Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

nadia no rzeczywiscie wlosy na twarzy sa gorsze ,nogi rece to jakos pojdzie ,ale laser na twarz to chyba taniej niz nogi wyjdzie? nadia jestes laska ja na swoj slub schudlam do 65 kg?i bylam szczupla;) teraz waze 82 i masakra..a ten facet co sie krecil kolo ciebie wiedzial o tym? mam dosyc swojego ochydnego ciala.maz jest bo jest., macie racje ale boje sie ,ze on mi nie powie ze jestem ochydna ,mowi ze mu nic nie przeszkadza ,i podkreslam kochamy sie normalnie ale rzadziej niz kiedys, tak metriosa masz racje jak by byla kasa, to by bylo super te puste laski gwiazdy, co maja kase tak mi na nerwy dzialaja ,bo wygladaja super bo je na to stac!to niesprawiedliwe... zebym chociaz schudla ale nie mam sily i motywacji nowe rozstepy mi sie robia ,gory i doly na nogach kupa tluszczu wiec wlosy seszly na drugi plan ,...nawet sukienki na to wesele nie zaloze bo wygladam jakbym w ciazy byla,,zenada ciesze sie ze mozemy sie wspierac chociaz

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam hirs....
Hej dziewczyny my to mamy przejebane w swoim zyciu, sluchajcie Jak Wy usuwacie wasik, i wlosy z nosa,? ja jak nie mam sil skubac, daje krem do depilacji na wasik i do nosa rozpusci, wytre chusteczka i mam jakas chwile spokoj, dawajcie jakies sprawdzone sposoby a co do klakow z nosa bozeee, nie mam prawie nie widocznych tylko dlugie i czarne :/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ ;/ takie to faceci miec tylko powinni, prosze napiszcie cos jak czym usuwacie bo chyba zwariuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a na wosk najlepiej do kosmetyczki duzo taniej cie wyjdzie! cale nogi ok 80 zl? a te plastry kupione sa do dupy,zreszta jak depilator ,,zostaly mi naszynki i farba ,,, hej ma ktoras z was nadwage i bierze pigulki ?podobno slabiej dzialaja jak sie ma nadwage. a zylaki wam sie porobily?albo wielki cellulit od nich? pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
anita---ja jak brałam tabsy to przytyłam, miałam cellulit i pryszcze na sutkach dosłownie z mlekiem, jeśli bierzesz tabsy to zapewne od tego tak, zawsze uważałam idealistycznie że kasa jest nie potrzebna, że można pięknie i szczęśliwie żyć bez, gówno prawda tylko kasa da nam szczęście, zdrowie fizyczne i psychiczne, a tak? z tymi plastrami to też mi szkoda dlatego się depiluje czego wprost nie znoszę bo mam większe stany zapalne i w ogóle kicha jeśli żylaki ci wychodzą porozmawiaj o zmianie tabsów, matko nie dopuszczaj do takich strasznych wyniszczeń siebie jakie to prochy bierzesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
włosy w nosie to najmniejszy problem, rwe penseta to jest naprawde drobnostka, każdy je ma i musi mieć, ja wyrywam tylko te które widać mam włosy wszędzie wierzcie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalam bralam novynette 2,5 roku a teraz kontracept. cellulit nie pamietam czy mialam teraz mam okropny! nadwaga to raczej z mojej winy .. wlosy mialy byc ''mniej widoczne''ale chyba nie sa. i zylaki mi sie robia nie wiem od kiedy chyba od kad biore . do tego cholesterol i watroba szwankuje ale nie mam wyjscia musze brac nie mozemy sobie na druga dzidzie pozwolic.. przepisal mi teraz slabsze bo kontracept chyba slabszy jest ,i sie boje.a i tak unikam wspolzycia podczas : biegunki wymiotow i przerwy 7 dniowej oraz przy antybiotykach boje sie bo nawet plastry dzialaja tylko do 80 kg wiecie co nawet nie mam motywacji do schudniecia,bo i tak nie odslonie ciala jak schudne nawet, , przez lata to robilam i mam rozstepy do tego ciaza porod teraz wygladam jak obraz nedzy i rozpaczy co powiecie na to ,ze mam tak niska samoocene ,ze nawet czulam ze nie zasluguje na suknie slubna ze nie warto bo jestem nikim?ze nie moge byc piekna panna mloda ,bo jestem ochydna i szkoda kasy na mnie wydawac .. golilam rano o 7 nogi przed slubem potem mi sie wysypka zrobila , co z teog ze ladnie wygladalam jak pod suknia byl ''potwor'' z moja mam gadalam o moich problemach ona mowi ze to nic.ze moge schudnac a reszta to nie sa problemy! trzymajcie sie..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nadia a powiedz ten cellulit ci nagle sie pojawil jak bralas tabsy? zylakow nie mialas?ja na razie mam takie malo iwdoczne ale sie zaczyna! moj gin jest do dupy pogadac z nim nie mozna! nie widzi problemu w niczym ,czy to zyly wyslal mnie do internistki ktora powiedziala ze sama nie wie czy sa to zylaki raczej moja uroda ,i ze mogsa brac tabsy.. a wielki brzuch ktory mam tez myslalam ze od tabsow to gin mnie wysmial ze duzo jem .. a na pryw wizyty mnie nie stac ..gin prawi mnie nie bada tylko po recepty chodze do dupy a i jeszcze jedno libido spadlo niemalze do zera pa bede poem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
a ja mam 166 i 69 kg i mam juz tez dosc bycia gruba dlatego wykupilam karnet i bede chodzila na aerobic od przyszlego tyg albo od lutego zobacze chcialabym tak min 10kg zrzucic. dosyc ze czlowiek owlosiony to jeszcze gruby;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam hirs....
