Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Czyli biotyna jest dobra na wypadanie wlosow? I brac tylka ja i pomoze czy z jakimis jeszcze witaminami? :) Ja tez mam geste wlosy,ale wydaje mi sie ze sa coraz bardziej przerzedzone, wiec musze szybko zaczac cos brac, bo moj puch bardzo lubie heh :D Kurcze chcialabym moc nie golic rak, no ale presja rowiesnikow i sam fakt zeby poczuc sie lepiej, przewyzszaja. Jak ja bym chciala,zeby to byl sen heh :D zeby sie obudzic i byc "normalnym" i przejmowac sie bardziej blachymi sprawami. :D A jak sobie pomysle,ze do konca zycie bede sie golic, to szlak mnie trafia, bo kiedys myslalam, ze jak sie do tego przyzwyczaisz to nie bedzie to dla ciebie problemem, ale Wy jestescie zywym dowodem na to,ze tak nie jest :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polindo ciezko sie przyzwyczaic do zcegos czego sie w sobie nie akceptuje,,,poczytaj,witaminy i mineraly oprocz hormonow wplywaja na stan wlosow: http://www.hairlab.pl/blog/prawdziwe_historie/witaminy_a_wlosy.html Co do depilacji rąk to az tak Cie to dobija? Moze dlatego,ze golisz zyletka a wtedy juz za 2 dni znow trzeba golic i dyskomfort jest bo rżycho odrasta,moze sprobuj zrobic woskiem bedziesz miala spokoj naprawde na dluzej a i wlosy odrastajace beda mniej denerwujace..ja tak robie i marzeniem jest dla mnie miec wlosy tylko na rekach;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
ta urlop juz mi sie skonczyl trza bylo wrocic do rzeczywistosci :( witaj nowa kolezanko ;) jezu dziewczyny mnie juz nawet ten hirs nie dreczy jest ok bioxet telocapil i do przodu :D jak pomysle ile kiedys spedzalam na depilacji to jest baaaaardzo duza roznica :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hey Emilko:) A mozesz napisac ile razy dziennie i gdzie to mozna wklepywac i czy jakies pryszcze sie po tym nie robia? efekty sa po jakims dluzszym czasie? JAk np zrobie elektrolize i mam podrazneinia na brodzie kilka dni to pewnie odpada? ale jak np zgole wasa to wtedy moge wklepac w skore?:) matko,zeby to dziadostwo raz posmarowac i zeby nie odroslo..marzenie sciętej glowy;) pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
hej hej :) bioxet uzywam na twarz 2 dziennie , telocapil dodaje do gotowego balsamu i uzywam tez 2 x dziennie na cale cialo :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa dla mnie ogollnie golenie to utrapienie i juz nie moge sie doczekac kiedy kupie sobie te wszytkie boxety i telocapile zeby zaczac golic depilatorem i od razu to nakladac by jak najszybciej zaczac dzialac przeciw temu cholerstwu. emilko witamy po wakacjach! nasza optymistko! brakowalo cie tutaj :D I jak bylo w Paryzu? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
nie pryszcze mi sie nie robia nigdzie nigdy :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
heeeeej polinda :):) fajnie bylo suuuuper az zal wracac do roboty eh przykre :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzieki:) lece z kolejnej wyplaty to zakupic:) czytalam tez o kremie Vaniqa ale to drogie i ponoc wlasnie tradzik moze byc gratis;) wiec nie ma co..Pytam o te pryszcze,czy sie nie robia po tych mazidlach Emilko bo wlochy nadprogramowe i lojotokowe zapalenie skory glowy to juz mi wystarczy;) skore mam raczej gladka od pryszczy oczywiscie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
