Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Ewuśka
a jedak pokusiałąm sie zeby napisać bo ta wypowiedz blondi ja tez mam przyjaciółkę i to już prawie 20 lat sie kumplujemy ona moja idolka, ideał piękna faceci zawsze sie wokół niej kręcili gładkie ciało musnięte lekka opalenizną i ubiera sie jak kobieta ja zawsze dres i długie koszulki ale jest zę mną i moge jej sie wypłakać na ramieniu. a tak apropo to faktycznie ostatno eje sie ze mnie strasznie zwłaszcza plecy kiedys nie było czegos takiego a tereninki miałam i to ostre...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Nie przejmujcie się dziewczyny,wiem ,ze lato jeszcze pogłebia nasze frustrację.Widzi się wszędzie piekne ciała.To niesprawiedliwe,ze mam posladki zarosnięte bardziej niz mój mąż.Najgorsze ,ze te wlosy tak wpływaja na nasze samopoczucie i relacje z ludzmi.Nikt kto tego nie ma nie zrozumie naszego doła.wszystkim sie wydaje,ze łatwo to mozna usunąć,ze jest mnóstwo specyfików i metod.Ja wiem ,ze na mnie nie poskutkowało nic.weszłam na to forum i łapię się wszystkigo jak tonacy brzytwy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
moze jeszcze nie wszystkiego spróbowałysmy.. mi sie śni ten specyfik Wybór po nocach i myslę jakby to było.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
Blondi ja tez mam 3 gładkie przyjaciólki i też mi z tym ciężko. Taki np głupi wypad nad wodę z całą paczką to koszmar no ale z drugiej strony tez nie chce sie zamykac sama w domu i wole posiedziec wczesniej z depilatorem i jechac choc w porownaniu do reszty i tak wygladam nieciekawie;/ Jolka22- ja wlasnie pisalam ze oprocz nadmiernego owlosienia mam tez zakola na glowie (mimo ze mam dosyc geste wlosy). Pewnie rzeczywiscie cos z androgenami, bo raczej nie PCO. Musze zrobic te badania jak jakas kaska wpadnie:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
byłabym najszczęśliwszą kobietą na świecie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Ja tez o tym myslę,bo jesli mam sie truć chemikaliami to niech chociaz efekt widoczny bedzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
no jak zakola to trzeba działać dziewczyno!! bo one potem nie odrosną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
czytałam ,że ten nanocaps jest na porost włosów głowy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
a te kobiety z filmiku do ktorego linka depresiff dała to prawie nieowłosione ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
nawet za jeden rok zycia, zrobiłabym tyle cennych rzeczy, pojechała na wakacje, wyszła do ludzi bez strachu, rozkochała w sobie mężczyznę :) byłoby mniej żal odejść!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
no właśnie, a już uważane za przesadnie przez niektórych panów!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Bardzo chciałabym miec pewnośc ,że ten finasteryd zadziała.Nie umiem sobie nawet tego wyobrazic,ze po depilacji nie odrastaja mi włosy.Wiem ,ze lekarz tez mi nie da 100%pewnosci ,bo nie maja jeszcze statystyki takiego leczenia.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
Depressif podała ze po roku 60 procent znika, to chyba nie tak źle, a życie długie :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Jolka ,ja to myslę,ze gladkim ciałem i po rozkochaniu to bedzie trudniej odejś:}

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
ale jak taka bohaterka za młodu i będzie Cie wspominał hihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Mnie to faceci teraz pewnie tez wspominają,bo nie wierzę,ze którys zapomniał te nogi.Nogi jak u sarenki.Takie zgrabne?Nie ,takie owłosione!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
A ja sie wstydze mojej rodziny i gładkich dziewczyn moich braci!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość JOLKA22
tak bym chciała za rok spojrzec w lustro i jak Wybór pomyśleć ze to był tylko zły sen. co dzien sie budze i jest to samo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
U mnie tez jest to samo aczaesm gorzej niz wczoraj.cały czas szukam o tym finasterydzie i jest głownie to: "Finasteryd jest dostępny w postaci pigułki. Jego działanie polega na zablokowaniu syntezy odmiany testosteronu, która wywołuje zmiany we wzroście włosów. Ta sama substancja, ale w większych dawkach, jest stosowana w leczeniu łagodnego przerostu gruczołu krokowego. Według badań finasteryd w 99% zapobiega wypadaniu włosów u mężczyzn z łysieniem typu męskiego i dwóm trzecim badanych wyrastają nowe włosy. Podobnie, jak w przypadku minoksydylu, korzyści ze stosowania finasterydu szybko zanikają po jego odstawieniu. Dodatkowo, w niewielkiej grupie mężczyzn stosujących ten preparat wystąpiły zaburzenia funkcji seksualnych."

