Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość papryczka...........
Widziałam to już international dawno temu, ale po dziś dzień używam terminu "nothing box" :D. Ja wolę troszkę bardziej "czarny" humor w wykonaniu np. chrisa rocka: http://www.youtube.com/watch?v=aX9gj_V5Mdg Jeżeli ktoś nie toleruje przekleństw niech nie wchodzi w powyższy link :). Może trochę przesadnie, ale moim zdaniem jest w tym wiele prawdy. http://www.youtube.com/watch?v=e3BIekAqOyA A to tak na dodatek :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kalinaaaa***
o o tym laserze w łodzi ktoś cos może podpowiedzieć ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny jeśli chodzi o urządzenie domowe, to ja jakis czas temu kupilam i jestem zadowolona z efektów. Jak się ma ciemne włosy to Silk'n jest ok. Nie mam tych nieszczęsnych podraznień jak po zwykłym depilatorze i zabiegi robie kiedy chce i w miarę potrzeb.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cytat: "Nie jest zalecane używanie Silk'n na twarzy lub szyi. W przeciwieństwie do włosów na ciele, większość włosów na twarzy u kobiet pozostaje w stanie uśpionym, podczas gdy jedynie niewielka ich część rośnie i pojawia się na skórze. Poddanie włosów na twarzy działaniu impulsów światła Silk'n może spowodować zarówno usunięcie zbędnych włosów, jak i jednoczesne pobudzenie nieaktywnych włosów do niepożądanego wzrostu. Ponadto, wykorzystanie Silk'n do usuwania włosów na twarzy może być przyczyną poważnego uszkodzenia wzroku." Zas o skutkach ubocznych dowiemy sie z instrukcji... - czyli po kupnie produktu, czyt, kiedy jest juz za pozno. Tu kolejny cytat: "25. Czy mogę powrócić do normalnej aktywności zaraz po wykonaniu zabiegu? Tak, o ile nie pojawiły się symptomy powikłań czy skutków ubocznych. W takim przypadku wskazana będzie natychmiastowa konsultacja z lekarzem." Zrodlo: http://isab.com.pl/silkn/ Wniosek: ja sie na to nie pisze. Papryczka: dzieki za linki :-D To Amerykanie maja przeklenstwa? :-D Chyba "AZ" takie jak Niemcy :-p W niemieckim na dobry lad funkcjonuja CALE DWA (podkreslam DWA) wulgaryzmy: Scheie (gowno) i Arschloch (dupek). To juz Slowianie sa bardziej pomyslowi. Pamietam jak bylam z kolezanka, Bialorusinka, w kinie w Niemczech na... czeskim filmie. Film mial napisy po niemiecku a dialogi byly oryginalne, po czesku (bylo to na jakims festiwalu filmowym). No i ci Czesi kleli jak szewcy - co i rusz inaczej. My to rozumialysmy, bo te przeklenstwa byly "dziwnie zblizone" do polskich i rosyjskich :-p A w napisach niemieckich nic tylko "Scheie", "Scheie", "Scheie" :-D Podobno "krolami przeklenstw" sa jednak Hiszpanie. Nie znam jednak jezyka, wiec nie moge porownac.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ERRATA: Kafeteria zjadla mi niemieckie "B", czyli "ss", mialobyc oczywiscie "Scheisse" a nie "Scheie" :-D Ciekawe, ze cyrylicy nie zjadlo :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Odnośnie "Rozmów w Toku". Mam mniej na twarzy. Wąsy może mam takie same, ale ja im nie daje od rosnąć i od razu wosk. W każdym razie po programie zaczełam mieć koszmary.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja tragedia
Witam! Też oglądałam w tv ten program i podziwiam te kobiety. Ja o moim problemie nikomu jeszcze nie powiedziałam choć trwa ponad 10 lat. Nie mogę się przemóc by iść do endokrynologa, poczytuję sobie czasem w necie co nieco i dodaje mi to trochę otuchy(że nie jestem sama takim dziwolongiem) a jednocześnie dołuje (że tak wiele z nas pomimo prób walki nadal pozostaje z tym problemem). Ja od pasa w górę jestem normalną kobietą a w dół to już jakiś orangutan (wiekszość facetów ma mniej wlosów niz ja; bikini, cała okolica intymna, pośladki, uda, łydki :( Nigdy nie byłam w związku bo nie wyobrażam sobie mieszkania z kimś, w grę wchodzą jedynie sporadycznie jednorazowe historie gdy się dokladnie przygotuję- kilkugodzinna depilacja i solarium by ukryć miliony kropek. Chyba całe życie już będę sama tak mam przez wlosy zrytą psychikę. Podziwiam wszystkie które przełamały się i założyły rodziny. Dla mnie sytuacja gdy miałabym się przed kimś obnażyć niewydepilowana jest nie do pomyślenia nawet przed lekarzem. Kończę bo płakać mi się chce :( Pozdrawiam gorąco