nie nic mi sie nie robi bioxet to wrecz nawilza ladnie skore

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
a wlasnie w ogole jak bylam na tym urlopie widzialam tyle wlochatych kobit ze szok :D nawet widzialam dziewczynke ok 10-13 lat i miala wasy takie ze hej normalnie czarne wasiska szok bidulka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko to prawda, Paryż jest fantastyczny, bylam i poprostu nie da sie tego opisac :) Jak widac wszedzie sa owlosione dziewczyny, mlode i stare i albo nie wiedza jak z tym skutecznie walczyc albo tam jest wieksza tolerancja i nie przeszkadza im to.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość emilka 34
chyba chodzi wlasnie o tolerancje bo tak jak wczesniej pisalam tu gdzie mieszkam owlosiona baba nie szokuje i tyle pieknych kobiet i bujne owlosienie maja i nikt sie nie dziwi to mi na pewno pomoglo troche w akceptacji mych wlosiskow :D cieszmy sie zyciem i kazdym dniem !!!!!!!!!:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zapewne masz racje, co do tolerancji. Mam nadzieje,ze za 10lat u nas juz nadmiar wlosow nie bedzie czyms dziwnym, tylko czyms normalnym w miare :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aha moje panie :), jak to juz w zwyczaju bywa, przypominam o programie heh :D znowu, ale tym razem jestem pewna na 100% :D TLC- "Obnazone sekrety" 22.30 i 23.00 :D jak znowu sie pomyla to zwariuje heh :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny mam pytanie,czy jest wsrod was jakas ktora jak ja stosuje finasteryd? jakas taka sie czuje z tym osamotniona:) Pewnie nie jest was tu zbyt wiele..? W USa ten lek stosuje sie na H,i sa badania na kobietach gdzie kilka miesievcy stosowany lek powoduje redukcje owlosienia o jakies 40-60 %. Plus antykoncepty. Dzialanie ma byc blokujace dht,czyli najsilniejsza postac testosteronu ktory powoduje nadmiar klakow..ze skutkow ubocznych czytalam ze zmniejszone libido,moze byc wysypka,no wiadomo dla kobiet w ciazy lub chcacych miec dziecko odpada,narzady meskie moga sie nie wyksztalcic gdyby byl to chlopczyk..mnie najbardziej martwi watroba bo w niej sie lek metabolizuje,ale coz...kazdy ma indywidualna tolerancje leku,kazdy organizm inaczej reaguje..wiem,ze mozna to lykac dlugo,mezczyzni na lysienie lub przerost prostaty stosuja to latami..i zyja jakos;) fakt w ulotce jest ze nie dla kobiet ale jest to zwiazane z feminizacja meskiego plodu,,ja nie bede miec dzieci,nie zanosi sie na to,i teraz zastanawia mnie czy skoro biore fina a nie mam faceta wiec nie ma ryzyka ciazy to po co mam brac dodatkowo yasminelle,hmm,bo jak bym miala to wiadomo,trzeba sie zabezpieczac..hmm musze chyba spytac endokrynologa przy kolejnej wizycie.Constance co do palmy to tez ponoc hamuje dzialanie dht,ale nie wiem w jakim stopniu..tu by trzeba poszperac czy byly badania nad tym..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja osobiście bałabym się to brać.Naprawdę, u mnie w rodzinie starszy Pan to bierze i tam w ulotce jest, że kobiety nie mogą nawet mieć kontaktu pokruszonymi tabletkami a co dopiero to łykać. No i ja kiedyś jak Bóg da, uda się dzięki lekom chce mieć mimo wszystko dziecko, a to może mi zaszkodzić. Ja wolę brać antyandrogenne leki i zastosować laser na brodę bo z resztą ciała sobie radzę. I tyle. Może i pomaga na włosy ale niewiadomo co się dzieje z narządami u kobiet po tym. Ktoś