Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość witamina C
nie woskuj odradzam ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ja też pójdę na ten laser jednak.. jakoś w połowie listopada. ------------------------------------------------------------ jak zaczniesz wyrywać to będzie gorzej.. wiem ze to gadanie i wiele Ci nie pomoze, ale nie przejmuj się tym chłystkiem młode to głupie.. najlepiej przejdź się do endokrynologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosTrochęInny
zapomniałam dodać, że teraz staram się pozbyć wszystkich moich kompleksów, gdyż nie jestem brzydka.. a te moje KOMPLEKSY zniechęcają innych do mnie. Mam wielu przyjaciól ale te włoski.. to koszmar, mój obecny naj znajomy ostatnio dziwnie się na mnie patrzy, nie będę już powtarzać tego co powiedział mi kolega z klasy. Jestem załamana. A teraz jestem zdecydowana na woskowanie całej twarzy u kosmetyczki. Mam nadzieję, że nie będę tego żałować. Ahh i chyba będę mogła to zrobić, prawda!? Chociaż mam 15 lat...?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosTrochęInny
Kurczę.. Chyba muszę się przejść.. Ale.. Ile kosztuje taka wizyta!? Moi rodzice raczej nie są za tym, żebym w tym wieku likwidowała swoje kompleksy, ale mi na tym zależy i to bardzo! Większa połowa już za mną. Teraz tylko te włoski na twarzy!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
bedziesz żałować nie rób tego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosTrochęInny
ja na laser nie mam co liczyć.. Choćby nawet to za młoda jestem.. ;/ Ale co mi ten specjalista może powiedzieć!? Ehh ... Niedługo mi nową ksywkę wymyślą "meszek.." :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosTrochęInny
Dzięki :) A co ile mniej więcej musisz powtarzać ten zabieg!?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witajcie ponownie:) mega smutno - tak, ja chodze prywatnie, szczerze mowiac nie wiem nawet czy pani profesor przyjmuje w ramach NFZ-u... wiem, ze jest ordynatorka oddzialu endokrynologicznego w klinice na ul. Polnej, wiec nawet leczac sie u niej prywatnie idziesz do tej kliniki zrobic komplet badan (ja bylam na 3 dni). jestem bardzo zadowolona, kobieta podnosi mnie na duchu i ma naprawde duza wiedze... poza tym ona nie bagatelizuje tego problemu, teraz nawet dostalam od niej takie wcierki do skory glowy, bo strasznie mi wlosy wypadaja, na ciele za duzo, na glowie za malo:/ ide na tory - rzeczywiscie leki bralam dosc krotko, ale okres jest, wiekszosccykli owulacyjnych, wiec pani profesor sie smieje, ze jestem jej cudem:P po Verospironie spadl testosteron i nie jest zle... a wloski te ktore sa nie znikna, nie ma sie co oszukiwac... wiem, ze nie powinnam zakladac, ze zawsze bede sama, wiem... ale jak na razie nie widze dla siebie innego scenariusza,moze to minie, moze nie. z mojej strony GRATULACJE dla Ciebie:) ciesze sie, ze tak sie wszytsko uklada:) i mam nadzieje, ze sie to forum jakos jeszcze rozkreci:P pozdrawiam Was cieplo w te zimne dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ktos troche inny - Kochanie, idz do lekarza - to najlepsze wyjscie! nie ma sie co meczyc samemu z takim problemem! a tego okropnego faceta olej, palantom juz dziekujemy:D powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory - ach jeszcze mialam napisac, ze w lekach to przerwa niby, alejak miesiac temu bylam na wizycie to pani profesor powiedziala, ze nie bedziemy na razie z zadnymi lekami wchodzic, bo jest naprawde dobrze:) ech, punkt widzenia zalezy od punktu siedzenia, naleze do tych dziewczyn, ktore naprawde ciesza sie, ze maja okres:D buziaksy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam wszystkie dziewczyny,i Krzycha równiez,mi tez podobają sie takie dziewczyny,byłem w zwiazku z jedna taką piękną czarnulką która borykała sie z takim problemem ale przymnie nie myslała o ciągłym depilowaniu sie,więc chętnie nawet bardzo poznam taką dziewczyne ,jestem z Wawy,moje gg.8921608