aha czyli mowicie ze te wlosy w nosie to nie taki problem, kurcze a ja sie zawsze tak tym doluje i tym usuwaniem,, no ale dzieki, aa i mam jeszcze pytanie, mam takie troche wiekszy mech na brzuchu, nie chce go golic jzu kilka razy to zrobilam... chcialabym sobie rozjasnic, sluchajcie czy ktoras z Was tak robila, czy uzywalsycie rozjasniacza czy farby??? z gory dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Bo tabsach utyłam okrutnie mimo ustawicznej diety, strasznie się boje się dostane teraz coś takiego przez co utyje, ale nie dam się i zaraz jak poczuje wodę w organizmie albo coś co mi szkodzi to odstawie i bede szukać do skutku też brałam novynette, tylko że ja sama odstawiłam bo mój gin szanowny wówczas kazał brac, ja zaprzestałam słusznie czyniąc i zostawiłam to sobie żylaki to żadna uroda w tym wieku, mnie nogi piekły przy novynette odstawiłam w pizdum to skąd jesteś anita? jeśli z krk to moge polecic paru gin, tylko czysto teoretycznie bo w sumie jestem na etapie badań więc jeszcze mnie nie leczą, tak naprawde się okaże jacy oni są podczas leczenia widzisz, z tą motywacją do chudnięcia to też mam różnie, czasem już z samego smutku wpierdlalam i czuje się jak świnia, poza tym żaden facet nie będzie mnie oglądał nago, mimo to boje się o swój stan psychiczny i tak już nadwyrężony jak się zmotywować, nie wiem co porabiasz w życiu, co może dać ci lepszą motywacje niż facet a o tych tabsach o których piszesz pierwsze słyszę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Widzę, że nikt z Was nie miał do czynienia z elektrolizą typu blend. Szkoda. Ja postanowiłam się skusić na ten zabieg.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
używałam sally hansen, rozjasniacz ale teraz depiluje depilatorem jak ,,odrosną,, wezme pastę cukrową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
ja kiedys rozjasnialam na rekach i plecach ale w sloncu sie mega swiecilo i chamsko to wygladalo rece robie maszynka albo kremem a plecy chce sobie zorbic woskiem sama teraz na lato, nos-nozyczki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam hirs....
