Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

no u mnie telocapil dziala rewelacyjnie wloski odrastaja jasniutkie slabiutkie i odrastaja baaaardzo wolno mam wszedzie lyse placki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Constance, dzięki za porady dot. kaszy:) Na pewno w najbliższym czasie ją wypróbuję:) Misteriosa, fajnie, że zaakceptowałaś włoski- to podstawa:) Podbijam pyt. ewelki dot. leków;) Ewelka, a co u Ciebie? Pamiętam, że pisałaś, że idziesz na wizytę do endokrynologa... Leczysz się już?:) Emilka, dzisiaj zakupiłam ten fluid z Bell i do tego puder 2skin tej samej firmy:) Oczywiście jak na złość, nie było fluidu w kolorze light beige i musiałam kupić 2, mam nadzieję, że nie będzie za ciemny. Jutro go wypróbuję:) Też u Was tak zimno jest? U nas temperatury nad ranem wahają się między -25 a -30 stopni C., masakra normalnie;/ W dzień nie lepiej- -15 stopni. Przynajmniej jutro zrobię sobie wolne od szkoły, bo inaczej chyba bym zamarzła;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Właśnie kupiłam go zachęcona opiniami na wizażu:) Efekt matowienia jest dla mnie bardzo istotny. Emilka, a mam takie pytanie jeszcze odnośnie fluidu. Na wizażu wiele recenzentek pisało, że ściera się po kilku godzinach, znika itp., co Ty o tym sądzisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz co mysle ze jak ktos nalozy zbyt cienka warstwe lub czesto dotyka twarzy gdy ma makijaz to kazdy fluid sie zetrze, uzywam go od paru dni i jest super cera jest sliczna aksamitna miodzio :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki:) ja tez nie lubie sie swiecic:) ale slyszlaam ostatnio,ze modne sa fluidy rozswietlajace ,nawilzajace a matowanie odchodzi do lamusa,,,ze nie modne sa cery matowe raczej te lekko naturalnie polyskujace..ale ja np mam swiecaca twarz na czole i brodzie i troche nosie wiec tez sie magtowie pudrem hmm ale serio ponoc teraz skory lekko swiecace na topie;) wiec nie ma sie czym martwic:) ja tam za moda nie nadazam,ale raczej za tym co mi pasuje lub nie..musze wam powiedziec,ze tez dolaczam do grona telocapilek:) mam juz go i dumam z czym go polaczyc by smarowac na brode np..wczoraj bylam w drogerii i widzialam Emilko ten fluid co pisalas bell:) myslalam wtedy o Was hahaha:) ale nie kupilam go mam jeszcze swoj stary eris :) buziaki dla Was..co Poli z Twoja miloscia? ruszylo sie cos? Konstancji dzis nie maaa?:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ale to o inne swiecenie chodzi na pewnio nie o takie swiecenie na skutek nadmiaru sebum :D ja uzywam roswietlacza do twarzy i pudru rozswietlajacego nakladam podklad pozniej puder matujacy i pozniej odrobine rozswietlajacych specyfikow i wtedy nie ma efektu maski cera wyglada swiezo i naturalnie ale swiecacy nochal fujjjj ble :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Emilka, dziękuję za odp., pewnie masz rację z tym ścieraniem. Jeśli chodzi o '"świecenie", to ja niestety mam mieszaną cerę- tłusta w strefie T (nos, czoło) i sucha na policzkach. Skóra mi się bardzo świeci, zwłaszcza czoło i efekt matowania jest jak najbardziej wskazany.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a uzywalas bibulek matujacych ? bo ja tez mam cere mieszana i jak poprawiam makijaz to uzywam bibulek matujacych i pozniej dopiero poprawiam pudrem i sie nie swiece kilka dobrcyh godzin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Nie, bibułek nie używam. Ja robię makijaż o 6:30, ok. 15 wracam do domu, potem już w tyg. raczej z domu się nie ruszam;) Także w tym czasie kiedy jestem w szkole, wszystko jest ok., puder mi bardzo pomaga.;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfghds
hej dziewczyny powiedzcie mi czy telocapil zadziala mi na wlosy na posladkach jesli ich nie wyrywam i nie gole??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie zadziala on dziala gdy wlosy wyrywasz golisz itd poczytaj ma mazidlach.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfghds
no to kijowo.. to co mam zrobic? ;//

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jak co :D no musisz wydepilowac wloski woskiem plastrami maszynka jak tam wolisz i pozniej stosowac telocapil

