Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość witamina C
to teraz nie wiem co zrobić czy potraktować to dziś woskiem czy iść na ten laser

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
wiecie co, zaczełam czytać cały ten top od początku natrafiłam na posty o KALO - Hair Inhibitor i teraz sie nad tym zastanawiam. Może poczekać z tym laserem.? zapłaciłabym dużo za coś co mi to zlikwiduje. Ja jestem na 99% pewna że to przez depilacje mam ten problem..choć już nie wiem. mam tego tak dość..a najgorsze że jest na twarzy i szyi, bo w innych miejscach to juz nie taki broblem. ale przecież Wy to wszystko wiecie. a autorka tego topu jeszcze tutaj zaglada? pomógł jej ten Kalo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jestem tu po to by
zrobić 4000 wpis :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja bylam na laserze, pisalam juz o tym...po jakims czasie problem sie pojawia...fakt w lzejszej postaci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
a Ty gdzie miałaś robiony tzn na jakich miejscach? a masz stwierdzony h.? to co ja mam robić? bo teraz już nie wiem. Przez 2 tygodnie to chodowałam i teraz nie wiem czy chodować kolejne 2 i iść. czy zacząć wosk i nie iść.. a do lekarza to zanim się zbiorę jeszcze nad tym Kalo myślę, ale z tego co doczytałam co autorka pisała to nie poskutkowało w rezultacie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
tzn mam iść do lekarza? najpierw wzasadzie to logiczne rozwiazanie. tylko jaki jest dobry lekarz w Krakowie.? przcież nie pojde do tych co mi powiedzieli ze taka moja uroda jest.. nie słyszałyście może o jakimś? a to mam iść do endokrynologa czy ginekologa czy dermatologa? najlepszy to by pewnie endo-gin.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość masz iśc do
ginekologa-endokrynologa, tacy są w klinice ginekologicznej UJ, mnie tam moja endokrynolog skierowała, ale jeszcze nie byłam więc żadnego konkretnego lekarza nie mogę polecić

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
to jutro może tam zadzwonię, to sie wypytam. Szczerze to wolałabym iść do kobiety. Jak będziesz cos iedziała to mi powiedz.. a noi użyłam pensety.. czyli z lasera narazie nici martwie się trochę bo miałam 1 dniową miesiaczke teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
dzięki za informację. będę tu zaglądać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto kto
do osób z Bielska- Białej znacie moze jakiegos dobrego ginekologa-endokrynologa w Bielsku? musze isc ale nie wiem do kogo, nie jestem z bielska ale to najblizsze mi duze miasto.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
Do Kto Kto Cześć też jestem z okolic Bielska-Białej :) jam masz ochotę to odezwij sie na gg 5631560 zapraszam lub na meala - chris004@poczta.fm Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Krzychu już Ci kiedyś pisałyśmy, żebyś delikatnie mówiąc spadał stąd!! A co do laseru to ja tam nie żałuję, jest spokój na jakiś czas, a póżniej troche lepiej...ale nie hodowałam tego aż tyle;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kto kto
Krzysiu dziekuje ale nie potrzebuje faceta tylko endokrynologa..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość KrzychuBB
szkoda ja naprawdę nie gryzę :) Powodzenia... :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałkey
buu a ja mam doła, coprawda meszek pojawił mi się na brzuchu, widzę iż włosy są gęściejsze i grubsze 0.o ja nie wiem jak się na plaży pokażę latem. idę na tory -.^

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapałkey
