Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość orange power
Czy któras z was uzywała produktów firmu Skin Doktors? Chodzi o produkt No More Hair tej firmy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo22
Ehh może i nie pomozecie ale i tak bede czytać to forum bo wiem, że jest nas więcej z tym problemem. Jak przegladam wypowiedzi dziewczyn, które walczą z tym od lat to widzę, że jadnak da się z tym żyć. Nie jest lekko ale się da. Fajnie, że jest takie miejsce gdzie można o tym pogadać i się nawzajem wspierać;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki Pauuulla24- jakby mi tez na tyle czasu starczyla ta depilacja to bylabym wniebowzieta:) na tej angielskiej stronie same pozytywne komentarze o tym \"kremie mrówkowym\"- chętnie bym spróbowała, ale póki co jestem bez pracy więc nie mogę sobie pozwolić na jakieś ekstra wydatki, więc może za jakis czas ...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nadpotliwa i smutna
ja cierpię na nadmierną potliwość pach, dłoni, stóp, już trochę potrafię to opanować różnymi środkami,,, ale chodzi mi o to, że choć to inna przypadłość, rozumiem dziewczyny co czujecie. ja miałam schizę jak ktoś się na mnie patrzył, czy ja zostawiałam mokre plamy od rąk, nie mówiąc już o strategi urywania swojej choroby przed światem, pierwszy raz powiedziałam komuś jak miałam 21 lat, wstydliwa choroba potrafi narobić po prostu bigos w głowie, coś o tym wiem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no fajnie by bylo,jakby i mi taka depilacja starczyla na dluzej,ale niestety nie stac mnie zeby co 1,5 tygodnia do kosmetyczki chodzic...dlatego chodze tylko raz na jakis czas-w szczegolnosci przed jakims dluzszym wyjazdem,czy wazna impreza:) Najbardziej to sie ciesze z nog,bo zaczelam je depilowac woskiem na dlugo zanim zaczelam zarastac,wiec tylko wloski na nogach rosna duzo wolniej niz gdzie indziej. Teraz siedze w domu,bo mam wolne,i zapuszczam wloski na szyi,zeby je wyrwac woskiem,ehhh,zamiast gdzies wyjsc na miasto,spotkac sie z kims,czy isc na zakupy,to sie zamulam w domu... Zastanawiam sie tylko,czemu teraz jest az tyle dziewczyn z takim problemem,moze to efekt czarnobyla?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo22
do ide na tory mam nadzieje, ze ten lek choć trochę Ci pomoże i bedziesz z nigo zadowolona:) Czy, któraś z Was używa bądź używała telocapilu? Bo mam zamiar to zakupić a nie wiem z czym to wymieszać. Możecie polecic jakiś balsam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czytająca.................
Do karo22 Wskocz na stronę 373. Od strony 373 na temat telocapilu wypowiadały się dziewczyny, które go dłuzej stosują.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mysle, ze bedzie nas coraz wiecej. Po czesci winna temu jest moda, przez ktora odczuwamy swoj problem szczegolnie silinie. A po drugie zatrucie srodowiska i jedzenia - pestycydzy, napromienioowanie (wiedzialyscie o tym, ze czesc produktow sie napromieniowuje radioaktywnie aby dluzej zachowaly swiezosc? - brr!), teraz te paskudztwa zmieniane genetycznie. Do tego zwierzeta szprycowane antybiotykami i hormonami, ktorych mleko i mieso jest potem zjadane przez ludzi. Skutek: coraz wiecej chorob i anomalii, coraz wiecej bezplodnych kobiet. Nasz problem to tylko czubek gory lodowej. I wcale nie jest to dla nas pocieszajace. Sorry za smutny ton. Nastroj mi w sumie jednak ogolnie dopisuje ;-) Odebralismy wczoraj nasze obraczki :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość karo22
