Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Ja też chciałbym się dowiedzieć od bardziej doświadczonych dziewczyn, czy ten krem Bioxet daje jakieś efekty? Na wątku była także mowa o serii kosmetyków "Hair no more". Dzewczyny, czy są one warte swojej ceny??? Ja używam takiego kremu, opóźniającego odrost włosów, z Bonprix. Jak dla mnie to nie jest taki zły, bo oczywiście włoski odrastają w normalnym tempie i wcale nie słabsze, ale chociaż nie ma efektu wrastania. Po tym kremie, łatwiej je wyrywać, nie trzeba ich najpierw "wycisnąć".

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
AniaAniołek1 cieszę się,że udało mi się wprowadzić choć odrobinę radości w Twoje znerwicowane życie. Polecam się na przyszłość ;-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, że ty
Wypowiedź powyżej oczywiście dotyczyła AniaAniołek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już na zawsze stara panna
Witam Was dziewczyny, też cierpię z powodu tych wstretnych włosów, forum czytam od pewnego czasu, dzisiaj podzielę siez Wami moimi doswiadczeniami szczególnie na temat laseru i kremu bioxet, bo wiem że wiele dziewczyn interesuje ten temat. Jestem przekonana, a w zasadzie wiem,że żadne skuteczne tzw,"lekarstwa "nie istnieją. Sama brałam dianę, androcur i spironolakton i żaden włosek mi przez to nie ubył. Jedyną metoda na pozbycie sie kudłow jest systematyczna depilacja . I tylko to. Jesli chodzi o laser to ze względu na to że mam ciemne włosy i jasną skóre był skuteczny, ale nie przyniósł wybawienia raz na zawsze. Po całej serii zabiegów skóra była gładka ale po pewnym czasie te wstrętne włosiska zaczęly odrastać tak że znów miałam czarny gruby zarost i wróciłam do punktu wyjścia. Krem bioxet wcieram wieczorami az do obrzydzenia i efekty sa minimalne jeśli nie zerowe, juz bardziej jestem skłonna myśleć że te włosy osłabiaja się od depilacji woskiem niż od samego kremu.Zresztą nawet na stronie informacyjnej Bioxetu, producent zastrzega,że u osób cierpiących na zaburzenia hormonale, efekty moga pojawić sie po znacznie dłuższym czasie niż te 3 miesiace o których mowa w ulotce. Podsumowując, mogę stwierdzić z całym przekonaniem ,że u OSÓB CIERPIĄCYCH NA HIRSUTYZM a nie na jaieś tam nadmierne owłosienie w stopniu umiarkowanym, żadna metoda depilacji ,żadna kuracja nie jest skuteczna na tyle by zlikwidować problem raz na zawsze i ostatecznie:( Jedyne co pozostaje to walczyć z tym do końca życia, ale z czasem brakuje juz sił, przynajmniej mnie, bo ile można , no ile????????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już na zawsze stara panna
dodam jeszcze tylko,że ta choroba, bo ja uważam,że jest to choroba a nie defekt czy przypadłośc, jak to określaja często sczególnie lekarze, więc to choróbsko miało kolosalny wpływ na moje życie i to bardzo destrukcyjny wplyw niestety. W zasadzie to moge je podzielić na życie sprzed choroby, gdzie byłam normalną, uśmiechniętą, radosną diewczyna z marzeniami i na życie z kudłami, na które szkoda słów nawet :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już na zawsze stara panna
jak już sie tak rozpisałam to napisze jeszcze coś.A mianowicie prawdą jest,że ktoś kto nie ma takiego problemu nigdy nie zrozumie sytuacji osoby cierpiącej na hirsutyzm.Kiedy jestem wydepilowana to moje samopoczucie i sposób postrzegania świata jest zupełnie inny. Sama mam do siebie pretensje, bo widzę ,że życie ucieka mi przez palce a z drugiej strony nie umiem sie na nie otworzyć .Mówię sobie,że jest tyle okropnych chorób na świecie i że moja to w porównaniu z innymi to takie wydawałoby sie nic, ale to przynosi wręcz odwrotny skutek bo dodatkowo nienawidze siebie za to,że nie podołałam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa19stka
Witam, niech mi ktoś powie czy to może hirsutyzm... :( Od podstawówki w sumie mam nadmierne włosy, ale teraz to przekracza wszelkie granicę. Mam 19 lat a moje cialo dosłownie cale cialo pokrywa sie włosami, w niektórych miejscach są mniejsze i słabe a w innych dlugie i grube-czarne:( Najgorsze miejsca to całe nogi, ze brak słów, czarne włosy nad górną częścią ust, broda widoczna juz coraz bardziej:( ręce, przedramiona, pupa-szok jakis,bo cala w kłakach, no i ten brzuch nieszczęsny oraz piersi:( A najgorsze to, to ze zauwazylam ze robią mi sie jakies czarne kropki na dłoniach:-o