idę na tory: uuu.. :( ja nie wiem co mam zrobić, podobno jeśli się potraktuje je laserem, to i tak nic nie da, bo włosy odrosną... eh, ale z tą maszynką to żeś wymyśliła .. ale nie zazdroszczę. jesli chodzi o użycie depilatora, to kompletna głupota, jak można się potraktować tak, auć 0.o może trzeba by było zaakceptować te włosy :|możliwe że to nie jest takie ważne i się dołujemy zbędnie ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na tory: mimo,że się nie znamy to cieszę się Twoim szczęściem...bo chyba właśnie tego chciałaś:)gratuluję i życzę Wam już tylko samych pogodnych dni:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
hej:) ja się zdecydowałam, ze kupie ten epilar.. ponadto zadzwonie na ta klinike UJ..tylko się muszę zebrać w sobie. nie ma za bardzo czasu narazie, a nastepny tydzien bedzie juz bardzo zawalony. zastanawiam się nad tym Kalo jeszcze:P -- idę na tory GRATULACJE :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
no muszę sie szybko zbierać. a czy macie problemy z trądzikiem, bo ja mam juz 24 lata i nadal się z tym borykam, ale u mnie zaczął się w liceum jakoś pod koniec. wogóle to czuje ze te hormony coś ostatnio nie tak działają. jeszcze miałam okres 1,5dnia tylko. mam dość tych włochów i tego trądzika. poszperam na necie i jutro tam zadzwonie. jeszcze do dermatologa musze iść moze mi sie jutro uda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
Gabinet Endokrynologiczny dr Krzyczkowska- Sendrakowska Magdalena 31-141 Kraków ul. Krowoderska 59/6 tel. 632 68 86 fax. 632 43 88 wynik wyszukiwania jest powyżej.. (jak by ktoś chciał skorzystać.. zcałej listy specjalistów kliniki UJ jedynie Pani powyzej jest ginokologiem i endokrynologiem w jednym z tego co się orientuje z zasłyszenia to bierze 100zł za wizyte prywatnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej Dziewczynki:)!!! przede wszystkim bardzo Was przepraszam, ze sie tak dlugo nie odzywalam! dlugo by pisac dlaczego, oszczedze Wam... ide na tory - lecze sie u prof. Warenik-Szymankiewicz w Poznaniu, mam zdiagnozowane PCO, bralam Estroferm (estrogeny) i Duphaston (progesteron) na uregulowanie cyklu (ktory u mnie totalnie szalal) i antyadrogenowy Verospiron (mialam zbyt wysoki testosteron, wynikal on ze zlej pracy jajnikow, nadnercza mam w porzadku). bralam to wszystko jakies 10 miesiecy, teraz nie biore nic. efekty sa - mam prawie regularny okres, wiekszosc cykli owulacyjnych, nowe owlosienie nie narasta, wiec jestem zadowolona z efektow:) te wloski, ktore mialam oczywiscie w cudowny sposob nie zniknely, ale wiem, ze z ustabilizowanymi hormonami moge spokojnie isc na laser (choc teraz i tak nie mam kasy:P) moja lekarka zwraca uwage, ze najwazniejsze sa cykle, bo to one bede mialy wplyw na moja pozniejsza batalie o dziecko... wiem, ze to wazne, ale ja nie mysle o dziecku, od facetow trzymam sie bardzo z daleka, boje sie ich reakcji, jestem zwyczajnie zbyt zakompleksiona i zdolowna H., poddaje sie bez walki zawsze na poczatku i siedze z tym sama. mysle jednak, ze problem tkwi w mojej glowie - uciekam, bo tego chce i tyle... moze kiedys sie to zmieni. ciesze sie jednak, ze okres jest, to moj maly sukces:) poswiecilam sie studiom, nauce, licze ze zrobie kariere. chyba oszalalam:D ale to jakos mnie trzyma w pionie w najtrudniejszych chwilach... zazdroszcze Wam facetow, ale do tego etapu to ja chyba jeszcze nie doroslam... sie rozpisalam:P jakby co, pytajcie;) bede zagladac zdecydowanie czesciej i szybciej odpisywac!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
już prawie miałam zrobić przelew za ten epilar, ale zastanowiła mnie jedna rzecz.. dlaczego tam nie ma żadnego kontaktu ani adresu ani telefonu.. to podejrzane.. i nie zrobiłam tego przelewu. Wkońcu to 300zł wychodzi. zamówie kalo w takim razie buziaki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A mi ostatnio jakies podraznienie wyszly na buzi..kiedys nie mialam z tym problemu..po wyrywaniu wloskow robia sie pryszczyki..potem ogolnie skora boli juz czasem nie mam sily zeby to cholerstwo codziennie wyrywac.. Do tego mam nieustabilizowane zycie uczuciowe..ehh.. Ide na tory: bardzo sie ciesze ze uklada sie Tobie z Twoim mezczyzna:) no i te zareczyny:) Dla mnie to jeszcze sa utopijne marzenia bo nie wyobrazam siebie sobie ze mam kogos na stale na normalnych zasadach..ze zyje w normalnym zwiazku..ehh..chociaz bym chciala..ale H..to mnie zbija totalnie.. Nogi znowu poskubalam:( to chyba juz jakis nalog:) Pozdrawiam Was cieputko:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość BAJA 95