Oj nie mam dziś humoru :( A w poniedziałek egzamin. Ale jak tu się uczyć z tymi włochami?!Na mojej brodzie jest istny gąszcz. Czy to możliwe żeby włoski aż tak szybko się pojawiały? Bo jeszcze jakiś miesiąc temu wcale ich na brodzie nie było. Nie wiem co o tym myśleć. Jak to z Wami było? Też tak szybko w pewnych miejscach Wam wyrosły włosy?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do international - no wlasnie,jest i bedzie nas coraz wiecej,wlasnie przez to zanieczyszczenie srodowisak,trucie jedzenie itp. Ale wlasnie najbardziej wkurzajaca jest ta moda na bycie gladkim,doszlo nawet do tego,ze faceci sie depiluja regularnie! Jak slysze moje kolezanki,co maja meszek jasny pod nosem,ze one musza isc do kosmetyczki zeby to wyrwac,to mam ochote krzyczec. Robienie z igly widly. To co ja mam powiedzieć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi tez ta moda sie podoba,ale bez przesady,zeby faceci nogi depilowali,albo dziewczyny ktore nie maja wogole problemow z wlosami depiluja wszystko,lacznie z twarza,dla mnie to juz jest chore. Rozumiem-depilacja,nog czy pach,czy rąk,bo to nawet ladnie wyglada jak ma sie gladkie nogi czy rece,o pachcach nie wspomne,ale wlasnie przez takie dazenie do gladkosci my cierpimy najbardziej - bo coraz wiecej miejsc do depilacji,i jeszcze zeby te wlosiska wolno rosly,a one rosna z predkoscia swiatla:( Mama moja mi kiedys opowiadala,ze jej kolezanka z czasow panienstwa (jakies 30 lat temu) byla taka zarosnieta,i nie depilowala sie,i miala facetow na peczki. A czy dzisisaj znalazlby sie jakis chlopak co chcial bym miec dziewczyne z wąsem?? Pewnie nie...sam naklanialby ja do depilacji.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimi82
Idę na tory ja już biorę 3ci raz i 3cie opak. sindi.Ja po miesiącu już widziałm małe efekty, a teraz poprostu już mi nie odrastją włoski czarne i sztywne, np. na boczkach i brodzie tylko jasne i cieniutkie:) a niektóre wcale, na brzuszku jeszcze kilka zawzięciuchów zostało ale w porównaniu z tym co było to1/4. Wcześniej jak brałam rączką po twarzy to czułam już po kilku dnaich kłujące włoski które wyrywam, a teraz wcale ich nie czuję:) i po misiącu, nawet ponad zobaczyłam dopiero że w tym miejscu urusł mi jasny włosek;)Jednak wiado do super gładkiej mi daleko bo meszek na całym ciele pozostał.Ale czy Ty napewno masz brać androcur aż 20 dni??? ja biorę 10 i tak też jest na opakowaniu napisane;) też po pół tabletki, chociaż w ulotce piszą że nawet 2. Ja zaczęłam pierwszy raz brać w pierwszy dzień okresu razem z anty. przez 10 dni, potem już same anty.nasiępnie po skończonym opakowaniu 7 dni przerwy-normalnie wtedy mam miesiączkę-i po 7 dniach znów zaczynam 10dni androcur z sindi potem sama sindi-i tak naokrągło.Mi lekarka powiedziała że w walce z h. trzeba być konsekwentnym i nawet jak przez pierwsze 3 miesiące czy nawet pół roku nie widać efektów to należy konsekwentnie przyjmować leki tylko można zmniejszać dawkę androcuru na coraz mniejszą, bo tu akurat cudu się spodziewać co nie ma że po 1opakowaniu odrazu będziemy super gładkie, ale ja jednak efekty widze, najbardziej na twarzy, już nawet przestałam się tak tym przejmować i funkcjonuję normalniej-dawniej myślałam tylko o włoskach. Idę na tory 3mam mocno kciuki aby i Tobie pomogło. A czy Ty będziesz brała ten androcur sam czy też w połączeniu z czymś jeszcze? Pozdrawiam:) ale się rozpisałam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimi82
karo 22 ja miałam zupełnie tak samo jak Ty, jeszcze rok temu przed wakacjami nie miałam ŻĄDNEGO włoska na brodzie, a po wakacjach już masę-nawet nie wiem kiedy urosły, byłam przerażona, ale po badaniach teraz wiem że już wtedy mi szalała testosteron i on to spowodował w takim tempie, a już wtedy trzeba było iść do lekarza, a nie czekałam aż tyle...;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć dziewczyny :-) a ja tam chciałbym miec dziewczyne z wąsikiem, mi to nie przeszkadza, niektóre nie tu znaja wiec wiedzą ze lubie tego typu urode u kobiet :-) Pozdrawiam ciepło wszystkie koleżanki !!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mimimimi82
