Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość o mamamija
czym usuwac wlosy na piersiach jak sa grube i mocne? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
DziewczyNki przeczyatalam w internecie teraz ze na lekkie objawy hirsutyzmu pomaga mięta:) jak myślicie czy to prawda? i czy to musi być jakaś specjalna mięta czy moze być taka zwykla w torebkach jaka zazwyczaj sie kupuje ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mega smiutno
Ide na tory odpowiesz mi na pytanka? :( Aaa.. i czym rozjasniacie wloski na pupie czy na karku? :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
mega smutno: jasne,ze odpowiem:) a wiec musisz zapisac sie do endokrynologa,najlepiej na kase chorych,bys nie tracila kasy prywatnie;) i powiesz o problemie,byc mooze bedziesz musila sie rozebrac...ale nie przejmuj sie..ja pokazalam wszystko...nawet tylek..chcialam by widziala, ze naprawde jest ze mna zle...i dobry dr powinien zlecic badania wszelakie....hormnalne,przerozne usg,ginekologiczne...nic sie nie boj....powodzenia.....musza znalezc przyczyne i zastosowac jakas terapie jesli bedzie cos nie tak...a powiesz mi gdzie i ile ty masz tych wlochow i jak sobie radzisz???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
dziewczynki..chce depilator...jak myslicie czy najdrozszy oznacza najlepszy???jest taaaaki dduuuuuuzy wybor..hmm....boje sie,ze wydam kase a i tak bedzie bolec...bo te co uzylam stare sa straszne:/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamamija
tylko penseta nie mozna depilatorem? dlaczego? moze ktos jednak go uzywa.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mega smutno: Ja stosuję ten olej codziennie nawet 2 razy, ale smaruję nim tylko bikini (jakieś 4 dni po depilacji), brzuch i piersi codziennie. Butelka 100ml wystarcza mi na jakieś 2,5 miesiąca. Zauwarzyłam , że na brzuchu jest naprawdę ogromna poprawa, a nie smaruję już tak często .Wcześniej po posmarowaniu brzucha olejem przykładałam kawałek przezroczystej foli (najlepiej na noc) żeby olej lepiej się wchłonął. Teraz czasami zauważam jakieś pojedyncze cienkie włoski (zwłaszcza przed okresem), które są bardzo osłabione i same wychodzą. Stosuję ten olej od lutego tego roku więc to już kawałek czasu i wiem co mówię. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość. Wiadomo, że im grubrzy i ciemniejszy włos tym wolnie olej na niego zadziała, ale może warto spróbować, bo efekty są. Poza tym bardzo poprawia stan skóry. Jest tylko jeden minus, że bardzo brudzi ubrania i trudno go sprać jak to olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mega smutno: Ja stosuję ten olej codziennie nawet 2 razy, ale smaruję nim tylko bikini (jakieś 4 dni po depilacji), brzuch i piersi codziennie. Butelka 100ml wystarcza mi na jakieś 2,5 miesiąca. Zauwarzyłam , że na brzuchu jest naprawdę ogromna poprawa, a nie smaruję już tak często .Wcześniej po posmarowaniu brzucha olejem przykładałam kawałek przezroczystej foli (najlepiej na noc) żeby olej lepiej się wchłonął. Teraz czasami zauważam jakieś pojedyncze cienkie włoski (zwłaszcza przed okresem), które są bardzo osłabione i same wychodzą. Stosuję ten olej od lutego tego roku więc to już kawałek czasu i wiem co mówię. Trzeba się tylko uzbroić w cierpliwość. Wiadomo, że im grubrzy i ciemniejszy włos tym wolnie olej na niego zadziała, ale może warto spróbować, bo efekty są. Poza tym bardzo poprawia stan skóry. Jest tylko jeden minus, że bardzo brudzi ubrania i trudno go sprać jak to olej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pamant..