Czesc nareszcie! Dlugo nie bylam. Czasowo jestem ograniczona. Chcialam tylko powiedzie c ze bylam ostatnio u prywatnego gina i usyszalam nastepujaco: Diane35 jest niebezpiecznym srodkiem starej daty. Ze roznych niekorzystnych wzgledow miedzy innymi z wielu skutkow uboczych oraz wysokiej szkodliwosci jego PRODUCENT ograniczyl ilosc produkcji. Lekarze unikaja wypisywania go. Lecze sie Yasmin ale dla ciekawosci spytalam o diane i znacząco nakreslil bym sie trzymala od tego z daleka. Yasmin mi pomaga i nie czuje negatywnych stron przyjmowania tego srodka. Niestety zostalam uprzedzona ze nie moge zazywac tego latami a co pol roku dla bezpieczenstwa powinnam robic badania na watrobe. Uwaga dla Tych ktore chca robic zabiegi laserem. Nie mowia tego w salonach ale zabiegi laserem maja wymierne efekty i powinny byc robione po 21 roku zycia jak dobrze pamietam. Epilar- mialam zamiar go kupic. Niestety to tylko 5 ml za spora sume 270 zl (chyba). Najlepiej na male powierzchnie poniewaz wymaga wiekszej ilosci zabiegow niz jeden raz. Obecnie nie stosuje zadnych srodkow zewnetrznych na owlosienie. Nie potrzebuje. Ilosc wloskow zmalala, okres w normie, bez agrasywnosci i innych takich.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny a ja zdecydowalam sie na usuniecie wloskow laserem.Mam termin na 13.11. Bardzo chcialabym, zeby juz bylo po wszystkim...Poki co bede robila brode, bo juz sie nie da wytrzymac, coraz gorzej to wyglada :( Nie chce robic za wiele, bo to drogie, jak sie sprawdzi ta metoda, to zrobie sobie tez inne czesci ciala... Bede donosic, jak metoda sie sprawdza...Poki co, musze sie niestety codziennie...golic! Straszne, ale co zrobic...;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
heyka! ide na tory gratuluje myszko!! :*:* tak sie ciesze;]]] ZIELONKA - ja tez jestem z Poznania, ta Pani doktor dobra jesT? to jest lekarz prywatny? DZIEWCZYnki.. po jakim czasie rozjasnia wloski woda utleniona?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Baja ja też robiłam:)jest lepiej, ale co jakiś czas trzeba powtarzać. z wyrywaniem przestałam na pare dni przed i ok było;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ktosTrochęInny
Fuck, fuck. fuck... ;( Od kiedy mam miesiączkę, (mam 15 lat a dostałam okresu jakieś 5 miesięcy temu! Bałam się, że w ogóle nie dostanę) przybyło mi włosków na twarzy, niby na szczęście są bardzo jaśniutkie, a ja mam jasną karnację i jest spoko. Ale od kąd pamiętam mam włoski na całym ciele.. Ale na twarzy nigdy nie miałam tak wielu. NIejednokrotnie chciałabym związać włosy, ale nie mogę.. Bo kiedy związuje jest to bardziej widać.. Co najbardziej mnie denerwuje to to, że włoski mam na całej twarzy, szyi i dekolcie.. Dłonie, nogi i reszta ujdą jakoś.. Ja mam pecha ogólnie.. :( Miałam problemy z kręgosłupem - na szczęście już rozwiązane, minimalnie odstające łopatki, miałam żółte ząbki, nie pomagały żadne pasty, ale niedawno zainwestowałam w Białą Perłę i jest spoko:) tzn.. nie są idealnie białe, ale żółte nie są!, no i jeszcze bardzo się pocę czyli hh i jutro zamierzam kupić na to antidral, no i oczywiscie te przeklęte włoski!!!!! Mam pytanie co do woskowania twarzy, bo mam zamiar sobie to zrobić( myślę o tym od kąd najładniejszy chłopak w klasie powiedział do mnie "ogoliłabyś się":( ), w jakiej jest cenie i na jak długo wystarcza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×