Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

A ja dzisiaj właśnie dostałam ten żel i od dzisiaj będę sie smarować.I zobaczę czy u mnie będzie działał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
ja uzywam dwa razy dziennie na ogolona maszynka skore - nie widze efektow, wlosy rosna b. szybko, ale jeszcze poczekamy. za to skora na udach jakby bardziej jedrna... ;) na rekach mam niegolone wlosy - nic nie widze, zadnych efektow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sierść kota
jak odmierzacie ilość bht potrzebną do serum?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Anećka
Cześć dziewczyny, ja w zasadzie hirsutyzmu nie mam, ale też cierpię z powodu mocnego i czarnego owłosienia na nogach itp... :( Używam maszynki i mam strasznie kłujące nogi już na następny dzień :( Czy ten telocapil działa?? Buziaczki, nie załamujcie się:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na tory: zauważyłaś żeby te włosy po laserze ci wypadły?....bo z tego co wiem powinno tak być. Pytałaś o żel.... nie pisałam o tym który robi się samemu, tylko o gotowym z myriceliną, który kupuję. Widzę pewne efekty... ale to tylko moje spostrzeżenia....nie jestem super zachwycona bo nie mam cierpliwości, ale puki co nie mam wyjścia tylko uzbroić się w cierpliwość i obserwować efekty. Oprócz tego biorę też Prosterol, na początku przez tydzień brałam po 6 dziennie, potem przez 4tyg po 4, a teraz po dwie, więc to dopiero półtora miesiąca. Po Diane cera poprawiła mi sie dopiero po 3 miesiącach, tak jak zresztą piszą w ulotce, a prosterol jest ziołowy więc teoretycznie powinien być słabszy. Widzę jakieś efekty na twarzy ...chodzi mi o zaskórniki...jest ich mniej, a skóra wydaje sie bardziej czysta i to chyba nie wrażenie od słońca. Wchodziłyście na stronę z produktami Doctor Skin, którą wam podałam: link: http://www.vitalmarket.pl/product_info.php/cPath/10/products_id/109?osCsid=651b66946ba7e151d508566df8ca487c. Napiszcie co o tym myślicie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Justi bleeee
Ej dziewczyny a ja najdorszy problem mam z włoskami na nogach, są tak twarde i tak szybko odrastają ze muzę golić je co 5 godzin.... poradzicie coś?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaxzy
Hej ja również mam hirsutyzm któremu towarzyszy i który jest najprawdopodobniej spowodowany zespołem policystycznch jajników ato wszystko przez moja wagę ale na szczęście trafiłam na dobrą ginekolog która wysłała mnie do szpitala na badania dzięki czemu chudnę i z czasem mogę już nie mieć aż takiego owłosienia jak teraz. Jednakże muszę sobie radzić jakoś w owłosieniem próbowałam różnych metod depilacji maszynką woskiem kremami depilatorem jednak po maszynce włosy robią się coraz mocniejsze a po używaniu depilatora nabawiłam się zapalenia mieszków włosowych.Co w takiej sytuacji mam robić?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
do kajaxyz:a jak cię leczy ten dobry ginekolog ze chudniesz?????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kajaxzy
Dostaje tabletki na hiperinsulinemie - Siofor 500

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
no ja tez problem z owlosieniem zawdzieczam dzieki policystycznym jajnikom ale moj lekarz chyba za bardzo nie znal sie na tym dlatego trulam organizm diana...bede musiala chyba poszukac jakiegos dobrego specjalisty:-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Idę na tory i wszystkie kobietki trzymajcie się i nie dajcie. Myślcie tylko o tym co w Was dobre i piękne bo na pewno one w Was są.Głowa mi pęka bo sprawdzam dziś na necie cały dzień jakie są stawki vat na towary i mam już dość. Muszę się trochę odstresować, ale jak? Też muszę mysleć tylko o tym co we mnie piękne i dobre bo chyba zwariuje.Czasem też mam złe dni, dzisiaj jeden z nich, ale trzeba myśleć