Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość witamina C
ja raz rozjaśniłam włosy na głowie i dużo mi ściemniały .. a miałam taki ciemniejszy blond - naturalny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mam wrażenie że to forum od jakiegoś czasu nie służy temu żebyśmy się wspierały w problemie, tylko właściwie to nie wiem czemu.Wolałabym nie widzieć tu takich postów jak od pana Artysty. Nikt, powtarzam nikt mnie nie przekona że owłosiona kobieta jest piękna, bo jestem z natury perfekcjonistką i mi się to nie podoba. Taki jest mój charakter i nic go nie zmieni, a tymbardziej słowa jakiegoś zboczeńca który robi nie wiadomo co czytając nasze posty. Bo niewiem po co innego tu włazi i się wymądrza. Za kogo on się uważa za doktora Frauda. Nie znasz kolego naszego życia, ile nam to zabiera energii. Wiem że byłabym zupełnie inną kobietą bez tego problemu, bo niszczy mi to najlepsze lata życia. Wymądrzasz się a ciekawe czy wiesz na czym ten defekt polega i jakie są jego podłoża. Przecież skoro to schorzenie zostało nazwane to chyba jest realne i nie jest normalnym objawem. Przeczytaj sobie w jakiejś mądrej książeczce o dojrzewaniu jak powinno wyglądać owłosienie kobiety i jakie są dopuszczalne normy, a co jest anomalią. Czasami są to spowodowane ciężkimi chorobami np. rakiem jajnika, albo nadnerczy lub np. brakiem równowagi hormonalnej co też przecież nie jest normalne i prowadzi nawet do bezpłodności. Chciałabym wiedzieć czy widziałeś kobietę z nasilonym hirsutyzmem która nic z tym nie robi? Poza tym żyjemy w 21 wieku kiedy to bujne owłosienie na ciele nie jest już nam potrzebne, bo nosimy ciepłe ubranka i natura (normalnie) przystosowuje się do naszego stylu życia. Mogłabym tak pisać i znaleźć 1000 powodów dlaczego nie należy się z tym godzić, a dlaczego miałabym to zrobić nie mogę znaleźć ani jednego. Więc spadaj z tąd panie Artysto bo nikt cię nie prosi o twoje zakichane rady. Acha i uważam , że byłam za miła

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaminko C a co robisz tym laserem i ile Cie to bedzie kosztowalo u siebie?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość heloł
czesc dziewczyny, szukam w necie czegos na temat depilacji woskiem wykonywanej w domu- porad, polecanych produktów itd...i nie moge znalezc;/...chcialabym zamówic jakis zestawik na allegro ale nie wiem na jaki sie zdecydowac...nie mam pojęcia o tej metodzie depilacji, i nie wiem co mi będzie potrzebne..widziałam podgrzewacze, wkłady..paski....ampułki..i nie wiem co tak naprawdę jest konieczne i skuteczne na grube włoski. Poradzcie proszę:)pozdrawiam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
szyje i brode chce zrobić, nie wiem ile to będzie kosztować dokładnie bo jeszcze nie byłam u lekarza przed zabigiem, ale ide do Revision chyba w Krakowie a tam ceny za brode i szyje sa od 200 zł. w Dermedzie pierwsza wizyta jest 50% i sie zastanawiam jeszcze nad dermedem tam sa od 250.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Powiedzcie dziewczynki czy u was też jest gorzej kiedy ma się pojawić miesiączka? Ja zauważam pogorszenie mimo że w ciągu miesiąca jest zadawalająco bo już sobie z tym jakoś radzę, bo używam pasty cukrowej i oleju z krokosza i włoski są coraz słabsze to czasami włos w niektórych miejscach nie pojawia się nawet przez kilka miesięcy i myślę że już z nim wygrałam. Jednak przed miesiączką zauważam że znów odrasta choć jest słabiutki to nie wiem co z nim zrobić bo czasami jeśli wyrwę to odrasta grubszy. Nie mam pojęcia czemu przed miesiączką (widocznie) następuje skok hormonów męskich choć np u mnie badania nie wykryły podwyższonej ilości w środku cyklu. Czemu nie wymyślono niczego żeby brać jakieś środki które by obniżały ilość tych hormonów przed miesiączką. Od jakiegoś czasu piję miętę przez 5 pierwszych dni cyklu bo to podobno obniża ilość męskich hormonów w tym czasie, ale nie mogę dostać liściastej, a chyba ta pomaga bardziej. Niestety jest bardzo droga. Napiszcie prosze czy wy też macie takie spostrzeżenia. Pozdrawiam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
