Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Z tym samym problemem
Jadę do Rosmana kupić piling złuszczający i rękawice aby zapowbiec temu wrastaniu się włosków. dziękuję Wam wszystkim za rozmowe. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Hahaha widze ze macie tu niezły kłopot ze mną :) Dlaczego tu jestem..... wiec jak juz pisałem podobaja mi sie takie dziewczyny - wiem ze to dziwne ale tak mam juz i co.... nic z tym nie zrobie a tak samo wy.... napewno nie przeczytałem całej Kafeteri ale tutaj pare postów jak najbardziej... i powiem wam ze można sie dużo dowiedziec na temat kobitek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
ale co lubisz jak dziewczyna ma wlosy wszedzie?na nogach?twarzy???ja nie wiem co w tym jest pociagajacego,no ale kazdy ma swoje zboczenia;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
dziewczyny zwlaszcza do i musze sie pozegnac z wami na tydzien,wyjezdzam do domku,ale obiecuje,ze przeczytam wszystkie newsy:)trzymajcie sie,buziaczki ps. Justyna pisz jak Ci idzie z przyjmowaniem lekow,czy juz zaczelas i jak sie czujesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
o kurde zzrarlo mi do jakich uzytkownikow pisze:( pisalam zwlaszcza do ide na tory i z tym samym problemem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a czy robiłyście sobie badania hormonalne? Samo usuwani włosków nawet laserowo nie pomoże, jak będziecie miały za duży poziom testosteronu. Trzeba go obniżyć farmakologicznie. Niektórym dziewczynom po leczeniu włoski w niektórych miejscach nawet same znikają, a już napewno są słabsze i co za tym idzie mniej widoczne. Dlatego polecam wybrać się do ginekologa-endokrynologa na badania.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
powaznie???bo niektorzy pisza,ze po leczeniu jest gorzej,ze wlosy odrastaja tak samo jak przed leczeniem a nawet gorzej jest nutka nadziei:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wloskowa
cześć przeczytalam pierwszych pięć stron mam owłosioną twarz i nie tylko, ale z twarzą bylam już 3 razy na laserze, i to dopiero mi pozwoliło znowu normalniej życ. teraz znowu jest więcej wlosow. co rano się golę i nakładam fluid. niedługo jadę na 4 laser. ble- można się zdolować. kiedyś mialam większego dola.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Do Olki: Papa, do usłyszenia po powrocie :) 3maj się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Markotka: jesli to co piszesz to jest prawda, to przywrocilas mi nadzieje że leczenie hormonalne przynosi jakiś skutek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
dziewczyny juz moja ostatnia wizyta dzis i bede za tydzien slyszallyscie cos o oleju z krokosza????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
cos o tym slyszalam..tzn czytalam w necie,ze niby jak sie samruje tym nogi to wlosy za jakkis czas nie odrosna...jestem naiwna,ale nie az tak:) szkoda,ze tak dlluuuuuugo Cie nie bedzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olka_21
jak wroce nadrobie zaleglosci;)a Ty korzystaj z wakacji,bo juz chyba to byl ostatni egz??? moze cos sie dowiem od mojego taty jest aptekarzem,moze cos bedzie wiedzial albo da jakies ksiazki do poczytania,trzymajcie sie i do zobaczenia za tydzien

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
MARKOTKO: dzieki za pocieszenie....ja chce w to wierzyc:) ja jestem po badaniach czekamm na wyniki....i bede brac tabletki to weim od dr....hmmm..czy jestes zywym przykladem na to co napisalas?????naprawde moga zaniknac????:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
olenko..ja jeszcze nie biore tabletek,,ale bee brac po konsultacji z dr,,,naraziejest na zwolnieniu...wypoczywaj u rodzicow,,,pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja cały czas biorę Verospiron na obniżenie testosteronu i jest już o wiele mniejszy, chociaż jeszcze nie w normie i może dlatego u mnie włoski jeszcze nie znikają, ale są słabsze, to napewno. Wiem, że niektórym dziewczynom same znikają, oczywiście nie należy tutaj spodziewać się cudów. Tak na marginesie jeszcze wspomnę, że nawet laser nie pomoże, jak jest za dużo testosteronu, bo włoski i tak odrosną :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