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja tragedia
To znowu ja :) Dziewczyny proszę o szczerą poradę, niestety nie mam czasu i możliwości przeczytania całego forum (przeczytałam tylko 1-wszą i dwie ostatnie strony :( pewnie już o tym pisałyście ale jak któraś ma jakieś doświadczenia z tym Silk'n czy Rio IPL to proszę powiedzcie czy w moim przypadku mógłby dać on radę (ciemne i grube włosy na dolnej parti ciała), czy to wogóle coś daje zerkałam na alegro i w sumie z opisu to bajka , ale cena jest wyższa niz moje miesięczne zarobki (w grę wchodziłby więc kolejny kredyt) choć gdyby choć w połowie zmniejszył mój problem to gotowa bym była zaryzykować. Ja używam depilatora Brauna (3-go już, 2 pierwsze padły ) i nie zbyt jestem zadowolona z efektów mam takie włosy które się wrastają i szybko odrastają. Bardzo proszę o odpowiedzi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kkakallal
z tego co czytałam to ten Rio to niewypał, jest tu gdzies topik o laserach poszukaj sobie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jeny popłakałam się po obejrzeniu tych rozmów w toku, zwłaszcza tej ostatniej dziewczyny występ, cos strasznego.. Nie chce mysleć o swojej twarzy,ale kurwa nie da się to psuje wszystko, moje włosy na twarzy psują wszystko. Chciałabym się poddać depilacji laserowej, tylko nie mam pieniędzy. Ale jeśli w krk jest jakiś salon z przystępnymi cenami to będę odkładać. Czuje spojrzenia na swoje baki, krzaki, nie chce tego, nie chce. I wiecie co, i siedzi taka dziunia pani psycholog, co ona może wiedziec, co ona może doradzić dziewczynie która przyjdzie do niej z takim probleme, przeciez taka gładka zdrowa panna za nic nie zrozumie, za nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja tragedia
:( nic ciekawego nie znalazłam, może nie wiem jak szkać. A czy któraś z was słyszała może o stosowaniu amoniaku. Ja jak byłam nastolatką to w takim kalendarzu Babuni z poradami coś czytałam o jakimś przepisie z amoniakiem do usuwania włosów, ale ze wtedy mój problem nie był jeszcze tak nasilony to nie przyswoiłam tego a teraz jak weszłam na kafeterię i zaczełam czytać to ktoś też wspominał o tym ale bez konkretów

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam ponownie Jeśli chodzi o skutki uboczne używania epilatora Silk'n, to chyba lepiej znać je przed zastosowaniem niz po. Nawet po zażyciu polopiryny może się pojawić jakiś niepożądany skutek, a instrukcja jest po to by informować o wszystkich mozliwych, ale nie koniecznie występujących efektach. Natomiast jeśli ktoś obiecuje w gabinecie, że po 2-3 zabiegach laserem ma sie spokój na całe życie to po prostu ściemnia i tyle... Silk'n nalepsze efekty daje na włosach ciemnych. Rio to rzeczywiście niewypal - koszt duży a efekt marny... Ale najlepiej spróbować samemu i poczytać rekomendacje w pismach dla kobiet - tam raczej nie koloryzują zbytnio

