ale czy krem, czy cos innego bo jest kilka rodzajów). Czy ten nadroższyu bedzie najlepszy (ok. 42zl)? pozdrowionka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mueloa
czy to jest uwarunkowane genetycznie czy jak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej hej 🌼 odpowiadam: bywa uwarunkowane genetycznie, jesli nie jest powodowane chorobą typu torbiele na jajniku, czy zaburzenimi hormonalnymi, to moze miec podloze genetyczne, zorientuj sie, czy jakies kobiety w Twojej rodzinie nie maja takiej dolegliwosci. pozdrawiam :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kicia2222
Diane 35 pomogła mi dopiero po 3 latach. Fakt, że nie mam hirsutyzmu, a jedynie parę włosów na brodzie. Ale od dwóch miesięcy biorę tylko Verospiron i musze przyznać, że rewelacyjnie mi pomaga. Włosy wyrastają znacznie słabsze i wolno odrastają.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Pięknoducha
Cześć dziewczyny! Widzę, że nie mam się co rospisywać o moim problemie, bo wszystkie mamy to samo ;) Ja jestem jeszcze za młoda, żeby podjąć kurację hormonalną - jak to określiła moja pani ginekolog - można by spróbować, ale po co mi "rozpieprzać" gospodarkę organizmu, lepiej poczekać. Na razie więc golę tylko nogi, pachy i okolice bikini. Z wąsikiem i "ścieżką miłości" na brzuchu jeszcze jakoś żyję. Może pokuszę się na rozjaśniacz, o którym tu rozprawiacie? Wiecie, co jest w tym wszystkim najbardziej przykre? Właśnie to, o czym się już zdaje pojawiło - że cierpią przy tym strasznie nasze dusze. Ja nie mam partnera, ale wiadomo: i wariatom śnią się lepsze światy. Może hirsutyzm nie jest największym problemem w moim przypadku, pewnie dlatego, że nie jedynym. Jestem bardzo zakompleksiona, z chęcią zrzuciłabym swoje ciało i żyła jedynie w formie spirytualistycznej. Kiedy ktoś zaczyna rozmawiać o moim wyglądzie, wpadam w dziką histerię i trzeba godziny czasu, żebym doszła do zdrowych zmysłów. Ja sama nie doprowadziłam się do takiego stanu. Dla otoczenia mój wygląd zawsze był problemem. Nawet jeśli znajomi podziwiali moją osobowość, apparycja stanowiła dla nich niekiedy barierę nie do przekroczenia ;( Pozdrawiam noworocznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczyny czesto tu zagladam chociaz mnie osobiscie ten problem nie dotyczy ale bliskiej mi osoby mam do Was pytanie :czy jesli hirsutyzm jest uwarunkowany genetycznie to czy mozna go leczyc hormonami ,czy zostaja tylko zabiegi kosmetyczne ?Prosze o rade bardzo mi na tym zalezy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Hej dziewczyny!!!🌼 Witam jeszcze w 2005 roku!! Minął strasznie szybko, czas na bilanse, podsumowania. Cóż, hirsutyzmu sie nie pozbyłam, wydałam niepotrzebnie pieniądze na KALO, niestety nie pomogło. Zyskiem jednak jest to, że mam topik, gdzie poczułam, że nie jestem sama z tym problemem i otrzymałam kilka dobrych rad i wskazówek. W przyszłym roku muszę bezwzględnie iśc na zabieg laserowy. Wszystko staje sie do zniesienia jeśli, żyje się miedzy życzliwymi ludzmi, tego wam życzę w nowym roku, jak najwięcej zyczliwosci. No i miłości, kogoś naprawdę bliskiego, który będzie kochał, bez względu na wszystko!!!! Wierzcie mi, to jest możliwe, te słowa szczególnie kieruję do Pięknoduchy :-) piękne wnętrze to tak naprawdę podstawa, ja wiem, że to banalne to co teraz pisze, ale tak w istocie jest!!! Myśle, ze twoim planem na prszyszy rok powinna byc walka z kompleksami.............. Poza tym każdy jakies tak kompleksy ma, ja osobiście uważam, że powinnam więcej osiąnąć zawodowo, a niestety w Polsce dziś niewiele można zwojować :-(, więc zycze poza tym sobie i wszystkim wszelkich sukeców w przyszłym roku na każdej płaszczyźnie życia!!!! do ania1🌼 Hirsutyzm może byc uwarunkowany genetycznie, należy przebadac sie jednak na inną ewentualnosc, to co pisałam wyzej, przekopiuje częsciowo : \"bywa uwarunkowane genetycznie, jesli nie jest powodowane chorobą typu torbiele na jajniku, czy zaburzenimi hormonalnymi, to moze miec podloze genetyczne, zorientuj sie, czy jakies kobiety w Twojej rodzinie nie maja takiej dolegliwosci.\" Jesli jest to sprawa genetyki lub kwestia nadwrażliwości na normalną ilosc hormonów w organizmie, pozostaje wówczas kosmetyka estetyczna. Pozdrawiam serdecznie 🌼 SZCZĘSLIWEGO NOWEGO ROKU 2006!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! SPEŁNIENIA MARZEŃ!!!!!!!! MIŁOŚCI, ŻYCZLIWOŚCI I WIELU RADOŚCI, ŻYCZY WESOŁA_MAŁGOSIA :-D ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ ❤️ 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ej dziewczyny nie martwcie
