Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Wiem wiem ze jest problem zeby zajsc..przywyklam do tego..zawsze mozna zaadoptowac dzidzie..a z tymi kudlami nie da sie zyc..nawet meza trudno miec..chlopaka..niby jest ale nie zna ciebie tak od tej strony..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie co jestem wstrząśnięta tym filmem na youtube. Nie wiem czy wy doprowadzacie się do takiego stanu, ale ja gdybym aż tak miała to chyba bym to poprostyu goliła, a nie jeszcze czesała grzebieniem i pokazywała publicznie. Przecież to oglądają jacyś zboczeńcy i napewno nikt tych dziewczyn nie żałuje tylko się z nich śmieje. Takie widoki powinni oglądać lekarze którzy powinni traktować serio tę przypadłość, bo tak zdrowa kobieta nie wygląda!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
lekarze maja najwyrazniej klapki na oczach :( a te filmiki pewnie specjalnie pokazlai by poakzac jak te wlosy wygladaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kiedyś zamówiłam książkę \"kobieta i hormony\" bo myślałam że czegoś się z niej dowiem na temat tej przypadłości i bardzo się zawiodłam. Z tego co przeczytałam autor (ginekolog facet) twierdzi że pewna kobieta chciała mieć większe owłosienie bo czuła się mało kobieca i miała za mały popęd. Więc ten \"pan doktor\" kazał jej wcierać w te miejsca naturalny testosteron, żeby miała więcej. Po jakimś czasie stosowania była bardzo zachwycona swoim bujnym owłosieniem - to chyba jakieś średniowiecze, a książka jest z 2004r więc spodziewałam się po niej czegoś innego. Moja pierwsza pani ginekolog pozal się boże kiedy jej (ta która jak już pisałam każe wchodzić do gabinetu z gołą dupą) powiedziałam że się boję o swoje zdrowie , bo coś o tym czytałam powiedziała mi że głupot się nie czyta. Teraz powiedziałabym jej że to ona powinna więcej czytać , bo zatrzymała conajmniej na czasach PRL-u raszpla z drutu. Dlaczego to my mamy się wstydzić niech oni się wstydzą że nie interesują się niczym nowym tylko tkwią w tym czego się kiedyś tam nauczyli. Dlaczego można iść do hirurga plastycznego i bez wstydu powiększyć sobie cycki , bo tak chcę i to poprawi moje poczucie pewności siebie, a nie można iść do lekarza z takim problemem bez wstydu i być poważnie potraktowanym.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groosia, dobry pomysl, zeby problem H. naglosnic poprzez gazety. ludziom (lekarzom) moze wreszcie otworza sie oczy, ze taki problem istnieje i boryka sie z nim wiele kobiet.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dzis czuje sie jak nowo narodzona, wreszcie osmielilam sie zgolic klaki na rekach!!!! czuje sie jakby lzejsza ;) wkurzaly mnie juz tak strasznie, bo byly dlugie, czarne i sterczaly na wszystkie strony. zalatwilam je cieplym woskiem veet'a (ktory wam goraco polecam, jest super i idealny do wasikow i jak dzis sie przekonalam rowniez do rak. tutaj jest fotka - http://www.eleven.se/en/files/231190_l.jpg). meczylam sie 2 godziny, ale nawet nie bolalo. to czego wosk nie usunal wyrwalam pensetka. raczki mam dzis jak niemowlaczek, haha. ciekawe tylko na jak dlugo... probowlam tez wykonac paste cukrowa z przepisu podanego przez kika4, ale niestety nie udalo mi sie. pewnie dlatego, ze mam kuchenke elektryczna, a ta niestety nie podgrzewa tak samo jak gazowa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się dlaczego skoro naturalny testosteron w żelu wcierany w skórę wywołuje owłosienie nie wynaleziono do tej pory czegoś co by je usuwało. Zauważyłam u mnie że kiedy po depilaci pojawiają się takie czarne kropki czyli mieszki włosowe czasami można je wycisnąć a wtedy włos wyrasta jasny i prawie go nie widać, a niekiedy w jednym miejscu wyrastają dwa włoski jeden ciemny a drugi zupełnie jasny. Czy naprawdę nie ma nic skutecznego co by rozpuszcało te cholerne mieszki, które obrastają włos i sprawiają że staje się ciemny i gruby. Wiem że olej z krokosza którego używam jakoś tam działa ale z tego względu że jest to olej słabo się wchłania. Co do hormonów to czytałam gdzieś że to nie nadmiar androgenów musi być winien za powstawanie nadmiernego owłosienia, ale niedobór estrogenów, czyli hormonów kobiecych, które są w znacznym stopniu odpowiedzialne za urodę i wygląd skóry , a nawet rysy twarzy. Czy jakiś lekarz kazał wam kiedyś badać poziom estrogenów?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