chyba nie kłamał jak tworzył ulotkę. To już Androcur lepszy, bo kobiety mogą brać. Ale to jest tylko moje zdanie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ania nie moga dotykac bo moze sie wchlaniac jakos lek przez skore pewnie w tym sensie i dla kobiet w wieku rozrodczym ktore chca urodzic rzeczywiscie to odpada...mysle,ze lek nie jest zbyt drastyczny dla kobiecych narzadow,mezczyzni biora go wiele lat na lysienie,i na przerost gruczolu krokowego,ale nie dlatego,ze oni maja jakies silniejsze organy niz kobiety tylko dlatego,ze fina ma za zadanie u nich blokowac enzym 5alfareduktazy ktory odpowiada za przemiane wlasnie testosteronu do dht (dihydrostestosteronu)czyli lek ma u nich spowodowac zmniejszenie dht co ma wplynac na zatrzymanie przerostu gruczolu a u kobiet dzialanie jest takie samo,ma zmniejszyc negatywne skutki dht ale nie w zwiazku z prostata bo dzieki Bogu jej nie mamy;) chociaz kto wie hahah:) tylko w zwiazku z wlosami a raczej ich porostem. Czyli mechanizm dzialania leku jest ten sam tylko docelowo co innego. JAk czytalam o tych badaniach kobiet to trwaja juz one od kilku lat wstecz,i nie obserwowano negatywnych skutkow ani na dzialanie na narzady ani na inne hormony. Wiadomo kazdy organizm jest inny i roznie moze byc..nigdy nie ma gwarancji,ze jakikolwiek lek pomoze lub zaszkodzi..rozumiem TWoje zdanie:) u nas w pl jeszcze nie ejst powszechnie stosowany,ale coraz czesciej lekarze przepisuja ten lek.Tez sie wahalam dosc dlugo,drazylam temat,czytalam trudno juz lukam miesiac..mialam takie jazdy ze rano nie moglam patrzec w lustro (swoja droga mowia mi ze taka ladna jestem) ale ja sie zupelnie tak nie czuje..zobacze jak bedzie. Tobie Aniu zycze aby kiedys dzieciatko sie pojawilo..skoro wlasnie tego chcesz..dobrej nocy wszystkim,uciekam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
acha Aniu co do androcuru to mozna go brac gora pol roku i dziala a i owszem a po odstawieniu powtorka z rozrywki a i ponoc jest hepatotoksyczny,wiec wole brac cos co moge brac w malych dawkach dlugo( na co licze;) i co mam nadzieje zadziala. A co do brody to laser uwazam,ze ok,ale najgorsze,ze trzeba wlosy zgolic..wiec nawet meszek na brodzie odrosnie ciemny,no coz..kazdy ma jakies swoje metody ja uzywam elektrolize na brode,,,najgorsze tu znowu jest zapuszczanie,kazda metoda ma swoje plusy i minusy szkoda,ze nie ma idealnej..moze cos wymyslimy:)haha zrobimy burze mozgow i opracujemy jakas metode:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dzewczyny a w tym szpitalu, to jak pojde to na wstępie będą kazali się rozebrac? Oglądają włosy? Przy świetle? Czy badają tylko z krwi hormony czy prześwietlają nadnercza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
http://www.hirsutism.com/hirsutism-treatments/finasteride-hirsutism.shtml Tu pisza o efektach ubocznych fina ktore sa ponoc najslabsze wsrod lekow stosowanych na hirsutzym..a skutki leczenia porownywalne do spironolaktonu,flutamidu,octanu c.