Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość zescynka
może orientujecie sie czy mozna laserowo usunąć włoski wokół sutków? czy są jakies przeciwwskazania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zescynka no mają w ofertach laserowu usuwanie owłosienia z piersi...ale wiesz boli to troszke...choć słyszałam,że w niektórych gabinetach znieczulają...ja trafiłam na taki,w którym było bez znieczulenia...za1 razem chyba boli najbardziej później już mniej.Zależy to zapewne od ilości owłosienia, później się ono zmniejsza...nie wiem czy na piersi zdecydowałabym się....to wrażliwe miejsce...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jakoś ostatnio mniej Was tu zagląda...no tak ochłodziło się więc troszke nam lepiej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczyny:) Już dawno nic nie napisałam, jednak śledzę to co dzieje się na forum, ale fakt samo czytanie Waszych wypowiedzi nie wystarczy, by forum przetrwało. Nic nie piszę, bo chyba popadłam w małe przygnębienie (oczywiście związane z włosami). Wiecie co rozpoczęłam niedawno pracę no i niestety kompleksy powróciły ze zdwojona siłą. Nienawidzę tego co mam na twarzy, włosy wprawiają mnie w kiepski nastrój. Cały czas myślę o tym co widnieje na mojej twarzy, każda rozmowa z kimś sprowadza się do tego, że moje myśli kłębią się tylko wokół wrażenia, iż ktoś kto ze mną rozmawia skupia wzrok na moich włosach. Poza tym (pomimo, iż mam męża) nie czuję się atrakcyjną kobietą. Jednym słowem klops:( Już od dawna mam iść do lekarza, ale ociągam sie z tym, znowu ktoś postawi jakąś nową diagnozę i nic z tego nie wyniknie. Najbardziej nie lubię tego, kiedy muszę mówić lekarzowi o swoim problemie i tego, że ktos bagatelizuje taki problem. Przepraszam Was moje Drogie za ten wylew pesymizmu, ale musiałam się z kimś tym podzielić. Pozdrawiam gorąco. Ślę uściski:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory : wydlubalam ;D pensetka zrobilam lekka ranke i wyciagnelam ;p narazie mam strupek i troche blizny, moze jakas masc dobra? i Tobie tez pomoze?:> he? przeciez mascie na blizny niby pomagaja.. Mialam awarie neta dlatego siedzialam cicho.. teraz zastanawiam sie jak uzyc tej pasty cukrowej bo jeszcze sie nie skusilam ;p nie wiem jak do tego sie zabrac.. wlasnie.. gdzie moge wykonac badania czy mam ta chorobe i jaK SIE leczyc?:( ehh wysiadam juz.. z zazdroscia patrze na blondynki o nieskazitelnej skorze z jasnymi wloskami lub ich brakiem.. :( mucha - mamy to samo! on skoro jest z Toba to chce tylko Ciebie! nie martw sie, musimy wszystkie dac rade razem! :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hx
znalazłam strone gdzie można kupić epilar http://www.epilar.pl/ ale nie ma do nich żadnego kontaktu tylko mail .Przez mail dowiedziałam się że epilar kosztuje 254zł. Nie wiem myślicie że można im zaufać? gdzie jeszcze można kupić epilar? To dla mnie ostatnia deska ratunku:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAJA95
CZESC LACHONY :D dawno nie bylam. Widomo sporo na glowie bo mialam treningi do zawodow. Co do linka do epilaru sadze ze mimo wysokiej ceny jest on skuteczny wysoce. Wyzsza technologia kosztuje. Ale chyba za jakis czas i ja go kupie. Nicierpie wosku a JUZ NA PEWNO NIECIERPIE GO SAMA ROBIC na sobie co stanowi kolejny problem. Ale jak bedzie trzeba to bedzie TRZEBA ;(. DZIEKI ZA TEGO LINKA DO EPILARU. Mi sie zdawalo ze wczesniej nie mozna bylo go kupic hmmm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAJA95
MEGA SMUTNO badania na ta chorobe zrobisz za darno u NFZtowskiego edo gina po skierowaniu od lekarza 1ego kontaktu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a gdzie jest ten link bo go nie mogę zlokalizować. ja chcę iść na laser w tym roku jeszcze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
