Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość rosee
katanata- taki juz nasz los niestety. Ja sobie nie wyobrazam miec prace, dom, rodzine. Kiedy wy dziewczyny znajdujecie czas na depilacje? naprawde wielki szacunek. sirkowa- ja tez tak wlasnie mysle dlatego nei rozmawiam z moim facetem na ten temat. Ale dzi smnie cos wkurzyl- moze mu to powiem wprost. A niech ma za kare hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Niestety najczesciej sie golę.Po kazdej depilacji miałam mnóstwo stanów zapalnych a potem blizny.Nie mam zbytnio duzo czasu ,wiec się golę.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wiesz powiedziec zawsze mozna choc ja mysle ze takiej potrzeby zwyczajnie nie ma. i tak sobie mysle... ukarac faceta informacja o tym ze ma siie hirsutyzm..:) to dosc niekonwencjonalne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
to taki mały żarcik był co by wam humor poprawić :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Rosee ,za kare to go wydepiluj w czułych miejscach,niech ma a co

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Depressif lecz nas kobieto!!!!!!!!!!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:) faceci bywaja duzo bardziej tolerancyjni niz nam sie wydaje:) jeden z moich kumpli powiedzial mi kiedys ze z tym zarostem wygladam troche jak facet i czy fakt ze mu sie podobam czyni go pol-gejem;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
depressif jeszcze nie jest za pozno :P a co po tej 18-miesiecznej kuracji- mozna odstawic? moz ei miec dzieci pozniej? katanata- mysle ze kazda z nas powinna zrobic cos takiego swojemu facetowi (bylemu, obecnemu czy przyszlemu ). Niech wiedza jak sie meczymy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Sirkowa golę całe nogi aż do bioder ,brzuch,całe pośladki ,całe ręce.Wąsy i brodę wyrywam pęsetą.Mchu na szyi i twarzy nie ruszam.Cholera ,jestem potworem!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depressif jestesmy tylko przykladem na to ze nie musimy byc piekne i gladkie jak laleczki zeby przyciagnac facetow:) ludzie lubia ludzi ktorzy lubia siebie;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
katanata jestes czlowiekiem! jestes kobieta! a to ze nie idealna nie znaczy ze gorsza!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
dziewczyny muszę teraz uciekać,bo obowiazki wzywają.Buziaki pa pa

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depressif z cala pewnoscia poza tym ze masz foterko jestes cudowna osoba. pelna ciepla i humoru:) masz wiele powodow zeby sie lubic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
Aha od mojego meza czasem słyszę,ze jestem idealna,ale on ma dużą wadę wzroku ,albo woli chłopców tylko o tym nie wie.P P PA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katanata
ostatnie słowo;STRASZNIE FAJNE Z WAS BABECZKI PAPAPA

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy mi sie wydaje czy biorac fina nie mozna miec dzieci do konca zycia? bo jesli tak to ja niestety nie chce bo wymyslilam sobie ze chce miec 4 maluchow;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość bhnkihnkilhnl
A ja mam testosteron 146 podczas gdy norma jest 40-80. moja ginekolozka stwierdziła że to nic takiego. chciała to leczyć diane, ale sie nie zgodziłam bo mam nadwage a po diane pewnie dalej bym tyła. SHBG jest w normie i usg jajników tez nie wykazało zmian. Mam pruszcze na twarzy plecach i bisście. włosy mi wypadaja i przetłuszczaja sie. Włosy mam tez na piersiach a dokładnie na jednej z jakies 10 czarnych. to tez nic takiego według tej konowałki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
ja na razie bede probowac wszelkich innych sposobow. Jak nic sie nie zmniejszy albo zwiekszy to wtedy bede myslec. Chcialabym miec dzidzie, ze 2 albo 3 nawet ... fajny klimat sie na forum zrobil, moze dlatego ze jedna osoba je opuscila. Az mi sie normalnie humor poprawil dzieki Wam :) spadam tez na m jak milosc hehe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosee bo tu sie nie mo co dolowac:) choc bardzo dobrze pamietam jak jako nastolatka plakalam i myslalam ze w poprzednim zyciu musialam byc k... skoro Bog tak pokaral mnie w tym. a teraz mysle sobie ze zycie to cos wiecej niz uroda.ale priorytety zmieniaja sie z wiekiem;) nie wiem czy jesli pewnego dnia moj stan sie nie pogorszy do tego stopnia ze zaczna mnie przedstawiac jako zywy dowod na to ze czlowiek pochodzi od malpy nie zdecyduje sie na fina... poki co ciesze sie zyciem mam 25 lat kilka cudownych udanych zwiazkow perspektywy na nastepny ktory moze byc tym najlepszym z mozliwych i nie chce sie zbednie matrwic tym ze moje reke wygladaja jak futerko z norek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
depressif a u Ciebie jak daleko jest to posuniete? w jakim stopniu jestes owlosiona?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
depresiff dzięki za tłumaczenie.Sirkowa masz zupełną rację w tym, że ludzie lubią ludzi, którzy lubią siebie.To jest życiowa prawda. Tylko czasem tak trudno lubic nam siebie.Ja to w ogóle chciałabym byc wieczną optymistką, ale jakos nie potrafię, co jakis czas doświadczam czegos złego i spadam na ziemię.I jakoś to wszystko nie pozwala mi być optymistką, ale będąc wśród Was naprawdę jakoś więcej udziela mi sie ten optymizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
loris przez to samo przechodza tez ludzie ktorzy nie maja problemow z owlosieniem czy ogolnie poprostu zdrowi ludzie. kazdy miewa chwile zalamki. ale grunt to wiedziec kim sie jest i jaka ma sie wartosc. depressif moglabys mi to wyjasnic bardziej opisowo?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie nie lecze moja lekarka gdy kiedys do niej poszlam powiedziala mi \" nie wiesz dzis jakie konsekwencje moga nastapic jutro\" i tak wlasnie mysle. moge sie faszerowac i smarowac a po kilku latach konsekwencje moich zabiegow moga przerazac mnie bardziej niz to co mam teraz.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czasem gdy chjce sprawdzic jak jestem odwazna i na ile sie akceptuje zakladam koszulke na ramiaczkach i ide na zakupy:) to jest test odwagi a nie ci wszyscy nieustraszeni w telewizji;) ale nie mam np obaw jesli chodzi o moje cialo wzgledem partnera. moze mnie dotykac glaskac calowac. bardziej przeszkadzaja mi krostki na ciele niz siersc;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wlosy na glowie raczej dobrze. wypadaja ale mam tak gesta szope ze zanim wylysieje minie troche czasu:) a cera... no coz tu jest wiekszy problem mam tendencje do wypryskow wystarczy ze wypije troche alkoholu i przypominam pizze;) tu nie ma co podziwiac:) ja podziwiam ze macie na tyle samozaparcia zeby z tym walczyc:) pewnie kiedys wam sie uda wtedy ja bede siedziala i mowila" depressif gladka ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość loris
Ciekawa jestem czy próbowała jakaś kobieta kropli gentos. Hamują one 5alfareduktazę, czyli tą która przekształca testosteron w dht.Coś gdzies o tym kiedys czytałam, ale zupełnie nie pamiętam gdzie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×