http://www.dermed.pl/cennik.html ceny sa od 250-430 dokładną cene pewnie poznam po konsultacji http://www.dermed.pl/promocje.html + ta promocja 50% za pierwszy zabieg, dlatego chyba na pierwszy pójdę do dermedu. http://www.revision.com.pl/cennik.htm Revision jest tańszy, mają ten sam laser a na forum gazeta.pl polecaja go. Niemniej ja chyba pójdę na pierwszy zabieg do dermedu. Nie wiem tylko czy konsultacja moze byc w dzień zabiegu czy musi byc wcześniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
a o wardze też myślałam, no nie wiem w zależności od ceny za tamte rzeczy ją zrobie lub nie. w dermedzie sa ceny 40-50zł wyzsze niż w revision.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ale gdyby ta promocja była aktualna.. to powiedzmy za tamte dwie rzeczy zapłaciłabym 300zł za warge 250 to jest 850 na pół 425 zł więc zrobiłabym te trzy rzeczy:) tylko zastanawiam sie jeszcze czy iść w ten piątek czy w następny, bo w ten to bedzie 21dni od wyrywania czyli 3 tygodnie a tam jest napisane że 4 powinny być i się zastanawiam czy nie poczekać.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamino c ja mialam konsultacje w ten sam dzien co zabieg, a co do tego terminu to spokojnie mozesz. ja mialam pare dni przerwy tylko. ale uprzedzam mialam podraznione te miejsca, dlatego pt dobry jest bo weekend wolny zeby sie zregenerowac;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carissima
czesc Kobietki!! od dluzszego juz czasu zastanawiam sie czy i ja nie cierpie na H... mam 19 lat i okolo 5 juz lat temu na brzuchu pojawily mi sie ciemne wloski... ostatnio takze na klatce piersiowej... z natury jestem blondynka wiec martwi mnie to... mialam nadzieje ze moze Diana cos pomoze( biore od 1,5 roku )ale nie widze zadnych efektow:(( wrecz przeciwnie mam wrazenie ze jest gorzej... zastanawiam sie nad zmiana tabletek( oczywiscie jesli sa takie ktore jeszce moga cos pomoc) i wizyta u endokrynologa... wloski staram sie usuwac pesetka ale od jakiegos czasu zauwazylam ze one jeszce sie wzmocnily. aktualnie nie wiem co robic... hmmmm Pozdrawiam wszystkie Babeczki :* trzymajcie sie !! jakos musimy sie wesprzec skoro nie wszedzie mozna znalezc mezczyzne ktory to zrobi;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
ja właśnie dlatego tylko piątek biore pod uwage

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Carissima
no wlasnie... tylko aby przeprowadzic te badania to wystarczy powiedziec o moich podejrzeniach co do H ginekologowi i on mnie skieruje na nie, czy trzeba juz konkretnie udac sie do endokrynologa i tam szukac pomocy??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Dziewczyny:) przepraszam, ze znow zrobilam przerwe w odpisywaniu, ale... nie wiem, jakos przeczytalam te posty od facetow, dopadla mnie kompletna niemoc tworcza:( dobrze, ze niektore z Was im odpisaly, mnie sie po prostu znow zrobilo smutno... walka z wloskami na calego. zamowilam sobie wosk bez plastrow na allegro, jest bardzo ciekawa co zdzialam. plus mysle o krokoszu, moze sie skusze;) a na razie wracam do nauki i tworzenia, sciaskam Was mocno:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny, ja mam 13 pierwsza wizyte na laser...Z jednej strony sie ciesze, z drugiej sie boje, ze na przyklad moze mnie poparzyc tym laserem...Mam nadzieje, ze wszystko bedzie dobrze.Bede donosic wam, co i jak i czy to wogole cos da...Mam nadzieje, bo ten laser to moja ostatnia deska ratunku... Trzymajcie sie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania niedoswiadczona
jak wy stwierdziłyście te chorobe? ja mam włoski na nogach jak kazdy i je gole na rekach jest ok olecy tez pachy no to wiadomo tez gole ale problem pojawia sie na twarz!! nie mam brudki ale wasik owszem;/ nie jest bardzo czarny, taki powiedziałabym szary i rozjaśniam go woda utleniona (słyszałam ze pomaga) boje sie go ruszyc bo moje kolezanki zgoliły go i teraz wygladaja okropnie a wasik rosnie grubszy mocniejszy i trwardszy i w ogole koszmar!! nie wiem co mam robic:( nie wiem czym to jest spowodowane czytalam wiele na temat depilacji laserowej ale nie weim bo to kosztuje troche a ja mam 15 lat i za bardzo nie mam stalej gotówki;/ a ten problem na prawde mnie bardzo meczy!! gadałam z mama i ona mowi zeby tego nie ruszac bo to od zaburzen chormonalnych, ze ona tez takie miała i brala chormony i przeszlo wiec pytałam czy by ze mna nie poszła do lekarza a le powiedziała ze na razie zaden lekarz nie przepisze mi chormonow bo jestem za mała prosze pomozcie czuje sie okropnie nie mam z kim pogadac na ten temat boje sie kontaktu z ludzmi boje sie ze ktos zauawrzy jejej:(:(:( pewnie i tak wszyscy widza ale nic nie mowia bo i co mieliby powiedziec;/;/ znacie moze jakies metody walki z tym ?? w ogole stosuje ta wode utlenipna i musze powiedziec ze troche sie rozjasniaja ale nie wiem czy to dobry sposob;/ matko bardzo jestem zakompleksiona z tego powodu prosze o pomoc czekam :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ania niedoswiadczona
