Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość ide na tory
dziewczynki mam dola dzisiaj....ta depilacja ciagla utrudnia mi tak wiele..i zabiera tyle czasu...to nie fair,ze rano musze biegnac z penseta i lusterkiem do okna i wyrywac wlochy z buzi..takto bym dluzej pospala......niesprawiedliwe!!!!!!! w ogole......zazdroszcxze gladkim dziewczynom..jak one maja fajnie......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
idę na tory: zestaw kosztuje 254zł (zapytałam ich o to przez mail). W zestawie są 2 tubki kremów. Podpisali się jako Wielkopolskie Centrum Kosmetologii. I co o tym myślisz? można im zaufać?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
hmmm..za ta cene mozna kupic depilator...ja wybiore depilator....w to nie zinwestuje...a ty?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
ide na tory: potrzebuję czegoś co by mi raz na zawsze wytępiło włosy z twarzy. Po wieloletniej depilacji górnej wargi mam widoczne podrażnienia i okropnie to wygląda. Dopóki nie przestanę wyrywać włosów będę chodzić wiecznie z bliznami:(a to przecież w końcu twarz i wszyscy to widzą:( No i nie tylko tam. Laser by na mnie nie zadziałał bo mam za jasne włosy. Ja na epilar się już zdecydowałam. Tylko mam obawy co do tej strony. Nie chodzi o cenę ani o skuteczność epilaru tylko o to czy przyślą mi to co zamawiałam, czy mnie nie oszukają. Jak myślisz? Sorki że tak cie męczę ale bardzo zależy mi na czyjejś opinii co do tej strony. Jak narazie nie znalazłam żadnego innego sklepu gdzie możnaby kupić epilar. Wiem tylko(z różnych źródeł) że wykonuje sie go w wielu salonach kosmetycznych tak jak laser(tzn że to nie jest jakiś pojedyńczy wymyślony produkt) ale za każdy zabieg (twarzy)trzeba zapłacić ok 100coś zł. W porównaniu z taką cena za jeden zabieg 254 zł to nie tak dużo.Jest on trudno dostępny dlatego dziwi mnie że na tej stronie można go sobie tak po prostu zamówić. Co o tym myślisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
gh: nie meczysz mnie..no co ty:) na ile moge to doradzam...a wiec ja nigdy nie zamawialam nic przez internet.....wiec nie umiwm powiedziec co o tym sadze.......jesli ci bardzo zalezy to zaryzykuj......a tak propo: fajnie,ze masz jasne te wlosy:) leczysz sie i zjasnialy czy tak juz masz od poczatku?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
gh: wiesz co...wg mnie to baaardzo drogie....2 tubeczki..hmm..a jesli to nic nie pomoze?????? zrob jak uwazasz rybko...:) trzymaj sie.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
longeville: napisz konkretniej o co chodzi z tym kremem???? wiesz,ja nieuzywam kremow bo one tylko scinaja tak jak maszynka...a mi zalezy na trwalszym usuwaniu(np wosk)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
mi po depilatorze wrastaly: sluchaj..powiedz mi,co robilas gdy wrosly ci wlosy? ja ostatnio mialam tak baaardzo wrosniete pod pepkiem i nic nie pomagalo..musialam wydziobac je igla..porazka..teraz pewnie zostana blizny..i widze,ze na nogavh tez mi zaczely wrastac...kiedys dermatolog powiedziala,ze nie powinnam depikowac tylko golic...moze ma racje,bo jak golilam to nie wrastaly...no ale minus:po paru godz odrost eh....ratuuujjjj!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
mamamija\: jak tam twoje piersi??? odroslo cos? masz podraznienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
mega smutno: pytalas kiedys o rozjasniacze..wiesz, ja nie pochwalam rozjasniania bo moze sie zrobic niefajny kolor no i pewnie odrosty..tak jak na glowie,rozumiesz prawda? a co ty chcesz od karku? tam kazdy ma jakies wloski..meszek lub wiecej...glowka do gory:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Milczaca
hej dziewczyny :) Normalnie jestem w szoku strasznym. Ja myślałam że tylko ja jestem jedna inna na tym świecie, że tylko ja dziwnie wyglądam... A tu proszę nie jestem sama.... Ja kiedyś spróbowałam wosku i od tamtej pory to robię kiedy widzę jakieś delikatne pojedyncze włoski staram się je wyrywać regularnie pincetą. Naprawdę działa ale tylko na jakiś tydzień mam spokój. Chciałabym się tego pozbyć na zawsze no i miałam nadzieję że znajdę tu jakaś metodę która pozwoli mi zwalczyć to świństwo raz na zawsze. Mam chłopaka i rozmawiałam z nim na ten temat po roku bycia razem. powiedział że skoro mnie kocha to wszystko się mu we mnie podoba i wąski też kocha. Chociaż ja kiedy już widzę że jakieś się pojawiają nie mogę dopuścić żeby je oglądała on czy ktokolwiek inny. Wstydzę się swojego wyglądu a najgorsze jest to że mało mogę z tym zrobić. Mam takie małe pytanko ile kosztuje jeden zabieg laserowy i czy bardzo boli i jak długo taki zabieg trwa. Będę wdzięczna za odpowiedzi. Pozdrawiam was serdecznie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gh
ide na tory:ja zawsze miałam jasne bo jestem blondynka. Ale i tak je widać bo są gęste długie (ogólnie na całej twarzy) A te które wyrywam zrobiły sie kłujące. Chyba zaryzykuje i zamówie to. Inaczej nigdy sie nie dowiem. No cóż tonący brzytwy sie chwyta:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zeby nie wrastaly to
trzeba robic peelingi i szorowac cialo gabka szorstka lub rekawica. ale nie jak juz zaczna wyrastac tylko przy kazdym myciu. i warto od czasu do czasu ogolic maszynka bo wtedy tak jakby bardziej staja i pozniej latwiej je wyrwac depilatorem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ===
