Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Polindko:) JA nie wiem czy pomoze..u niektorych nawet w normie jak sa androgeny moze byc nadwrazliwosc mieszkow na dany ich poziom i tez moga byc wlosy wiec wtedy mysle,ze warto sprobowac bo palma ma dzialanie antyandrogenne,czyli moze sie ciut zmniejszy ich poziom ale przedewszystkim palma zmniejsza dht czyli ta najsilniejsza odmiane testosteronu,wtedy teoretycznie powinno byc moze slabsze owlosienie i mniej odrastac(jak pisza w artykulach),wiec chyba warto sprobowac,podejrzewam,ze jak sie samemu na sobie nie sprobuje to sie nie przekona..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam wszystkie, :-) nawet dobrze sie spalo po nocnym obzarstwie.. :-) Polindo, co do palmy.. Na jednym z moich suplementow jest napisane, ze nie moze byc stosowany przez dzieci ponizej 3 roku zycia i przez kobiety ciezarne. Wiec odpowiedz sama sie nasuwa.. Jest to co prawda roslinka, ale kazda, jesli chce, niech ja bierze na wlasna odpowiedzialnosc - ja nie chce tu nikomu nic sugerowac czy narzucac.. Mnie jednak nurtuje cos innego: skoro facetom wystarcza 2 kapsulki po 160mg lub po 300mg by obnizyc te 5-alfa-reduktaze, to czemu u kobiet potrzeba az 800-1200mg? Moze te badania mialy na celu natychmiastowe osiagniecie celu? Wczoraj wzielam 1 tabl Prosterbe i 1 Fitoprostu czyli lacznie 460mg, zasugerowana artykulem Luisy (dodam, ze jest to kolejne zrodlo na jakie sie natknelam, mowiace o tak przesadnej dawce palmy w kuracji hirsa u kobiet). Chyba zostane przy takiej dawce, skoro moj organizm dobrze toleruje palme.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey Konstancjo:) Ja mysle,ze z ta palma to trzeba wyposrodkowac czyli skoro facetom zalecaja np 2x300 czyli 600 na dobe , a w tych artyk.pisza,ze min.800 to nie ma co..moze rzeczywiscie 600 wystarczy. JA bede brala chyba te 600 dziennie zastapie tego fina. Moze te 800 jest zeby byl wlasnie szybko efekt..mysle,ze 2 razy po 300 bedzie w sam raz:) jak znalazl:) nabralam tez ochoty na baklazana jak mi wczoraj powiedzialas;) Polindko 3 latka to juz skonczylas;) wiec chyba mozesz..z tym,ze kobiety w ciazy i te starajace sie Palma jak i Finasteryd odpada.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo:) jak cos Ci powiem,to sie usmiejesz:) wczoraj pisalysmy o tym koledze od meszku i wyobraz sobie,ze mi sie przysnil hahahaha:) komedia.. A nie wiem czy znasz NANogaine? szcegolnie dla kobiet z wyp.wlosow? NAnoguard B raczej na meskie lysienie hmm zreszta zobacz.. http://www.pieknewlosy.info/skuteczne_kuracje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wow! widzisz, moze on Ci jest pisany? nie zawadzi jesli mu sie przypomnisz.. :-) a nuz maja kryzys i sie rozstana w niedlugim czasie on i ta jego? :-D dzieki za link, ale na razie pozostane przy tym wszystkim co mam.. wlasnie wypilam herbatke z pokrzywy.. a wczesniej h.zielona z dodatkiem miety.. :-) Mam dobry szampon.. Biotyne.. Pozyjemy zobaczymy.. Ale mnie tak jakos zawsze wypadaly jak osiagaly pewna dlugosc... ciekawe czemu.. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo jestes niesamowita:) kryzys nie maja;) planuja slub haha Podziwiam z ta pokrzywa..ja pije tylko siemie lniane i zielona herbate,a tak to kawa zbozowa lub kakao:) no i woddyy duuzo:) a msz wlosy krotkie czy dluzsze? ja mam dluzsze do piersi..Moze jak troche zapomnisz o tym wypadaniu,to bedziesz mniej ich widziala;) mysle,ze naprawde dajesz neizly pozytywny zastrzyk tym wlosom tymi ziolami oby to pomoglo,obyyy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A Konsstancjoo powiedz mi od kiedy ta palme bierzesz bo nie moge znalezc:)a nie chce mi sie szukac:) ? miesiac? a i nie rozpatrujesz zabiegu lasera na brode,zeby miec z nia spokoj?:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) ach, to widac ze sa szczesliwi.. musisz wiec wszczac poszukiwania na nowo.. :-) wyobraz sobie, ze wybieram sie z ta moja broda, ale to bedzie chyba swiatlo pulsacyjne, a nie laser.. Myslisz ze cos pomoze? Specjalnie dla Ciebie poszlam po metr i zmierzylam: moje wlosy od przedzialku maja dlugosc 40 cm.. Mam wrazenie ze wcale nie rosna!