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Figa19stka
To napewno hirsutyzm, prawda?:-( Bo chyba juz nic innego nie. . Boze, i jeszcze mi do wyleczenia:-( Przeciez ja w szkole nie wyrabiam ze swoim ciałem i maskowaniem sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, że ty prawdziwa
Podszywaczu, pisałam do nibybez, tylko ona może mieć "komleksy". Dlaczego? Ponieważ w jej wypowiedzi odnajdziesz powyższy wyraz. Jak już chcesz coś pisać, to pisz z sensem. Natomiast bezsensowne wypowiedzi podpisuj własnymi słowami.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziękuję za opinie w sprawie Bioxetu. A co z serią "Hair no more" firmy Dosctors Skin (czy jakoś tak???) - stosuje, któraś? Dziewczyny, mnie już by cieszyło, gdyby po jakimś specyfiku to cholerstwo nie wrastało się w skórę, a tym samym nie robiłby paskudne chrosty. Jak już wcześniej pisałam, na brodzie wyrywam włosy, ale przez to "wrastanie" mam tak jakby ciemniejszą skórę. Wygląda to z daleka jak plama!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
"Doctors Skin" - muszę uważać na literówki, bo znowu ktoś mnie nazwie "niedorozwiniętą umysłowo wieśniarą"... :) :) :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobrze, że ty prawdziwa
Dziewczyny przepraszam, że tak ciągle tylko o jednym i tym samym, ale my owłosione musimy trzymać się razem. Tylko to nam pozostało :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość myślisz, że to takie zabawne
nibybez, żeby się pod kogoś stale podszywać? Trzeba być pozbawionym wszelkim skrupułów by wypisywać rzeczy w stylu: " my owłosione dziewczyny musimy się trzymać razem". Kpić można z wielu rzeczy, ale nie z choroby.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Myszka888
Nie wiem czy stosowałyście oraz czy już było wcześniej pisane coś o rozjaśniaczu do włosów Sally Hansen. Rozjaśniłam sobie na twarzy i oby nie zapeszając mam śliczną twarz :) W końcu mogę upiąć włosy !!! Wcześniej były dość długie, cienkie i ciemne. Teraz blond i mało widoczne. Została jeszcze broda,tam zarost choć jest punktowy,ale jest grubszy i wrasta. Pozbywam się ich za pomocą mojego przyjaciela pincety macie jakiś inny sposób na wrastanie -okropne czarne punkty !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość cher
już na zawsze stara panna jak długo używasz bioxetu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ide na tory stosujesz go juz dość długo więc proszę nie poddawaj się.Niektóre dziewczyny pisały, że dopiero po 5 miesiącach widziały jakąs poprawę.Może u Ciebie musi ten czas byc dłuższy? Sama nie wiem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość już na zawsze stara panna
Bioxetu używam przeszło 4 miesiące

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia 43
Cześć Dziewczyny. Często tu zaglądam, problem mam od wielu lat ten co i Wy. Ciężko niestety się z tym żyje. Pocieszę Was. Od połowy lipca zeszłego roku stosuję 2 razy dziennie Bioxet. Zmiana jest ogromna. Włoski na brodzie są małe, jasne, miękkie , rosną wolno i co najważniejsze jest ich już bardzo niewiele. Trzeba cierpliwości. W mim przypadku krem zadziałał.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Amelia po jakim czasie zaczęłas widzieć efekty? Myślę, ze to interesuje wiele dziewczyn.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no wlasnie,napisalabys cos wiecej,bo zastanawiam sie nad kupnem tego kremu...tonacy brzytwy sie chwyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość blada_twarz
