Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

tak, tak, to usuwanie owłosienia przy pomocy prądu? a nie da się zrobić tego ze znieczuleniem?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość buzula
Do rara - hirsutyzm a ciąża Jestem nowa na tym formum ale temat mam aż za dobrze spraktykowany ... Mam 35 lat. Właśnie powiłam moje drugie dziecko i teraz z h.. mam zamiar powalczyć choć troszeczkę (broda i piersi przynajmniej). Dziś po raz pierwszy usiadłam przed kompem w tym właśnie celu i znalazłam Wasze forum, nie jestem sama, super. Wracając do twojego postu z 26-11-2007; To prawda albo walka z hirsutyzmem albo walka o ciążę. Obie moje ciąże były stymulowane lekami hormonalnymi, pierwsza po 11 cyklach sukces, druga po 10 cyklach. Obie na wszelki wypadek określone jako wysokieo ryzyka, aby nie utracić wysiłków. Udało się, ma 4 letniego synka i miesięczną córeczkę. Oczywiście byłam wcześniej zdiagnozowana no i zespół policystycznych jajników mi też doskwiera. Jeśli jesteś z Warszawy lub okolic podaj jakiś kontakt do siebie to dam Ci namiar na mojego ginekologa (prywantna praktyka, choć ma tez dyzury w szpitalu), na pewno warto spróbować. Czy jakaś dobra dusza poda mi gody polecenia zakład kosmetyczny z porządnym laserem w Warszawie? Dzięki. pozdrawiam, buzula

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc Kochane! Przepraszam za brak odzewu.. Ja odstawilam tabletki i nie dlugo wybiore sie do lekarza by stwierdzil czy to h... choc wiem ze tak :(( jak sobie radzicie? Jaki polecacie depilator? zamierzam kupic, tylko strasznie jestem wyczulona na bol:( myslicie,ze baczki , poliki nim dalo by rade robic?:( ehh jestem zalamana.. Pozdrawiam Was Kochane! nie dajcie sie! Jestescie piekne :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Do buzula: dzięki za wsparcie, niestety od Warszawy dzieli mnie jakieś 300 km, ale też mam dobrego lekarza - z wieloma sukcesami na koncie. Jeżeli możesz napisz coś o swoim leczeniu ( np: jakie leki brałaś w czasie stymulacji )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
do buzula: ja już jestem po 4 stymulacjach tabletkami i 1 zastrzykami i czekam na kolejną...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo dziekuje :):* a powiedz mi, jak depilujesz nim twarz to masz ja gladka? ja sie wstyde tego jak ktos mnie dotyka, bo nawet jak zrobie woskiem to mam szorstkie, klujace:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jak radzisz sobie z wasikiem? eh.. cala twarz mam w klakach! jakie to ochydne:(( a jak jakos sie ich pozbywam to zaraz znow sa:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aktualnie jestem chora, biore antybiotyki.. ale odstawialam tabletki anty, bo bralam 3 miesiace i jak wyzdrowieje to chce sie wybrac do lekarki.. juz sie boje ;/ :( ehhh.. mam nadzieje, ze po odstawieniu moge spokojnie miec badania itd. Kiki09 nie ma juz na naszzym forum, a chcialam wziac od niej wieksze namiary do tej Pani doktor.. szczerze Rybko, zaczynam watpic, ze cos pomoze... czasem tak strasznie mam tego dosc.. a jak uklada sie z Twoim facetem? :* musimy zorganizowac te spotkanie, koniecznie! ;) bylo by extra.. :) tylko my znamy te problemy i chyba tylko my mozemy sobie pomoc w jakis sposob. Buziaki Kochana :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honka