a ten epilar to dziwne ze mozna zamowic. ze prywatna osoba moze sobie zamowic bo wyraznie tam pisze ze wylacznie gabinety lekarskie i niektore kosmetyczne...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Milcząca:ja miałam laser brody. trwało max może 10 min, a koszt spory bo zdaje się ok300zł:(był początkiem lipca i teraz już mam pojedyncze włoski;(ale i tak nie tyle co kiedyś...niestety laser trzeba powtarzać co jakiś czas

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki a ja znów dostałam skierowanie do szpitala, boję się:(ale powiem Wam jedno...żałuję,że stchórzyłam pare lat temu...może teraz byłoby już lepiej...a ja wstydziłam się iść do lekarza, dalej szukać innych specjalistów..nie róbcie takiego błędu!!wstyd do kieszeni trzeba schować i pójśc do lakarza...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczoina
sonia81:mam podobny problem.wstydze pójść do lekarza:(( nawet wstydze sie umowic na depilacje laserową a mam piniadze:( wogóle ja sie boje wyrywac włoski z górnej wagi.mam srednio jasne wloski i boje sie ze jak uzyje wosku to mi odrosna jeszcze gestrze i grubsze.wescie pom€ście mi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zrozpaczoina
sonia81:mam podobny problem.wstydze pójść do lekarza:(( nawet wstydze sie umowic na depilacje laserową a mam piniadze:( wogóle ja sie boje wyrywac włoski z górnej wagi.mam srednio jasne wloski i boje sie ze jak uzyje wosku to mi odrosna jeszcze gestrze i grubsze.wescie pom€ście mi!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozumiem Cię doskonale...pierwszy raz jest najgorzej;)później już jakoś lepiej;)wybierz gabinet z miłą obsługą...ja mówiłam sobie, że one tam już nie jedno widziały...i poszłam;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! może jest tu ktoś z Krakowa lub okolic i poleci jakiegoś dobrego endokrynologa. Nie wiem do kogo sie udac a przez jedna pania dr stracilam pare lat.Prosze pomóżcie!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wyglądam coraz gorzej! do niedawna miałam troche włosków na twrzy i rękach. Teraz pojawiły się na brzuchu ( cała jego powierzchnia ) i na piersiach, już patrzeć na siebie nie mogę :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość chlopak2122
witam Trafilem tu bo bylem w szoku, moja dziewczyna z ktora jestem od niedawna bardzo mi sie podoba i jest mi z nia super, ale niedawno troche sie w lozku zabawilismy i zszokowaly mnie jej owlosione posladki! Ja nie mam tak owlosionych jak ona, troche dziwnie to wyglada... Nie wiem czy ona to goli czy nie, ale wydaje mi sie ze nie, a wolalbym tak. Nie zamierzam z nia z tego powodu zrywac;) ale jak jej delitatnie powiedziec zeby je ogolola??? ogolnie ona dba o siebie bardzo, wiec dziwie sie ze tak to zostawia, niemniej tym trudniej mi o tym powiedziec, ja bym to zrobil prosto z mostu ale pewnie strasznie by ja to urazilo. Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Delikatnie jej to powiedziec? ale jak? \"kochanie, skarbeczku bardzo mi sie podobasz ale wiesz co..moglabys byc tak mila dla mnie i ogolic sobie swe piekne posladki??\" no nie wiem ale ja sobie jakos tego nie wyobrazam...skoro Ci sie podoba i jesli(!) ja kochasz to takie schorzenie nie powinno byc dla Ciebie problemem..nie potrafie Ci doradzic poniewaz wiem doskonale jak bola takie uwagi..chociazby najdelikatniejsze..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi pomoglo
dziewczyny jedzcie co drugi dzien male lody a zmniejszy sie zarost na 100% mi sie zmniejszyl i mam caly czas ale jest miekki i mniejszy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lada dzien ide na koleja wizyte..zobaczymy co bedzie zmoim dalszym leczeniem..troszke sie boje tego pco..co z tym dalej? wiem na pewno ze zmienie leki..i tego tez sie boje..ehh A tak poza tym to zaczely goic mi sie troszke ranki na nogach..kupilam fajna szczote sizalowa, jakas taka z naturalych wlokien..szoruje sie nia codziennie a potem wcieram puderek dla dzieci. jest lepiej:) Pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
lenka: trzyamm kciuki za twoja wizyte.....bedzie dobrze..musi byc:) ja jestem po 3 opak. diane..a jutro zaczynam yasmine......bralas???? z tego co kojarze ty b.dluugo sie leczysz......kiedy zauwazylas..tzn po jakim czasie i jakich tabletkach jakokolwiek choc minimalna poprawe....ja ci powiem,ze nie mam zadnych skutkow ubocznych(procz wypadania wlosow na glowie..ale to moze od niedoborow w diecie:/) ale wlosy nic a nic...nadal sa wszedzie straszne

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
dziewczynki: dostalam prezent:) nowy depilator;) i powiem wam szczerze,ze jest diametralna roznica pomiedzy tymi nowymi a starymi...ja mialam sprzed 4 lat brauna...i brzydko mowieacc sralam i plakalam z bolu..nigdy nie bylam w stanie wydepilowac calych nog....a teraz tym nowym tez boli wiadomo,ale mniej.........i wogole jakos tak mniej groznie wyglada//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ide na tory
pewnie w jakims stopniu dieta ma wplyw....ale ja raczej nie wierze w cuda......ale dzieki za rade..kazda tu jest cenna:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×