Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość anii
ja się tej Joanny boję, że podrażnien dostanę, bo ja to nawet po ugryzienia komara ma długo ślad, a potem bliznę. a maść z witaminą A tak średnio mi pomogła. kurczę muszę depilator odstawić. czym ty golisz łydki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja nie używam depilatora, gole nogi klasycznie, maszynką do golenia, też mam tendencję do blizn i długo mi sie wszystko goi, maśc z viatminą A mi pomaga, moze Ty spróbuj tej z nagietka- homeopatyczną. Z rozjaśniaczy dziewczyny polecają Sally Hansen. Ja rozjaśniam Joanną ręce, nie mam żadnych podraznień, nie wiem, jakie partie ty chcesz rozjaśniać...... Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
też myślę o rozjaśnianiu rąk, bo teraz to je golę. no ja też ostatnio zmuszona jestem do używania golarki na łydki, no ale wole nawet codziennie golenie niż te krostki. pokatuję się w zimię znów depilatorem, żeby jeszcze bardziej je osłabić ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używam Joanny na ręce i nic się nie dzieje, trzymam 15 minut i to wystarczy, to są słabsze włosy niz na głowie, więc szybciej dają się rozjaśnic, mam spokój na prawie 4 tygidnie. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
no jak na 4 tygodnie, to się opłaca, tylko trza je podchodwać ;). na szczęście już mi łydki dochodzą do normy, dopiero po 1,5 tygodnia depilacji depilatorem. ale powiem Ci, że paszki, to u mnie opłaca się depilatorem, bo długo odrasta, fakt że ze dwa dni to masakrycznie wyglądają, ale da się przeźyć, chyba mi na nie dobrze łachodzi maść z witaminą A. a Ty czym depilujesz paszki?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też Małgosia
Dziękuję Ci wesoła Małgosiu, dziś kupiłam Nair w tubce więc nie będę miała problemu czy zostawic czy wyrzucić. Eh te włosy, że tez muszą rosnąć tam gdzie nie trzeba, a nie tylko na głowie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też gosia
hej dziewczyny, a czy Wy tez macie wloski na piersiach i dekolcie?? Bo ja mam ich bardzo ale to bardzo dużo takich jasniutkich, ale nie są one takie króciutkie jak meszek u normalnej dziewczyny tylko takie dłuższe troszke na ok 5mm, w sumie to kiedys je golilam pare razy i moze dlatego dłuzsze urosly:/ ale Wy tez tak macie czy tylko mnie juz to spotkało, bo zaznaczam,ze one są na całej klatce piersiowej:( ale mysle jednak ze nie ebde nic z nimi robic bo sa jasne i tylko w słoncu je widać a nie chce ich usuwac bo urosną ciemne i twarde, Ps. dzisiaj bylam na 3 zabiegu laserowym brzucha i powiem Wam, ze jestem zadowolona, włosków ciemnych juz nie ma, zostały tylko te jasne ale one tez mi przeszkadzają :|.Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pytam
byłam z wynikami u lekarza i nie mam hirsyutyzmu, co zresztą przed badaniami stwierdził. włoski na brzuchu zawdzięczam temu, że mam takie, a nie inne geny i gęste i grube włosy na głowie-cos za coś. któraś z was pisała, ze ma włoski na klatce pisersiowej. każdy ma. moje też widaćw słońcu, ale to jest normalne, tym bardziej że są jasne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć 🌼 anii -paszki golę tradycyjnie również golarką, mam ten wyjątkowy luksus, że mam mało włosków pod paszką i są stosunkowo jasne, jak na brunektę :-D inne metody nie wchodza w grę, bo dostaję podrażnień. Paszki po goleniu zasypuje pudrem Alantan, szczególnie kiedy golę wieczorem, nan noc zasypuję i jest świetny efekt, polecam. 