(czyli diane) i innych.To juz osobniczo i w zaleznosci od przyczyny H dobieraja leki.Wiec po pierwsze przyczyna potem leczenie.. z tego co wiem to nie wszyscy ogladaja wlosy,niektorzy lek tylko pytaja gdzie sa wlosy..jakies idiotyczne wogole jak dla mnie po co sie zapuszczac z tymi wlosami zeby isc do szpitala na badania...wystarczy lekarzowi powiedziec mam wlosy czarne,dlugie tu tu i tu lub miekkie,jasne mechowate tu tu i tam i po co sie zapuszczac i czuc jak jakas malpa..moim zdaniem wystarczy powiedziec gdzie co i jak i zrobia badania...ja jak poszlam do endo (babki) wrednej takiej jedzy,to nie mialam wlosow bo wiadomo usuwam systematycznie to mnie pyta gdzie mam wiec mowie gdzie a ona to prosze pokazac...wiec pokazuje a ona,ze nie widzi,wiec mowie,ze co myslala pani,ze sie zapuszcze,zeby pani zobaczyla?? stwierdzila ze powinnam sie zaakceptowac..i znalezc faceta co mnie zaakceptuje..smieszna,na koncu jezyka mialam,ze niech sie nie bawi w łopatopsychologie,bo nie po to do niej przyszlam..ale coz;)chyba logiczne ze sobie nie wymyslilam problemu..oni czasem chca zobaczyc nasilenie,bo dla jednej dziewczyny meszek moze byc problemem a dla innej kudly az sie kreca,ze warkocze mozna plesc wiec lekarze wola widziec i sami ocenic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak ktoras nie zna dobrze ang;) jak ja np u gory w prawy gornym rogu jest translate taki prostokat to wcisnijcie,to stronka sie przetlumaczy na pl;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo ja sie dług depilowalam depilatorem, pęsetami i teraz mi cos długo odrastają i chyba nie zdąrzą przez pare dni. Szczególnie na udach coś wolno rosną, a mam naprawdę całe owosione i boje sie sytuacji, z ja tam pojde a oni mnie postawią w jakims ciemym swietle i powiedzą, że przesadzam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa29 ja również mam przepisany przez endokrynologa proscar i tak jak ty mam go przyjmować w dawce po 2,5 mg/dzień (czyli po pół tabletki) wraz z tabletkami antykoncepcyjnymi. Zastanawia mnie tylko dlaczego napisałaś że drugą połowę tabletki wyrzucasz? przecież można by ją przyjąć następnego dnia. Zdiagnozowany mam hirsutyzm idiopatyczny. Nie rozpoczełam jeszcze leczenia w związku z tym, że w chwili kiedy byłam u lekarza i miałam zapisywany ten lek byłam już w ciąży, nie wiedziałam oczywiście o tym. Lekarz ostrzegał mnie czym grozi zajscie w ciąże podczas stosowania proscaru i ze względu na to, że mam stałego partnera no i regularnie z nim no wiadmomo co :) miałam przez pierwszy miesiąc brać tylko tabletki antykoncepcyjne a potem włączyć proscar. Nie doczekałam się jednak miesiączki żeby rozpocząc leczenie i teraz tak myślę, że bardzo dobrze się stało, lepiej być nie mogło :) W przeciwieństwie do ciebie zawsze chciałam mieć dzieci no a przynajmniej jedno. Teraz jestem w 38 t.c. i jak tylko skończe karmić zacznę kurację. To jest moja ostatnia nadzieja na "normalne" życie bo już chyba nie dam rady. Teraz siedzę w domu na zwolnieniu ale jak pomyślę o powrocie do pracy i ciągłym wstydzie spowodownym tymi kłakami to aż mi się odechciewa. Martwi mnie jeszcze jedno, pamiętam jak misteriosa pisała, że jej mała córeczka też zarasta a ja właśnie spodziewam się dziewczynki i bardzo bym nie chciała żeby to po mnie odziedziczyła, mam nadzieję, że tak się nie stanie. Czy może jest wsród Was jeszcze jakaś mama, której córeczka odziedziczyła po niej tą przypadłość albo wręcz przeciwnie, właśnie nie ma nadmiernego owłosienia?