zawsze miałam duzo włosków, ale takich jasnych, na rekach, na palcach u rąk, na palcach u nóg, one nigdy nie były problemem natomiast są problemem te na nogach, udach, i zwłaszcza owłosienie łonowe, które u mnie wyglada jak u faceta, twarz jest ok, mam minimalny meszek na policzkach, jak chyba wszyscy ludzie i jeden , słownie jeden ciemny włosek na brodzie, który systematycznie odrasta. pokazałam to wszystko kilka lat temu mojej pani ginekolog, a ona bez żadnych badań kazała brac Dianę, brałam przez rok i żadnej poprawy, ostatnio ok 6 miesięcy temu poszłam do endokrynologa, ponieważ doszedł mi problem serkowatej wydzieliny z sutków, miałam robione badania TSH - wszystko ok, prolaktyna -ok, za tydzien mam miec robione USG sutków i zobaczymy, ale ta endokrynolog po obejrzeniu bardzo dokładnie tych wszystkich moich włosów , bez tłumaczenia i żadnych wyjasnien dała mi skierowanie do ginekologa-endokrynologa i napisała na nimjako powód "hirsutyzm", wizyte mam za miesiąc, ale pewnie znowu zrobi mi kilka badać i bedzie wszystko ok... nie mam nadwagi, nie mam trądziku, ani problemów z cerą, mam bardzo regularne miesiączki, raz miałam torbiel na jajniku, ale po tygodniowym leczeniu luteina wchłoneła się, i nie wiem czy to ważne, ale jak byłam małą to przez 2 lata brałam leki przeciwpadaczkowe. moje pytanie jest takie , jesli okaże się, ze tak już mam i nie jest to problem hormonalny to czy depilacja laserowa cos da? mam na to pieniądze i mogę wydac nawet 1otyś zł tylko chcę miec pewność , ze to nie będą wyrzucone pieniądze...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gierkka
hej dziewczyny, mam ten sam problem co wy:( do twarzy uzywalam (po bokach) plastrow, ale mialam pozniej ogromny problem, bo mi wyskakiwaly takie mega krosty, ktore kilka miesiecy sie goja. wiec przeszlam na krem depilacyjny - Nair- na opkaowaniu bylo, ze do calego ciala, tylko zeby omijac oklice oczu, wiec zaryzykowalam. i tak: nie mialam podraznien, bo zaraz wsmarowalam olejek i masc nagietkowa, skora gladka:) ale niestety wlosy szybciej odrastaja niz po plastrach, ale nie jest tak zle. nie mam zadnych zapalen skory, nic mi sie nie musi goic. moze wy tez tego uzywalyscie, moze sa jakies lepsze kremy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeśli chodzi o depilatory to ja mam z brauna taki z nakładką masującą i kosztowąl 99 zl i naprawde prawie wogóel nie boli moze to tez dlatego ze jestem już przyzwyczajona do depilacji;) ale jest naprawde dobry;) ej mam takie pyatnko o co chodzi z tym olejem co piszecie? on rozjaśnai wosy czy co ?;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamamija
no duzo sa geste i czarne mocne(raz zgoliam) ale i pojawiaja sie coraz to nowe pojedyncze slabsze i jasniejsze na dekolcie na piersiach w roznych miejscach ,zastanawiam sie czy ich nie usunac najpierw kremem a pozniej jak beda odrastac to depilatorem ,od lat nic nie robie ,moj maz nie widzi problemu to dlatego i ja nie zauwazam ale jednak je mam i chetnie sie ich pozbede ,wybieram sie na badanie piersi i za nic sie nie rozbiore z takimi wlochami,na twarzy tez ma na szyi i brodzie wyrywam peseta od ponad 20 lat,cale nogi-gole maszynka i na rekach tez sa ale juz nic z nimi nie robie-tez je kiedys golilam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kupiłam go jakos w maju:) i wiesz co mzoę jakimś innym depilatoerm boleś jak jest bez zadnej nakladki więc koniecznie z nakładką kup zeby mneij bolało ja wczesniej używalam kilka razy z philipsa ale koszmarnie bolało ;/ ja depiluje nogi i bikini ale nie mam specjalnej nakladki do bikini ale jakos sobie radze a przy moich grubuch włosach to wielki wyczyn:D heh nie boli tak bardzo ale potem troche szczypie i moze troche krewki bolecieć ale na nastepny dzień juz okeY:)) wiesz ja tak tanio go kupilam bo bł w promocji normalnie kosztuje chyba 120zl :) ale na ten depilator jest bardzo często promocja więc napewno go gdzieś znajdziesz tylko pamiętaj o nakładce:P to jest bardzo istotne:) a i on sie nazywa BRAUN EVERSOFT DELUXE :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
IDE NA TORY : ale jak zobaczy wlosy skoro bede miala je zgolone?!?! nie moze poprostu mi dac badan na ta chorobe odrazu? :( hmm juz Ci mowilam kiedys gdzie mam ;p - wszedzie ogolnie to wszystko traktuje maszynka.. oprocz twarzy.. teraz widze,ze na twarzy calej duzo mi sie pojawilo.. nie wiem co robic.. ;(( paste cukrowa kupilam i fajnie je wyrywa.. a czym rozjasnic wloski na karku i posladkach? :( robisz cos z posladkami? ja czasem dol maszynka i przez to w dotyku sa szorstkie.. jak na to zaradzic?:(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
