Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

dziewczyny, jak usuwac te smieci o dodzie??!! Moze jesli wszystkie poklikamy na "zglos do usuniecia" to cos pomoze?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katra
czy ktoras z was uzywala rozjasniacza sally hansen i telocapilu jednoczesnie?. Myslicie ze to koliduje jakos ze soba ? czy bez obaw mozna stosowac jedno i drugie? :p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katra zeby uzyc telocapilu musisz wloski usunac zgolic wyrwac itd i uzywasz telocapil na gladka wydepilowana skore wiec jak chcesz jednoczesnie uzyc rozjasniacza? ufrabujesz wloski a potem je zgolisz? constance mam babydream:)kupilam ten sam co ty , wczoraj mi przyszla tez paczka z zapasami telocapilu wiec od razu sobie zrobilam mieszanke z babydream i juz 2 razy uzylam, musze przyznac ze wchlania sie rewelacyjnie a skora jest gladka i nawilzona , bede go uzywac tylko na twarz , na reszte ciala bede stosowala "normalne" balsamy jak do tej pory, nawet mi jakos ten zapach juz nie przeszkadza :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilka ja tez stosuje babydream tylko na twarz, bo mam inne balsamy, ktore musze zuzyc. Chociaz przyznam sie ze ostatnio malo sie smaruje na nogach.. jakos mi sie nie chce. Poza tym chyba nie tylko od okresu zauwazam wiecej wlosow na twarzy.. Ostatnio uzywalam telo tylko rano, a na wieczor bioxet i chyba dlatego tak sie "przygęscily".. No i rzeczywiscie nawilza super ten babydream :-) fajnie, ze sie wreszcie przelamalas.. :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
data waznosci jest do grudnia 2012 r, tak kupilam kilka butelek po 100 ml bo nie wiem kiedy teraz bede w Polsce a oni za granice nie wysylaja bo juz o to kiedys pytalam wiec musialam zrobic zapasy , ja tez raz na jakis czas stosuje bioxet bo jeszcze troche go mam, ale wiesz co ostatnio jakis czas nie uzywalam telocapilu nie wzielam go ze soba i wloski nadal wolniutko rosna i jest icha malo nic sie nie zmienilo ja widze ze ja jakas podatna chyba jestem na te nasze specyfiki :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
grudzien 2012? a moze 2013? moj telo ma 50ml ale jest chyba do marca 2013.. Kurcze, widac, ze im nie schodzi ten w wiekszych buteleczkach.. matko, a zabierzesz sie z tym wszystkim? :-) uwazaj bys nie placila za nadbagaz.. :-) limit jest 20 kg chyba, nie? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do Ani7718 odnosnie tych nieszczesnych otrebow gryczanych.. :-) Jakiego one byly koloru? Raczej bezowe czy czarne jak te luski?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam pytanie do constance :) czemu nie bierzesz juz palmy i wierzbownicy? wiesz ze ja mam o polowe mniej wloskow na ciele i twarzy niz mialam i jest coraz lepiej z czasem , znasz angielski wiec poczytaj co o tym pisza , w usa kobiety biora palme na hirsa sama kiedys pisalas jaki ona ma dobry wplyw na zmniejszenie testosteronu wklejalas linki , ja od kilku dni studiuje wszystkie strony www ktore na ten temat znalazlam moim zdaniem to najlepszy sposob na to dziadostwo poza tym to ziola wiec jeszcze lepiej, w ogole sie dziwie ze dziewczyny tego nie probujecie , ja jestem zywym przykladem ze palma i wierzba potrafi zdzialac cuda :) jak sobie pomysle co bylo kiedys to az nie wierze ze mialam tyle wlosow na ciele !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj droga Emilko.. :-) za duzo chyba by bylo tych suplementow! :-) mam nawet nowe zapasy wierzby i palmy ale jakos mnie nie ciagnie do nich.. Moze masz racje, powinnam znow sprobowac.. Ale ja juz nie mam czasu na zwykly magnez z b6, inozytol i inne a co dopiero wierzba i palma :-) Szkoda mi chyba watroby na te wszystkie leki.. Ale wiesz, ostatnio czasami mysle o tym, czy nie powrocic do tego.. Musialabym zbadac sobie androstendion po tej przerwie by sie przekonac ze skoczyl w gore bez brania palmy i wierzby.. Aha, jeszcze jedno, pamietajmy by przestrzegac wszystkie przed nieplanowana ciaza podczas takiej kuracji, bo moze dojsc do nieszczescia i narodzi sie uposledzone dziecko..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Ja na razie czekam jeszcze na wizytę u tego endokrynologa, nie chce sama eksperymentować, zobaczę najpierw co on powie, ale zapewne spróbuje tej palmy niedługo. Emilka pisałaś coś, że będziesz teraz w Stanach, to może dowiedz się jakie tam mają metody walki z tym hirsem naszym. To pewnie by były dla nas cenne informacje, a my raczej tam za szybko nie zawitamy :P chociaż moim marzeniem jest zobaczyć Nowy Jork :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