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Weroniko:) Gratuluje Córeczki:) jestes w 38 tyg czyli niedlugo porod??? super,widac tak mialo byc..dobrze sie stalo,ze nie wzielas,ze akurat 'zdazylas' byc juz w ciazy..poprostu chyba opatrznosc nad Toba czuwala:) JA pisze,ze nie planuje dziecka..tak,pewnie dlatego,ze nie mam faceta..nie dla tego,poprostu to moj swiadomy wybor,nie mam bo nie chce..bo jak dobrze rozumiesz,zle sie czuje w swoim ciele,,,nie stworze mysle dobrego zwiazku jak sama ze soba bede zle sie czula,wiem to..wiem tez ze jak facet kocha to akceptuje..ale to juz inna bajka,ja wiem ze jak sama sie nie zaakceptuje,nie bede mogla tworzyc zdrowego zwiazku,poprostu to wiem. Dlatego mowie,ze nie planuje dziecka itd..gdzies tam gleboko mam mysli,ze gdybym jednak kiedys poznala kogos kto wie,moze bym tego zapragnela..ale poki co to mzonki,kolo sie zamyka,bo wrecz odsuwam sie od relacji z facetami swiadomie..JA nie chce by ktos leczyl moje kompleksy musze sie sama z nimi uporac,jesli nie..trudno bede sama. Co do polowki tabletki ktora wyrzucam to dlatego,ze jak lezy juz przelamana dzien i noc to moze sie utleniac i oslabiac jej dzialanie,w sumie marnuje pol opakowania w ten sposob:) JA tez mam HI odkad pamietam od okolo 16 lat z tym jazdy zwiazane.JAk pisalas tez nie czuje sie dobrze w pracy zreszta gdziekowiek,normalne ze tak jest..staram sie sobie jakos z tym radzic jakos sobie poukladac w glowie i za chiny mi sie nie udaje;) Nikt z nas nie jest doskonaly ale chcialoby sie wygladac chocby tak by czlowiek nie czul sie dziwnie i przstal wkolko myslec o tym brzemieniu prawda?;)wiadomo o co chodzi..w zdrowym ciele zdrowy duch i odwrotnie,a tak sie sklada ze jednio z drugim wspolgra i nie da sie tego pdciac;) tak juz jestesmy skonstruowani. Gratuluje wogole,ze udalo Ci sie stworzyc zwiazek,ciaza naprawde gratuluje..moje zwiazki byly zawsze tylko takie na spotkanie..nie dopuscilam do siebie nikogo na codzien..byly wielkie milosci,namietnosci ale pod kontrola,ot spotkania tylko..zawsze tendencje do pakowania sie w zwiazki gdzie wiedzialam,ze na dluzsza mete nic z nich nie bedzie..dobra koncze bo temat rzeka;) a mam pytanie w ciazy Ci sie nie pogorszylo z wlosami? ,i lekarz Ci mowil cos wiecej o tym fina? jesli chodzi o Córcie to roznie bywa,jest takie prawdopodobienswto..ale nie na 100 procent..wiec trzymajmy sie wersji optymistycznej;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co mam ze sobą zrobić
Luisa, ja brałam i zastanawiam się nad ponowną terapia proscraem, mam straszny trądzik, włosy wypadaja garściami, włosy na ciele rosną w zastraszającym tempie, porażka. Tez sie boje i balam o wątrobe podczas brania, odstawiłam, w ogole to ja bralam fina bez antyków oszukalam endo sciemnialam mu ze biore, wiem ze nieodpowiedzialne, ale balam sie o watrobe. Juz nawet nie tyle balam sie o watrobe co o... moja koncentracje, nie wiem czy czytalas i tzw ,,brain fog,, moze okazac sie to trwale i dozywotnie, a nie mam ochoty stac sie otepiala wylacznie dla wlosow i tak bledne kolo sie pojawia. Nie wiem co zrobic, szukam lekarza - znacie jakiegos lekarza z krakowa endo gin-dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do lekarza