się tak, moze mi łatwo mówić ale serio współczuję i trzymam za was kciuki - duża bużka :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja też mam
wstrętną brodę no i nie ma wyjścia, trzeba codziennie golić. O całej reszcie ciała nie wspomnę. Od kiedy zwierzyłam się z tego mojemu Miśkowi to mi jakoś lepiej. Jeśli On to akceptuje i nieprzeszkadza mu to wogóle to dlaczego ja mam fanaberie odstawiać? Dziewczyny jest naprawde wielu super facetów którym to nieprzeszkadza. Nie denerwujcie się, będzie dobrze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szybko szybko szybko
a czy zmywacz do paznokci może być? jestem w desperacji i do soboty chyba się będe chwytać wszystkiego wiec powiedzice mi czy zmywacz DO PAZNOKCI moze byc??????? czy to jakos skure podrazni??? nie ma u mnie tych kremow Sally hansen i musze kombinowac :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość walnij sie w łeb
skończ juz z tymi żałosnymi pomysłami, zmywacz, rozuszczalnik, co jeszcze??? moim zdaniem porowkujesz do czegoś, bo chyba nie można być tak głupim, żeby zmywczem chcieć coś z działać i donieść sukces!! Jesli mysliesz tak naprawdę to masz duże szanse, żeby sie skrzywdzić. Oprzytomnij!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Nowy Rok
W Nowym Roku wszystkiego naj! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość obsesja come back
SIEMKA jak ja dwano tu zagladalam widze ze troszke sie tutaj osobek dopisalo a nowy rok no coz moze bedzie lepszy ja juz klade lache na wszystko bede sie glupotami przejmowac wyrywac i juz nie bedzie nic widac no moze tylko czasami heh ale jakos juz sie przyzwyczailam pozdro i do nastepnego klikniecia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki za życzenia!!!!!!! :-) Straszny mrozik na dworze, ale są tego plusy, golfy i szaliki zakryją wszelkie mankamenty :-D Co u was słychać dziewczęta w Nowym Roku??? Pozdrawiam was, buziaki👄

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość przeczytałam i mam
a ja jestem po wizycie u rodzinnego i mam skierowanie do endokrynologa.jak sie spytał do czego jest i to potrzebne, to głupio mi było sie jąkać ze chyba mam za duzo włosów tu i ówdzie.no i powiedziałam o torbieli i od razu napisał.jutro umowie sie na wizyte. rownież życze wszystkim wszystkiego naj!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny! wlasnie wpadlam na wasz topik. w swoim zyciu nie spotkalam nigdy kobiety z hisutyzmem na ktory i ja cierpie :( ale widze ze nie jestem sama , jest nas wiecej , bardzo fajnie ze was tu znalazlam , nie czuje sie wyalienowana. niestety nie jestem w stanie przeczytac wszystkiego co napisalyscie bo czasu troche brak. ja tez mam wloski na brodzie szyi, a nawet baki mam dluzsze niz inne dziewczyny. czesto jest tak ze obserwujac kolezanki na przerwie podczas rozmowy zazdroszcze im malenksiego meszku na twarzy ktory jest naturalny u czlowieka i nieczego po zatym nie wyrastajacego im, nie musze sie tak meczyc jak ja i wy , penseta, plaster, i cuda na kiju :o ja nie wstydze sie powiedziec chlopakowi ze mi rosna wlosy na twarzy...znaczy mysle ze nawet nie musze ze sam zauwazyl,tylko klopot dotykajacy mnie ostatnio polega wlasnie na tym ze spedzimy razem kilka dni....nie chce zeby mnie przylapal w lazience z penseta przy brodzie :o moze wiedziec ze usuwam ale nie musi tego widziec ...... no i przy kiepskim swietle to