ehh:( no właśnie a jak to bedzie jeszcze bardziej widac? jak zaczna odrastac? kurcze troche sie cykam:/ papa:*:* dzieki trzymajcie sie głowa do góry:D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaminka C
Hej:) dostałam dziś Kalo i umówiłam na konsultacjei laser na piątek do Revision-bo tam mieli tylko termin na piątek. W Dermedzie dopiero na 20 konsultacja.. a ta promocja jest do 15 tylko.:( Dzwoniłam do Estetici (oni maja 20% zniżki za pierwszy zabieg) ale z tego co czytałam to ja raczej odradzaja. Tam znowu maja termin na piatek za tydzien.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hey dziewczyny ja tez mam włosy na całym ciele to jest katastrofa nie wiem co mam z nimi robić nigdy nie byłam u ginekologa nie wiem gdzie mam sie zgłosić a do gina sie boje iść nie wiem czemu w ogóle sie wstydzę komu kol wiek pokazywać moie ciało blee;):)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Silna27mnie troche laser podraznił skórę..polecam alantan;)po 1razie bylo ok, po 2 gorzej..makijaz pomogl;)a ten specyfik pomaga:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do ani niedoswiadczonej
nie martw sie! po wosku odrosna ale duzo duzo wolniej niz po zgoleniu i beda coraz slabsze. nie ma mozliwosci aby byly mocniejsze po wosku! ja depiluje kremem (czasem tylko woskiem) i sa juz prawie niewidoczne. co prawda robie to od ladnych kilku lat ale moj przyklad pokazuje ze nie robia sie grubsze i gestsze. tak moze sie stac, napewno sie stanie po goleniu maszynka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
hej :) byłam dziś na laserze:) zapłaciłam 500zł szyje policzyła mi razem z brodą za 300zł, więc zrobiłam wąsik.:P boli ten laser, ale da się wytrzymymać, podczas zbiegu śmierdzi palonymi włosami.. noi robią się ranki takie jakby po oparzeniu, i zostają włoski spalone których nie można usuwać sama maja odpaść. nie wiedziałam jak mam wracać do domu przez ten wąsik, ale opatuliłam sie recznikiem i dotarłam:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
Hej:) byłam dziś na laserze na te włoski na twarzy. noi zdecydowałam że zadzwonie do tego Waszego lekarza i sie umówię na termin, tylko podejcie mi numer tel. ważne zeby był dobry, tylko żeby mnie znowu nie zbył czymś.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej witaminko to powiem Ci, że zapłaciłaś mniej za tą szyję razem z brodą niż ja za samą brodę;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
sonia - a powiedz mi ile Ci wypadały te włoski? bo ja musze iść do pracy w poniedziałek:P jeszcze ta szyja to pół biedy, ubiore golf i będzie dobrze.. ale wąsik i broda.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
i tam ma być oczywiście szalikiem nie recznikiem :P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Niewiadomo co zrobić
Hej dziewczyny ! Mam pytanie.Mam prawie niewidoczne wąsiki które widać tylko z bliska lub w swietle.Trudno określić czy są geste czy rzadkie ale jak bym juz mosiała powiedziec to w skali to by było 5,5.Mam dylemat bo nie wiem co zrobić.Albo woskiem wyrywać gdzie włosy staną cinsze i bardziej rzadsze(tak słyszałam) lub tez pojsc na depilacje laserową w której nie wiadomo czy całkowicie usunie wlosy które wczesniej mosiałabym zgolić maszynką powodują w ten sposób ze wasiki bedą ciemniejsze i grubsze.PROSZE POMÓŻCIE MI!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witamina c: też jestem z Krakowa i poszukuje lekarza, do niedawna miałam włoski tylko na twarzy i nogach, od paru miesięcy zaczęło ich przybywać. Pojawiły sie na brzuchu i ostatnio na piersiach i dekoldzie, jestem przerażona! Może to wynik leczenia hormonalnego - staram się zajść w ciąże- bezskutecznie!!! Prosze pomóż!!! Już żyć mi się nie chce, boję się że przestane być atrakcyjna dla męża, ukrywam się przed znajomymi...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×