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ulinkaaaa
też borykam sie z tym problem gdzieś od 16 roku życia w okresie dojrzewania jakoś nie pamiętam abym miała z tym problem. coedzienne wyrywanie to udręka teraz to robie co drugi;) i juz mi lepiej :) a to z dwoch powodów 1. jest tego troche mniej, trafiłam na pania doktor endokrynolog-ginekolog która u swoich pacjentek na owy problem stosuje lek dostępny wyłacznie na recepte pt. apoflutan, wyjasnila mi dokladnie na czym polega dzialanie tego leku, chodzi w glownej mierze o zmiejszenie hormonów ktore wywołuja ta chorobe. zapytajcie waszych lekarzy co o tym mysla i sprobujcie kuracja trwa powiedzmy od poł roku do roku, ja stosuje ja u siebie od czerwca i naprawde widze poprawe moj narzeczony tez caly czas mi mowi ze wloski na twarzy mam jaśniejsze i nie sa juz takie mocne:) zrszta nie tylko na twarzy. 2. a druga sprawa zmieniłam fryzurke i juz teraz staram sie wlosami tuszowac tzn zakrywac baczki;) to tez dzialała. pozdrawiam i powodzenia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory:) mam do wcierania Alpicort E plus biore witaminy, Belissa(czy jakos tak), zwykly suplement diety... poprawe widze, wprawdzie mala, ale jest, a moze to zludzenie? wypadanie wlosow tez moze byc zwiazane z hormonami... gdy powiedzialam swojej pani doktor o tym, przejrzala mi skore glowy, przeswitow na szczescie nie mam, w ogole same wloski sa bardzo ladne, tylko jest ich coraz mniej:( mam nadzieje, ze ta kuracja cos pomoze, a Ty cos bierzesz?:) facetom na tym forum dziekujemy! ulinkaaa, witaj:) milo slyszec, ze komus, cos pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ZIELONKA czyli mam sie udac tam na polna tak? i poprostu powiedziec, ze chce badania na h... czy jak? :( 3 dni beda musiala lezec w szpitalu? i co najwazniejsze, Kochana ile do kosztuje? dziekuje CI z gory, buziaki :* Ja biore teraz yasminelle w ramach antykoncepcji, myslicie, ze to \"zaburzy\" wyniki badan?!?!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość muminki się cieszą
mega smutno- myślę za zaburzy każdy środki antykoncepcyjne je zaburza, to jakby nie było dawka hormonu. zanim tam pojdziesz dowiedz sie dokladnie. bo tak to szkoda kasy na wizyte. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje :( ale jestem pewna, ze mam h.... :( mi nawet po wosku po kilku dniach juz wloski odrastaja;/ juz nie wiem co mam robic.. jak odrastaja na policzkach i baczkach takie szorstkie.. wsytdze sie tego by ktos mnie dotknal tam :(((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziekuje Ide na TORY jestes kochana:*:* No wlasnie.. pensteta by sie nie dalo, bo tego jest tysiace.. i i tak by klulo.. to jest straszne;( No wlasnie, ciaza.. to jest najgorsze.. ;( A jak ten Twoj depilator? daje cos? Kochana.. musza wkoncu te wloschy stac sie sbalsze.. przeciez juz tyle je golimy..;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tzn, nie boli az tak? jak jak wlaczam to az ten dzwiek i cholerny bol dlatego nie moge sie przemoc:( Musze kupic jakis nowszy, lagodniejszy, ale nie wiem jaki.. Kochana, Ciebie Twoj facet akceptuje i kocha.. wiec Ty nie masz sie co martwic:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość axella