napewno nie potrwa 2 minuty ....tak samo jak nie chce zeby widzial jak zrywam plaster spod nosa.....ehhhh.....to jest strasznie zenujace.....ale dawno nie mialam zadnych deprech z tego powodu , odkad mam wlasniego tego faceta jakos mi minely ale nadal wkurzam na zajmowanie mi czasu przez te wslosy i klopot. ktoras z was tutaj wspomniala ze jasnych wloskow nie usuwa.....kurcze a ja chcialam sobie zlikwidowac to pod broda gdzie sie szyja zaczyna ....tu mam dlugie i jasne. moze macie jakies sposoby albo dobre plastry ktore usuna mi wloski na ok5 dni ?? pozdrawiam goraco 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam Was Wszystkie!mam policystyczne zapalenie jajników.i to jest moja odpowiedzią na moje cholerne owłosienie,z którym walcze juz wieki.właśnie z tego powodu mam problem z zaakceptowaniem swojego wyglądu.prosze-dajcie jakieś namiary na SPRAWDZONY gabinet gdzie owłosienie usuwane jest laserowo.musze tego sprobowac a bardzo sie boje!bo chodzi mi w pierwszej kolejności o twarz.na rynku kosmetycznym wiele sie tego pojawiło ale niewielu jest fachowców.wiecej jest konowałów,którzy więcej złego narobią niz dobrego.to czekam na Wasze odpowiedzi.3m cie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam nowe dziewczęta!🌼 Fajnie, że nas znalazłyście, może razem cos dobrego dla siebie zrobimy :-) do skrywajaca teraz czarny nick witam :-) dobrze, że masz normalnego faceta, który nie czepa się takich szczegółów jak włosek tu i ówdze, bo w gruncie rzeczy to naprawdę szczegóły, jesli się kogos kocha, każdego dnia odkrywam to w swoim małżenstwie. Fakt, nie jest przyjemne, aby ktos z boku obserwował, jak dokonują sie te zabiegi kosmetyczne, ja tez tego nie lubie, cóż, jesli chodzi o wosk polecałam już kiedyś i nadal polecam plastry Strep do twarzy, u mnie były bardzo skuteczne, poza tym, wosk Veet, taki w kubełku, do niego były dołączone plastry, wosk podgrzewa się w goracej wodzie, samrujesz skóre woskiem i przyklejarz plaster, a potem, zamknąć oczy i oderwać ;-), nie, nie było tak źle, polecam ten wosk, jest bardzo dobry, warto z niego skorzystać przed jakimś wypadem, a ze sobą zabrać Step, na przykład i pensetę także. Jesli chodzi o czas odrastania, to bardzo indywidualna sprawa. Zalezy od tego czy się na codzień golisz, czy pensetujesz. Ja zauważyłam u siebie, że włoski szybciej odrastają kiedy się pensetuję dłuzszy czas. Jednak te 1,5 tygodnia do 2 tygodni mam spokój. Jesli chodzi o jasne włosy, to słyszałam, ze zabiegi mikrolizy są skuteczne i laser IPL, ktory mi nie pomógł, bo jastem rasowa brunetka. Jeśli masz jasne włosy, których nie widac aż tak, to moze lepiej je pozostaw, bo potem moze byc gorzej. Pozdrawiam Cię serdecznie, trzymaj się ciepło 🌼 do pati_p 🌼 Kiedy zakładałm ten topik, dziewczyny poleciły mi wtedy laser LightSheer, który podobno jest w tej chwili nalepszy. jest to laser diodowy, skuteczny jesli chodzi o ciemne włosy, ja postanowiłam sie poddac temu w najbliższym czasie. Poszperałam troche w necie i znalazałm taką stronę http://www.lafsen.pl/ofirmie.htm wejdz na kontakty, tam rozwinie sie lista miast, gdzie oni pracują. Ja znalazłam swoje i zamailowałam tak, dostałam natychmiast rzeczową odpowiedz i wiem na czym stoje. Spróbuj, tyle ja moge Ci poradzic, moze dziewczny cos dorzucą, bo nie wiem, czy znajdziesz tam swoje miasto. pozdrawiam gorąco 🌼 To na razie, własnie chwytam za pensetę, papapapapa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wesola Malgosiu>>>>>moja imienniczko z reszta :) dziekuje ci serdeznie za odpis, bylam dzis w rossmanie ale nie znalazlam tych plastrow strep , zaden kubelek veet tez mi sie w oczy nie rzucil ale bede szukac. moj chlopak wie ze lecze sie na nadmiar wlosow (biore yasminm-moje poczatki dopiero 3 opakowanie) ale nie wie ze to dla mnie kompleks i wogole strach kiedy dotyka twarzy, choc mysle ze sa tu osoby bardziej przewrazliwione na tym punkcie niz ja. moj chlopak powiedzial kiedys ze zauwazyl z wlasnych