Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość brzydotka
Dziewczyny nie kupujcie kosmetyków z AVON,doradzam sklep kosmetyczny albo apteke.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Brzydotka a co jest z nimi nie tak,az takie zle sa?szczerze to jakos nie uzywalam,ale wlasnie mialam sie skusic na kilka ich produktow...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość UWAZAM_
tak samo jak brzydotka cere sobie mozna spaprac mozna uzywac!!!! ale nie do twarzy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość brzydotka
Jeśli chodzi o AVON,to można se kupić np jakiś żel pod prysznic albo płyn do kąpieli,ale już takie rzeczy jak kremy do twarzy,balsamy itp.itd.,to są denne,wywalanie kasy,bo w drogerii lub w aptece można kupić lepsze kosmetyki i nieraz nawet tańsze.Byłam konsultantką AVON i przez kilka lat używałam tych kosmetyków,jakoś nie myślałam nawet żeby zajść do drogerii,dlatego znam te kosmetyki bardzo dobrze i z perspektywy wiem,że są beznadziejne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknionamonia
Hello Kobietki :):):) Wczoraj zaskoczyła mnie moja koleżanka, która pracuje w aptece i powiedziałą mi ze sprowadzili do siebie jakiś lek o nazwie CYPREST - który blokuje androgeny , a jak wiemy są to hormony których nadmiar w organiźmie kobiety powduje występowanie nadmiernego owłosienia. Okazuje sie ze jest jednoczesnie środkiem antykoncepcyjnym. Wiec nie zastanawiajac sie odwiedziłam popołudniu ginekologa i poprosiłam aby mi przepisał je bo sa to hormony wiec musiałam je sobie załatwic na recepte. kosztuja nie dużo wiec pomyslałam moze warto zainwestować. Dziś je już mam u siebie w domku i jestem po pierwszej tabletce wiem ze efektu jutro nie ujrze... ale moze to jakies swiatełko w tym ciemnym tunelu tej choroby. W miare mozliwosci postaram sie wam przepisac tresc ulotki dołączonej do opakowania .... jest jej troche ... wiec pewnie bedzie to w ratach.... :):):) pozdrawiam ...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
brzydotka a ja uzywam z avonu peelingu w płatkach anew i mi bardzo pomogł miałam jakies krostki czesto od make-upu i wyciskałam oczyscił mi twarz dosc porzadnie a mikrodermabrazja z avonu podobno niezła czytałam opinie i niedroga niestety na l'oreala mnie nie stac a chce sie pozbyc z gory pelców przebarwien od wyciskania i troszke małych mam na dekoldzie :) apropo tego nowego specifiku z androgenami czekamy na efekty:D mam nadzieje ze pomoże ale byłby cud haha:D marzenia co :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
a wogóle msuz enapsiac dzis mi sie chumor poprawił jade sobie z uczelni autobusem jak zwykle i wsiadła taka zrobiona panienka wiecie tu krotko tam krótko tipsiki full make-up i nagle ujawnił sie jej doł pleców a tam... czarne długie grube włosy patzre ręcę tez porosniete i nagle wywalił jej sie brzuch a tam kłaki normalne a na wtarzy zero mimo tego mzoe to chamskie ale mi sie poprawił naprawde chumor ze nawet taka ''laska'' włochata:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknionamonia
Lek CYPREST JEST preparatem złożonym. Zawiera niewielkie ilości 2 hormonów: cyproteronu octanu - ( progestagenu o właściwościach przeciwandrogennych) etynyloestadiolu (estrogenu). Cyproteron blokuje receptory androgenu i w ten sposób hamuje wpływ androgenów ( hormonów, których nadmiar w organiźmie kobiety powoduje wystepowanie owłosienia typu meskiego (hirsutyzm) i trądzik) na orgaznimz. Dzięki temu możliwe jest leczenie schorzeń, których przyczyną jest zwiększone stęzenie androgenów lub zwiększona wrazliwosc na te hormony. W czasie stosowania leku Cyprest zahamowane zostaje wydzielanie gruczołów łoowych, odpowiedzialnych za powstawanie trądziku i łojotoku. W wyniku tego działania w ciagu 3 do 4 miesiecy leczenia ustępują wykwity trądzikowe. Zmniejsza sie wypadanie włosów związane z łojotokiem. Poprawa w przypadku leczenia łagodnych postaci hirsutyzmu wystepuje zwykle po kilku miesiącach stosowania leku. Prawdopodobieństwo zajscia w ciąze w trakcie stosowania leku jest małe pod warunkiem, ze beda przestrzegane wszelkie zalecenia dot. stosowania ich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknionamonia
