Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

emilko:) przypomnialo mi sie cos:) ostatnio ogladalam w tv program gdzie wystepowala maria czubaszek i u lisa jawnie mowila o tym,ze nie czuje powolania do bycia matka i nie chciala nigdy miec dzieci,baaa nawet ich nie lubi:):):) tak sie usmialam:) odrazu pomyslalam czy to ogladasz??:) no alee jak jak Ty u makaronow mieszkasz:) pojawila sie taka druga babka jakas poslanka z sejmu i zaczela po czubaszkowej jechac..jak to mozna dzieci nie chciec co za ciemnota o masakra;);) ale to tylko tyle pisze i nie rozkminiajmy lepiej tego tematu ;););)haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ooo Luisa!! :-) no toz to mowilam tu na forum ze odstawiam palme i wierzbe i robie przerwe.. :-) Luisa, mnie nie podniesiesz, bo... waze prawie 60 kg! :-P :-D Emilko, pamietam nasza dyspute o nalewkach.. I najdziwniejsze jest to ze one mialy taki sam sklad! :-) wiec czemu jedna sie nadaje do picia a druga nie? :-) Ania, dzieki za info o otrebach... Czyli wynika z tego ze otrzymywane sa z tych czarnych lusek? A moze mieszaja jedno i drugie? Katra, jesli boisz sie depilacji peseta, to uzyj kremu veet i na to stosuj telocapil. Wtedy nie odrosna Ci grubsze niz byly..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aaaa zeby bylo smieszniej ciemnogrod ktory nie dopuszcza do glowy ze ktos moze zwyczajnie odpowiedzialnie nie czuc potrzeby bycia matka nazawl ja 'zimna suka' a ta odpowiedziala ze 'woli byc zimna suka niz matka polka';););)haha a jak tam Twoj zwierzyniec jak wyjedziesz?:) sorki dziewczynki,ze odbieglam od hirsa;) ale czasem trzebaa oj trzeba:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a pytasz o meza? ale on ma na imie marcus :P spoko jest bardzo dobrze potem sie klocimy o pierdoly potem big love czyli normalnie juz sie do tego przyzwyczailam :):):)ale generalnie big endless love :) nie widzialam tego programu ale znam jej poglady mam identyczne:)ale masz racje lepiej zamknijmy ten temat bo sie zacznie jak ostatnio :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
konstancjo:) ale z Ciebie gruubaaaas:) moj ukochany:) i tak bym Cie udzwignelaa:) ja Wam powiem ze tez wazylam 58 maks a teraz 60 ale to normalne zima:) tak sobie tlumacze.... no patrz,ze nie doczytalam tego z palma i wierzba:) a pamietasz jak bylysmy na to napalone??:) matko...a o finie to chyba z 2 tyg czytalam:) jazdy byly oj byly:) i dobrze przynajmniej Emilka ma poprawe:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katra, jak juz chcesz sie smarowac to wybierz telocapil, bo bioxet jest 10 razy slabszy.. Sama mam jeszcze 2 sloiczki nierozpoczete... Wywalone pieniadze.. :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no teraz wlasnie jestem w Polsce ale dzis wieczorem wracam do domu , zwierzyniec pod opieka meza :)daje chlopak rade spoko !

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja grubas? :-) toz to ja waze 58 a Ty 60! :-P oj Luiso.. :-) ale wiesz co z tym babydream, trzeba bylo go szukac tam gdzie jest dzial dla dzieci, z zupkami w sloiczku i innymi pierdolkami..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilko Marcus mmmmmmm :):) czyli mareczek:) na pl haha ale romario brzmi bardziej wlosko dlatego go tak mianowalam:) no wlasnie my tez takie zimne sucze:) albo nie my cieple sucze haha:) ale koniec juz sie nie nakrecam..jak powiedzialam mojej mamie po programie ze rozumiem pania czubaszek to powiedziala 'dziecko dziecko..zastanow sie co mowisz,,,' ja pierd..;) temat skonczony:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama to mnie calkowicie rozumie mam w niej oparcie kuma w 100 % ze nie kazda babka chce potomstwa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso! Romario to raczej Brazylia! :-) Pamietam jak mi sie podobal.. to byl rok '94, MS w pilce, wygrala Brazylia, Italia na 2. miejscu..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hahahahahahaha no nie moge constance dobre to bylo rozmarzylas sie ? :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katra
emilko 34 dziekuje Ci bardzo za Twoja rade. mam metlik w glowie. sama rozumiesz ze chwytam sie czego moge. Chyba za duzo bujam w oblokach i mam nadzieje na cos cos jest praktycznie nie mozliwe heh. luisa 29 Przewidziałam to własnie. i Dziekuje ze sie zglodziłas ja sobie zmyslilam :D oto moj mail ka-tra@wp.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
...mnie tam mama nie rozumiala.. A dzis nawet nie wie, ze zmienilam zdanie i mysle o brzucholku.. :-) zrobie jej niespodzianke.. a co :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no :) moja tez mnie rozumie ogolnie jest super poza ta jedyna kwestia;) a Konstancjo:) bylam tam tez miedzy tymi zupkami papkami i NIE MA!!! ni ma;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no.. Od tamtego czasu sledze finaly MS :-) ach, ta Brazylia... kochalam sie w Romario! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moze skocz do innego rossmana ja tez juz mam babydream hurraaaaaaaaaa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katra nie ma sprawy napisze CI jutro maila bo dzis juz uciekam nie mam wciaz laptopa swojego pisze ukradkiem od brata:) ale napisze łłłobiecujeee:) Konstancjo i Emilko mi sie Romario kojarzy z takim prawdziwym czarnym włosiakiem:) bynajmniej nie na brodzie,bleeeeeee :):):) nno Konstancja nam odplyneelaaa;);) lece paaaaaaaa :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja tez tak mowilam... A teraz mi sie odmienilo... :-) ale dobra, nie wracajmy do tego :-D Nie zasypalo Was tam we Wloszech, Emilko?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a nie wiem nie pytalam jaka pogoda zobacze w nocy jak wroce oby nie bylo sniegu bleeeee

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bardzo dobrym lekiem na hirsutyzm jest Androcur, niestety silny i trzeba brać razem z nim antykoncepcję. Ważne jednak że dziala ;) W przypadku naszego problemu najlepiej jest znaleźć dobrego lekarza ginekologa lub endokrynologa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×