Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość dziewczyny...
no, rzeczywiscie drogo :( to ja poczekam na relacje z wizyty i moze tez sie zapisze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
byłam u ginekologa,powiedział że tsh i tarczyca mają dużo przy tym problemie,tarczyca wpływa na takie coś. Pigułek nie biorę,mam leczyć tarczycę. Pytała gdzie idę do endo,powiedziałam że do dr Bednarek i stwierdziła że to świetny specjalista. Więc może warto dać trochę więcej :) dam znać jak było. Poza tym powiedziała że mogę leczyć to też dermatologiczne,czyli że dermatolog pomoże przy tych włoskach....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
dziewczyny a wjakim miescie przyjmuje ta pani doktor o ktorej rozmawiacie???? na co chcecie stosowac ten enaturat?? na nogi? po depilacji??? ja smarujeje takim srodkiem odkazajacym, ktory dostalam w osrodku zdrowia. pojasnialy mi po tym te wstretne czerwone kropki "podepilacyjne" moze sie kiedys w koncu tego pozbede... kto tu tak ten laser reklamuje? ja bym dawno poszla sie wydepilowac w ten sposob jakbym konto miala wypchane dolarami:P na razie mnie na to nie stac. moze to w koncu kiedys stanieje. pppppp jak Ci lekarka powiedziala? ze tarczyca ma wplyw na nadmierne owlosienie??? bo moja twierdzi zupelnie co innego...ale to jakas dziwna baba, bo z nia w ogole nie mozna podyskutowac o niczym:o:o:o dziewczyny pytala, ktoras z Was pania z mazidel o telecapil????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
aha, taka asymetria ciala jest zupelnie normalna. ja mam jedno oko wieksze niz drugie [ale nei jest to jakas drastyczna roznica] biust tez... faceci tez to maja:) tym sie akurat nie ma co przejmowac, no chyba, ze ktos ma bardzo wyrazna asymetrie:) o zesz, juz sie cieplo na dworze robi :( buuuuu :( :(:( no nic, trzeba bedzie sie znowu zaszyć w jakims ciemnym kącie:o:O

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
ta lekarka przyjmuje we Wrocławiu... podobno tarczyca ma duży wpływ,jak ona stwierdziła nie mam żadnej androgenizacji,testosteron w normie. I to przez tarczyce te moje problemy z włoskami

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
cześć dziewczyny ,czytam ten topik i tak myślę sobie napisze...moja doktorka równiez powiedziała że chora tarczyca absolutnie nie ma wpływu na owłosienie a ja właśnie jestem chora na tarczyce tylko jeszcze nie wiem na jaką jej postać ponieważ jestem w trakcie badań i ja też mam ogromny problem z nadmiernym owłosieniem toteż zadawałam jej mnóstwo pytań i ona skierowała mnie do gina ,ten kazał zrobić testosteron i wyszedł podwyższony ,przepisał mi cyprest i narazie go biorę z nadzieją że pomoże...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
hej dziewczyny szukałam jakiegos forum dotyczącego hirsutyzmu i widze że tu bardzo duzo dziewczyn ma ten problem choc ja idąc przez ulice widze tylko gładie ciałą :( Mam juz nerwce natrectw a mysl że moge zgubić pensete albo zgubic depilator jest straszna ... mam pytanie słysząłm ze zażywanie leków bądz masici sterydowych moze nasilac objawy wiecie cos moze na ten temat??? a drugie to z jaka prętkościa odrastaja wam te kłaki ????bo ja już nie nadążam z depilacja..eh... oprócz grubych i czarnych włosach na brzuchu i nogach mam też pełno cienkich i długichna raminach i plecach i piersiach