Hej! jestem tu nowa ale tak jak wy mam ten sam problem, chociaż pierwszy raz słyszę o tej chorobie! nie wiedziałam że to jest jakoś nazwane, cały czas myślałam że to tylko przez ten nadmierny poziom męskich hormonów.... nie robiłam sobie żadnych badań na to, poprostu włoski pod pepkiem usuwam pensetą bo sa pojedyncze i łatwo je usunąć ale i tak odrastają więc powtarzam tą czynność cały czas, z włosami na rękach nic nie robie bo przywykłam do tego i sprawiają mi najmniejszą trudność, tak samo włosy na nogach depilacja maszynką i jazda co 2 dni...dalej to owłosienie łonowe z którym też tak samo sobie radzę więc ok a ta najgorsza sprawa to wąsik... ech ile bym dała aby się bez niego urodzić... ale robię postepy zamówiłam rozjaśniacz sally hansen i zobaczę efekty, czytałam też u Was moje drogie o oleju z krokosza i już też zamówiłam. najpierw wypróbuje na brzuchu a później na twarzy. Boję się tylko że skóra może być podrażnniona jakieś krostki, zaczerwienienia a tego bym nie zniosła... pozdrawiam was wszystki i podnoszę na duchu że razem damy radę będę tu zaglądać bo nie jestem sama buziaki!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witaj Honka! Nie jestes sama, owszem.. choc chcialabym miec tylko tyle wloskow co Ty.. :( ja mam je WSZEDZIE!! :((( i Wszedzie w wieeelkich ilosciach.. ehhhh;( a co do oleju, to jest bardzo fajny - polecam ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jesteśmy hurtownią Kosmetyków Profesjonalnych. Zaopatrujemy Gabinety kosmetyczne, Spa&Welnes oraz wiele szkół kosmetycznych w całej Polsce. Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych i liczących się firm kosmetycznych m.in BIELENDA, AA PRESTIGE, PAYOT. DEPILEVE, BELNATUR, ACADEMIE, ZIAJA, NAILS COMPANY, SORAYA oraz Epilar System!!! Sprzęt Kosmetyczny firmy BAYLLASPA www.bayllaspa.eu Zamówiony towar dostajecie państwo w ciągu 48 h. Do każdego zamówienia dokladamy Gratisy w postaci Próbek, kapcie, ręczników, opasek itp Serdecznie Zapraszam na stronę www.monimar.pl Monimar-hurtownia kosmetyczna ul.Wyglendy 1 44-200 Rybnik tel/fax 032 42 39 920 P.S EPILAR SYSTEM JEST REWELACYJNY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jesteśmy hurtownią Kosmetyków Profesjonalnych. Zaopatrujemy Gabinety kosmetyczne, Spa&Welnes oraz wiele szkół kosmetycznych w całej Polsce. Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych i liczących się firm kosmetycznych m.in BIELENDA, AA PRESTIGE, PAYOT. DEPILEVE, BELNATUR, ACADEMIE, ZIAJA, NAILS COMPANY, SORAYA oraz Epilar System!!! Sprzęt Kosmetyczny firmy BAYLLASPA www.bayllaspa.eu Zamówiony towar dostajecie państwo w ciągu 48 h. Do każdego zamówienia dokladamy Gratisy w postaci Próbek, kapcie, ręczników, opasek itp Serdecznie Zapraszam na stronę www.monimar.pl Monimar-hurtownia kosmetyczna ul.Wyglendy 1 44-200 Rybnik tel/fax 032 42 39 920 P.S EPILAR SYSTEM JEST REWELACYJNY!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jesteśmy hurtownią Kosmetyków Profesjonalnych. Zaopatrujemy Gabinety kosmetyczne, Spa&Welnes oraz wiele szkół kosmetycznych w całej Polsce. Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych i liczących się firm kosmetycznych m.in BIELENDA, AA PRESTIGE, PAYOT. DEPILEVE, BELNATUR, ACADEMIE, ZIAJA, NAILS COMPANY, SORAYA oraz Epilar System!!! Sprzęt Kosmetyczny firmy BAYLLASPA www.bayllaspa.eu Zamówiony towar dostajecie państwo w ciągu 48 h. Do każdego zamówienia dokladamy Gratisy w postaci Próbek, kapcie, ręczników, opasek itp Serdecznie Zapraszam na stronę www.monimar.pl Monimar-hurtownia kosmetyczna ul.Wyglendy 1 44-200 Rybnik tel/fax 032 42 39 920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jesteśmy hurtownią Kosmetyków Profesjonalnych. Zaopatrujemy Gabinety kosmetyczne, Spa&Welnes oraz wiele szkół kosmetycznych w całej Polsce. Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych i liczących się firm kosmetycznych m.in BIELENDA, AA PRESTIGE, PAYOT. DEPILEVE, BELNATUR, ACADEMIE, ZIAJA, NAILS COMPANY, SORAYA oraz Epilar System!!! Sprzęt Kosmetyczny firmy BAYLLASPA www.bayllaspa.eu Zamówiony towar dostajecie państwo w ciągu 48 h. Do każdego zamówienia dokladamy Gratisy w postaci Próbek, kapcie, ręczników, opasek itp Serdecznie Zapraszam na stronę www.monimar.pl Monimar-hurtownia kosmetyczna ul.Wyglendy 1 44-200 Rybnik tel/fax 032 42 39 920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam! Jesteśmy hurtownią Kosmetyków Profesjonalnych. Zaopatrujemy Gabinety kosmetyczne, Spa&Welnes oraz wiele szkół kosmetycznych w całej Polsce. Jesteśmy dystrybutorem wielu znanych i liczących się firm kosmetycznych m.in BIELENDA, AA PRESTIGE, PAYOT. DEPILEVE, BELNATUR, ACADEMIE, ZIAJA, NAILS COMPANY, SORAYA oraz Epilar System!!! Sprzęt Kosmetyczny firmy BAYLLASPA www.bayllaspa.eu Zamówiony towar dostajecie państwo w ciągu 48 h. Do każdego zamówienia dokladamy Gratisy w postaci Próbek, kapcie, ręczników, opasek itp Serdecznie Zapraszam na stronę www.monimar.pl Monimar-hurtownia kosmetyczna ul.Wyglendy 1 44-200 Rybnik tel/fax 032 42 39 920

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Honka
jeszcze tu sie reklamują.... my potrzebujemy czegoś skutecznego... i znajdziemy. musi coś na to być damy rade MEGA SMUTNO przeczytałam forum i wiem że niektóre są w gorszej sytuacji, ale jednak ten wstyd, brak swobodności, pewności siebie i dyskomfort jak ktos na to patrzy jest taki sam ech trzeba działać a nie użalać się nad sobą!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na tory-też mam iść znów do szpitala w stycznia...aż sięboję:/poodstawiałam tabletki i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na tory-też mam iść znów do szpitala w stycznia...aż sięboję:/poodstawiałam tabletki i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na tory-też mam iść znów do szpitala w stycznia...aż sięboję:/poodstawiałam tabletki i czekam...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
idę na tory no właśnie szkoda....weselej i raźniej byłoby nam;) jaki miły gest...ja się jakoś przekonać nie mogę do depilatora...a jak czytam co nim traktujecie to wszystko mnie boli;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny kochane! to nie jest normalne.Dopuki na zewnątrz pochmurno i szaro to jakoś sobie radzę, ale jak wyjdzie słoneczko ( jak dzisiaj ) od razu mam doła...wszystkie, nawet najmniejsze włoski stają się bardziej widoczne. Już się zastanawiam co bedzie latem :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość marceliona
a ja nie wiem jak juz te wlosy usuwac,na szyji mam takie dlugasne i robia sie czarne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja takie długir i czarne mam na policzkach :( rozjaśniam je sally Hansen, koszmar!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! piszcie prosze, to forum musi trwać...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny! proszę, nie poddawajcie się! w Was cała moja nadzieja... Ja tylko czekam, zajdę w ciąże,urodzę i leczenie... tylko kiedy to będzie...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witamina C
Hej.. Dostałam Tetralysal i w związku z tym musze chyba przerwać laser.. narazie ale wiecie co jak narazie to naprawde mam tego mnie.. cos odrosło.. ale to nic ... narazie przynajmniej coś tylko.. jak bedzie to się okaże.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×