KIKA04 - a na piersiach jak depilujesz? moglabys mi wszystko powiedziec na temat tej pasty cukrowej? tzn czy moge plastrami? golisz nia intymne miejsca? jak tam dosc nia? :P prosze poradz.. - z gory dziekuje Kochana Pani.. ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja do twarzy uzywam
wosku, depilatora lub kremu. depilator mi sie cos chrzani i urywa zamiast wyrywac wiec uzywam kremu. kiedys takiego STREEP czy cos takiego. do twarzy i bikini. fajny byl bo nie podraznial. teraz uzywam z bielendy do twarzy i miejsc wrazliwych. tez jest ok i tanszy. smaruje tez twarz olejem z krokosza. gdzies tak od kwietnia. ale nieregularnie. ostatnio raz na tydzien. a depiluje twarz co 2-3 dni. teraz zauwazylam ze mam mniej wloskow. wolniej odraztsja. juz 3 dzien minal a ich prawie nie widac!!! wosk jest dobry ale straszne syfy sie robia. a po oleju z krokosza nie ma podraznien zadnych. polecam wam tez na podraznienia oliwke firmy hipp. mozna kupic w roosmanie, tesco... w dziale z kosmetykami dla dzieci.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
mega smutno: to nnie wyrwij ich i pokaz dr...albo powiesz ze wyrwalas..ale zaznacz,ze tam je masz......posladki 2 razy zrobilam woskiem u kosmetyczki....ale odroslo:( i nie zrobila mi tak jak chcialam..powiedzila,ze mam jak facet:/ nie zrobila mi tych pomiedzy posladkami,a tam jest gaszcz...eh....teraz nic nie robie,,,choc mam faceta,ktory to widzi...a ty co robisz\?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
dziewczynki pewnie juz byly takie pytania ale prosze odpowiedzcie bo nie mam czasu calego topiku przeczytac.jaki kremik polecacie do depilacji,ten nair czesto wymieniacie,ale czy na takie twarde owlosienie pomaga na nogach? a jak depilator zastosuje i peling CODZIENNIE to wloski beda mniej wrastac? i czy to prawda ze jak np tabletki anty na te wlosy bede przyjmowac i je odstawie to wlosy moga wrocic w zdwojonej ilosci?bo tak mojej kumpeli sie chyba robi...prosze odpowiedzice!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mega smutno: możesz plastrami kochana pani, mozesz też kawałkami materiału a nawet papierem śniadaniowym, ale jeśli pasta jest dobrze zrobiona to się nie klei w rękach. A w miejscach intymnych tak jak wszędzie indziej, ale włosy nie mogą być za długie, bo będzie bolało!!! Na piersi niestety nie mam dobrego sposobu tylko pęseta. Bardzo chciałabym ci opisać bardzo dokładnie przygotowanie tej pasty, ale musisz sama popróbować. Mój przepis jest na stronie 121 .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
a sluchaj,czy krem to nie bedzie to samo co maszynka? ze odrosna wlosy po tym samym czasie? bo mam bardzo twarde wlosy na nogach i nie wiem czy krem da rade z nimi i czy warto kase tracic czy maszynka nadal...a moze plastry z woskiem/tylko czy nie bedzie to samo co depilator?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o mamamija
dzis wzielam usunelam te geste wlochy kremem do depilacji z piersi i wokol sutkow jak zaczna odrastac to bede wyrywac penseta i probowac depilatorem ,zobaczymy jak to bedzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi po depilatorze wrastały
ale odkąd myję się (szoruję) szorstką gąbką i robię peelingi to nic mi nie wrasta.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika04- dziekuje ;* i dziekuje Ci rowniez Ide na tory ;] a znacie dobre rozjasniacze do karku i polsladow? Ide na tory - Ja posladki pomiedzy gole maszynka zawsze, nalatwiej i najskuteczniej. inaczej sie chyba nie da;/ :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
dlaczego nikt z was nie zainteresuje sie epilarem? Oto strona gdzie można go kupić: http://www.epilar.pl/index.php Jest chyba bardziej skuteczny niż krokosz tylko że trudniej dostępny. Czy ktoś oprócz mnie też zamierza to zamawiać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Longeville
Witam wszystkie futerkowe kobietki! Wspominały dziewczyny (gdzieś na www.laboratoriumurody.pl ) o spowalniającym działaniu wzrostu niepożądanych włosów - 5% kwasu salicylowego jako dodatku do kremów; może któraś z was testowała coś takiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
idę na tory: no niby tak pisze ale myśle że gdyby ktoś użył pęsety lub depilatora to wyszło by na to samo. Chodzi o to żeby krem (epilar) wniknął w otwarte meszki włosowe czyli tuż po depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
gh: eh,ja chyba w to wszystko nie wierze:/ a ile to kosztuje? orientujesz sie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×