Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Chimerka
A może synka adoptujecie. No bo nawet jak zajdziesz w ciażę to może być znowu córka:( Może Twój mąż sie roziwódł bo szukał kogos kto da mu synka

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Eryka
Chimerka, moze naprawdę jest jakaś agresja w Twoim żcyiu? Czytam i ciagle kara, silna ręka, ostre postępowanie. Ja nie z tych co sie boją silnej ręki ani mój mąż z tych co jej używają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Mam w d... pogladu Chimerki inie zniżam sie juz do jej poziomu. Zła jestem na siebie,że ktoś nie warty zainteresowania wyprowadziłmnie z równowagi.Nic nie poradzę głupota mnie wkurza ,chyba ,ze ktos ma niedorozwój umysłowy,bo inaczej tego tłumaczyć sie nie da.szkoda ,ze są tak ograniczone kobiety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
Idę na tory była tu chyba ważną forumowiczką. I pamietam Jej posty były bardzo pomocne, wspierające.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja 123
Chimerka a może ty jestes sado -maso ? Dewiacje to masz na bank.Lecz się.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Idę na Tory tylko Ty rozumiesz:( A Zona- to nie dziwne bo to Ty masz chyba silną rękę sprowadziłaś sobie jeszcze drugą żmiję do pomocy. Ja WSPÓŁCZUJĘ twojemu biednemu mężowi. To on jest ofiarą w tym domu i to sie czuje czytając twoje wpisy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katanata: ja też myślę że to facet, nie chce mi się wierzyć że kobiety mogą mieć takie poglądy. Ona (on) pisze jakby była ze wsi zabitej dechami, a tam chyba jeszcze internet nie dochodzi i nie powinna umieć z niego korzystać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
Czy jednak Wybór nie wprowadziła tu więcej złego (pewnie nie świadomie) niż dobrego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chimerka czujeszto bo sam jesteś zdominowanym mężem, czyż nie??? Czemu się nie wypierasz??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Żona Eryka
No tak bo co kobieta to zła, żmija, podła, zabójczyni. Chociaż są i takie kobiety pelne jadu, jedną znałam i nie uwierzyłybyście jak można być bezinteresownie podłym dla praktycznie obcych ludzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może wprowadziła tu co dobrego, mie to zaczyna nawet bawić. chimerka: pozdrawiam!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Chimerka
Jestem kobietą a to, że wygladam jak facet nie było moja winą. Też uważam, że prawdziwe hirsutki stąd zniknęły miedzy innymi przez finasterydową ziemie obiecaną i Wybór. Dzienw że jako kobiety tego nie rozumiecie:( i że solidarnosć hirsutek zniknęła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
ide na tory wracaj proszę...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
Chcę przypomnieć ile było ciepła w wypowiedziach Idę na Tory, nieważne czy ktos był nowy. Zawsze pisała "żabko" mnie to ujęło:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ WYBÓR
Żona dzięki Ci ogromne. A słyszałyście o tabletkach zawierających też finasteryd, ale jest on w mniejszej dawce i zaprzestaje się stosowania tych tabletek gdy widzi się wyraźną poprawę. Jest to na porost włosów, ale działa też wyniszczająco na zbędne owłosienie. Jest bezpieczniejszy, bo jest specjalnie na porost włosów i dla mężczyzn, nie uszkadza ich tam w kroczu nic :D Nazywa się NanoCaps. Żeby terapia porostu włosów była bardziej skuteczna zaleca się też stosowanie szamponu, ale na zbędne owłosienie samo to wystarczy :) Przynajmniej tak wyczytałam. Wydaje mi się, że to jest o wiele lepsze, bezpieczniejsze. I bez recepty.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przez to że wyglądasz jak facet nie musisz się zachowywać jak facet, bo poniżasz w ten sposób siebie i innych. Nie chcę tu obrazić facetów, bo nie każdy ma takie poglądy jak ty i twój mąż.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Mnie to tez zaczyna bawić.Chyba o to temu komus o nicku Chimerka chodzi ,o zasianie niezgody i poruszanie tematów na które nie ma odpowiedzi.Szkoda naszej irytacji.Niestety mam wrażenie ,ze ktos sie tu nami bawi i sprawdza granicę wytrzymałości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Dodam tylko ,ze nigdy nie bedę solidarna z Chimerka kimkolwiek jest.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
czyli laser bardzo boli?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
zamierzam iśc na laser po wakacjach,bo potem nie mozna korzystać ze słonca.Mam zamiar zrobić cale nogi,pośladki,brzuch i twarz.Ręce tez by się przydały.Zbankrutuje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
oj dajcie juz spokoj dziewczyny. bedziecie sie nawzajem wysmiewac, przekrzykiwac i obrazac, a i tak do niczego dobrego to nie doprowadzi:( ja mam zamiar isc sie dzisiajnpoopalac troche, mam nadzieje ze nie wyskoczy mi wiecej babli, bo bede lezala na sloncu dopiero po 17:( jakie piekne, gladkei dziewczyny widziałam dzisiaj i znowu mnie scisnelo za gardło. nie wiem jak Wy ale nie nie widze nigdy nikogo z takim problemem jak mam ja:(:( pewnie dlatego lekarze nas tak olewaja:( co do facetow - to ja mam z nimi dobry kontakt ale tylko przyjacielki, jesli chodziloby o cos wiecej, to niestety wlacza mi sie blokada i koniec zabawy:) tak wiec staropanienstwo jak nic:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość HEJ WYBÓR