meggie1982 niestety nie mogę ci nic doradzić bo nigdy nie robiłam tej pasty na kuchence elektrycznej, wiem tylko że temperatura musi być ciągle taka sama i jaknajmniejsza, szkoda że ci nie wyszło bo to naprawdę najtańsza i skuteczna metoda. Napisz jeszcze jaka dokładnie konsystencja ci wyszła bo może nie jest tak źle i da się jeszcze coś z tego zrobić. Mi też czasami nie wychodzi idealna bo jak ostatnio za wcześnie zdjęłam z gazu i była zbyt lepka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
zupelnie nic z niej nie wyszlo. wydaje mi sie, ze bylo troche dodane za duzo wody. konsystencja byla zadka i jasna. z ta elektryczna kuchenka jest tak, ze ustawiajac na najnizsza wartosc grzeje naprawde bardzo slabo. jakby sie wlaczala i wylaczala. moze gdyby postalo ze 2 godziny to by sie udalo, ale zabralam sie za woskowanie rak, wiec nie chcialo mi sie pilnowac i sie poddalam. na poczatku kwietnia, bede mogla sprobowac na gazowej, wiec mam nadzieje, ze moze wtedy sie uda. kika, a jak dlugo gotujesz te paste, zeby wyszla dobra konsystencja?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiesz nie wiem jak ci doradzić bo ja nigdy nie gotowałam tej pasty na kuchence elektrycznej. Jeśli hodzi o ogień to też nie nastawiam takiego że się ledwo pyrga bo to by trwało ponag pół godziny a tyle właśnie z tego co czytałam powinno trwać. Mi to zajmuje jakieś 15 minut. Przy większym ogniu są większe bąbelki i prawie nie widać koloru płynu, a to głównie chodzi o kolor ( ma być ciemny brązowy) no i o stały płomień. Ja radzę sobie z bąbelkami w taki sposób że wlewam trochę płynu do szklanki i wtedy widzę jaki ma kolor . Jak jest już dobry zestawiam garnek z ognia i czekam aż znikną bąbelki , wtedy wstawiam garnek do zimnej wody i co jakiś czas mieszam żeby sprawdzić czy masa gęstnieje. Najlepiej jest urwać kawałek kiedy jeszcze całkiem nie zgęstnieje, bo wtedy lepiej się wyrabia .Jeśli jest dobra nie powinna się kleić, powinna być jak plastelina i dobrze się wyrabiać w rękach. Jeśli jest trochę \"rozlazła\" to też można jej używać ale trzeba częściej urywać nowy kawałek. Możesz ją nawet rozsmarować a potem przykleić na nią kawałek materiału lub nawet mocnego pergaminu i zrywać jak wosk.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Kika z tymi androgenami tez jest nie tak :( ja mam w normie hormony (niby tak wyszlo w spzitalu,mimo ze wczesniej wyszlo u ginekologa ze mam zawyzone androgeny) tak mnie naslzo..moze specjalnie oszukali wyniki w spzitalu by mnie splawic???? no i dalej Kika...ja jak wycisne te czarne kropki o ktorych piszesz...to wyciskam tak naprawde 3 cm wlosy,ktore nie potrafily sie rpzebic przez moja wielorybia skore.... dziewczyny,dobra...wracam do domu po swietach, to biore sie za pisanie tego listu... pozniej wam wkleje i wysle nie wiem komu myslalam o naczelnej glamoura.... poelcacie jeszcze jakies gazety?? moze zdrowie i uroda..czy jakos tak? tylko ze w tym prpzypadku nie znam adresow.. w sumie to mozna by do kilka gazet naraz napsiac te listy:) w koncu pisza o wszystkim, o operacjach, o in vitro, o aborcji , o anemii,anoreksji....o ubieraniu sie..jak byc atrakcyjna,ale chyba nikt nie wie czym jest H,jak powstaje itd.... wiec w razie czego... dam linka w liscie do nas,moze ktos nas odwiedzi i z nami porozmiawia.... bo chyba musimy to naprawde naglosnic, bo inaczej lekarze w ogole sie za siebie nie wezma...i nam w zyciu nie pomoga..... sluchajcie musimy byc solidarne..kobiety z rakiem piersi robily rozne manifestacje,czy jakkos inaczej to nazwac...itd..i my musimy zaczac w koncu dzialac. wesolych swiat kobietki:***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Cześć Dziewczątka ;) groosia ja mysle ze mozna by tez do jakiejs gazety jak własnie Glamour i ta o zdrowiu tez i to tym bardziej! Adres to mozesz spisac gdzies na stoisku nie kupujac gazety. Oni moga chciec jakies fotki zeby były dołaczone ;/ . Wesołych Jajek Dziewczyny ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Novaaa