Idę na tory -Czyli też 10 dni będziesz brała, tam wyżej napisałaś że od 5 do 25 i już się wystraszyłam że aż 20 dni:) ja też biorę 25mg, ale czasem więcej bo przegryzam tabletkę na pół i nigdy mi się równo nie dzieli;) I też Cię rozumiem z tą niecierpliwością- też zazwyczaj oczekuję efektów odrazu, pewnie taka już nasza natura;) Co do kremu nazwę jakbym już gdzieś słyszała...pewnie bym kupiła, chociaż nie do końca wierzę w te specyfiki-ale mam uczulenie na wszystkie kremy i nie mogę się smarować niczym prócz żelu aloesowego. No właśnie, sindi i androcur pomagają mi we włoskach ale na cerę nie skutkują, a przecież też są do tego przeznaczone i powinny pomóc. Na początku przez pierwszy miesiąc cera jakby się poprawiła, a teraz znowu. Może macie dziewczyny jakieś sposoby na to dziadostwo? może jakieś domowe, lub coś co wam pomogło jeśli miałyście podobny problem-podzielcie się:) Bo ja już nie mam siły na te pryszcze, nigdy wcześniej nie miałam aż tak brzydkiej cery, już sama nie wiem co robić. Wymyślam maseczki cynamonowe, toniki cytrynowe-a mojej skórze nic nie pomaga. Eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka dziewczynki
witam was. Pisałam tutaj do ide na tory ,bo nie wiedziałam jaki kupic krem bioxet. No cóz kupiłam dwa tyg. temu,ale jeszcze nie otrzymałam przesyłki:-( Podejrzewam,ze trafiłam na nieuczciwego sprzedawce :-( Jeszcze czekam,ale myslę,ze chyba tego kremu nie dostanę. Zastanawiałam się czy kupic od innego sprzedawcy,ale mam mieszane uczucia i szkoda mi pieniedzy. Ide na tory producent podaje,ze na pierwsze efekty trzeba czekac ok. 3m-ce, więc moze bedzie dobrze :-) Ja chyba zdecyduje się na ten krem z jajek mrówek. Chciałam zastosować bioxet, ale po tym incydencie zraziłam się :-( A tak się cieszyłam jak go zamówiłam :-( Jesli kupię ten krem z jajek mrówek ,to bede was informowac czy działa, ale na pierwsze efekty tez trzeba czekać 3-4 m-ce. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na tory - może Twoja lekarka miała na myśli spironolakton. On jest moczopędny i przepisuje sie go chyba przy PCO i insulinooprności.A może jeszcze coś innego? Ja mam dość tej pogody, ciągle tylko deszcz, deszcz i deszcz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość xyzabc
hej dziewczyny, czy ktoras z was robila depilacje laserowa najlepszym laserem-light sheer - bezskutecznie? robilam brzuch juz chyba z 7 razy a wlosy wciaz odrastaja! jest spokoj jakies 2 miesiace i wszystko wraca! dlaczego tak sie dzieje??? pomocy!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ellleela
te mM TEN problem... najgorsze są na pośladkach i plecach ;/ wstydzę rozebrać się przed chłopakiem ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam:)jestem tu nowa i mam ten sam problem co wy :( rosna mi ciemne klaczki na brodzie :/ niestosowalam do tej pory zadnych laserow ani kremow.mam nadzieje ze od was dowiem sie co jest skuteczne.mam pco i wysoki testosteron i dheas.to jak przyjmiecie mnie do swojego grona?pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hejka dziewczynki
hej kulka25 :-)ja jestem pomarańczowa,ale regularnie czytam to forum. Forum jest otwarte dla wszystkich i myslę,że wszystkie dziewczyny chetnie przyjmą Cię do grona :-) Co do oleju z jaj mrówek , to jestem coraz bardziej zainteresowana. Od wczoraj szukam informacji na jego temat. Komentarzy nie ma duzo, a te które znalazłam są pozytywne. Doczytałam się,że kiedys ludzie stosowali go nawet u niemowląt i małuch dzieci. Potem włosy nigdy im w tych miejscach nie wyrosły. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupinka
ellleela - pisałam o tym w moim poprzednim poście. Depiluję bardzo dużo miejsc i również obawiam się takich momentów. Depilacja przed spotkaniem i wszystko gra, gorzej, gdy spędza się z kimś kilka dni pod rząd, a włoski powracają po kilku godzinach. Jeśli jednak komuś naprawdę na Tobie zależy, powinien zaakceptować ten fakt. Ja z mojej strony staram się robić wszystko co mogę, by minimalizować ten mój defekt. Nikt nie jest idealny, u swojego potencjalnego partnera również mogłabym znaleźć kilka rzeczy do przyczepki :P Zobaczymy, może przede mną nie ucieknie ;) Jak już wspomniałam, wizja porannej ucieczki do łazienki z pęsetą troszkę psuje mi humor. Ale przyznać muszę, że w zasadzie zaakceptowałam już fakt. Drażnią mnie tylko czas i pieniądze, które muszę na to przeznaczać. Także uwierz w swoją wartość, bo kłaczki nie powinny przysłaniać Twoich pozostałych zalet :) kulka25 - witaj :) jeśli chodzi o brodę, powiem Ci, że ja miałam bardzo ciemny i gruby wąsik, który usuwam od 6, 7 lat. Teraz włoski rosną na tyle pojedynczo i mniej, że traktuje je pęsetą, aczkolwiek muszę to robić codziennie. Są jednak dosyć grube i ciemne. Na brodzie miałam również dosyć ciemne i któregoś dnia przy depilacji wąsika woskiem pozbyłam się ich, również szyję nim potraktowałam. Jednak teraz rosną wyjątkowo grube i czarne, zostawiając kropeczki, widoczne w początkowym stadium odrastania (ale maskuję je dość skutecznie podkładem). Ale troszkę na własne życzenie, bo z braku czasu i z irytacji, traktowałam je czasem golarką. Do tej pory mi się to zdarza na szyi (nie jestem w stanie tego obrobić...), więc mam tam strefę szczególnie trudną do ujarzmienia... Do czego zmierzam? Otóż musisz się liczyć z tym, że zaczynając depilację "skazujesz się" na regularność. Oczywiście opłacalną, bo włoski po czasie odrastają w mniejszej ilości. Ale mogą być zarazem ciemniejsze i "kłujące". Wypróbowałam na sobie wiele, wiele, wiele kremów do depilacji, jednak skutek w moim przypadku był krotkotrwały, na dodatek często doznawałam podrażnień, nawet jeśli były to kremy do cery wrażliwej. Polecam takie firmy jak Vipera, ewentualnie Tanita. Używałam też wszelakich wosków, z czego również najbardziej doceniłam Viperę (ale nie stosowałam wosku do twarzy, lecz do ciała - ten pierwszy był po prostu za słaby...). To kwestia wypróbowania i znalezienia czegoś odpowiedniego dla siebie. Z innej beczki, zakupiłam kiedyś wosk, pochodzący z Francji, Beauty Formulas, znalazłam na szybko taki link: http://www.radar.pl/Beauty-Formulas-Plastry-do-Depilacji-Ciala-Cold-Wax-20-szt-3280094/ z tym że ja kupiłam opakowanie 40 pasków za 18 złotych. I chwalę sobie. Paski są posmarowane woskiem grubiej niż w produktach, które stosowałam do tej pory, wiec efekt lepszy i naprawdę pasek można przykleić kilkakrotnie podczas jednego zabiegu. W innych nie klei już po pierwszym oderwaniu. Są zatem najbardziej wydajne z tych, które do tej pory spotykałam. Polecam zatem. Mam nadzieję, że nie będę złym doradcą :) Pozdrawiam Kochane.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Dziewczyny a czy znacie..
preparat do rozjasniania wloskow na twarzy Sally Hansen? ma bardzo dobre opinie, sama tez traktuje swoj uparty wasik co 3ci dzien i powiem wam ze mozna spokojnie wyjsc do ludzi ;wiecie ja mam jeszcze dodatkowy problem a sa nim przebarwienia po tabletkach antykoncepcyjnych (twarz) i ten was jesli niczym nie traktowany po prostu widac ze przebija spod niego skupisko piegow :( jednak po tym kremie co rozjasnia mozna odetchnac z ulga..na kolejne 2-3 dni............