dzieki Wielkie dziewczyny, jak bd miala jakis problem bd sie tu zwracac wiem ze mozna na Was liczyc.. Dzieki raz jeszcze trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jestem z lodzi,chcialabym sie spotkac z jakas ''hirsutka;;i pogadac.. jest ktoras z lodzi?? cale dnie w domu siedze z synkiem, ucze sie zaocznie co 2 weekend .ogolnie luzz..i nawet nie mam czasu sie ogolic wiem zalosne, ale jak zaczne nogi robic to pol dnia shodzi ,bo musze je obejrzec potem czy rowno ogolilam i cale uda jeszcze..mam dosyc.. a synek niejadek trzeba nakarmic wyjsc na spacerek obiad zrobic zakupy...wiec wiecie maz pracuje ale 2 tys z kawalkiem wiecie na ile starcza na 3 osobowa rodzinke l;edwo;) pojde do roboty bedzie lepiej ale na zabiegi nigdy stac mnie nie bedzie.. bylam mloda glupia po porodzie poszlam prywatnie paniusi ginekolog ktora poswiecila mi 15 minut i powiedziala ze nic z wlosami nie da sie zrobic i trzeba laserowo i wybulilam 80zl wiec na badania hormonow zylakow itd nie mam juz sily czasu i pieniedzy bo i tak to samo wyjdzie albo mam taka urode albo hirsutyzm i zaproponuja laser .. mysle o prywatnej wizycie u ginekologa i pogadam czy moj wyglad jest spowodowany pigulkami bo z moim ginem sie nie da po prostu pogadac... ale z tym cellulitem to mnie zmartwilas nadia to od pigulek taki? a rozstepy -teraz mi sei nowe robia to tez od pigulek ?chyba nie.. powiedzcie mi ktora z was jest z lodzi i ktora z was nosi caly rok dlugie spodnie czy ja mam tylko manie?? ale zaloze sie ze z was ja mam najgorsze cialo bo nie tylko hirsutyzm mam jestem wrakiem..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Rozstępy tez moga być od tabsów, kiedyś rozmawiałam z dziewczyną która od momentu zażywania leków zaczęła mieć poważne problemy z rozstępami Ale to już musisz kogoś znaleźć jakiegoś dohtora kto pomoże z lekarzami jest różnie, różniście najlepiej odwiedzić kilku lekarzy mi każdy mówił że mam h. ale nikt mi nie był w stanie zrobić mi kompleksowych badań moją dodatkową zmorą jest cera wiecie co, dziwi mnie to że mam pcos, nie miałam półtorej roku temu a miałam robione badanie usg etc i nic nie wyszło, to teraz nagle by sie to objawiło? Ja właśnie nie wiem czy miałam odwagę i siłę rozmawiać oko w oko z jakąś hirsutką

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zylaki, dziewczeta kochane, to jak ta lalal od tabsow!!!! Mnie tez sie zaczely pojawiac. W zasadzie trudno to nazwac bylo zylakami - takie cieniutkie, lekko wyrazne, krotkie zylki... No ale ze moje babcie i mama maja tendencje do zylakow (jedna babcia nawet byla na to operowana jak bya mlodsza), no to wpadlam w panike. Po odstawiniu tabow przestaly sie pojawiac te zylki a po kilku latach zanikly wszystki z wyjatkiem jednej. Z jedna dwucentrymetrowa mozna zyc :-D Spadek libido tez jest od tabsow. Przy cilescie calkowicie przeszla mi ochota na seks... W krzaki z takim wynalazkiem. Teraz nie biore nic i ochota na seks utrzymuje sie na wlasciwym poziomie :-) Duzo dziewczyn po tabsach tez tyje. Mnie to szczesliwie ominelo (choc bardzo sie tego balam) za to mialam wielotygodniowe poranne mdlosci (przy ktorych oczywiscie tez dodatkowo przechodzila ochota na seks :-p ) Poniewaz wlosy rosly dalej a skutkow ubocznych cala masa decyzja byla prosta i bezbolesna: precz z tabletkami. Nigdy w slusznosc tej decyzji nie powatpiewalam. Antykoncepcyjnie jechalismy na kondomach. Wymagalo to troche wprawy i owszem, troche mniejsza przyjemnosc dla obojga, ale za to brak skutkow ubocznych!!!!! Slyszalam pare miesiecy temu o pigulkach dopochwowych. Maja mniejsze stezenie hormonow (bo dzialaja miejscowo), mniej rozwalaja watrobe (bo nie ida przez przewod pokarmowy) a maja tak samo chronic antykoncepcyjnie jak zwykle. Od dziewczyn ktore ja stosowaly slyszalam same achy i ochy. No ja akurat i tak jestem wrogiem pigulek a dzieci miec che i to chocby 10 (polzartem ;-) ) wiec ich nie testowalam. Ale moze dla Ciebie, Anito, byloby to jakies rozwiazanie, jezeli maz mialby problemy z prezerwatywami?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