a widzę.. jakby to podziałało to bym juz zamówiła, ale czy podziała?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
NAJNOWSZE METODY DEPILCJI SĄ CORAZ PRZYJEMNIEJSZE. RADZIMY, JAK WYBRAĆ NAJLEPSZĄ I JAK JĄ STOSOWAĆ, BY UNIKAĆ BŁĘDÓW RAZ NA ZAWSZE Chcesz definitywnie pozbyć się włosków i jesteś gotowa zainwestować w drogą kurację? Wypróbuj najnowszą metodę trwałej depilacji - Epilar. Polega ona na niszczeniu mieszków włosowych poprzez wmasowywanie w skórę specjalnego żelu zawierającego enzym - trypsynę. Wykonuje się go po uprzedniej depilacji woskiem (aby preparat lepiej wniknął do mieszków). Enzym działa szybko, bo tylko około minuty. Nie powoduje większych podrażnień, ewentualnie takie jak po depilacji woskiem. Jest całkowicie bezbolesny. Trzeba go jednak powtórzyć nawet do kilkunastu razy, co pięć-sześć tygodni (więcej niż laser), w zależności od rodzaju owłosienia. Za to w przeciwieństwie do lasera może być stosowany na każdy rodzaj owłosienia, zwłaszcza ciemną skórę i jasne włoski (laser sprawdza się raczej przy jasnej skórze i ciemnych wioskach). Bezpośrednio przed zabiegiem i po nim można się opalać (w przypadku lasera zakaz 30 dni przed i po). Ok. 300 zł za łydki (laser jest droższy, ok. 500 zł). Adresy Warszawa: Epi - Centrum, ul. Płatowcowa 19, tel. (O 22) 844 92 94, www.epi-centrum.pl, Poznañ, Epi- Centrum, ul. Krakowska 4, tel. (O 61) 853 36 66,

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
NOWOŚĆ W DEPILACJI Propozycja dla osób z ciemną skórą i jasnymi włosami Poszerzając naszą ofertę z myślą o wygodzie i zadowoleniu naszych klientów, oferujemy Państwu nowy zabieg depilacji. Od dziś mogą Państwo korzystać z najnowszego osiągnięcia biochemików w walce z niechcianymi włosami - żelu Epilar ( metoda Epilar System) Sprowadzony z Danii, najnowszy produkt do depilacji - Epilar System, został stworzony dla tych, którzy chcą pozbyć się niechcianych włosów, a nie chcą rezygnować z przyjemności opalania się, bądź też nie mogą korzystać z zabiegu depilacji laserowej, ponieważ kolor ich skóry jest zbyt ciemny, lub kolor włosów zbyt jasny. Epilar System został wynaleziony przez duńskich lekarzy i naukowców. Epilar System zawieraa 2 tubki żelu po 5 ml każda: Inhibitor 1 ( zawiera enzym) i Aktywator 2 ( aktywuje enzym). Kolejno wmasowane w skórę żele niszczą mieszki włosowe dzięki aktywnemu enzymowi - trypsynie. Zabiegi można wykonywać w połączeniu z zabiegami laserowymi. Epilar System jest więc środkiem bezpiecznym i skutecznym. Przeciwwskazania do zabiegu: - choroby skóry- (stany zapalne, opryszczka, alergie, łuszczyca etc..) - ciąża - liczne znamiona barwnikowe - zaburzenia krzepliwości - cukrzyca - bliznowce Jak przebiega zabieg? Zabieg depilacji zawsze przeprowadzamy natychmiast po zastosowaniu wosku, usuwającego włosy z pożądanej partii ciała. Następnie stosuje się dwa żele(Inhibitor i Aktywator), każdy z nich wmasowuje się w skórę przez około 1 min. Duże powierzchnie dzielone są na mniejsze obszary, na które osobno robi się wosk i stosuje się preparaty. Depilacja na twarzy i plecach wymaga większej ilości zabiegów, niż na innych partiach ciała, ze względu na znaczną ilość gruczołów łojowych, które zmniejszają efektywność tej metody. Nie można zakładać 100 % efektywności zabiegów. Efekty Różnicę widać już po pierwszym zabiegu, lecz należy wykonać kilkanaście zabiegów, Dzieje się tak dlatego, że włosy nie rosną jednocześnie. Zabiegi powinny być powtarzane w przerwach co najmniej 4-tygodniowych w przypadku twarzy, i 5-6-tygodniowych w przypadku pozostałych części ciała. Po