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki dziewczyny.rupinka ja tez mam grube,ciemne i twarde wlosy.do tej pory uzywalam pesety i czasem kremu do depilacji bilenda ale cos jego zapach mi nie sluzy bo az mnie mdli :( wyprobuje te co mi podalas...a na piersiach mam po 4 sztuki ale je maszynka trakuje.sama przyczynilam sie do tego ze takie sa bo jak bylam mlodsza to je przycielam nozyczkammi no i teraz mam za swoje...na bakach mam jasne i dlugie ale wlosami zaslaniam wiec da sie przezyc.moja mama i siostra nie maja tego problemu.ja jedna sie wyrwalam z tym :( no i na szczescie mezowi to nie przeszkada :) sam jest obrosniety jak malpiatka haha :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rupinka
kulka25 - no właśnie mężczyźnie, którego głównie miałam na myśli w swoich wypowiedziach, natura również nie poskąpiła futerka :P Mam nadzieję, że będzie dobrze :) Mamy zamiar ze sobą spędzić kilka dni, więc doba "przed" będzie czasem tylko i wyłącznie depilacji. No ale cóż :P Dziś mam dobry humor, to nie będę narzekać :) Moje nigdy-nie-extra-gładkie nogi podrygują :P Słyszałam również o preparacie Sally Hansen do rozjaśniania włosków, ale nie próbowałam. Z kolei moja znajoma stosuje krem do ich usuwania z tej samej firmy i sobie chwali. Mówi, że jest delikatny, efekt utrzymuje się koło 2-3 dni. Potem odrastają, ale ona ma wąsik bardzo, bardzo jasny. Jedynym problemem było to, że był dosyć gęsty, więc odznaczał się, gdy światło padło w odpowiedni sposób albo pod warstwą makijażu. Usunęła go dla własnego zadowolenia. Naprawdę świadomość, że nie jest się samym w problemie, dodaje siły na zwalczanie codziennej frustracji. Pozdrawiam Drogie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość liwia92
ja nie mam tego problemu, ale nie chciałabym mieć faceta którego cokolwiek by ode mnie odrzucało, lub o czym nie chciałby rozmawiać. podejmij temat i przekonaj się, czy możesz być szczęśliwa i z nim i z chorobą jednocześnie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mi też laser niestety nie pomogl - bylam 6 razy na baczki,szyje i brode - i po niecalym roku wloski zaczely odrastac. Szkoda tylko utopionej kasy...Za pierwsze 4 zabiegi zaplacilam po 500 zł, 5 kosztował 450,a 6 350. Taka promocja byla,ze po 4 zabiegu jest taniej kazdy nastepny. Ale pocieszajace jest to,ze niby zaczely odrastac,ale nie ma ich juz tyle co kiedys... A z pozytywnych aspektow bycia chorą...czy Wam tez tak szybko rosną wlosy na glowie?? Bo mi tak...w kwietniu scielam do ramion,teraz mam juz za ramiona. Dziwi mnie to,bo w tej chorobie to raczej z wlosami na glowie sa problemy...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny! Mam nadzieję, że mimo, że jestem facetem, któraś z Was przeczyta także ten wpis. Chciałbym powiedzieć Wam, że mylicie się sądząc, że Wasze zbyt obfite owlosienie jest dla wszystkich czymś odrażającym lub umniejszającym Waszą \"wartość\" i atrakcyjność. Uważam - i wcale nie chodzi mi jedynie o aspekt erotyczny - że jest to wręcz pewnego rodzaju ozdoba, a jeśli nawet nie, to na pewno nie jest to wada. Ja niestety w życiu trafiam wciąż na dziewczyny, niektóre piękne, inteligentne itd., które jednak nie posiadają owlosienia lub posiadają go w znikomych ilościach. Dla mnie w nich czegoś brak. Podkreślam, nie tylko w znaczeniu doznań damsko-męskich. Ogólnie - w kategoriach kobiecej urody. Jestem z zachodniej części Polski, chętnie poznam którąś z Was - mailowo lub może nawet osobiście. Będę zaszczycony, jeśli otrzymam od którejś z Was maila. Jestem jak to się mówi, przystojnym facetem, poznaję dziewczyny bez problemu, ale - nie o to mi chodzi! Dziewczyny uważające się za \"gorsze\", brzydsze [np. z powodu hirsutyzmu itp.] nie interesują się mną, sądząc z góry, że i tak z tego nc nie może być. Nie wiedzą jak bardzo się mylą. Czy zainteresowałem którąś z Was? Jeśli tak - napisz śmiało, jeśli nie - to i tak głowa do góry! Piękno nie dla wszystkich polega na tym samym. Toxyczny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moj problem z klaczkami to jest pikus z tym co wy tu dziewczyny piszecie.ja na nogach i rekach mam zwyczajne wloski.niedlugo mam wizyte u ginek-endokrynologa bede robic testosteron bo ostatnio byl nieciekawy :( pauulla no mi tez jak narazie szybko rosna wlosy na gowie.musze czesciej do fryzjera chodzic :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×