Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

anytram wlosami to Ty sie nie przejmuj, bo ich wcale nie masz:) co to jest meszek nad warga? nic...normalna sprawa ale idz do lekarza się zbadaj zeby wrocily Ci regularne cykle. nie bagatelizuj tego, bo pozniej moze się jeszcze cos gorszego rozwinąc :) no i przestan sie glodzic. zdrowie wazniejsze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
nie mam stwierdzonego, a badania zrobię, tylko czekam na miesiączkę. pewnie powinnam przejść się do psychologa, może jakieś leki, nie wiem... ja naprawdę czuję się jak nikt, jakiś podgatunek, wybrynk natury... do tej pory wszystko co mogło spotkać mnie miłego było przeze mnie odrzucane, z powodu włosów... co do wyglądu, też mam blond włoski, długie, miejscami ciemne, ale nie czarne. są wątłe, cienkie, ale dosłownie wszędzie... najgorzej czuję się z tymi na piersiach... na punkcie włosów mam obsejsę, co jakieś dwa dni ciągle depiluję, woskiem, depilatorem, bo nie mogę na siebie patrzeć... nie mogę nawet o tym myśleć. czuję taką niemoc, nie potrafię normalnie funkcjonować. mam ogromne pragnienie życia, miłości, ale przez to, że wszystkiego sobie odmawiam czuję się taka bezradna i nieszczęśliwa... :( boję się, że nic mnie nie spotka, bo będę wzbudzać obrzydzenie... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak czytam Twoje posty, to mi sie oczy ze zdumienia otwieraja. jestem po prostu w szoku. sama sie wkręcasz w cos, w dodatku totalnie bezpodstawnie. moze naogladalas sie za duzo pisemek z paniami pieknie poprawionymi w photoshopie?? wez nei gadaj, ze czujesz sie jak nikt, bo się wpędzisz w depresje i wtedy dopiero zrobi się niewesolo. sama sobie przeczysz...skoro masz ogromne pragnienie zycia, to po co sobie wszystkiego odmawiasz???? jak sie czegos pragnie, to sie robi wszystko, aby to osiągnąc!!!!!!!!! a Ty narzekasz!!!!! oj jabłuszko, jabłuszko...bo Cię zaraz stłuke na kwaśne jabłko :P jesli będziesz się zamykała na innych, na miłośc, to NIGDY tego nei dostaniesz i nadal będziesz zrzędziała i czuła się taaaka nieszczęśliwa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
bezpodstawnie? aniseed :( mam całe ciało pokryte włoskami długości jakichś 0,5 cm, niektóre jasne, niektóre ciemniejsze. usilnie to wszystko depiluję. a zdarza się, że w niektórych miejscach jestem kłująca... a jak nie jestem kłująca, to zarastam i między palcami te włosy są jak dla mnie bardzo wyczuwalne. ja po prostu w moim mniemaniu jestem już skończona w oczach mężczyzny, sama zresztą nie dopuszczę, żeby jakiś mnie dotknął, chyba, że znajdę jakiś cudowny specyfik, który mi pomoże. po prostu jestem przerażona tym, że nigdy nie będę szczęśliwa... łatwo powiedzieć, żeby sobie nie odmawiać... pragnę miłości całym sercem, duszą... ale po co zaczynać z kimś być, skoro i tak później się wycofam, bo to nie będzie miało racji bytu? nawet nie dam się dotknąć... to nie ma sensu...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jabłuszko soczyste
co do depresji nie wiem, ale chyba już ją mam... mam też nerwicę, stwierdzoną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jabuszko soczyste po przeczytaniu Twojego wpisu można wywnioskować, że hirsutyzmu to Ty na pewno nie masz.I powinnaś sie z tym pogodzić jak najszybciej a nie dołować się bo ludzie mają znacznie poważniejsze problemy.Gdybyś nie miała tego meszku na ciele to mogłabyś mieć inną dolegliwość, która mogłaby sie okazać znacznie gorsza.I powiem Ci coś jeszcze.Kiedyś spotkasz kogoś dla kogo ten meszek nie będzie miał żadnego znaczenia i