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfghds
hmmm a jesli to nie podziala? :O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość edfghds
no telocapil.. i zostane z wielkiimi czarnymi wlosami na dupie? :S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
No ja juz wrocilam :) Miałam akurat resztke balsamu wiec poprostu to wzielam ze soba i prawie cale poszlo :) I nie śmierdziało :D hehe... Malinko :) Spokojnie :), matura straszna, ale grunt to sie az tak nie stresowac, fakt matury nie pisalam jeszcze, wiec co ja tu sie udzielam, ale mam kolezanki ktore beda pisaly mature i widze jak im "odbija" hehe...Wiec nie strestuj sie jeszcze tym, teraz spokojnie sie ucz, a tydzien przed zacznij szalec hehe...:D:D:D A jakie kierunki? Hmm u mnie wszystko po staremu, facet jak to facet, nic sie z nim nie rusza, ale zaciesnlam wiezi z przyjaciolkami i zdalam sobie sprawe,ze nie przejmuje sie tym facetem,a przynajmniej nie tak bardzo ;) Ale dzieki Luiso i Malinko ;* Misteriosa :) Bioxet na ciebie nie dziala? Oj laser to roznie, ale az mi tak dziwnie,jak przeczytalam ze bioxet nie pomaga, a szkoda. Wazne ze wosk dziala. :) Emilko, przyciagasz do siebie włochów hehe :D edfghds, jak bedziesz stosowac systematycznie, to zauwazysz efekty juz po dwoch tygodniach, ale dwa razy dziennie uzywaj. Buziak ;***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
edfghds to nic nie rob i czekaj az sie wykrusza :P:P a tak powaznie poczytaj co tu piszemy o kuracji telocapilem poczytaj to co jest na mazidlach.pl i sobie zdecyduj nikt ci tu gwarancji nie da ani nie obieca ze ci pomoze nam pomaga wiec...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Androcur i Madinette. Ja miałam wysoki androstendion a niski testosteron czemu tak - niestety lekarzom nie łaska wytłumaczyć pacjentowi. Włosy już mniej wypadają Było bardzo źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość julka1992xx
hej dziewczyny jak tam powiedzcie mi czy golenie posladkow i smarowanie ich tym telocapilem napreawde daje efekty 100 %? jak to sie u was przejawia? nie rosna wlosy juz w ogole? rosnie ich mniej czy odrastaja wolniej? powiedzcie mi czy po samym goleniu one nie staja sie dluzsze i twardsze i nie rosnie ich wiecej? i co by bylo gdybym np po roku stosowania ten telocapil odstawila? bardzo prosze o odpowiedzi dziewczyny ktore juz w ten sposob praktykowaly, a pytam sama bo jestem ciekawa i tez mam ten problem co kolezanka powyzej... pozdrawiam, Julka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jest juz ciocia Constance.. :-) Kochana Luiso, witamy w gronie telocapilek! :-D ale sie usmialam z tego dialogu ... miedzy Emy a ta edghhds-cos tam.. :-D Dziewczynki, jesli boicie sie bolu depilatora i wzmocnienia wlosow po goleniu to czemu nie uzyjecie kremu veet? Robi sie tak: zdejmuje sie majteczki, kladzie sie lusterko na posadzce (najlepiej w lazience by nas tata czy brat nie zaskoczyl w innym localu) i sie smaruje dupcie kremem omijajac nasza -jak to mowi Poli - myszke!! Czekamy 5 minut (lub dluzej) i sciagamy krem lopatka. Wtedy mamy wieksza pewnosc, ze odrastajace wlosy nie beda twarsze niz przed depilacja.. Przynajmniej ja mam takie wrazenie.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...jednak tez sie zastanawiam, co bedzie jak sie odstawi telo. Czy te mieszki zostana na stale uszkodzone i nie beda produkowaly nowych cebulek, czy tez odzyja.. I zastanawiam sie tez nad tym ipl.. Jak to dziala na skore, czy to nie rakotworcze... No coz, przed smiercia (czyli za jakies 60 lat) zdam Wam relacje... :-D Zapamietajcie sobie tylko to forum, bo pozniej skleroza nas dopadnie i sie nie odszukamy... :-D :-P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wysoki testosteroni bol głowy
dziewczyny mam pytanie mam wysoki testosteron i androstedion (prolaktyna w normie) i ciodzennie rano boli mnie straszliwie głowa czy to moze być wpływ tego nieszczesnego testosteronu.??? prosze pomózcie bo próbuje sie czegos doszukac w internecie ale nic na razie ne znalazłam konkretnego

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boli tylko rano, czy w innych porach dnia? I czy uciskowy to ból np. boli z jednej strony czoła, i uciska na nerw wzrokowy i chcesz mieć zamknięte oczy? Bo jeśli tak to ja mam tak niekiedy niecodziennie, zwykle w pierwszych dniach miesiączki i tak może być na skutek działania hormonów i też ciśnienia wewnątrzczaszkowego. Ja sobie pomagam tabletką jak już nie mogę normalnie funkcjonować. I tak na marginesie: Pozdrowionka dla wszystkich :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jezuuuuuuuuuuuu co chwila wchodzi nowa dziewczyna i pyta o telocapil :/ dokladne info na temat telocapilu przeczytajcie sobie na stronie www.mazidla.pl lub przeczytajcie co piszemy o nim na wczesniejszych stronach skoro sledzicie to forum to chyba nie jest to problem ??? :/ juz mi sie cisnienie podnioslo ;)sorki ale ile mozna tu pisac i tlumaczyc to samo?;) constance ja nie uzywam telocapilu przez ostatnie dni bo zostawilam w domu balsam z telo i uzywam samego balsamu i wszystko ok wloski rosna tak samo wolno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Malinowa_Róża
Poli, ja się aż tak maturą nie stresuję, naprawdę:) Boję się tylko lipca i decyzji, którą będę musiała podjąć co do wyboru studiów. Będę składać deklaracje na pedagogikę przedszkolną i wczesnoszkolną oraz pielęgniarstwo:) Chłopakiem się nie przejmuj, wiem, dobrze się mówi. Ale naprawdę jeszcze wszystko przed Tobą, niejedno zauroczenie także;) Misteriosa, fajnie, że z włoskami lepiej już:) Ania, również pozdrawiamy:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×