Do ginekologa zrobić badanie: testosteron, DHAE, hormony żeńskie, w tym prolaktynę i usg dopochwowe jajników.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-) Luisa, no nie martwie sie az tak bardzo.. :-) wczesniej nawet bagatelizowalam ten problem (moze od 2-3 miesiecy zaczelam sie interesowac DHT i 5alfareduktaza). Jak sie na mnie patrzy to nie mozna przypuszczac nawet, ze obawiam sie lysienia :-D ale jak spojrze na posadzke w lazience po czesaniu sie, jak widze fotel w pracy oblepiony moimi wlosami, jak patrze na sitko po myciu wlosow, to widze, ze cos jest nie tak.. Kiedys, z rok temu mialam ten sam problem, ale wtedy akurat lupiez byl przyczyna. I nie zorientowalam sie od razu, ze to od lupiezu, bo myje glowe co 2 dni wcale go nie widzialam.. Uzylam szampon Ketoxin z ketokonazolem i kofeina i problem sie skonczyl. Ale od kilku miesiecy znowu sie zaczelo - leca na potege! Dzis juz wiem, ze zbawienna jest kofeina w szamponach i dlatego oprocz Revitaxu czasami uzywam zwyklych szamponow zmieszanych z koncentratem z kawy przygotowanym w dniu mycia wlosow.. Do tego mam biotebal 5mg i dziele go na 4 czesci, bo to i tak dawka wystarczajaca, przy dziennym zapotrzebowaniu (prawdopodobnie!) 50 mikrogramow. Parze sobie pokrzywe, ale jestem malo systematyczna w tym, tak jak i z wierzbownica. Miete natomiast parze od poniedzialku i chyba poprawil mi sie metabolizm, ktory i tak byl ok. :-) :-) Jesli chodzi o wloski na przedramionach... Mysle, ze moglabym sie pobawic z telocapilem i depilatorem... W sumie duzo czasu to nie zajmuje.. Aha, ostatnio zauwazylam, ze na udach jakos slabo odrastaja po depilatorze... Heh jak u Misteriosy, ktora wlasciwie powinna sie cieszyc, ze jej wolno rosna, ale sie stresuje tym szpitalem, co jest zrozumiale zreszta. A faceci powiedza "No i jak tu dogodzic kobietom?" :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
HEy Nie wiem co mam ze soba zrobic:) Nie jestem z okolic Krakwoa wiec nie znam lekarzy tam .. A masz HI czy PCO? diagnoze juz masz?jakies badania itd?..Rozumiem ze odstawilas bo sie balas...sama sie boje,co do brain fog nie czytalam,hmm,ja nic takiego nie mam narazie:) Mysle,ze nie u kazdego moze to wystapic,ale wolalabym szczerze mowiac tego nie miec..sama nie wiem co lepsze mgla mozgu czy wlochy na twarzy.. Moim zdaniem jak masz PCO to trzeba leczyc walsnie antykoncepcyjnymi bo pco dotyczy calego organizmu,metabolizmu,pracy serca,itd itd..to nie jest problem kosmetyczny,wiec kurcze ja na TWoim miejscu bym sie szybko udala do endokrynologa i zrobila wszystkie mozliwe hormony i usg jajnikow.Zreszta lekarz Ci zleci badania i zaproponuje leczenie,glwoa do gory..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Constance:)popieram,popieram z tym szamponem..szampon z ketokonazlolem dziala tez jakby na zewn.antyandrogennie i tez przeciwgrzybiczo,dwa w jednym;) wiem,bo uzywam wkolko tego typu szamponow,rzeczywiscie zmniejszaja one wypadanie wlosow,ja mam lojotokowe zapalenie skory glowy i wlasnie dlatego stosuje.Wiec dobrze ze masz ten szampon..czyli regulujesz ziolami od wewnatrz,plus witaminy i szampon i ok..wiesz,poki co sie obserwujesz,jak zauwazysz,ze to za slabo dziala,a wlosy zaczna naprawde leciec wtedy bedziesz myslec co dalej a poki co,super..jak mowisz,ze ostatnio Ci sie pogorszylo wypadanie,moze zrob sobie hormony znow? zeby zobaczyc czy zndrogeny znowu jakos nie szaleja..a poza tym ja bym sobie jeszcze zrobila poziom zelaza,we krwi czasem jego brak daje wypadanie,ale podejrzewam ze jest ok,tylko poprostu przy pco jest tak ze sa tendencje to przezedzania..czytalas ten artykul? tam pisza,ze przy tym tak na dobra sprawe antykoncepcja jest skuteczna,nie myslalas o tym? Lekarz Ci nie zalecil?pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×