ja mam na brzuchu.. na klacie;/ na twarzy. tragedia. ostatnio kolezanka z klasy wywalila "masz wasy" i zlapalam dola. lekarz mowi ze to nic takiego. a ciekawe jak on by sie czuj np z cyckami.;/ czytalam ze sa jakies ziola. no i damskie chormony w konskich dawkach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estopa 28
Blogoslawione niech beda gladkie dziewczyny,blogoslawie gladka skore,blogoslawie ciala bez wrastajacych wloskow,blogoslawie skore czysta bez plam i skaleczen,blogoslawie piekna ,nieskazitelna skore....sama nie mam nic z tych rzeczy!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estopa 28
Blogoslawie te kobiety,ktore jeszcze z powodu owlosionych posladkow,piersi,twarzy,ud,brzucha nie zwariowaly!!!!!!!!!!!!!!!!Blogoslawie wytrwale kobiety ,ktore nadal z tym walcza i nie traca nadzieii....bo ja stracilam,chociaz nie do konca......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estopa 28
Blogoslawie facetow,ktorzy milcza na widok owlosionego jak goryl ciala,ktorzy nie krytykuja plam po wrastajacych wlosach,ktorzy cierpliwie czekaja,ze te wlosy kiedys wypadna............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Estopa 28
Blogoslawie tych,ktorzy nie zadaja ciagle pytan w stylu:"dlaczego ty nigdy nie chcesz sie z nami na basen wybrac"?? Blogoslawie facetow,ktorzy n ie zadaja glupiego pytania:Kochanie dlaczego ciagle zamykasz lazienke? jestes taka wstydliwa"?....nie chce mi sie przeciez 4 razy w tygodniu ciala depilowac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Ło kurcze i tak oto moje Panie zostałem Błogosławiony ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co..dla mnie teraz najwiekszym problemem jest moja zraniona osobowosc..od dluzszego czasu gdy pojawil sie tylko H jestem juz inna..same pewnie wicie jak to jest..to wtedy zaczelam zyc tylko sama z soba..nikt sie nie liczyl../Obecnie gdy leczenie w jakims stopniu mi pomoglo..gdy jakos radze sobie z tymi kudlami, nie potrafie sie odnaleezc w tym swiecie..chociaz mam wielu znajmych..chociaz nie jestem brzydka - tak mi sie wydaje..chociaz mam ladna figurke - ja przynajmniej nie narzekam..Nie widze siebie w zwiazku z facetem - mowie o zwiazku na stale..malzenstwo itd. po prostu pierwotny wstyd jest tak bardzo u mnie wpojony ze nie potrafie tego zniwelowac chociaz oznak H juz nie ma tak widocznych..naprawde mi ciezko.. Pozdrawiam i trzymam kciuki za codzienna batalie w wloskami:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
17 Kochana, a Ty?:* noo posladki to tragedia;/ ale ja gole maszynka pomiedzy i od dolu troszke.. teraz zaczne troche chodzic na solraium, licze na to, ze chociaz troszke mniej bedzie je widac:(( zobaczymy:( noo twarz.. Boze masakra.. jak juz mowilam kluje po bokach.. nie wiem co zrobic by miec idealnie gladko.. Boje sie,ze nowo poznany chlopak dotykajac mnie, powie? \"golisz sie tu?\" albo \"ogol sie tu\" ;/ :( to jest takie monotonne, codziennie trzeba sie golic.. juz mam tego dosc.. nie moge wyjsc pod prysznic i po 10 min z niego wyjsc.. tylko spedzic tam 40 min.. ;/ musze kupic jakis dobry depilator.. ale co z buzia.. Boze.. a wasiki po wosku? 2,3 dni i juz mam znow pelen okaz;/ masakra.... najgorsze jest to, ze duzo chlopakow wogle nie maja pojecia ze jest taka choroba..:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