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No 3 latka to juz skonczylam :D heh, dzieki dziewczyny :) Musze pomarudzic o tym mamie i innych ziolkach i dolacze sie do kuracji heh :D im szybciej tym lepiej :) A z tym laserem, jak ja mam ten wasik dluzszy, ale nie jest zle, to tez bede musiala, czesto go powtarzac? Bo na brodzie mam jakies 10 dluzszych, pojedynczych wloskow,a reszta to meszek, to nie wiem czy oplaca mi sie ta elektrolioza, no ale pincetka to bedzie jeszcze gorzej. Chcialam deplatorem brode, ale chwyci mi wiecej wlosow i bede miala wiecej do usuwania. Jak myslicie? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No wlasnie pincetki uzywam od 2 lat i wiem,ze tych wlosow przybywa, bo co jakis czas mam wiecej do wyrywania. Ale naczytalam sie, ze zle pincetka, dlatego teraz zastanawiam sie co zrobic. Na te rozne zabiegi, poki co mnie nie stac (tz. moich rodzicow). Wiec chyba dalej bede pincetka sie meczyla :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polinda, jednak najlepsza palma to jest ta moim zdaniem, daje jeszcze raz link http://www.doz.pl/apteka/p54303-Saw_Palmetto_160_mg_kapsulki_60_szt ma prosty i naturalny sklad no i produkowana w Stanach, skad pochodzi roslinka.. Mozesz tez dolaczyc kapsulki innych firm, to wtedy jest wieksze prawdopodobienstwo, ze utrafisz w te standaryzowana palme.. Ja tak bede robic.. Nie wiem, czy tym da sie zwalczyc naszego hirsa, ale moze ogranicze wypadanie wlosow... I moze obnize moj testosteron, mieszczacy sie badz co badz w gornych limitach..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzieki constance :) Ta palma wydaje sie byc niezla, ja sie tam za bardzo na tym nie znam, dlatego Ci zaufam :) No to mam juz liste rzeczy, ktore musze kupic heh :D Aaaa... a na ile starcza Ci to jedno opakowanie palmy? Jak myslisz, narazie wystarczy mi ta palma czy wierzbownice tez mam kupic? Bo na liscie mam: h. z pokrzywy i h. zielona albo mietowa to zalezy jaka najlepsza dostane. Cos jeszcze mi tam brakuje? Oczywiscie z ziolek :) Bo wiem ze duzo tego bierzesz, a ja narazie chyba zaczne od tych podstawowych rzeczy, zeby nie szalec tak od razu, bo bede musiala to dokupywac chyba do konca zycia, bo mysle, ze antykow nie bede brala skoro sa ziolka :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a Ty masz pco, Polinda? Pytam, bo wyczytalam, ze h.zielona z mieta jest zalecana przy pco.. Ja zawsze pilam sama h. zielona, lisciasta, do odcedzania :-) ale za to lepsza gatunkowo. Jesli nie masz pco, to odpusc sobie miete (mysle). jesli mozesz, to bierz pokrzywe sypka, nie w torebkach (no chyba ze niechce Ci sie bawic z siteczkiem plastikowym, metalowego unikam).. Z firmy Kawon albo Flos.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezeli chodzi o wierzbownice, to oprocz tego, ze ma dzialanie antyandrogenne, wzielam ja na moja przetluszczajaca sie cere, ale jesli nie masz z tym problemu, to daruj sobie ja.. te palmie biore niecale 2 tyg. nie wiem, co Ci powiedziec.. Zalezy jaka dawke sobie zaaplikujesz.. Ja myslalam poczatkowo by brac 1 kapsulke, no ale widzisz co mowia artykuly.. :-) Ale Ty zacznij od 1 kapsulki... Zawsze mozesz dokupic kolejne opakowania, prawda?