Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Polinda:) ja juz tak zdesperowana ze daje sie nakluwac haha,polecam elektrolize naprawde bo widze,ze juz 4 razy robilam i dziala..moze jak by jescze ten bioxet dorzucic i wogole byloby nizele:) Niedobrze brode obrabiac peseta!!! sama popelnialam ten blad...mysle,ze jak sa dobrze hormony regulowane to najlepsza elektroliza lub ten laser..peseta to ostatecznosc lub wosk..ja chyba sobie wasa zrobie laserem,a brode zniszcze elektroliza i poliki,mam nadzieje,ze zostanie mi jeszcze jakas skora hahaha:) wiadomo tu trzeba cierpliwosci,i kasy..ja wole nie dojesc a zrobic zabieg;) Konstancjo:) od dzis Cie przechrzcilam:) wiesz co zostaw w spokoju tego klaka co Ci wrosl,slyszalam ze kwas salicylowy dobrze zluszcza naskorek i wlos wyjdzie latwiej,ale kurcze ..sa jakies takie balsamy specjalne czy kremy...musialabys poszukac lub w aptece spytac. posmaruj moze poki co antybiotykiem by zmniejszyc stan zapalny i czekac az sie wyloni jak zombie;) tak to forum jak narkoty;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
(cos mi klawiatura nie dziala) Luisa, a moze ta kosmetyczka celowo tak robi by za szybko Cie nie "wyleczyc" i ciagnac kase od Ciebie? takie opinie tez slyszalam o tych zabiegach w gabinetach kosm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Otoz Konstancjo tez mi to przeszlo przez mysl;),ale dobrze jej z oczu patrzy...byla szczera bo odrazu powiedziala,ze to metoda dla upartych i ze trzeba powtarzac i czasu i nie zawsze jest trafienie w mieszek..ale powiem Ci,ze widze poprawe..jak zaczelam skubac poliki (ale krotko) peseta to te wlosy byly coraz ciemniejsze,odstajace a po tej elektro jakos wlosa jest inna sa slabsze,mniej widoczne..a broda gorsza bo latami skubana..mam nadzieje,ze mnie nie wkreca,jest b.mila no ale ciezko to sprawdzic tak naprawde..no bo niby jak:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ale to taka mala ranka, nie pryszczyk, pincetka ledwie chwyta ten wlos a on on poniedzialku nie urosl wcale! :-) ja taka elektrolize to bym musiala codziennie na 5 wlosow robic... :-) nie mam nawet mowy o zapuszczaniu! :-D kiedys mowilam tu o firmie biomak co sprzedaje urzadzenia do elektrolizy, ale jakos mi przeszlo.. :-) za duzo zachodu.. Ale maja strone, biomak.pl, pod W-wa sie znajduja..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no ta kobieta (chyba 44 lata) miala brode, ale to taka konkretna, dluga czarna i golila to maszynka i depilatorem, ale jak ja zobaczylam to ryczec mi sie chcialo,ze tak kobieta moze wygladac i kiedys ja! Ona prawie do konca szyi sie golila, was i czesc polikow, dlugie(4-5cm) czarne, strasznie to wygladalo. Maz o tym nie wiedzial, tz. wiedzial ze ma zarost ale nie ze w takim stopniu. Ona poszla na laser i mowila, ze musi go powtarzac, ale teraz czuje sie jak prawdziwa kobieta i z czasem tych wlosow bedzie niewiele. Ona nie miala nigdzie indziej wlosow tylko brode, a myslalam,ze to bedzie typowa hirsutyczka. Ta p.psycholog kazala jej napisac jak sie czuje, jej emocje z tym zwiazane i poprzyklejac do balonow i puscic do nieba i faktycznie mowila ze czula sie przez ten moment taka lekka, bez przytlaczajacych ja mysli. Ona od 16 roku zycia z tym walczyla i zawsze rano szybciej od meza wstawala,zeby ten za duzo nie zobaczyl. Poprostu to musi byc strasze ukrywac sie 25lat przed mezem :( Po tym programie pomyslalam,ze zbadam sobie jeszcze raz hormony i bede zbierala kase na laser, tylko,ze trzeba to powtarzac. Ale badzmy dobrej mysli, zawsze cos da sie zrobic! :):):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jaki to tytul programu? moze cos bedzie na youtubie.. :-) kurcze, zglodnialam i sobie jedzonko przynioslam... i to wszystko przez Was, eh.