constance ale ty sie szybko poddalas pisalas ze ci spadl po palmie testosteron trza bylo to brac i nie przestawac :) palma i wierzba naprawde dzialaja tylko wiadomo trzeba brac systemtycznie jak wszystko by mialo efekty , to sa ziola wiec nie zaszkodza watrobie, skoro tyle bierzesz suplementow to moze wyeliminuj te mniej wazne? szkoda ze przestalas brac naprawde ja zaczelam brac m-c po tobie a jakie mam efekty na dzien dzisiejszy !! np kiedys wloski z twarzy wyrywalam codziennie teraz 1 x na 3 dni a i tak jest ich bardzo malo sa jasne i slabe, jesli chodzi o reszte ciala gole wloski zwykla maszynka kiedys robilam to 1 x 3 dni teraz 1 x na 1.5-2 tygodnie :) tak jak bede w usa zrobie "wywiad" na temat tego co tam biora na razie gdziekolwiek czytam pisza o ... wlasnie palmie...:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ach, Emy, widzialas strone soulcysters.com? Wprawdzie jest dla pcos-inek ale jest tam sporo o palmie, pamietam. No obiecuje ze wroce do ziolek. Aha, ale wierzbownice popijam z mieta, pokrzywa i skrzypem.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny, nie wiem czy mnie jeszcze pamietacie ??? zagladam tutaj od czasu do czasu i mysle ze idziemy dobra droga. Bioxet, telokapil jak najbardziej potrzebny poniewaz opoznia odrastanie wloskow ale podstawa jest dieta !! Niestety nie sluza nam rzeczy ktore zapewne wszystkie lubimy czyli slodycze , ciasteczka, wyroby cukiernicze w postaci ciast , biale pieczywo, kluseczki, makaroniki, ryz bialy czyli wszystko co podnosi nam cukier w organizmie. Powinnysmy przede wszystkim stosowac diete jak dla cukrzykow a dodatkowo stosowac suplementy jak pisala Emilka - wierzb, palme. Ja od ( w sumie juz nie pamietam , moze ) 1-2 lat staram sie stosowac taka diete + wspomniana wczesniej kasza gryczana a raczej platki gryczane codziennie z kefirkiem + bioxet i widze efekty, wloski sa cienkie i jasne, depiluje wasika raz na dwa tyg a na pozostalej czesci twarzy wyrywam czasem cos jesli rzuci mi sie w oko ale sporadycznie, napewno nie codziennie jak to bylo kiedys. Trudna ta nasza choroba poniewaz trzeba walczyc z nia na kilka sposobow. Zycze wam dziewczynki powodzenia i wytrwalosci bo inaczej sie poprostu nie da. Pozdrawiam serdecznie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kłaczek :)
Hej. Jestem tu nowa. Mam problem z nadmiernym owłosieniem. Włosy rosną wszędzie.. na nogach, udach, bikini, brzuch, wokół sutków, szyja, broda i twarz. Niestety nie tam gdzie powinny - strasznie wypadają mi włosy na głowie, rzęsy i brwi!!! Nie wiem co robić. Jestem pod stałą opieką endokrynologa - 10 lat temu usunął mi tarczycę.. teraz wyniki mam w normie.. nie uda mi się nadrobić wszystkich postów, jak zapatrujecie sie na depilację laserową???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ewelka1
Jeżeli badałaś wszystkie hormony (testosteron, androstedion itd) i masz w normie to depilacja laserowa powinna przynieść dobre rezultaty, ale tylko tam gdzie włosy są naprawdę ciemne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to dobrze ja jeszcze pije nagietek, no dieta wazna jasne z drugiej strony zycie ma sie jedno i nie ma sensu sobie caly czas odmawiac slodkich pysznosci :)ja dzis wracam do domku wiec niedlugo wyprobuje laser :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ja mam te nalewke z nagietka i nie wiem czy to pic bo jest napisane ze tylko do uzytku zewn. :-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dziekuje bo jestem przesadna :) bo sa dwa rodzaje nalewek kiedys tu wklejalam link dotyczacy nalewki ktora mozna pic :) ja pije zwykle ziolka do zaparzania

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katra