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo:) Dziekuje za info;) ile juz o Tobie wiem:) masz moje gabaryty wlosy na 40 cm:) od przedzialku(a) zwal jak zwal:) lubisz baklazany i faceta masz na powaznie co lubi Twoj meszek:) widzisz wiem,ze bierzesz palme od 2 tyg prawie i jestes za natura:) Kochana normalnie czuje ze coraz bardziej sie angazuje w ta znajomosc:) A wlosy masz koloru tez jak ja? czyli ciemne czy jestes blondi?;) nie martw sie o zameiszczenie fotki nie poprosze haha:) JA juz postanowilam zastepuje fina jak skoncze to 1 opakowanie ta palma co piszesz .. DZieki za ta palme i za info,wczesniej tez cos o niej czytalam,ale nie zdawalam sobie sprawy,ze dziala na tej samej zasadzie co fina..tyle,ze mniejsze skutki uboczne pewnie dla narzadow. laser pulsacyjny..nie czytalam o tym,ale wiesz,najwazniejsze by sie zbadac zobaczyc andro i je na maxa zbic..wtedy zrobic laser.Musze poczytac o pulsacyjnym:) nawet jak bys miala raz na jakis czas juz po serii(zakladam) udanej zabiegow je powtorzyc to lepsze to niz wyrywanie i kopanie rowow:) w brodzie..na pewno lepsze..no ja obstawiam ta elektrolize,ale moge zapuszczac,ale skoro Ty mowilas,ze nie mozesz z wiadomych powodow to odpada.. Polindo wyrywanie peseta pogarsza sprawe,bo nawet jak sie nam wydaje,ze chwycimy jeden wlos to w pesecie moze byc jakis obok cienki niewidoczny i juz wyrosna dwa..hormony skocza i kolejne i tak peseta mozna sie doprowadzic do naprawde duzej ilosci wlosow,zrob sobie elektrolize lub laser naprawde,kase warto wykombinowac..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
matko, Luisa, zeby tylko sie nie okazalo, ze jestes jakim maniakiem seksualnym i spotkam Cie pod domem dzis wieczorem! :-D :-D Z ta pincetka to masz racje.. Tez o tym samym pomyslalam.. Wyciagajac czarnego wlosa chwytamy tez za meszek.. czasami nawet swiadomie, bo widzimy cos w rodzaju meszku ale zbyt ciemnego by go pozostawic, wiec rwiemy. A potem szukamy pocieszenia na forum kafeterii.. Wiesz co Luisa, uzywaj moze jednoczesnie fina i palme, tyle ze bierz cwiartke fina, az do wyczerpania opakowania. I nie wyrzucaj reszty tabletek. Ja tez dziele biotyne czy castagnus i wrzucam do pustych pojemniczkow po innych lekach.. by sie nie utlenialy, jak slusznie zauwazylas.. I moze cwiartka finy i 1 kapsulka palmy na poczatek... Co Ty na to? Ale kombinacje, co? :-D No ale ja mam juz taka nature.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no czytalam o tym swietle pulsacyjnym moze to i jakeis swiatelko w tunelu na brode lub /i wasik:) jak zrobisz daj znac:) ja zrobie an pewno wasik,ale poki co czekam do wyplaty;)zeby sie zakupic w palme bioxet i na ten laser i elektroliza kolejna to cos kolo 600 zl,o matko!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to po wyplacie bedzie Cie mozna spotkac w stolowkach sw Alberta? :-) :-D ja to IPL wykupilam na stronie groupon.pl - tak sa pakiety w promocji na przerozne uslugi, w tym i depilacje..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo:) taaak od dzis bede Cie sledzic w slepych uliczkach,nekac telefonami achahcaaa,zartuje:* wole chlopcow:)ale jeszcze nie teraz ich wole;) musza poczekac az sie ogarne;) No i do dzis dzien nie wiem jaki masz kolor wlosow?:) pytalam bo to tez ma znaczenie przy laserze,a z tym swaitelem wydaje sie byc obiecujace..Tak z ta peseta tak jest rwie sie niby jeden a odrastaja dwa lub trzy,jakis obled dlatago tak mozna zarosnac jak dziki agrest:) moze jak tak wszystkie sie poogarniamy kiedys to zmienimy nazwe tego forum na kafeteria piekne i gladkie albo wdowy po hirsucie haha:) DZieki za rade z fina tak mysle,ze wyjjem do konca chyba ze 4 tabl czyli 8 dni i zaczne palme lub zmniejsze fina a dolacze palme i zejde stopniowo z fina;) taka dedukcje lubie;) paaa uciekam cos zjesc bo az mnie tylek boli od siedzenia przed laptopem:* moze wieczorkiem wroce a moze szybciej:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak Konstancjo:) zapraszam na pieczonego baklazana z serem w stolowce sw Alberta ale za to piekne i gladkie co Ty na to?:) z tabliczka wdowy po hirsucie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zdecydowanie brunetka jestem! :-) - wybacz, zapomnialam dopisac.. Polinda, Luisa, cos waznego odnosnie palmy.. Ja poczatkowo planowalam przejsc kuracje oczyszczajaca tym preparatem http://www.doz.pl/apteka/p51825-Ziolowe_oczyszczanie_Detox_tabletki_60_szt i stwierdzilam, ze mam dosc tych wszystkich tabsow (juz i tak ich sporo biore, ale wiem, ze to mniejsze zlo), bo i tak oczyszcza mnie h. zielona. Jednak widzisz, w tym artykule Twoim tez byla mowa o "odtruciu sie", a i wczesniej czytajac o palmie natknelam sie na takie zalecenia.. Tyle ze ja na Waszym miejscu kupilabym ziola - te same co sa w tym preparacie w w/w linku i pokurowala sie kilka dni...