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczyny! co to za nowosc silk'n? z kad wiecie o tym pierwsze slysze.uzywa ktoras?? ze to niby domowy laser ,do uzytku w domu? co za sciema nie wierze ,jak nawet laser jest do dupy,rozmowy w toku ..same slyszalyscie laser nie pomaga chyba ze regularnie! nie wierze w cuda!kupilam najdrozszy depilator 3 lata temu i co?oddalam kuzynce ,bol cholerne wlosy wrastaja! gdzies wyczytalam ,ze kobiety z bezradnosci w koncu wracaja do maszynek..jednak apropo szkoda mi tych kobitek z rozmow-wy tez macie takie dekoldy i twarze? to ja mam luksus tylko nogi i rece owlosione;) u mnie byla masakra od czwartku ,moj maz mnie powiadomil ze mozliwe ze bedzie musial wyjechac do skierniewic ,na miesiac-bedzie na weeekendy wracal ,i do tego byl podpity i sie pozarlismy.. jest elektrykiem co mam zrobic ?bedzie musial to pojedzie a ja w konu ogolilam giry!juz nie moglam na nie patrzec !takie dlugie wlosy mialam ze zal..ale jest gorzej, mam znow nowe rozstepy i podraznilam znow nogi zycie jest do dupy.. musze pogodzic sie z tym ze do konca zycia bede w dlugich spodniach chodzic...mam dosyc.. bo co to za zycie chodzic ciagle w dzinsach ??ktos mi powie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość moja tragedia
dzieki wizia mam nadzieję że też zostanę zadowoloną posiadaczką Silk'n naczytałam sie i chyba się zdecyduję, a gdzie kupiłaś swój? bo na isab.com.pl (chyba strona producenta bo najwięcej informacji) jest zakładka zamówienia ale nie ma ani cen ani nic o zamówieniu ani żadnych danych do kontaktu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej dziewczyny znacie jakis salon z depilacja laserową w krakowie albo na śląsku mogą być gliwice? Poważnie rozważam laser na twarz. Anita ch. nie masz żadnego h. tylko włosy na nogach, taki dekolt jak miała ta blondyna pierwsza to mam ja. Nie bardzo wiesz co to nadmierne owłosienie. Nie chce być nie miła, ale nie moge znieść takiego marudzenia nad rzeczami normalnymi. Każdy ma prawo po to jest forum, ale bez przesady. Małpiatka co z Tobą? jesteś zaglądasz odezwij się :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość papryczka...........
W gliwicach polecam swoją dermatolog, chociażby aby iść z buzią Naddiu, jest świetna. A depilacji na śląsku nie ma rewelacji z depilacją, prędzej w Krakowie. Ja rozważam to: http://www.nomasvello.pl/pl/4,4-firma/ I tak żaden laser mi w 100% nie pomoże, a ceny są takie, że jak tylko podłapię pierwszą pracę to idę z nogami i pachami, chociażby aby włoski osłabić i móc je wyrywać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
papryczka daj sobie spokoj to jest ipl, a na wlosy dziala tylko laser diodowy light sheer

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i tu sie mylisz Nadia.. wiem co to jest hirsutyzm ,bo mi specjalistka powiedziala ze go mam! tylko nie taki ''mocny''jak wy..ale jest . bo zarost na calych nogach ,rekach ,troche na brzuchu placach i tylku to co innego??! ja rozumiem ze wlosy na twarzy dekoldzie itp to masakra ,bardzo wam wspolczuje,ale wy macie tylko wlosy nic po za tym ,a nie chcialabys miec rozstepow na 80%ciala na pewno i do tego podraznien po goleniu ..i cellulitu ktorego sie niogdy nie pozbedziesz i do tego obwislych cyckow...ja z tym wszystkim zmagam sie codziennie.. juz o nadwadze nie wspomne myslalam ze takie fora sa po to zeby sie wyzalic,ale coz pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
O to by było fajnie, możesz mi podac jej namiary albo tu albo na pocztę a czy ona przyjmuje w weekendy? ale mimo wszystko lovelaska pisze o łodzi, ale w sumie za drogę zaplace tyle co za laser tutaj, chyba że jakość tego sprzętu jest znacznie lepsza lovelaska daj link tego salonu w ktorym byłaś narazie to odległe plany, ale nie wyobrażam sobie na wiosne z takimi chaszczami paradować muszę wykominować jakoś ta przeklęta kasę myśle o wyjeździe za granice na jakieś trzy miesiące na wakacje, oczywiście celem będzie laser i zęby,ale laser sprawa najważniejsza i ciekawa jestem jakie leczenie podejmą, za dwa tyg wizyta u endo gin

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
takie fora są po to, nikt nie powiedział że nie można się wyżalić, ktoś powiedział-ja? nie, tylko zastanawiam się głośno nie wiem, może faktycznie nie ma sensu rozliczanie się z włosów, która ma więcej, ale myślę że jakbym miała na nogach i rękach to tylko i tylko tyle. Właśnie to jest IPL co prawda kosztuje to nie dużo,ale efekt chyba będzie strasznie marny

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
estetico.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czy faktycznie ten salon estetico jest dobry? ceny maja tam chyba jak wszędzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
jak wszedzie?/ chyba nie widzialas cen gdzie indziej ja robie buzie piersi linie brzucha i place 250zl a np w innym jak pytalam w de lux powiedziala mi za sama buzie 400

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no to gdzie robisz tą buzię? skąd mam wiedzieć, dopiero się rozglądam po laserach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
wszedzie, cala tylko wasa nie mam czarnego i nie robie bo laser go nie zlapie, a takto cale podgardle i szyje, chodz tam mam czarne i siwe czarne laser lapien siwych nie ale wole miec siwe niz czarne wiec trudno

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobrze, ale w jakim salonie? możesz podać strone salonu do którego chodzisz na laser?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jaa 89
podalam wyzej www.estetico.pl

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Tam robisz? przecież tam ceny są monstrualnie duże porónaniu z tym co piszesz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×