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Spotkałam się nawet z taką opinią, że finasteryd nie działa u kobiet. Może u WYBÓR zadziałał bo miała z tym mały problem.Wydaje mi się, że u mnie problem nie jest taki mały, uważam, że średni.Ale jak przypomne sobie moje odczucia sprzed 2 lat to wydaje mi sie, że naprawdę jest u mnie z tym lepiej a ja nie stosuję żadnej terapii hormonalnej.I albo trochę działa to co stosuję, albo już tak przyzwyczaiłam się depilować całe ciało, ze tak to odbieram.Tylko ta depilacja długo schodzi ale kiedyś chyba jeszcze dłużej.I wiecie co ja jestem przekonana, że miesiączkę reguluje mi olej z wiesiołka.Dawniej miałam regularny okres tylko przy dianie, powtarzam tylko. Praktycznie całe dojrzewanie i potem był już nieregularny. Po porodzie może przez dwa razy był regularny, potem znowu nie. I od kiedy zaczęłam zażywać wiesiołek to dosłownie mam zawsze co 30 dni.W ciągu dwóch lat tylko raz miałam co 33 dni.Po za tym podobno dobry jest też na wypadanie włosów.Mnie nie wypada tak dużo włosów ale widzę, że mało ich odrasta.I jak zażywałam spirulinę to wydaje mi się, że osłabiała też włoski na ciele.Niestety mi się skończyła i nie mam kiedy kupić, ale znowu będę chciała ją zażywać.Czytałam już kilka wypowiedzi kobiet, które zażywały wiesiołka i też sobie go chwaliły.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Depressif dopytam na stówę,mam wizyte 20 czerwca. Zastanawiam sie tylko czy po odstawieniu tego leku nie pogłębi się owłosienie a na głowie pogorszy.Przecież kiedyś trzeba odstawić z róznych powodów.Jesli watroba nawali to możemy być chore,łyse i zarośnięte.Ładna perspektywa CO?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Jak większość z Was depiluje włoski z twarzy? Ja albo pęsetą albo plastrami z woskiem ale do depilacji ciała bo te do depilacji twarzy nie daja rady.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Kurcze a te gładkie to byle co włożą na siebie,a najlepiej nic i juz sa o.k. A tu człowiek tyle sie musi namęczyć ,zeby się do człowieka upodobnić a i tak widać i czuć papier ścierny wszędzie jak się dotknie.Nie ma sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włochata bleee
a może mi ktoś odpowiedzieć czy po depilacji plastrami włosy z twarzy odrastają ciemniejsze i szybciej niestety skusiłam się i wydepilowałam buzię woskiem, a teraz boję się aby nie było gorzej

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
LORIS z twarzy wyrywam pęsetą ,bo nierówno odrastają a nie chcę czekać zeby były dłuzsze ,zeby użyć plaster.Najgorsze są kiedy odrastają i często wrastaja w skórę i robi się stan zapalny.Po wakacjach idę na laser,ale boje się przebarwień.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Depressif nie każda kobieta wyglada jak ja.Boję się ,ze Wybór to miała meszek cudowny w porównaniu ze mną.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Dlaczego moje koleżanki mogą sobie ogolić nogi do kolan i nie odrasta im żaden włos grupszy i większy?Nie ma sprawiedliwości.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ja sie zastanawiam nad rozjaśniaczem do twarzy, ale sie boje żeby efekt nie był taki jak po rozjaśnianiu włosów na głowie czyli wlosy ciemniejsze raczej bałabym sie depilować całą buzię

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Przed wizytą u lekarza muszą mi odrasnac ,zeby lekarz zrozumiał w czym rzecz.Nie chcę wyglądać jak kózka z bródką.Może to ja jestem facetem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Tak zwalmy wszystko na watrobę,to jej wina.Fajnie ,ze jestescie,przynajmniej się posmiałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×