zabiegu może wystąpić podrażnienie skóry w postaci zaczerwienienia, wybroczyn, stanów zapalnych, związanych z wzrastającymi włosami, co wiąże się z zastosowaniem wosku. Jak przygotować się do zabiegu? Zabiegowi depilacji z użyciem Epilar System może poddać się praktycznie każdy. Włosy powinny mieć długość ok. 5 mm, jak do depilacji woskiem. - aby zapobiegać wrastaniu włosów należy wykonywać peelingi 4-5 dni po zabiegu, powtarzane 3-4 razy w tygodniu do czasu następnej depilacji , nie należy ich wykonywać bezpośrednio przed zabiegiem, aby zapobiec podrażnieniu skóry, - między zabiegami włosy należy jedynie golić lub strzyc ( nie wyrywać ) - przez 24 godz. po zabiegu nie wolno używać perfumowanych kremów, samoopalaczy, dezodorantów i makijażu. Informujemy, że zabiegi wykonujemy w oddziałach: w Warszawie i Poznaniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Trwała depilacja enzymem EpilarÔ System Zalety zabiegu · trwała depilacja · działa na owłosienie wszystkich typów skóry · pewny i bezpieczny enzym · tańszy od metody laserowej Epilar jest pierwszym skutecznym produktem do trwałej depilacji, bazującym na enzymie trypsyna, który jest pewny i bezpieczny dla skóry. Epilar w przeciwieństwie do metody laserowej działa skutecznie na owłosienie wszystkich typów skór. Metoda Epilar oparta jest na działaniu dwóch żeli: inhibitora i aktywatora, które wmasowuje się w skóre bezpośrednio po zabiegu woskowania. Epilar wnika w mieszki włosowe i niszczy w nim białka komórek macierzy mieszka, co prowadzi do zaniku produkcji włosa. Dla uzyskania optymalnego efektu działania Epilar jest nieodzowne, by wszystkie widoczne włosy zostały tuż przed zabiegiem usunięte woskiem. Dlatego zdecydowano o przeznaczeniu Epilar tylko dla profesjonalnych gabitetów kosmetycznych i klinik dermatologicznych. Epilar ma międzynarodowe świadectwo jakości, jego skuteczność potwierdzona jest badaniami klinicznymi. Został przetestowany alergologicznie i był z dużym sukcesem testowany w klinikach w Danii, Niemczech, Hiszpanii i Portugalii. Epilar jest tańszy od metody laserowej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
EPILAR - nowa rewolucyjna metoda trwałej depilacji przeznaczona dla osób z jasnymi włosami Co to jest epilar? Epilar jest pierwszym skutecznym produktem do trwałej depilacji, bazującym na enzymie (trypsyna). Enzym ten jest pochodzenia naturalnego i nie wchodzi w interakcje z innymi substancjami i strukturami skóry. Nie wnika również do układu krążenia. Epilar jest rezultatem badań skandynawskich lekarzy i biochemików. Jest środkiem bezpiecznym i skutecznym. Posiada międzynarodowe świadectwo jakości, jego skuteczność została potwierdzona badaniami klinicznymi w Danii, Niemczech, Hiszpanii i Portugalii. Produkt był także testowany alergologicznie. Zabiegi Epilar można wykonywać w połączeniu z zabiegami laserowymi. Działanie epilaru: Metoda Epilar oparta jest na działaniu dwóch żeli (Inhibitor i Aktywator), które należy wmasować w skórę bezpośrednio po zabiegu woskowania. Epilar wnika w mieszki włosowe, a zawarty w nim naturalny enzym niszczy białka komórek macierzy mieszka, co prowadzi do zahamowania wzrostu włosa. Epilar działa przede wszystkim na włosy w ich pierwszej fazie wzrostu (anagen) ale także na włosy, które w okresie depilacji znajdują się w fazie pomiędzy anagenem i katagenem. Efekty: Dla uzyskania optymalnego efektu należy wykonać 6–12 zabiegów. Różnica jednak widoczna jest już po pierwszym zabiegu. Zabiegi powinny być powtarzane w odstępach co najmniej 4-tygodniowych w przypadku twarzy, i 5-6-tygodniowych w przypadku pozostałych części ciała. Depilacja na twarzy i plecach wymaga większej ilości zabiegów, niż