🌼 też gosia miło słyszeć, że laser się sprawdza, to jeszcze bardziej utwierdza mnie w przekonaniu, ze czas na ostaeczne starcie z włochami za pomoca laseru :-D Mysle również że charakter Twoich włosów na klatce piersowej jest w normie, dużo dziewczyn tak ma 🌼 Ponawiam propozycje rankingu kosmetyków i akcesoriów dla włochatek, pod tytułem KTÓRE NAJLEPSZE :-D Oto moje typy Otóż jak dotąd stawiam na Gillette, 🌼maszynke do golenia Gillette Venus i 🌼żel do golenia Gillette Satin Care łagodzący. Minusem golarki Gillette Venus są drogie wymienne ostrza, dlatego czasem kupuje jednorazowe Gillette Blue II Excel dla kobiet. Golarki o ruchomych ostrzach sprawdzają sie najlepiej. Teraz czekam na wasze opinie, musimy sobie ułatwiać i tak trudną sytuację. listę rankingową powiększam, dziewczynom z hirsutyzmem polecam jeszcze takie produkty: z maści wiadomo 🌼maść z vitamina A alantan plus nagietkowa 🌼wosk w plastrach Strep do twarzy Joanna 🌼fluid dla zatuszowania tego i owego Max Factror Lasting Performance Teraz wy!!! 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość też gosia
dziekuje dziewczyny z odpowiedz:) a no ja mam te wloski na klatce piersiowej, nie znosze ich ale jakoś z tym zyje;)ja wiem,ze wszytskie dziewczyny mają, tylko,ze moje są ciut dłuższe niż meszek, a najbardziej nie znosze tych co są pod szyją taki paseczek na dekolcie mam jaśniutkich ale one to są wlasnie dość długie, ale nie bede z nimi coś robic, dam im spokoj:). Dziewczyny ja naprawde polecam laser na ciemne wloski, w moim przypadku sie sprawdził na brzuch, mialam taki ciemny paseczek od depilowania pod pępkiem i tak nad pępkiem i nie ma ich i nic nie rośnie, sama kosmetyczka mówiła,ze juz nie ma co u mnie wyrywać i nie bedzie zdzierac na darmo pieniędzy ode mnie bo nie ma sensu. A doradzcie mi czego uzywać,zeby nie mieć podraznien w okolicach bikini, ja nie wiem czym smarować sobie na pachwinach a tam zawsze mam bardzo podrażnioną skóre i krostki. Pozdrawiam Was i życzę wiecej optymizmu:) 3majcie się

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy krokosz działa
No niech Ci będzie! :D Jeśli chodzi o plastry to potwierdzam: JOANNA JOANNA JOANNA maści żanych nie używam ale od czasu do czasu wspominany juz wiele razy olej z krokosza (tak tak, wciąż się łudzę) i stwierdzam że on też jakby troche łagodził podrażnienia. No i piling z fusów!! Dziewczyny- nie dość że mniej obrzydlistw wrasta to wyruwnał się cały koloryt skóry. Ja noszę spódnicę!! A to jest rzeczą niebywałą :D Naprawdę serdecznie polecam!! Hasło na dziś: NIE BąDźMY CZERWONE W KROPKI BORDO!! miłej soboty życzę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy krokosz działa
[ ręka]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy krokosz działa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy krokosz działa
🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość czy krokosz działa
no ! tak miało być! sorry :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, te fusy, to ciekawa sprawa.... pomysle, dzięki za radę :-D jesli chodzi o bikini, kiedy planuje poazać na plazy to i owo, to robie tak, biore gorąca kąpiel, używam plastrów strep i woskuje bikinii. Potem nakladam maść alantan lub maści z Vitamina A, może byc tez oliwka dla dzieci, ostatnio słyszałam, ze oliwa z oliwek działa zabawiennie na podrażnienia. Robie te zabiegi wieczorem, klade sie spać nago albo w koszulce, zeby nic nie podrażniało, przez nic wszystko ładnie sie goi. Polecam :-) Kiedyś oglądałam taki dokument o kobietach, które postanowiły przełamać tabu z włosami i ......... nie goliły sie wcale ani nóg, pach, a niektóre z hirsutyzmem nie goliły twarzy, hmm, podziwiam je, ja nie umiałabym tak :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I jeszcze mi sie coś przypomniało, jesli widziałyście film Frida i wiece coś o tej malarce, to zapewne orientujecie się, że ona miała sporego wąsa, w filmie ograniczono sie jedynie do krzaczastych brwi, natomiast wąsa juz nie zafundowano Salmie Hayek. Może to detal, ale skoro tak się dba o realia, powinno być wszystko, pewnie Salma sie nie zgodziła, dziś, w świecie bez włosa seksbomba z zarostem........ o w życiu............. :-O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześc dziewczyny! Jakoś nie mogę się do tego dogrzebać, szukam konkretnie informacji o tym rozjaśniaczu Joanny.. Potrzebuję do rozjaśnienia czarnych włosków na klatce piersiowej... czy to nadaje się równeż do twarzy i pleców ? tzn mam też czarny meszek tuz nad posladkami i na nich samych też :( Byłabym wdzięczna za info o tym specyfiku :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cóż cóż
to jest dośc ostry sfecyfik, na twarz odpada, na plecy, ręce, nogi, nawet brzuch może byc, na piersi nie polecam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość łączenie tematów
00:29 Vulgaris Dziewczyny, pomocy! Jestem bardzo owłosiona. Badałam hormony, ale mam to chyba genetycznie uwarunkowane. Bikini- gdybym się nie goliła, byłabym małpą, nogi muszę golić co 2 dni, pod pachami z jednej cebulki wyrastają mi czasem 3 włosy. Jak golę się pod pachami, to i tak widać, że tam są włosy, mimo że się dogoliłam!! A najgorsze, że dookoła brodawek też mam włoski. Takie czarne, brzydkie. Straszny wstyd!!! Wyrywam je, ale odrastają!!! Porażka. Dobrze, że nie mam brody i wąsów!! Ratunku!! Mój chłopak mówi, że mu to nie przeszkadza, ale mi to przeszkadza!! I jeszcze mam dość sporo włosów na rękach, ale jak bym je wydepilowała, to aż się boję pomyśleć co by było potem. 00:36 polaiao Hej, mam tak samo, czasem czuje sie jak...facet Jakbym nie golila nog, to wygladalyby jak mocno owlosione nogi faceta. Hormony mam ok. Zime jeszcze jakos przezywam, najgorzej jest latem, kiedy trzeba odslaniac nogi... Do tego mam "wasik" na gorna warga oraz "baczki"... 13:22 mroweczka123 czesc. mam pewien problem... zaczely mi rosnac wlosy na brzuchu;( i zaczelam je golic i teraz mam calkiem duzo i do tego szybko odrastja.. wiem ze tak ejst zawsze... ale moze zna ktos z was jakis sposob na nie... bede bardzo wdzieczna za pomoc... tylko prosze zeby wszyscy swoje glupie komenty zachwoli dla siebie... 13:39 maleństwo28 Hej! Mam ten sam problem, podejrzewam, że jestem starsza od Ciebie i męczy mnie ten problem już od dłuzszego czasu. Ciemne typy chyba czasami tak mają Problem nie jest ogromny, włosków nie jest dużo, kończą się jakieś 3 cm pod pępkiem. Goliłam je czasem zwykłą maszynka do golenia. Ale możesz też spokojnie zastosować krem depilujący. Jeśli jednak są to jasne włoski, w ogóle bym tego na Twoim miejscu nie ruszała - zaczną odrastać jeszcze bardziej. W tej chwili problem dla mnie już w ogóle nie istnieje - mój Mężczyzna ma dziwne upodobania i bardzo je lubi :0 Na plaży też nie noszę strojów 2 częściowych, a bardzo krótkich bluzek nie noszę. Niech sobie będą 13:54 co grubsze pensetą a reszte rozjaśniaczem do włosów na twarzy i ciele sally hansen tak robię ja. 13:56 Sylwia__14 Sorry ale trzeba bylo ich nie golic. Kazdy ma wlosy na brzuchu, no ale jak je sie ogoli to wiadomo co bedzie poem. ydepiluj sobie je pasta cukrowa i po problemnie nie na zawsze oczywiscie tylko na jaks czas...powtarzaj taka depilacje w koncu coraz wolniej beda Ci odrastac. "Ze wszystkich rzeczy wiecznych milosc trwa najkrocej" 14:27 mroweczka123 ech ie moglam ich nie golic... bo byly takie z 4 cm i czarne... lubie pokazywac brzuszek.. i jak mialam chodzic z takimi kudlami?? poprtsu