nie powinnas przez niego zamykac sie na życie i na miłość.Może nie Jesteś gładka ale właściwie chyba nie ma gładkich kobiet, każda ma włoski na ciele.My hirsutki mamy ich więcej i mocniejsze ale Twój problem naprawdę nie jest w cale duży.Kiedyś to zrozumiesz, wtedy gdy pogodzisz się z tym , że nie musisz być idealna i gdy minie ten pierwszy szok na te włoski.Chyba jeszcze jesteś bardzo młoda, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak dla mnie takie 0.5cm wloski to w sumie normalka. w dodatku jak sa jasne. co ja bym dala za 5mm włoski :) :) no ale babie to sie nigdy nie dogodzi :D :D :D przecież nie każdy jest gładki jak pupa niemowlaka. po badaniach sie odezwij, chociaz nie sadze zebys miala rozchwiane hormony, jakies niewielkie odchylenia sa normalne. myslisz, ze przez takie mini włoski żaden facet nie będzie chciał na Ciebie spojrzeć? nie mówiac juz o pokochaniu Cię?? szok!!!! powtorze jeszcze raz, nakreciłas sie niepotrzebnie. przez to swoje zachowanie nabawilas sie nerwicy, czy byl jakis inny powod??? i nie wygaduj tutaj takich bzdur, zejestes skonczona w oczach mezczyzny!!!!! NIE JESTES!!!! NIE JESTES!!! NIE JESTES!!!!!!!!!! zabraniam Ci tak myśleć!!!! nie blokuj się tak! jak Ty masz być szczesliwa, skoro Ty tego nei chcesz????? chcesz do konca życia użalac się nad sobą????? masz jakas fotę swoich włosków????? bo ja jestem doslownie w szoku, bo piszesz, ze czujesz sie jak zero, a pozniej dodajesz ze masz blond wloski, cieniutkie w dodatku dlugosci 5 milimetrow! jeszcze bym Cie zrozumiała jakbyś napisała, ze masz grube, czarne, w dodatku długie włosy :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o widze, ze Loris myśli podobnie jak ja :) jabłuszko Ty nie masz podstaw aby sie tak czuć. zabraniam Ci wypisywac takie upokarzające rzeczy na swój temat!!!!!!! Ty masz meszek a nie włosy :D :D :D :D :D na pewno jestes ładną dziewczyną i te włoski wcale nie rzucają się w oczy! takżę głowa do gory i uśmiech prosze :) :) :) :) otwórz się na miłosc, skoro jej tak pragniesz :) jak sie zakochasz, to dam sobie ręke uciac, ze nawet raz nie pomyslisz o włoskach :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniseet ile masz lat? Podobnie myslimy więc chyba swoje już przeszłysmy co wiąże się również z ilościa lat.Jabuszko jest jeszcze pewnie młodziutka a pamiętasz pewnie jak postrzega się w młodym wieku każdy mankament w swoim ciele.Ona kiedyś zrozumie, że za bardzo wyolbrzymiała swoj problem ale swoje musi wycierpieć, żeby zrozumieć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja mam prawie 27 lat :) ale zauwazyłam własnie, ze z wiekiem zmienia sie sposob patrzenia na siebie. ja wiem, ze ciagle wmawianie sobie czegos złego, skutkuje tym, ze to zło otrzymujemy. w dodatku jak sie blokujemy na cos, to na miliard procent tego nie otrzymamy. najłatwiej jest użalac się nad sobą :( z wlasnego doswiadczenia dodam, ze im więcej skupiałam się na jakiejś swojej wadzie, to inni zaczynali ją zauwazac, mimo ze nie była ona widoczna na pierwszy rzut oka. wbrew pozorom nasze myślenie ma duzy wpływ na nasze zdrowie, zycie i postrzeganie wlasnego siebie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anytram18