Dziewczyny ja nie chcę się wtrącać, ale wydaje mi się, że wszyscy się tu pogubili. Forum jest od wyrażenia swojej opinii, a temat jest wyraźny i jednoznaczny "Dziewczyny z hirsutyzmem". Każdy ma prawo wyrażania tu swojej opinii, ale nie o innych ludziach. Chimerka ma swoje poglądy, jest katoliczką, a kościół wyraźnie zabrania ingerencji w organizm jeśli nie będzie z tego potomstwa. Ma prawo bronić swoich racji mimo, że się z nimi nie zgadzamy. Jednak się zagalopowała i zaczęła używać wulgarnych określeń. Rolą katolika jest nie plucie jadem, a nawracanie. Wszystkie się tu pogubiłyście, bo jeśli Was rażą słowa Chimerki to ją po prostu olejcie. Nic tak nie działa jak ignor. My mamy takie zdanie, ona takie i tu do żadnego konsensusu się nie dojdzie mimo chęci, bo jej rolą jest uświadamianie innych, że coś co nie pozwala zajść w ciążę jest grzechem i tyle. Z fanatykami się albo jest, albo jest się przeciwko nim i nie ma tu pośredniej opcji. Dlatego proponuję powrócić do tematu topiku, a w jakieś głębsze dywagacje wejść poza jego obszarem. Przepraszam jeśli kogoś uraziłam, bo tego nie chciałam. Nie chciałam również si wtrącać, ale było to ode mnie silniejsze. Dlatego ponawiam: czy słyszałyście o NanoCaps? Ja chyba zakupię tylko, że któraś z Was może miała już z nimi do czynienia? Jest to lepsze, bo bez recepty, a ja mieszkam w małym miasteczku i do jakiegokolwiek lekarza czeka się miesiąc, więc odpada. A prywatnie lipa, bo lekarz weźmie pieniądze, a się nie przejmie tematem w ogóle ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Jakos tak dziwnie bywa ,ze ja tez na ulicy widzę tylko same gładkie.Jesteśmy chyba ekspertami w kamuflażu.Czytajac Was tez mam wyobrazenie,ze jestescie eleganckimi kobietami,którym wyrosło kilka włosów za dużo.Niektóre z Was ukrywaja te swoje mankamenty przed najblizszymi.U mnie taka tajemnica nie wchodzi w grę.Czesto słyszę"mamo,ale ty kłujesz"nie jest to złośliwe stwierdzenie,ale prawdziwe.dzieci nie maja jeszcze wyczucia taktu czy delikatnosci.Mój mąż wie jak sie tego wstydzę i bardzo chce mi pomóc.musi byc jakis sposób w XXI wieku.Kiedy jestem zdesperowana m,yślę,ze zrobiłabym wszystko,zeby tego nie mieć.Nienawidzę zakupów,kiedy widzę w przymierzalniach dziewczyny ,które moga nosić mini czy krótkie spodenki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
U mnie ten problem miał minac z wiekie ,niestety pogarsza sie kazdego dnia.Do tego ciagle pryszcze,tłuste włosy czy łupież,mam dość.Przesladuje mnie myśl,ze kiedyś zemdleje na ulicy i sanitariusze zobaczą jaki ze mnie potwór.Teraz nie mieszkam w Polsce i 20 mam wizyte u pewnej pani doktor.Znów się łudzę,ze moze jakieś nowosci w medycynie i wiem,że nic nie uszłoby mojej uwadze.Gdybym miała pewność,ze ten finasteryd zadziała zdecydowałabym się na niego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Nigdzie nie znalazłam,ze w Nanocaps jest finasteryd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zona ja Cie prosze Ty juz nie pisz ze do Kenii lecicie, bo juz Ci pojechała, ze egoistka jestes itp.. ;-p reszte nas tez chyba miała na mysli. Po co nam potrzebne dalsze wywody :-) .Macie racje ignor jak nic. Musze podkreslic natomiast, ze to ze kazdy ma prawo wyrazac tutaj swoja opinie- w porzadku ale nie obrazac i wypisujac herezje, bedac slepym i ,,głuchym\" na inne wypowiedzi. Ja Wam powiem Wszystkim:-) Dziewczynki, ze widziałam przez całes woje zycie tylko dwie dziewczyny z tym problemem.Moze i wiecej go miało ale te akurat mi sie rzuciły w oczy. Raz jak siedziałam w autobusie i wsiadła mloda dziewczyna moze z 18 lat i wyraznie było widac ze goli sobie brode i szyje i , ze maszynka bo juz te kropki takie widoczne miała.. Ja nie mam takiego problemu ale naprawde mi sie jej szkoda zrobiło ;-(. I napewno bym sie nie mogła z niej wysmiewac czy cos jak niektórzy taik potrafia. A tak duzo podobno z tym problemem jest kobiet, wymyslaja róznosci na zachamowanie innych chorób a ta przypadłoscia nikt sie nie zajmie. Nie rozumie tez kobiet, ktore maja spory wasik nad górna warga i tego nie usuwaja..a tak to ochydnie wyglada:-(. I czesto to ich jedyny problem w tym miejscu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
wróciłam z opalania, weszłam na forum a tutaj znowu o uśmiercaniu dzieci i czarownicach;/ juz nie chce mi sie tego nawet czytać. Przykre, ze ide na tory napisala, ze nie ma juz na forum prawidzywch hirsutek i musimy byc zdesperowany najezdzajac tak na Chimerke. Pewnie w kazdej z nas jest troche desperacji, ale w Chimerce chyba najwiecej. Poczytalam o tych tabletkac nanocaps i brzmi to nawet ciekawie, zawieraja wyciag z palmy sabalowej i kory sliwy afrykanskiej. Moze bylaby to jakas bezpieczna alternatywa dla finasterydu. Z reszta wy sie dziewczynki lepiej znacie na tym calym mechanizmie dzialania :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
depresiff cos Ty taka nerwowa? wez wyluzyj....walnij sobie meliske albo jakis kalms ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
o przepraszam depressif :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×