smaruje sie teraz tym olejem z krokosza, zobaczymy... :( ile razy juz slyszalam od chlopakow.. \"Ty golisz serce?\" nie maja pojecia, ze jeszcze brzuch, tylek itd.. ehh.. boje sie na nowo byc z kims i sluchac takich komentarzy... Wlochy to nie wszystko.. jeszcze wielkim kompleksem u mnie jest maly biust... eh :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mega smutno - ja poszlam na wizyte prywatna do prof. Warenik (jesli chcesz moge Ci podac namiary na gabinte, nr telefonu itd.), a ona od razu wyskoczyla, ze pojde na 3 dni do niej na oddzial i zrobie sobie komplet badan. na poczatku strasznie krecilam glowa, ale gdy uslyszalam, ze taki komplet z wlasnej kieszeni musialabym dac okolo 1000 zl to sie nie zastanawialam ( w ciagu tych trzech dni zrobili mi dwa razy USG dopochwowe, mnostwo badan krwi, moczu ( w tym badanie hormonow z dobowej zbiorki moczu:D, RTG przysadki mozgowej i inne), robisz takie badania w szpitalu bedac przyjeta na oddzial - placi za to NFZ. na kolejnej wizycie u prof. Warenik wszystkie moje wyniki juz byly na jej biurku i moglysmy rozmawiac co i jak:) wizyta prywatna u niej kosztuje 150 zl, wiem ze to sporo, no ale ja nie zaluje, zreszta nie jestem tam, az tak czesto plus robi USG, badanie piersi, cytologie (wszystko w cenie) no i babka sie naprawde na tym zna:) wiem, ze przy tym szpitalu na Polnej jest tez przychodnia, Warenik chyba tam nie przyjmuje, ale przyjmuja na pewno inni lekarze z jej oddzialu i oni tez kieruja na te 3 dni do szpitala, wiec mozesz sie zarejestrowac w przychodni w ramach NFZ-u. jakbys miala jeszcze jakies pytania, chetnie pomoge:) ide na tory - dieta ma rzeczywiscie duzy wplyw na wlosy, moze musisz pomyslec o miesku, ale nie chcialabym Cie do niczego przymuszac, no bo ekspertem nie jestem. jesli nie jestes ortodoksyjna weganka, polecam galaretke (z zelatyna), ma duzo niacyny, ktora jest bardzo dobra dla wlosow. ja te belisse lykam prawie 2 miesiace, ale wiem z wielu zrodel, ze efekty pelne sa dopiero po 3, a nawet 6 miesiacach. ten alpikocort dostalam, bo Warenik mi powiedziala, ze wlosy sa ladne,niezniszczone, nie wygladaja na niezdrowe, wiec ich wypadanie wzmagaja te cholerne androgeny:( na szczescie mam krecone wloski, wiec jeszcze tak to nie wyglada najgorzej... przykro mi czytac o Twoich problemach z anorkesja, ciesze sie, ze juz lepiej:* nie mam podobnych doswiadczen, choc wiem, ze nasze hormonalne rozchwianie nie sprzyja poprawie sytuacji. ja mam na konce dwa powazne stany depresyjne (z odmawianiem wstawania z lozka, swiatlowstretem itd:()... ale trzeba sie jakos trzymac... daj znac co tam u Ciebie:) Lenka - doskonale wiem o czym mowisz, chwile zalamania mam czesto, ale i tak jest lepiej niz kiedys... jak pisze wyzej do ide na tory bywalo naprawde kiepsko... ale znalazlam swoja pasje, mam pewne plany i duze oparcie w rodzinie, wiec jakos daje rade:) co do spraw damsko-meskich, unikam jak sie da... nie umiem, przynajmniej jeszcze nie teraz, jestem bardzo krytyczna wobec siebie, chyba bym kazdy zwiazek zepsula... tak cos mi sie wydaje... pozdrawiam cieplo:) a tak poza tym to powiem Wam Dziewczyny, ze bym sobie z Wami chetnie jakies spotkanko zorganizowala:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mega smutno - faceci rzeczywiscie czasem nie wiedza o istnieniu takie choroby... ech... a malym biustem sie nie przejmuj - wazna jedrnosc a nie wielkosc:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×