Grosia, nie polecam pensety bo to podraznia bardzo skore, prowadzi do blizn no i moze doprowadzic do zapalenia wlosa czy do samego wrastanie. O bakteri przyczyniajacej sie do rozwoju horsutyzmu wyczytalam na necie, nie mam jednak tej stronki, wpisz w wyszukiwarke...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczynki a wogóle ma któras te włosy az takie jak na tym filmiku z youtube?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Slonko,ja mam taki brzuch,tylko troche krotsze,,,no i wlosy pod pachami mam ewidentnie wieksze,ale na szczescie gole..ale to nie zmienia faktu,ze mam ciagle czarne pachy,bo mam wlosy na wlosach :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny bylam dzis u lekarza no i ta wykryla u mnie polipa...czyli nie wiem,nadzerke??? beda mnie usypiac i wycinac to cholerstwo:( mam nadzieje,ze juz to cos nie wroci.... poprosialm ja takze o ten androcur do diane..wiec moze cos da rade i mi wlosow ubedzie... ale najgorsze to ,to, ze rpzpeisala mi od razu globulki i cala recepta kosztuje ponad 100 zl :( nie przypuszczalam,ze ten androcur taki drogi:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja tez mam nadzerke a na dodatek okres mi sie sporo spóznia i nie wiem czy to nie po tych lekach od gina ;-(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groosia a nie da rady jej usunac tym płynem albo wymrozic? Słyszałam o takich sposobach.. tylko ze ja nie moge narazie tego spróbowac bo miałam stan zapalny a mam po okr leki jeszcze wybrac i tak mi sie wszystko przeciaga

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
slonko no chyba nie mozna,skoro powiedziala,ze to zabieg w znieczuleniu ogolnym,i znow mnie na 3 dni do spzitala biora..ale ta mnie przynajmniej zbadala nie to co ta poprzednia... i nawet zapytalam sie czy nie mam pco..ale ona powiedziala ze tak pol na pol...bo jakby bylo wiecej napisane cos o moich pecherzykach w jajnikach to by bylo wiadomo.... nie wiem,mam nadzieje,ze sie wybudze po zabiegu,poznam w koncu swoja grupe krwi i cos mi wlosow powypada:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polip i nadżerka to coś innego, nadżerkę a i owszem zamrozić można

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja chyba znów na laser będę zmuszona się wybrać bo niestety jakby gorzej było:(a chciałam iść do kosmetyczki i trochę się krępuję:(a jak to jest u WAs z takimi wizytami, wybieracie się na wiosnę na jakieś odnowy,peelingi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
no jakos w polowie kwietnia pewnie musze isc.... od jutra mam uzywac globulek hmm.. ja wlasnie ostatniop myslalam by isc do kosmetyczki zeby mi mikrodermabrazje zorbila bo mam strasznie zablizniala twarz..czy jeden zabieg by pomogl??? ile to kosztuje?pewnie pow.100 zl:( ech..najpierw myslalam by nowy biustonosz kupic,bo mam wszystkie za male..ale niestety ta recepta ostro w moj budzet wleciala:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie dosc ze jakis zasrany H ktorego wyelczyc nie mozna to jeszcze problemy zdrrowotne dochdza:( ech,zyc nie umierac....i dlaczego my tak cierpimy?:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
ja nie mialam zielonego pojecia o tym jakie hormony zbadac. zaden lekarz mi dokaldnie nei chcial wyjasnic,co mam zbadac i kiedy:( info zaczerpnelam z netu. w tym temacie wyczytałam, ze wazne sa jeszcze endrogeny, wiec czekam na odpowiedni moment i je zbadam, zeby miec jasna sytuacje. patrzcie, lekarze tak olewaja te chorbe, a jak widac, z nia zwiazane jest mnostwo innych dolegliwosci:(:( przykre😭 ja na razie nie mysle o wlochach...do czasu az zrobie badania...musze sie teraz zajac oczami:( bo z dnia na dzien coraz gorzej jest :( aaahaaa...ja nie ogladam w necie zdjec z hirsutyzmem, nei chce sie dodatkowo dołowac. wyobrazam sobie, ze jestem ladna i gladka i tak mi lepiej. mialam sie depilowac w tamtym tyg ale odpuscilam sobie, b szkoda mi moich nóg:( moze jutro chwce za depilator albo paste cukrowa. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
znaczy sie estrgeny. nie wiem co ja z tymi endrogenami :o:0 przeciez sa androgeny...ech.....byc moze mi sie tak myli, bo raz w necie wyczytałam o ASTROGENACH i ENDROGENACH :D hihihi

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
boze,az wstyd czytac net w taki mrazie:) dziewczyhny...a jakby sie kwasem cytrynowym polewaC?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groosia ja za mikrodermabrazje zapłaciłam 150 zł i mi powiedziała kosmetyczka ze to na jesieni robić najlepiej.Skóra jest ładna po tym ale ja miałam tylko raz to robione choć lepiej kilka razy w odstepach pare tygodni chyba.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×