doswiadczen ze kobiety o wiekszym owlosieniu sa bardziej gorace i temperament maja...chodzilo mu o sprawy lozkowe-jak dla mnie dziwne spostrzezenie bo mysle ze sa tez takie kobiety a nie maja problemow z wlosami no ale spoko niech sobie tak mysli tym lepiej dla mnie ;) ja osobiscie nie sieje paniki co by bylo gdybym zemdlala na ulicy a bede miala \"odrosty\" albo cos ale kiedy moje sloneczko mizia mnie po policzku to zastanawiam sie czy mysli sobie wlasnie ze mam zarost :o ja sie pensetuje i woskuje, staram sie rzadziej wosku uzywac na brodzie zeby mi nie stwardnial ten meszek wsrod ktorego wyrastaja czarne wloski. wyrywam srednio co 3-4 dni jesli sie widze czesciej z chlopakiem to w razie potzreby czyli jak pod palcami czuje ze juz sa nowe klaki :o mam nadzieje ze podczas brania tabletek wloski beda rzadziej odrastac , chociaz tyle bym chciala zebym nie musiala tak czesto tego robic, nie wymagam od natury idealnie gladkiego ciala bo to tez niedobre, meszek est potrzebny ale zebym chociaz nie musiala sterczec co chwilke z penseta w reku , wszystkie wiemy ze to strasznie klopotliwe. pozdrawiam serdecznie i zajrze tu jutro :) 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ilija
Dobrywieczór...od jakiegoś czasu czytam sobie to forum i mam do was pytanie(proszę o poważne potraktowanie i nie skreślanie mnie jako zapatrzonej w sibie kobietki).Otóż od jakiegoś czasu wydaje mi się ,że mam więcej włosków na ciele.Przedramiona-włoski dość długie złotawo-szare.Dość jasne ale znajdują się na calej powierzchni przedramion(nawet nadgarstki)-no i są dlugie.Ramiona-włosy też dość jasne krótsze.w zasadzie całe ciało mam pokryte jasnym choć widocznym meszkiem.Plecy(do 0,5 cm dlugosci) piersi,brzuch,jasne krótkie włosy między piersiami,przy sutkach trochę dłuższych ale tez cienkich i jasnych,odrobinę dłuższych i szarawychwłosków pod pępkiem.Nad pośladkami włosy na plecach są dłuższe i bardziej widoczne od reszty,pośladki prawie"gołe";)za to mocne i dlugie włosy między nimi,bikinii włosy mocne i ciemne-to samo pod pacham.Uda również całe w meszku(nawet wewnętrzna częśc dosc wyraznie obmeszona;)łydki- dosc ciemne ale sama sobie jestem winna bo je gole.Na twarzy delikatny jasny wąsik(nie depiluje bo widoczny tylko pod swiatlo), policzki broda 3-5 mm mech.Miesiączki dość regularne choć cykle są długie a sam okres bardzo bolesny.Kiedys leczenie endo-bralam letrox(nadczynnosci ani niedoczynnosci jednak nie mam-tabletki mialy spowodowac wchloniecie sie zmian).Mam 20 lat.I prosze o niezakrzyczenie mnie ,że wiele dziewczyn z tego forum marzy o takim wyglądzie "że taki problem to nie-problem".Tez nie widze w tym problemu-na razie.Chce tylko upewnic sie czy wloski w tych miejscach i wygladajace jak wyzej opisane to norma czy moze jednak powinnam wybrac sie do endo.Z gory dziękuję za odpowiedz i zyczę pomyslnej walki z h.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
🌼Cześć ilija !!! 🌼Dlaczego ktoś miałaby na Ciebie krzyczeć??? Broń Boże!!!! Cieszę się, że piszesz na naszym topiku. :-) Cóż, niepożądanie owłosienie, nieważne ile i gdzie, zawsze jest problemem, szczególnie dziś, kiedy panuje kult ciała. Twój problem być moze jest jednak bardziej delikatny. Dobrze, że te włoski sa jasne i mają charakter meszku. Najlepiej gdybyś z nimi nic nie robiła, bo może być gorzej (wiem z własnego doświadczenia). Trudno dziś określić, co jest normą, a co nie, dzis kazda ilośc włosów jest \"zbrodnia\", jedynie te na głowie sa jeszcze dzięki Bogu akceptowane :-D. Myslę, że nie musisz się aż tak bardzo tym przejmować, dobrze, że nie robisz z tego problemu. Ja moze skonsultowałamby moze tę miesiączkę, tak na wszelki wypadek i skoro miałaś już jakies \"przygody\" z endokrynologiem, to moze nie zaszkodziłaby jakas konsultacyjna wizyta, jakies badanko, dla świętego spokoju. Pozdrawiam serdecznie, wpadaj do nas czasem, napisz, co postanowiłaś, trzymaj się ciepło :-) 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×