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
no to ja juz nic nie wiem. czyzby na kazdej uczelni medycznej uczyli inaczej? jeden lekarz mowie, ze tarczyca ma wplyw na wlochy, drugi, ze nie...no i jak to w koncu jest? ja mam niedoczynnosc...ale nie jest jakas duza...z tym, ze przy regularnym braniu tabletek mi sie zwieksza tsh zamiast spadac...no i juz glupieje od tego. szukam dobrego endokryn. jesli chodzi o odrastanie. to u mnie po 2 dniach juz wlosy rosna, po tygodniu juz dlugie sa. nie depiluje sie zbyt czesto, bo szkoda mi moich nog, ktore nie nadazaja nad gojeniem:( rak nie depiluje i brzucha tez nie. wyrywam grubsze wlosy i czasem farbuje na blond ale to nic nie daje:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
kurcze ja musze depilowac bo wyglada to tragicznie zeby wyjść na plaże ale powiem szczerze że słońce troche pomaga i ten was pod nosem troche jaśniejszy jest. heh a le z depilacja to powinnam troche przystopowć bo włoski nie miłosiernie wrastaja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiem Kochaniutkie ze asymetria cześci ciała jest normalna ale kurde ja mam lewą pierś mniejszą i denerwuje mnie to;-(. Oczywiscie Mój Misiek je kocha takie jakie sa hehee ;-) ale to przeciez normalne ze ja bym chciała dla siebie miec wieksze. A własnie gdzies dawno czytałam ze jak sa te problemy horm. to i biust moze byc mniejszy. Wiem ze to nie forum o tym.. :-) ale to tak wyszło w nawiazaniu. Wszystko takie drogie.. laser drogi, korekcje ciała drogie eeh.. ;/ ppppppp ja tez mam w tym mchu ciało ;/ moja mama tez gładziutka, tata tez nie miał włosów na ciele duzo.W rodzinie nie słyszałam o zadnym przypadku z takim problemem.Tarczyce miałam pare lat temu badana i ok była.Testo nawet tez.A reszta nie wiem za bardzo.. I skąd u mnie? A chodzi ktos do lekarza dobrego w Warszawie lub Krakowie???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kazda dziewczyna ma asymetrie,jedna bardziej,inna mniej widoczna:) ja mam bardzioej oklapnieta peirs od ciezaru:) hmm...no niestety sterydy maja to do siebie,z epo nich wlosow rpzybywa i sie tyje ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
hehe Slonko z tego co mi wiadomo, to malo ktora dziewczyna zadowolona jest ze swojego biustu. zreszta nam to w ogole malo c opasuje. jak wlosy krecone mamy to chcemy miec proste i na odwrot. te ktore maja spory biust chcialaby miec mniejszy itd. ja tam mamalenki:( moglby byc wiekszy, czulabym sie bardziej kobieco:) no ale przynajmniej mi w bieganiu i cwiczeniach nie przeszkadza:) no i wazne zeby nie bylo w nim jakichs zmian torbielowatych, cystowatych, wlokniaktow i tych innych swinstw. a jaki jest, taki jest...wazne, ze jedrny :P:P tak sie zpaytam, na glowie tez macie mnostwo wlosow???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
na głowie mam bardzo geste włosy szkoda ze nie tylko na głowie... jesli chodzi o biust to byłabym zadowolona gdyby na nim tych wstretnych kłaków nie było :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość *KASIA*
Witam Was dziewczyny. Ja mam ten sam problem. Przyglądam się Waszym wypowiedziom od dawna. Do Ewuśka. ja tez się czasem zastanawiam, czy to nie od sterydów, bo od kilku lat stosuję maść elokom, która jest sterydem i od kilku lat mam problem z tymi włochami w nietypowych miejscach. Czy Ty Ewuska tez stosujesz lub zażywasz jakieś sterydy? A Wy dziewczyny??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsadjdhjdshshjjdh
ten agua magic to jest to samo co ten produkt z allegro, bo tam na allegro byly dwa. przynajmniej opisy maja takie same

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jsadjdhjdshshjjdh
i na tej stronie sunrays jest tez ten produkt co na allegro, ale ciekawe ile u nich kosztuje, bo na allegro 19zl:) tylko nie wiadomo czy da sie to zamowic przez te stronke sunrays, ale juz napisalam do nich maila:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość tak to jest chyba to samo
bo na allegro pisze, ze jest tez wersja do twarzy. na allegro jest i takie zeby wlosy nie wrastaly i taki, ktory zmniejsza odrost. jak odpisza cos to daj znac. :) ja mam ochote kupic z mazidel te skladniki na balsam opozniajacy odrost wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne ze nie ma tam cen
a na stronie o nas pisze, ze maja sklep internetowy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gruszeczka
to pewnie tez jakis badziew jest oszukany:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To maść elocom jest taka niekorzystna?też jej używałam kiedyś:(nie wiedziałam:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A odnośnie tej mikrodermabrazji to nie polecam takich domowych. Lepiej sobie u kosmetyczki zrobić peeling zdaje się kawitacyjny on się nazywa, oczyszcza, złuszcza, nie boli nic, po tym jeszcze jakieś maseczki i co najważniejsze jest on bezinwazyjny;)nie zostawia żadnych czerwonych plam czy coś takiego. Fajne są też zabiegi z kwasami glikolowymi,ale one raczej na jesień/ zimę, bo raz, że trzeba się do niego przygotować przez ok 5-7dni, a dwa, że opalać się nie wolno i unikać nasłonecznienia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mozna nawet w lecie
uzywaz toniku z kwasu migdalowego. jest bardzo lagodny i skuteczny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a ile ten kaqwitacyjny kosztuje, czy w kazdych salonach kosmetycznych, ceny zabiegow beda zblizone??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Groosiu właśnie ceny troszkę się różnią w zależności od salonu i ewentualnych dodatkowych zabiegów typu masaż czy jakaś maseczka po itd. Ale to ok80-140. Na wiosnę warto sobie zafundować 2 takie zabiegi w ok2 tyg odstępie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
bo ja mam wlasnie przebarwienia na buzi od krost ;/ i chcialabym sie ich pozbyc,myslalam o mikrodermabrazxji,ale skoro to jest lepsze:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×