Wskazania do stosowania CYPRESTU : * łagodna postać hirsytyzmu * cieżka postać trądziku Chociaż lek Cyprest działa takze jako doustny lek antykoncepcyjny, nalezy go stosowac tylko w wymienionych wskazaniach u kobiet , u których konieczne jest leczenie hormonalne!!!! Nie zaleca sie stosowanie tego leku jedynie w celu antykoncepcyjnym. NIE NALEŻY STOSOWAĆ LEKU W PRZYPADKU, JESLI WYSTEPUJE KTÓRAKOLWIEK Z WYMIENIONYCH PRZYPADKÓW: - zakrzepica żylna obecnie lub w przesżłości - zaburzenia zakrzepowe tetnic - ciąza i laktacja - zaburzenia wątroby - wystepuje lub jest podejrzenie hormonozaleznego nowotworu złosliwego - krwawienie z dróg rodnych o nie wyjasnionych przyczynach - nadrazliwosc na substancje czynne - migrena z ogniskowymi objawami neurologicznymi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czyzby dzialanie tych tabletek zblizone do Diany35? a jaki jest ich koszt?co mowil lekarz na ich temat?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
stęskniona pocieszyłaś mnie chyba zbajeruje mojego ginka na ten lek moze mi pomoże bo cięzkiej postaci nie mam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknionamonia
NALEZY ZACHOWAC SZCZEGÓLNA OSTROŻNOŚĆ STOSUJAC CYPREST W NASTEPUJACYCH PRZYPADKACH: * nałóg palenia tytoniu * cukrzyca * wysokie ciśn ienie tętnicze * żylaki * choroby sercowo - naczyniowe * zapalenie zył powierzchownych * nadwaga * wystepowanie zakrzepicy * wystepowanie padaczki * napady migreny * zwiększone stezenie tłuszczó * rak piersi w bliskiej rodzinie * zaburzen ia czynnosci watrąby albo pecherzyka złóciowego * wystepowanie ostudy * choroba crohna - przewlekłe choroby jelit Jesli którykolwiek z wymienionych powyzej objawów nasila sie lub wystepuje po raz pierwszy w czasie stosowania Cyprest nalezy SKONTAKTOWAĆ SIĘ Z LEKARZEM.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknionamonia
nalezy natychmiast sie skontaktowac z lekarzem i przerwac stosowanie leku w przypadku zaobserwowania n astepujacych objawów, gdyz moga to byc objawy zakrzepicy: - kaszel o nieznanej przyczynie - nagły ostry ból w klatce piersiowej promieniujacy badz nie do lewego ramienia - dusznosci - ból głowy o niespotykanym nasileniu - migrena - nagla czesciowa lub całkowita utrata widzenia - podwojne wdzenie - zmiany w mowie - zawroty głowy - omdlenia - silny bol w jamie brzusznej - silny bol jednej z konczyn

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknionamonia
Lek stosujemy przez kolejne 21 dni i potem 7 dni przerwy. Tabletki leku Cyprest nalezy połykac w całosci popijajac niewielka iloscia płynów. Leku Cyprest nie nalezy stosować w pacjentek u których wystepuje dziedziczna nietolerancja galaktozy, niedobór laktazy. LEk zawiera takze sacharoze. Tabletki nalezy przyjmowac regularnie o stałej porze , najlepiej popołudniu. nie nalezy stosowac innych srodków dosutnych, antykoncepcyjnych jednoczesnie z cyprest. !!!!!! to po krótce tyle co najwazniejsze w tej długiejjjjjjjjjjjjjj ulotce :):):) Ja sie zdecydowałam bo moze to jedyna szansa na normalne zycie z ta choroba ....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknionamonia
ja zapłaciłam 27,56 za opakowanie na 1 miesiac... mysleze to nie wiele w porawnaniu z tym ile wydaje na woski, maszynki i inne "gad źety" do "tego sportu" codzienna pielegnacja ciała itp itd.... chciałabym aby ten lek pomół nam wszystkim i zeby na tym forum za pare miesiecy pisano o chcilach przyjemnosci i radosci a nie smutku.... pozdrawiam Was kobietki i trzymam za NAS KCIUKI :*:*:* buziaczki.... Monisia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknionamonia
prosze bardzio.... :) a lekarz mi zyczył powodzenia.... :):):):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
oj dziewczynki zycze wam i sobie żeby podziałało:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Beatitas
Wstukałam nazwę tab. w google o wyczytałam,że mają bardzo (albo ten sam) skład co Diane... Ciekawi mnie jeszcze to zdanie z ulotki: "Nie zaleca sie stosowanie tego leku jedynie w celu antykoncepcyjnym" :), na innych forach pisało, ze ginekolodzy zapisywali jak zwyczajne tab antykoncepcyjne.. Słyszałam też taką opinię, że po przerwaniu przyjmowania leków antykoncepcyjnych (takich jak np Diane, stos na poprawę cery itd) kłopoty z trądzikiem powracają z dwojoną siłą. W każdym razie czekam na relacje, jak sie po niej czujesz, czy widzisz pozytywne efekty, jakie masz samopoczucie.. Twierdze jednak, że tabletki hormonalne nie są tak dobre jak je malują w "reklamie", zastanowiłabym się dobrze prze zaczęciem dłuższego stosowania.. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość stesknionamonia
... hmm ... wiesz ja nigdy nie miałam problemów trądzikowych... mamm tylko ogromny problem hirsutyzmu... sktóry powoli spedza mi sen z powiem ... bo ile można non stop coś robić z tym wąsem i brodą... z tymi wkurzającymi włoskami... nikogo nie namawiam do stosowania ich... przekazałam Wam na forum , bo po to ono służy aby dzielic sie najswieższymi informacjami.... JA dostałam informacje od farmacety wiec zaufałąm... a jakie beda efekty zobacze za pare miesiecy... mam nadzieje ze jednak wymierne... nawet gdybym miała dozywotnie je brac i wydawac miesiecznie taka kwote... ale to moje zdanie... każdy podejmuje decyzje indywidualnie... pozdrawiam i zycze udanego weekendu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia3003
Cześć dziewczyny i KrzychuBB! Dawno nic nie pisałam, ale czasami to już nie wadomo co pisać. Jadnak czytam wszystko na bieżąco. Dzisiaj jednak chciałabym podzielić się z wami moimi spostrzeżniami. Otóż ja stosuję Verospiron (2xdziennie) oraz Yasmin od początku roku i zaczymam dostrzgać pozytywne efekty. Piszę to po to aby tchnąć w was nadzieję,że może być lepiej. Życzę wam tego z całego serca. Miłej niedzieli.Pa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Dziękuje za pozdrowienia Dziunia3003 3majcie się dziewczyny...:) Przedstawiciel płci przeciwnej...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ciekawe co to...ale jakos bez entuzjazmu podchodze do tego,nie wierze,ze pomoga...niestety:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziunia3003
Witajcie! Ja wierzę w te granulki! Myślę ,że warto próbować. Znama osoby którym ten sposób leczenia pomógł(inne schorzenie). A nawet jeśli nie pomoże to nie zaszkodzi. Jedno jest pewne. Przy tego typu leczeniu efekty są widoczne po jakimś czasie, więc trzeba być cierpliwym. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra mała
Ja też wierzę, że te granulki mogą pomóc:) Również mam problem z nadmiernym owłosieniem:( Brałam kiedyś na to Diane- pomogło, ale tylko na czas brania, a ja nie chcę do końca życia być na hormonach, szczególnie o takiej dawce uderzeniowej:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra mała
Cena de nie jest wysoka:) Pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość salamandra mała
Miało być: cena też nie jest wysoka:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny wpisałam tą nazwe TESTOSTERONE ACETATE w google i wszystko co mi się wyświetliło to jest na temat sterydów i tych co pakują na siłowni,więc biorąc te środki owłosienie może faktycznie rozjaśni się,ale możecie przytyć czy coś w tym rodzaju,no i jestem pewna że po zaprzestaniu brania tych środków owłosienie wróci do poprzedniego stanu,więc myśle że nie warto się truć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×