o czymś innym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki dawno mnie nie było ale jestem pani magister juz :P dzisiaj takie mialam dola, bo cala moja paczka pojechala nad wode (lacznie z moim facetem) a ja nie pojechalam bo oczywiscie nie zdazylabym sie wydepilowac, a nawet jakbym zdazyla to i tak bym wygladala niewyjsciowo. Taka piekna pogoda a ja przesiedzialam w domu caly dzien i sie tak uryczalam;( najgorsze jest to, ze wszyscy mysla z ejakies humory mam i dlatego nie chcialam jechac ;/ co do telocapilu to uzywam juz 2 miesiace. raczej nei zauwazylam zeby mi wysuszal skore, ale wreszcie zauwazylam jakies efekty tzn tydzien temu wydepilowalam brzuch to dzisiaj malo co odroslo (wczesniej juz po 2 czy 3 dniach nie dalam sie dotykac chlopakowi bo bylo czuc). Na nogch, szczsegolnie udach tez wloski jakby wolniej odrstaly i sa delikatniejsze i mialam wzglednie gladkie nozki :) (takie do konca gladkie to one nigdy nie byly :/)...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rosee gratuluje obrony:) mi wczoraj minał roczek od mojej obrony :) ja bht odmierzam na oko. biore odrobinke na czubeczek lyzeczki:) telocapil mozna stosowac na skore wydepilowana albo ogolona. trzeba stosowac go codziennie przez dlugi czas, tak po kilku razach efekty na pewno nie beda zadowalajace:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny, a widzialyście na mango reklamują taki depilatorek do wloskow na twarzy, \"wizz it \" podobno wyrywa tak jak penseta z cebulkami i jest szybszy, myslicie ze to jest dobre????????????? kosztuje 149 zl :/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
hej no ja tez wlasnie zastanawiam sie nad tym depilatorem....:-) moze byc dobry

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fenoloftaleina
no wlasnie chyba od maszynki takiej zwyklej albo kurcze nie wiem juz co to jest, z depilatorem nie zaczynam, przeraza mnie ten bol, z daleka nie widac tych kropeczek a moje Słońce to akceptuje, że nie jestem idealnie gładka więc po co się tak męczyć, gole tylko nogi i pachy, bo calej reszty nigdy nie ruszyłam więc tych włosków prawie nie widać, tylko te krostki czerwone one są uciążliwe dla mnie bo swędzą, a co ludzie myślą to mam gdzieś:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ide na tory- oczywiscie ze Cie pamietam kochana :):):):* witaj! Dziewczyny powiedzcie mi, czy przy wszystkich przyczynach H sa problemy z zajsciem w ciaze? OStatnio pomimo ze mam dopiero 20 lat i nie probuje miec jeszcze dzieci to nachodza mnie obawy ze w przyszlosci nie bede ich mogla miec w ogole...powiedzcie mi jak to jest? ;>

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Przeczytałam połowę wątku... Dotychczas jakoś radziłam sobie ze swoim nadmiarem owłosienia, choć to bardzo męczące. Najgorsze jest to, że mój chłopak tego zupełnie nie zaakceptuje, jeśli chciałabym mu powiedzieć :/. Wczoraj oglądaliśmy zdjęcia, byłam wtedy w 2klasie podstawówki - zdjęcie klasowe, i w pewnym momencie słyszę \\\'tu wygląda jakbyś miała wąsy\\\'... I znam zdanie na ten temat, bo nieraz dziwnie komentował, że jakaś pani miała nadmiar owłosienia na twarzy ;/. .... ... Usuwam włoski rosnące wokół piersi, wloski na brodzie, na górnej wardze... I nie wiem, jak to będzie, kiedy czegoś kiedyś nie przewidzę i tak jak któraś z Was napisała, że wyląduję w szpitalu itd... Ostatnio u ginekologa-endokrynologa napomknęłam, że chciałabym zrobić sobie badania hormonalne, ale po zapytaniu \\\"chce pani skierowanie na hormony?!\\\", musiałam się z tego wykręcić i znowu jestem w punkcie wyjścia...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