idz sobie do lodzi do estetico na laser na ulice kopernika 59 maja najtanszy laser w polsce ja tam jezdze;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Anita - przyjdz do mnie wąsik Ci usunę:) Ja plastrami z woskiem go usuwam. Z joanny. Wycinam cienki paseczek cienki z tego duzego plastra i jadę:) 2 miesiac biorę yasmin - schudłam. Ale to kwestia organizmu chyba. Na kazdego inaczej dzialaja. Za to krosty i tłuste włosy się nie leczą.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A ja nigdy nie miałam ochoty na seks. Nie wiem jak to jest ją mieć tak szczerze powiem. To jakiś wymóg społeczny mieć ochotę? ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
z moja ochota to tez jest tragedia;/ zero. slyszalam ze jak ma sie wysoka prl to tak jest, no i ja mam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
rozstepy i cellulit moga byc tez (czesciowo) od pigulek ale przede wszystkim od zlej przemiany materii i szybskiego wzrostu (wzwyz lub wszerz). Mnie rozstepy (pochodzace z czasow nastoletniego skoku wzrostu i burzy hormonalnej) prawie zniknely (samoczynnie!), choc to ponoc niemozliwe... Na cellulit jest genialny slynny pilling z fusow po kawie. Jesli ktoras go jeszcze nie zna: Trzeba wymieszac fusy po kawie (jak sie nie pije (tak duzo) kawy zawsze jest ktos wsrod rodziny i znajomych, kto wyrzuca fusy - mozna poprosic, zeby dla nas zbieral ale nie mozna ich zamykac szczelnie, bo splesnieja, wiec najlepiej dokladac je na talerzyk) z olejkiem lub balsamem i z 5 minut wmasowywac (w wannie/pod prysznicem koniecznie, bo sie syfi wszystko dookola) przynajmniej 3 razy w tygodniu. Efekty widac juz po kilku tygodniach, najdalej po 2 miesiacych (do calkowitego zaniku wlacznie, u mnie po 2 miesiacach po cellulicie nie bylo sladu!). Konsekwencja jest jednak niezbedna!!!! Ja sie niestety rozleniwilam, wiec mi cellulit troche wrocil ale i tak mniej niz przed tem. Na cellulit i rozstepy swietne tez sa masaze. Jak kogos niestac na masazyste (my chodzimy z mezem raz w miesiacu a przydaloby sie ze 3 razy w tygdniu :-p) to po prostu wymasowywac sie samemu (olejekim na gole cialo lub siedzac przed telewizorem takim drewnianym masazerem za 5 zl z np. Rossmana - gapic sie w ekran a reka jezdzic kolistymi ruchami po problematycznych partiach ciala, przez ubranie - i tak codziennie, moja mama pozbyla sie tak prawie cellulitu a jest po 50tce) lub sie wymasowywac nawzajem. Nie znam faceta, ktory by odmowil masazu :-D Oczywisice trzeba liczyc sie z tym, ze zarowno jak Ty go bedziesz masowac jak i kiedy on bedzie Ciebie masowal, to skonczy sie to na pewniaka seksem :-p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedys mialam prolaktyne 40, 2 lata leków i spadła. Urodzilam dziecko i teraz mam w normie. Ja nie kminie tego. Gdzie tą ochotę na seks się czuje?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
ja niestety tez mam cellulit i rozstepy juz biale na biodrach i cala pupe i na udach i jak konczy tlow a zaczyna udo;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tez mam hirs...
Dziewczynki kochane mam do Was jeszcze jedno pytanko, czy to moze miec tez jakis wpyw na hirsutyzm, jestem chuda, piersi mam bardzoo malutkie ;/ myslicie ze to tez ma jakis wplyww...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oj ja Wam powiem, ze jak bylam mlodsza i samotna to od ochoty na seks po prostu chodzilam po scianach! :-p Myslalam, ze to od testosteronu - i te wlosy i, jak mawiala moja prababcia, "wscik macicy" ale nic z tego - testeosteron mam ponizej polowy normy :-p W kazdym razie ochota na seks zawsze byla wieksza niz wstyd przed rozebraniem sie :-D To nie zaden przymus spoleczny tylko biologia. Teraz, z wiekiem ale i z regularnym seksem (maz to jednak nie to samo co chlopak) ustabilizowalo sie to na normalnym poziomie - po prostu zamiast latac po scianach dobieram sie do meza :-D Kazdy ma inna ochote na seks - jeden "musi" codziennie, inny co 2-3 dni, jeszcze inny max. raz w tygodniu. To tez zalezy od wieku i od bliskosci partnerow. U nas kobiet jest to scisle powiazane hormonalnie. W plodne dni moglaby i 3 razy dziennie a w niepolodne moge i tydzien zyc bez seksu. Grunt, zeby sie dobrac pod tym wzgledem! To hororor zyc z kims, kto chce duzo wiecej lub mniej niz my.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość lovelaska 89
tez mam hir... No wiesz, ja jestem gruba i nie mam w ogole piersi;/ kuzynka ktora ma 13 lat ma wieksze odemnie;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×