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jasne Luisa, najwazniejsze to miec marzenia - tego nikt nam nie odbierze! A marzenia sie spelniaja, wczesniej czy pozniej... :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kuracja oczyszczajaca mowisz :) ja mysle,ze bardziej by sie oplacalo, brac to, bo i tak pijemy zielona herbate i h. z pokrzywy, wiec przed zaczeciem brania palmy i w trakcie bo to dalej bedzie nas oczyszac i pomagac. Mysle tez ze nas to taniej wyjdzie, jezeli kupimy jednorazowo to, niz osobno wszytskie ziolka :) Constance uwazaj bo Luisa moze wlasnie stac pod twoim oknem heh :D:D:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo:) dzieki dzieki,rzeczywiscie trzeba sie oczyscic,kilka dni pic wode i zaczac dopiero palme..wogole ja bym byla za jakims oczysczaniem co jakis czas;) Zastanawia mnie jedno jak ja mam yasminelle i hamuje owulacje i mam te niskie estrogeny to czy przy tej palmie musze cos brac dodatkowo czy wystarczy sama palma chodzi o to czy ona nie obnizy mi tez estrogenow,ponoc dziala na dwa enzymy alfareduktazy..sama juz nie wiem..ktoras wie? Polindo z tym preparatem co mowilas,ze na wciaz sie oczyszczac to chyba nie bo oczyszczanie tam pisza tylko kilka dni potem palma,,,wiec jak bys sie tak wciaz oczyszczala, to chyba nie bardzo..to chodzi tylko o oczyszczenie tym preparatem przez pare dni. Dziewczyny a tu cos fajnego na pryszczyki lub wrastajace wloski bo to zluszcza naskorek wiec zapobiega,ma kwas salicylowy dzieki ktoremu sie zluszcza,ja nie mam wrasatnia na brodzie,ale jesli ktoras ma moze byc fajne,,to zel punktowy wiec i pod makeup mozna stosowac,zobaczcie: http://www.ziaja.com/offer/ziajamed/lojotok__tradzik,prod:reduktor_tradziku_punktowy.html

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polinda, ;-) patrzylam a pod oknem stoi jakis facet. Myslisz, ze to Luisa? :-D zeby otworzyc link Luisy trzeba dokleic te druga czesc manualnie.. ,prod:reduktor_tradziku_punktowy.html ciekawe, po co te utrudnienia z tymi linkami.. Dzieki Luisa, ale tu ktoras z Pan poradzila kiedys (chyba Malinowa Roza albo Misteriosa) poradzila peeling cukrem! REWELACJA! :-) A wczoraj wieczorem polozylam masc z antybiotykiem, jak poradzilas, no i lepiej... Dzis rano szarpnelam za wlosa, ale i tak sie nie wyrwal :-) i juz nie dziabalam dalej... Co za udreka! Tydzien z wlochalem chodzic! :-) Ale to wszystko dzieki bioxetowi, bo sprawia, ze wlosy staja sie ciensze i wolniej rosna..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak tak, masz racje z tymi estrogenami... Widzialas, ze w artykule jest mowa ze dziala antyestrogennie rowniez? Czytalam kiedys wypowiedz dziewczyny, ktora brala oprocz palmy olej z wiesiolka, ogorecznika + niepokalanek mnisi. I ja tez tak robie.. Chile podczas kuracji palma brala soyfem, zawierajacy fitoestrogeny.. Mowila tu kiedys o tym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale wiesz co, Luisa, zapytaj o to lekarza, bys nie narobila balaganu w tych Twoich hormonach.. Moze odstaw yasminelle i sprobuj suplementow? zacznij jesc duzo kaszy gryczanej niepalonej, zawiera d-chiro-inozytol... pomocny przy pco.. Moze okres sam wroci.. Do tego bierz inozytol firmy A-Z Medica, ja tak wyregulowalam okres...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×