oblesne...;/ ech sprobuje tym cukrowym sposobme... dzieki za pomoc 21:59 onatowie a jak ja rozjasniam juz te zapuszczone to mi odrastaja jeszcze dluzsze..tzn..jak są czarne to są..i nie rosna,a jak rozjasnie to do polowy są czarne a do polowy blond co z atym idzie 2 razy dluzsze..jakby organizm sie bronil;/ 22:03 hooliganka depilacja laserowa zapobiega odrastaniu nawet na 2 lata tylko jest to dosc kosztowne.zazwyczaj potrzeba kilku zabiegow ale efekty sa super.ja usunelam sobie w ten sposob wloski z nog i musze przyznac ze jak juz odrosly to o wiele slabsze niz wczesniej 00:58 dziamaa a ja przejezdzam maszynka do golenia i jest spoko, a tez mam ciemne- ja juz sie do tego pzyzywczailam ehh..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć, witam przyłączone do tematu dziewczyny :-) jesli chodzi o Joanne do marigold20 - faktycznie na twarz i kletke piersiowa nie bardzo, szczególnie twarz odpada, plecy jeszcze moga być. 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cześć i czołem
:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Bella-dona
Czesc dziewczyny! Ja polecam maszynke do golenia Gillette Macht 3 -meska ale moje wlochy na nogach i pod pachami tez jak meskie nie kalecze sie tak jak to mialo miejsce przy jednorazowkach mam ich sporo wokol sutkow-czarne ,dlugie ale nic nie robie ,tylko do kostiumu wyrywam kilka tych ktore moglyby wylesc ze stanika,natomiadst czarny pasek nad pepkiem mam od golenia ,teraz nic nie robie ,mam wyzsze gatki albo jednoczesciowy kostium masci to alantan polecony przez dziewczyny tutaj,robia mi sie krosty ale jakos szybciej sie goja na twarzy tuszuje pudrem a krosty traktuje punktowo antybakteryjnym korektorem w sztyfcie(Avon)fajnie przysusza i ma kolor cielisty wiec faktycznie tuszuje POZDRAWIAM WAS!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anii
hej, kurna a ja już nie wiem, co mam robić z tymi kropkami na łydkach, niby trochę mniej czerowne są, ale nadal dośc sporo tego jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm, no nie wiem, jeśli stosowałas te maści, które polecałyśmy i to nie działa, to kiepsko, wiem, ze nagietkowa tez dobrze dziala na podrażnienia.......... próbuj wszystkiego. Może zmień metode depliacji 🌼

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a propos kosmetyków. to ja jeszcze polecam serie firmy AA \"HELP\". zarówno do ciała jak i twarzy. nie powodują podrażnień, spokojnie można je stosować zaraz po goleniu i nic sie nie dzieje a wierzcie mi, że moja skóra ma ogromną tendencję do podrażnień. a bikini ja depiluje kremem Veet moim zdaniem najlepszy na rynku (wypróbowałam już różne od Sorayi po Bielende) i potem stosuje jakikolwiek puder dla dzieci. taka depilacja starcza mi na jakieś 3-4 dni. a co do wosku to ja osobiście Wam polecam takie profesjonalne co w gabinetach używają z małą bądź dużą rolką. bez problemu można je podgrzać w garnku z wodą a rezultaty dają o niebo lepsze niż najdroższe plastry na rynku. można je bez problemu dostać na allegro (wystarczy wpisać wosk do depilacji) a jaeden taki wkład kosztuje ok 7-11 zł. nie zapomnijcie kupić do tego pasków bawełnianych lub flizelinowych. pozdrawiam z upalnej Łodzi Karola

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oluś
Dziewczyny kochane. Oczywiscie nie musze wspominać, że mam tę samą przypadłość ,co wszystkie. Tylko że mój poziom testosteronu jest zabójczy ale już to leczę. Mam ogromna prośbe:powiedzcie gdzie dorwać ten preparat do rozjasniania włosów Sally hansen bo szukałam w rossmanie i nie znalazłam. Jestem z Warszawy. Buziaki dla Wszystkich!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×