na innych partiach ciała, ze względu na znaczną ilość gruczołów łojowych, które zmniejszają efektywność tej metody. Zabieg można wykonywać przez cały rok. Solarium, opalanie na słońcu nie mają wpływu na skuteczność Epilaru. Zalecenia: włosy przed zabiegiem powinny mieć długość ok. 5 mm między zabiegami nie należy wyrywać włosów przez 24 godz. po zabiegu nie wolno używać perfumowanych kremów, samoopalaczy, dezodorantów i makijażu aby zapobiec wrastaniu włosów należy wykonywać systematycznie peeling, zaczynając 4-5 dni po zabiegu (nie należy ich wykonywać bezpośrednio przed zabiegiem, aby zapobiec podrażnieniu skóry) Przeciwwskazania do zabiegu: choroby skóry (stany zapalne, opryszczka, alergie, łuszczyca etc..) ciąża liczne znamiona barwnikowe zaburzenia krzepliwości cukrzyca bliznowce ------------------------------------------- dlaczego do jasnych??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
eh nie reklama ale opis..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hx
no i jak? kupuje ktoś ktoś ten epilar? Bo ja jeszcze sie waham

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie Dziewczyny:) juz od dluzszego czasu przygladam sie temu co dzieje sie na tym topiku, ale jakos nie moglam sie zdecydowac, aby cos napisac. z H borykam sie od dawna, mimo ze mam dopiero (az?:P) 22 lata... wiem dlaczego sie przyplatal - PCO, choc nie wiem czy ta wiedza to jakiekolwiek pocieszenie... H jest dla mnie ogromnym problemem, nie tylko ze wzgledow estetycznych, ale przede wszystkim dlatego, ze wykancza moja psychike... zreszta jestem pewna, ze doskonale to znacie... niestety nie mam zadnych super receptur, sposobow na walke, choc bardzo chcialabym Wam je podac. lecze sie, ale rezultaty nie sa spektaktularne... chetnie bede jednak nadal zagladac, moze nawet cos pisac, jesli oczywiscie pozwolicie;) pozdrawiam Was, trzymajcie sie cieplo:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dawno mnie nie bylo tutaj pozdrawiam wszyskie forumowiczki:) ja na razie nie mysle o wlasach coc zaczelam juz leczenie, przyjmuje yasminelle +adndocur potem podobno nan andtokur zmienic na cos innego, ale to tam rybka mowie wam jak sie ma problemy w zyciu prywatnym to nie mysli sie przez chwile o tych klakach:(((((((((((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Le bleee
Hej jestem na forum pierwszy raz....i mimo,że głupio to zabrzmi, cieszę się, że jest Nas więcej, w pojedynkę byłoby niezmiernie ciężko.....dzięki,że mogłam dziś spojrzeć na siebie z dystansem. Tymczasem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja zaraz początkiem lipca strzeliłam sobie laser no i zaczynają się pokazywać jakieś pojedyncze;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej niedlugo mam wesele wiec depiluje sie na maksa nie wiem co strzelilo mi do glowy ale potraktowalam plasrami policzki no i efekt jest straszny:/ pourywalo wloski teraz sa klujace moze troche mniej je widac ale ja glupia jestem. ojojoj

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no moglam pomyslec tylko wiesz Ide na tory troche mnie to krepuje- stra baba a mam problem z tym takie rzeczy wole w domowym zaciszu robic;) no po tym weselu chyba pojde bo juz teraz nie bede eksperynemtowala zeby nie bylo czerwonych plam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Martusiaczek21
eh dziewczynki dawno mnie nie było walcze nadal ale cóz zwalił mi sie długi zwiazek z facetem i jest nikła nadzieja.. mam masę wazniejszych zreczy od tej durnej choroby a jednak zakupiłam wielkie butle krokosza i taki sztyfcik co ma działąc jak laser z trufli na allegro bede pisac co i jak pozdrówki kochane

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×