Emilka 34 Nie wyrazilam sie do konca. mam dosyc sztywny i dlugi blond meszek ktory wyglada jak blond zarost, szczescie w nieszczesciu.. Boje sie go wydepilowac i zaufac temu specyfikowi bo nie wierze do konca w takie kremy cuda.. nie wybaczylabym sobie jak by bylo jeszcze gorzej niz jest teraz. pisząc o stoswaniu jednoczesnie, mialam na mysli po prostu oslabienie tego obecnego meszku aby stal sie mniej sztywny i widoczny. Po prostu szukam sposobow aby oslabic juz istniejące włosy bez depilacji. bo duzo czytam co z blond zarostem mozna zrobic. i niestety prawie nic. gdybym miala ciemne, na pewno zdecydowalabym sie na laser, tudziez bylam w kilku salonach i ma za malo melaniny wiec nic nie wskoram. A o elektrolizie pisza cuda ale doswiaczenia ludzi sa niemile, ponoc zabieg trzeba powtorzyc ok 6-8 razy i zostaja blizny. dlatego zakupilam juz krem sally hansen i szukam jeszcze kremu, mysle albo o telocapilu albo o bioxecie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katra bioxet i telocapil nie dzialaja na wlosy ktore sa , stosuje sie te specyfiki po depilacji, wiec nic ci one nie dadza , poza tym nic co stosuje sie zewnetrznie nie oslabi wlosow bo niby jak? wypadna odpadna wykrusza sie czy jak to sobie wyobrazasz? :D skoro nie chcesz ruszac wloskow z twarz no to chyba tylko ten rozjasniacz cie ratuje

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilcia,milej pozdrozy:) za pewne jak bedziesz w USA powiedza Ci o finasterydzie,tam nagminnie to stosuja na hirsa czytalam o tym duuzoo,ale mozesz podpytac:) teraz kochana to musisz sobie liste zrobic o co pytac:):) Konstancjo Ma:) nie wiedzialam,ze odtsawilas palme:) Katra ja stosuje elektro i teorie o bliznach sa grubo przesadzone... ja stosuje na brode i na te co wykielkuja grubsze wsrod meszku na polikach,jasne tez mozna tym usunac..stosuje od lipca bylam 7 razy mialam wysyp wlosow ciemnych na brodzie,jestem brunetka a teraz mam 1/4 tego co bylo i cienkie jasne,moze ze 2 ciemne..jesli chodzi o blizny to powstaja wtedy jak ktos zle zrobi zabieg !! zle dobierze igielke itd..normalnie nie ma zadnych blizn!!! ja mam moze kilka bardzo minimalnych przebarwien punktowych ale to tylko dlatego,ze jak wyszlam z elektro latem broda miala kontakt ze sloncem..TYLKO DLATEGo..normalnie po elektro robi sie strupek w miejscu uklucia wielkosci lepka od szpilki i odpada po tyg i jak sie nie wystawia na slonce nie ma blizn ani przebarwien..ma tu tez znaczenie osobnicza wrazliwosc skory..ale naprawde nie ma blizn:) Ania mozeTy sprobujesz elektro na ta brode..najgorsze to,ze trzeba zapuscic te wloski,nie kazda moze sobie na to pozowlic by je pochodowac np z tydz,dwa ale warto naprawde!!! tu trzeba cierpliwosci..ale lepsze to niz meczyc je codzien peseta... teraz na te przebarwionka male kupilam sobie krem z la roche wiec mysle ze bedzie git:) poza tym nawet jak by mialy byc pod fluidem WOGole ich nie znac a nawet jak by bylo znac wole je niz wlochy:) A Konstancjo,bylam w Rossmanie i byl babydream ale tylko dla babek w ciazy zapobiegajacy rozstepom,dla dzieci nie bylo:( i telo stoi bezuzyteczny... pozdrowionka dla wszyytskich:*:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katra
No wiesz, czytalam ze bioxet oslabia wlosy, ponoc staja sie bardziej miekkie, (bez depilacji). NIe wiem przynajmniej mialam takie myslenie do tej pory ze jak da sie zniszczyc wlosy na glowie i przez to wypajają , sa kruche i lamliwe to i pod nosem tez :D. nie wiem moze ten bioxet wlasnie spowodje ze nie beda sie mialy sily skory trzymac. bynajmniej mialam taka nadzieje.. heh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katra
luisa 29 . Dzieki za rade, troche mnie to podnosi na duchu, chcialabym sie wiecej szczegolow na ten temat dowiedziec,. Czy bylaby mozliwosc kontaktu bardziej prywatnego? np e-mailem. ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
luisa29 hejjjjj :) :* katra na ulotce bioxetu jest napisane niby ze mozna stosowac na wloski ale to znacznie wydluzy efekt dzialania, niestety tak nie jest , bioxet stosowany po depilacji dziala stosunkowo wolno - kilka m-cy zanim widac efekty wiec ile by musial dzialac na wloski? chyba wiecznosc , kilka z nas uzywa telocapil i bioxet i pewnie kazda ci powie ze trzeba czasu aby zobaczyc efekty , sedno w tym ze po nich wloski odrastaja jasniejsze i slabsze skoro nie chcesz wloskow usunac to nie trac na nie pieniedzy taka moja rada

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
emilka 34 heeeeeeeeeeeejjjjjjjj:):):) a jak TWoj Romariooo??:) juz ok?:) Katra ok,ale nie mam wymyslonego maila wiec napisz mi swoj mail jakis wymyslony albo prawdziwy jak tam wolisz i ja napisze Ci a potem mozesz pytac o ta cala elektrolize:)uwielbiam jak kogos podnosze na duchu:) chcialabym was wszystkie podniesc lacznie z sama soba;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×