Hej dziewczyny. Często czytam Wasze wpisy, bo z problemem hirsutyzmu zmagam się już kilkanaście lat. Leczenie farmakologiczne nic nie dało. Uważam, że do tej pory nie ma skutecznego leku na tę przypadłość. Nie ma się co łudzić... Doraźne metody usuwania włosów też są do kitu. Denerwuje mnie to, że nie mogę w żaden sposób usunąć włosów z cebulkami. Używam depilatora albo wosku, ale prawie wszystkie włosy się urywają. Byłam kiedyś na woskowaniu u kosmetyczki i to samo, większość włosów mi pourywała. Pomóżcie! Co robię nie tak?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zajrzałam dziś ponownie na i chciałam bym podtrzymać mój pierwszy wątek, w którym pisałam, że dobrze znana mi osoba, która przez wiele lat zmagała się z podobnym problemem dziś już go nie ma. Nie wiem jaki cudowny lek zastosowała, nie mam możliwości żeby o to spytać. Dla niedowiarków mogła bym przesłać na maila link do jej prywatnej galerii, chociaż nie powinnam tego robić. Do ' myślisz, że to takie zabawne' ------> polecam forum teorie spiskowe.Ciężkie paranoje, objawy, leczenie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Te wyzdrowienia to z gatunku cudów i wierzę, że mogą się zdarzać.Można wyzdrowieć po ciąży bo hormony wrócą do normy ale to rzadkość, która mi się nie przydarzyła.Ja miałam odwrotnie po ciąży dopiero mnie dopadło.Na początku naprawdę jest niewinnie - jakiś wąsik ,trochę ciemniejszy niż normalnie a potem już coraz gorzej.Jak to się zaczęło to nigdy już się tego nie pozbyłam. O wrastaniu włosków, wydłubywaniu ich igłą,wyorywaniu wręcz z twarzy mogę całe historie opowiadać. Na ciemne plamy pozostaje tylko dokładna " tapeta".No to tyle z tematu dołowania się. Pozdrawiam wszystkie zdołowane i nie tylko :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia 43
Dziewczyny, trzeba być dość cierpliwym. Efekty widoczne są po 4-5 miesiącach, ale to też podobno zależy od każdej z nas indywidualnie. Takie prawdziwe efekty, że mogę powiedzieć o zadowoleniu to dopiero po 7 miesiącach. Włoski wyrywam pęsetą. Jest ich już naprawdę niewiele i dawniej musiałam to robić ze 3 razy w tygodniu, teraz wystarczy raz w tygodniu albo rzadziej. Krem stosuję nieprzerwanie od lipca, regularnie rano i wieczór.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość amelia 43
Powiem Wam jeszcze, że przez te wszystkie lata próbowałam naprawdę wielu rzeczy, włącznie z woskiem, różnymi kremami opóźniającymi odrost włosów, lepilacją mechaniczną, która nie dość , ze nic nie pomogła, to jeszcze na kilka lat zostawiła mi paskudne ślady.Na laser nie poszłam, bo mam chorą tarczycę, co jest przeciwwskazaniem. Boiokset to pierwszy preparat , który zadziałał. W lecie tamtego roku zobaczyłam reklamę w telewizji, nie bardzo w to wierzyła,. Poczytałam trochę w necie i zaraz pobiegłam do apteki. Producenci twierdzą, że naprawdę zadowalający efekt jest po 8-10 miesięcy stosowania. I co ważne, jeśli przerwiemy stosowanie, to podobno efekty się utrzymają, czyli są trwałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, ja z do owłosienia się już przezwyczaiłam, ale problem mam chyba jeszcze gorszy, strasznie wypadają mi włosy, od 8 miesiecy biore Yasmin, przez jakis czas przezsatły wypadać prawie całkowicie, strasznie sie cieszyłam, ze moze jakos włosy odrosną, ale teraz od 1,5 misiąca probme powrócił, włosy znów strasznie wypadaja Moje pytanie brzmi czy macie jakis inny pomysł na walke z nadmiernie wypadającymi włosami co jest spowodowane hirsutyzmem, niż tabletki antykoncepcyjne?? przeciez nie bede mogła ich brac stale, w koncu i tak bede musiala z nich zrezygnować,boje sie ze jak zrezygnuje to włosy jeszcze bardziej zaczną wypadac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny :) kiedyś pisałam o kremie Bioxet, używam go od 11.09.2009 r. więc już trochę czasu minęło. Stosuję go codziennie wieczorem i jak nie zapomnę to również rano. Po tych 6 miesiącach powiem Wam że czasem włoski jak mocniej pociągnę to same wychodzą. Jak kiedyś już pisałam, nigdy włosków nad górną wargą nie depilowałam więc nie są one grube. mam nadzieje, że jeszcze tak ze 3 miesiące i nic już nie zostanie. Na dzień dzisiejszy wypadła mi mniej więcej połowa włosków. Każdej z Was życzę takich efektów jak u mnie... Wiem co przeżywacie, bo ze mnie nie jeden chłopak się śmiał... buziaki dla Was wszystkich :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
judi1988 - na wypadanie włosów dobry jest Lokson (minoksylit czy jakoś podobnie) . Stosowałam ten mocniejszy-5% . Wtedy to było z przepisu lekarza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×