ja zdecydowalam sie powiedzie cchlopakowi dopiero po 2 latach zwiazku bo wczesniej sie wstydzilam...:-(i to tez powiedzialam do niego:sluchaj czy ty nie zauwazyles ze w moim wygladzie jest cos nie taK?? a on na to : ale co ma byc nie tak przeciez normalnie wygladasz. a ja :ale czyzauwazyles patrzac na mnie ze mam pewien problem ? a on : wiem kochanie ale mi to zupelnie nie przeszkadza.jestes piekna i bardzo cie kocham.nic iwecej sie nie liczy...az sie poplakalam:-)jestem pewna ze twoj facet tez cie kocha i napewno zrozumie.moge sie zalozyc ze juz dawno zauwazyl twoje wloski.gdyby mu to przeszkadzalo to by zerwal.proste.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
a i dlaczego nie chcialas skierowania na badania hormonow????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo się tak głupio poczułam, że usłyszałam takie dziwne pytanie, zamiast zapytać się 'dlaczego?", to jakieś zdziwienie... Tak myślę, że po wakacjach, jak opalenizna zacznie się zmywać a ja wrócę na studia, jakoś będę musiała to załatwić, bo całe życie czuć się gorzej niż facet... Nieee...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
wiem jak to jest nie martw sie.tez mam czasami gorsze dni.wtedy tylko rycze jak glupia ale przeciez to i tak nie rozwiaze mojego problemu.głowa do góry :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość fffffffffffffffffffff
Zielonooka --> nie ma rady, jest tylko jeden sposob, zeby sie o tym przekonac, po prostu kiedys powiedz wprost co i jak, bez owijania w bawelne. wszystko jak jest, bo takie polslowka od czasu do czasu tylko bardziej wpedzaja w kompleksy. jesli Cie naprawde kocha i wszystko dla niego znaczysz, to zrozumie i zaakceptuje. jesli natomiast nie dopusci tego do siebie i powie, ze to Twoj problem, albo sie Ciebie wstydzi, to przepraszam, ale... po prostu nie dorosl do tego, by byc doroslym i kogos kochac - i, choc zabrzmi to bolesnie, musisz przemyslec co nieco w Waszym zwiazku. niestety, ale takie sytuacje pokazuja, czy ktos kocha Cie naprawde i zawsze, bo czasem choc powtarza to wielokrotnie, jest to bezmyslne i bez glebi. podobne jak ide na tory jestem w zwiazku z cudownym facetem, mamy plany itd. moj problem pokazal mi, ze nie pomylilam sie w jego ocenie. i wierze, ze KAZDA z nas znajdzie swoja druga polowe, bez znaczenia, czy ma o kilka wloskow mniej czy wiecej! ale doskonale znam i inna sytuacje - przedtem bylam kilka lat w niby powaznym i udanym zwiazku (bzdura i blad mojego zycia!!!) z gosciem, ktory pewnie nigdy nie zaakceptowalby hirsutyzmu. nie mialam wtedy jeszcze problemow z wlosami, ale chyba duzo wam powie fakt, ze przed spotkaniem z jego kolegami zyczyl sobie, zebym sciagala okulary... bez komentarza. dodam, ze sam nie byl idealny...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
no to rzeczywiscie ten twój poprzedni facet był "super" całe szczęście że znalazlas kogos tak wartosciowego :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny proszę
wyślijcie link na którym jest cena tego telocapilu i na którym mogłabym sobie go zamówić, bo szukam i jakoś znaleźć nie mogę :( dzięki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a.l.e.x.a.n.d.r.a
ale ja mam pytanie odnosnie telocapilu.buteleczka kosztuje 16zl z grosZami ale tam trzeba dodac jeszcze jakies skladniki wiec ile to razem kasy mniej wiecej wszystko wynosi??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi to wyszło ok.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi to wyszło ok.
80zł. (same składniki)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Może spróbujcie zastosować najpierw żel z myriceliną Polleny Aromy.Z tego co ja zrozumiałam to myricelina to jest właśnie telocapil, tylko w tym żelu jest jego większe stężenie i dlatego jest on na cellulit.Ja też myślałam, by zrobić to serum z mazideł z telocapilem ale trochę szkoda mi czasu i najpierw spróbuje to co jest gotowe.Dopiero trzy dni smaruje, więc na efekty nie mam co liczyć.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×