Tak zrobie, ale ten meszek to taki ciemy troche:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed Jesteś jeszcze młoda ale nie myślisz jak dwudziestolatka lecz jak osoba starsza, w dobrym tego słowa znaczeniu.I masz rację w tym co piszesz.Ja jestem po 30 stce i zrozumiałam to dopiero 2, może 3 lata temu.Ale lepiej późno niz w cale.Wiem, że szkoda życia na zamartwianie się i wiem też, że zawsze może nas spotkac coś znacznie gorszego niż te włoski, np.utrata wzroku itp.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loris dzięki. ja to niedawno zrozumialam ale jeszcze wiele pracy przede mna. zaczęłam czytac różne ksiązki psycholog. i takie o pozytywnym myśleniu, które mi bardzo pomagają :) nic mi tak nie poprawia nastroju jak oglądanie smiesznych filmików, albo żartowanie z samej siebie :) Jabłuszko ja myślę, ze Twoim problemem nie są włoski ale Twoje myślenie. Mozesz sie depilować po kilka razy dziennie ale i tak będziesz widziała włoski, bo one sa....ale tylko w Twojej wyobraźni.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj, wybaczcie błędy, to z pośpiechu :P powinnam czytać swoje posty przed wysłaniem ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory ja mialam taki z joanny. nie pamietam ile kosztowal, cos okolo 6 zl chyba. do twarzy bym tego nie uzyla. probowalam tylko na brzuch i to tylko na małym fragmencie. ledwo wytrzymałam. okropnie swędziało ale ja jestem baaardzo wrażliwa na kosmetyki, więc może na Ciebie nie będzie tak źle działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość end.
sory że powtórzę jeszcze raz to samo ale nikt mi nie odp ;| więc: czy wosk jest skuteczny u usób z nadmiernym owłosieniem? tzn czy włoski są z czasem jaśniejsze i wolniej odrastają czy wracają do poprzedniego stanu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja wosku do ciała używam czasem ale do twarzy.Z Joanny. Włoski odrastają wolniej i chyba raczej takie jak wcześniej.Po depilatorze odrastaja mi wolniej i słabsze na nogach.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemiii5
A ja mam depilator easy free,(taki jak tu na akucji http://allegro.pl/item843187241_bezbolesna_depilacja_na_stale_warto.html ) stosuje go jakis miesiac - dwa i już widze efekty, rosną już tylko jasniejsze włoski zamiast ciemnych, a w miejscach gdzie były tylko jasne już prawei ich nie ma :) Jestem bardzo z niego zadowolona :) Tu też cena nie duża, ja kupiłam za ok 150 zł. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahaha :D i co teraz sprzedajesz ten depilator???? już Ci nie pasuje? ;) ;) chyba ze trzy dni musialabym depilowac takim czymś swoją jedną noge, jak nie dlużej :P:P:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość noemiii5
nie ja go nie sprzedaje, bo go potrzebuje, widze efekt wiec dlaczego miałabym sprzedawac????? Nie rozumie o co Ci chodzi :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież normalnie napisała że ma taki -ja tam nic nie widze ze jest na sprzedaż;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no przecież normalnie napisała że ma taki -ja tam nic nie widze ze jest na sprzedaż;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie dziwne poobienstwo nicku sprzedającego z Twoim mailem :) akurat uwierze, w te przypadkowe 3 cyfry i to samo imie :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba nie musze dodawac ze borykam sie z tym samym problemem, to przykre ze jest nas az tyle ale ogromnie pokrzepiajace ze juz nie musze dusic tego w sobie i chyba moge dzielic sie z wami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na tory dzieki za dobre slowo bo czasem ciezko, ale co bede mowic wiesz jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory dzieki za dobre slowo, ale co bede mowic wiesz jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory dzieki za dobre slowo, ale co bede mowic wiesz jak jest

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×