badania.. owszem, miałam. wszystko w normie. ja wiem że nie mam tak dużego problemu jak niektóre z was.. moje owłosienie jest po prostu gęstsze niż większości dziewczyn, męczy mnie tylko ten brzuch.. i boję się, że to mogą być zaczątki choroby.. wąsik też jest coraz ciemniejszy.. aa i pod dolną wargą na środku tam gdzie faceci często zostawiają sobie kępkę włosów zauważyłam kilka ciemniejszych.. ja sie zatłuke jak w wieku 20 kilku lat zrobi się z tego problem na mierę codziennej depilacji twarzy.. ja nie radzę sobie z depilacją ściezki bo te włosy rosną za długo gdy są w fazie przebijania się przez skórę.. a co mówić o twarzy.. a o skąpym bikini mogę pomarzyć.. chodzi mi o majtki. owłosienie łonowe sięga mi 1/3 ud ;/ po ogoleniu na drugi dzien już wyrastają włoski ale nie mogę ich ponownie zgolić bo pojawiają mi się wtedy okropne czerwone krostki.. a w stringach chodzic nie będę nigdy. niiigdy. poza tym nie mogę codziennie golić pach bo też pojawiają się te krostki. jeeej jaka to jest męka.. ;/ co do zarezerwowania nicka - na głównej stronie szukajcie linku: \'internautko - zarezerwuj swój nick\' czy jakoś tak. pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraaaaaaaaa
a ja sie ostatnio obserwuje i wloski zaczely mi samoistnie znikac jest jakby ich mniej.nie biore zadnych tabletek. czy to mozliwe ze ta choroba sie sama ze mnie ewakuuje?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
MADZIARA: a gdzie ci znikaja re wloski????? ale extra:) oby tak dalej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
MARKOTKO: powiedz mi prosze jak dlugo bierzesz te tabletki i jaka masz przyczyne h....i jesli bys mogla to wez przyklad ze mnie ,OLki i Z tym samym problemem i wypisz miejsca gdzie masz wloski i sposoby depilacji....my pisalysmy wszystkie szczegoly:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
YKA: moze powinnas powtorzyc badania???? kiedy robilas?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraaaaaaaaa
na udach mialam takie czarne a teraz patrze jakby sie rozjasnialy i byly slabsze. czasem jak mocniej pociagne to nawet wylaza. a moze to dlatego ze zaczelam wiecej jesc, bo raczej jestm szczupla i moze mojemu organizmowi czegos brakowalo...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
z tym samym problemem: gdzie sie podziewaz kolezanko?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
madziaraaa: sluchaj..jedz i czasem sie nie odchudzaj,bo ja mam h..chyba od anoreksji.....jestem zarosnieta cala..a ty masz wloski na buzi????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość madziaraaaaaa
tak troche ,ale nie jest to jakis kosmiczny zarost. gadalam z moja mama i ona tesh ma troche meszku na twarzy i udach, czyli mam tesh uwarunkowania genetyczne. poza tym mam kruczo-czarne brwi i ciemne wlosy (burze lokow) , tak wiec raczej taka moja natura.ale te wlosy na udach zaczely mi ciemniec niedawno .faktycznie troche schudlam ,ale to przez stres zwiazany z matura.ale teraz nadrabiam zaleglosci :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
no to nie jest z Toba zle:) ale profilaktycznie zrob soboe badania...jak chcesz zresztya:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
do ide na tory: już jestem, spałam u chłopaka dlatego nic nie pisalam :D Jak miło że ktoś zauważył moją nieobecność tutaj :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Markotka: Przywracasz mi nadzieje :) Takie posty jak Twój naprawdę podnoszą na duchu :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Z tym samym problemem
Dziewczyny: Ja zauwazyłam u siebie taką prawidłowość że najwiecej włosków rośnie mi podczas dni płodnych. Czy to możliwe? Czy tylko mi sie wydaje? A może to urza hormonów ma jakiś wpływ na tępo wzrostu włosków?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×