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak udalo, i ma dwoje dzieci :) wiec dobrze, szukalam linku z tym odc albo chociaz zdj tej kobiety ale nigdzie nie moge znalezc, moze beda powtorki :) no dobra gaduly, ja ide spac a wy tu jeszcze poodkrywajcie cuda :D dobranoc ;* 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Obnazone sekrety, odc 6 albo 7 nie wiem dokladnie :) o youtube zapomnialam heh a to najpewniejsze zrodlo :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie, a jednak na youtube nic nie ma :( szkoda :9 moze beda powtorki, alo za jakis czas to do netu wpuszcza. Conctance nie jedz o tej porze! heh :D to niezdrowo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem byla, ale nic nie napisala,ze idzie, wiec moze szykuje jakas dluzsza wypowiedz :) albo zasnela przed komputerem heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wiem, ze niezdrowo, ale ja tu wpadlam na pogaduchy :-D pobuszuje jeszcze w necie i tez pojde spac.. :-) zeby tylko mi sie koszmary nie snily po tym lakomstwie.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o matko..a jak ten maz ja zobaczy w tym programie:) a wyobrazcie sobie jaka kobieta odwazna,ze do tv sie pokazala...ze kazdy moze ja widziec..ja nie moge rozmawiac o tym z nikim chyba procz was..a ona sie pokazala w tv..szok..podziwiam,wspolczuje,nie wiem co jeszcze..tez tak macie? ze nie rozmawiacie o tym z nikim np. z pracy z kolezankami itd..i zastanawiacie sie jak na was z bliska patrza co widza..albo np,co mysla jak sie gapia dziwnie,tego nie lubie jak ktos sie lampi..mam wtedy uczucie ze na te wlochy i nic nie powie ale sie lampi..kiedys traume mialam jak na studiach siedzialam kolo kolegi a bylo swiatlo bardzo jasne takie jarzeniowki i on mowi,ale masz fajny meszek..o masakra,poczulam sie masakrycznie,usmiechnelam sie tylko ale myslalam,ze sie zapdne pod ziemie..o masakraaaa,dobrze ze dodal 'fajny';) takie teksty sie pamieta..oj pamieta. Ludzie nie maja taktu,a sam mial cala twarz w pryszczach i do mnie ten tekst walnal..o szok co smieszniejsze potem do mnie startowal,wiec chyba nie wygladalam strasznie,ale ja juz nie chcialam z nim miec doczynienia;) dla mnie jak facet tak mowi,to niemeskie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polindko i Konstancjo jestem ale powoli ide dzis caly dzien tu sie produkuje:)az oczy bola,a moze mam juz mgle mozgu po finasterydzie:) jak tam Konstatncjo co tak wcinasz? o tej porze?? waleczki dostaniesz na brzuszku;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo jeszcze jedno,z ta ranka na brodzie to co Ty wyrabiasz sama dlubiesz skoro az rany robisz!! zostaw ta brode w spokoju:) a wlos jak nie ma to go nie wylupiaj ze skory ja tak robilam jak mi wrastaly na nogach to do dzis mam slady..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
eee tam... :-) baklazana zapiekanego.. :-) z serem.. ale widzisz, Luiso, facetom to sie czasem podoba. Moj mi powiedzial, ze moj meszek jest atrakcyjny i ze nie moge go usuwac, tylko zostawic tak jak jest.. A skoro tamten uderzal do Ciebie, to znaczy ze mowil prawde, ze "fajny" ten Twoj meszek.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a no widzisz, za bardzo chce byc perfekcyjna i dziabie te dziury wykopujac wlosy co siedza pod skora.. bo mam wrazenie ze w ciagu dnia mi urosnie i nie bede go mogla usunac w pracy :-) Szkoda gadac...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale wiesz po co mi mowi o tym jakby nie wiem co to bylo..mogl sobie darowac..znam lepsze teksty na podryw;) i juz odpadl...co do TWojego to fajnie,ze lubi meszek,,,wazne czy Ty lubisz nie:)? ja tez mysle ze facetom bardzo nie przeszkadza jakis lekki meszek,bardziej kobiety na to patrza i wyszukuja niestety.. A ten Twoj to powazna sprawa? mieszkacie razem? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aha, oczywiscie tez z nikim na ten temat nie gadam, a w pracy to juz szczegolnie! tam to tylko glupich komentarzy i to od zawistnych kolezanek moge sie nasluchac.. Musza wsadzic szpile, widocznie.. no bo jedna gruba i wielka a druga mala i chuda ... A ja ze jestem w sam raz to musza mi jakos zycie obrzydzic... Ale olewam je! Kolorowych snow Luiso! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiem,tez tak mam ale wiesz po co go skubac jak nie ma za co zlapac:) nie sadze ze raptem w pracy Ci wykielkuje,chyba az tak szybko nie rosnie wlos:) poczekaj az bedzie za co zlapac serio..ja tak nieraz brwi wyrywam,ze jest zcarna kropka a ja juz bym sobie razem ze skora wyrwala...mamy schize przez te wlosy i dlatego tak robimy..trzeba wziac gleboki oddech i policzyc do ..stu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a to super ze jest fajnie:) olac te grube i chude,tak jak piszesz szukaja wady u Ciebie..ja tez z waga mam luz,mam jakies 169cm i 58 kg wiec nie narzekam,zreszta moge przytyc z tym akurat nie mam schiza;) Dobranoc:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak bede piekna i gladka poszukam wtedy albo dam sie znalezc:) ale juz nie jemu;) on ma dziewczyne,zreszta nie chce byc z takim co mi mowi o meszkach,smieszkach,nie lubie tego;) paaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no poczytałam zaległości i chciałam się odnieść do wypowiedzi koleżanki o laserze a właściwie co jej pani kosmetyczka nagadała. Więc to nie jest tak, laser trzeba powtarzać bo włosy są w różnej fazie wzrostu i laser niszczy tylko te które są w fazie wzrostu danego dnia i te czarne. Po pierwszym zabiegu ubytek jest 10-30 %. Zabiegów może być od 4 do 10 w zależności od problemu i preferencji organizmu. Kobiety co chodziły na laser czasem wybierają elektrolizę zwłaszcza że mają już bardzo mało włosków, tzw. niedobitki no i chodzi jeszcze o cenę. Co do elekrolizy to nie jest polecana na duże partie ciała i miejsca wrażliwe. Może powodać blizny choć nie musi no i wrastanie włosków. Do laser też niekoniecznie trzeba golić, można włoski przyciąć przy skórze dobrymi nożyczkami ale najlepiej zgolić jednak. Ja na brodzie już mam takie wrosty nieraz że mi golarka nie chciała brać, bo raz spróbowałam w desperacji, wrastająmi tylko czarne i grube, zgoliłam wloski wszystkie na brodzie, i te co były jasne to wcale nie odrosły czarne i sie nie wzmocniły, a zrobilam to ze 3 miesiące temu. Dla mnie przy tych wrostach i codziennej godzinnej robocie co rano to jedyny ratunek to laser bo mnie to już wykancza. Jak będe widzieć efekty to zrobię sobie jeszcze kąciki ust, nie wąsa ale kąciki bo tu mi zaczynają rosnąć czasrne, a sam wąs mam jaśniutki i miękki, taki mniejszy albo większy meszek i tego ruszam nie będe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie dziekuje za odp co do kupna depilatora laserowego z alegro wiecie mieszkam w małej miescinie nie ma tu kosmetyczki ktora usówa włoski laserem a do tego nie moge dostac Telocapil ani olejku z krokosza nigdzie nie wiem gdzie to moge kupic

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniusia telocapil mozesz kupic na mazidla.pl :) http://mazidla.com/index.php?option=com_virtuemart&page=shop.product_details&flypage=shop.flypage&product_id=296&Itemid=10&vmcchk=1&Itemid=10 Constance i Luiso mam do was pytanie :) odnosnie palmy, bo zastanawia mnie, skoro on jest brany przez mezczyzn, ale kobiety tez go biora i im pomaga, to czy mi tez pomoze, skoro ja nie mam problemow z hormonami, bo on dziala antyandrogennie nie? No i boje sie,ze w moim wieku to niebezpiecznie jest cos takiego brac. Jak myslicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kolezanko Ania JA nie mowilam,ze laser jest zly,sama sie nad nim zastanawiam,ale prawda jest taka,ze wlsoy trzeba zgolic bo jesli tego nie zrobisz przypali Ci te co sa niezgolone lub tylko przyciete i oparzenie jak znalazl..dlatego ja mysle ze po zgoleniu one moga byc jakosciowo gorsze bo przeciez nie zgolisz tych pojedynczych tylko cala powierzchnie brody,ale ok,moze faktycznie laser potem je chwyci i efekt bedzie ok.JA wiem ze trzeba powtarzac ze laser chwyta wlosy tylko w fazie wzrostu,a te uspione musza odrosnac:) czytalam to chyba ze sto razy;) ja poprostu nie odwazylabym sie golic brody,wole usunac pojedyncze elektroliza,ktora jak najbardziej nadaje sie raczej na wybrane wlosy pojedyncze wiadomo,ze nog nia nie zrobisz...mi nie zostawia zadnych blizn..zadnych. Kosmetyczka mowila,ze niektore dziewczyny robia elektrolza tez pojedyncze wlosy kolo pepka,na brzuchu,wiadomo te ciemniejsze dluzsze. Jesli chodzi o elektrolize to jeszcze jedno ona usunie kazdy wlos,co w przypadku lasera juz nie zawsze jest mozliwe,laser ma trudnosci z meszkeim czy jasnym wlosem a elektrolzia usunie kazdy nawet najcienszy i bialy wlos.NAwet meszek jak ktos ma na policzkach tylko wiadomo nie caly odrazu ale sukcesywnie po kilka wloskow przerzedza sie tak,ze nie ma np.plackow jak po zerwaniu woskiem.ja jestem za elektroliza,jesli chodzi o twarz,chodz laser rozpatruje na wasik.MIlego dnia wszystkim

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×