Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

A tu coraz cieplej na zewnatrz.... Ani sie człowiek obejrzy a juz trza bedzie w krótkich rekawkach łazić. Mi z tej brody odstają takie jaśniutkie i nawet mi sie wydaje ze ich przybyło co mnie strasznie martwi :-(. Pod słońce to widać..i te na policzkach i baczkach tez.. Kurde kiedyś mi lzej było chodzic w kucykach a teraz juz sie krępuje.. ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
groosia to świetnie że polepszyło Ci się ;-) Oby tylko po odstawieniu sie nie nasiliło jak toniektórzy piszą.. ja juz nie wiem jak z tym diane jest w koncu. Brałam to kiedys przez jakis czas ale nic sie po tym mi nie działo. No w sumie ja nie brałam długi czas. Teraz nam ciezej bedzie bo nadchodza ciepłe miesiace.. Mnie denerwuja okropnie włochy na kregosłupie nisko. Sa cienkie ale długie i widac je. Nie wiem jak ja na plazy bym sie pokazała :-(. Boje sie ich ruszac zeby gorzej nie zrobić. Czy Wy tez tam macie coś takiego?? I jak z tym dajecie rade? Bo usuwac to chyba cięzko jak nie widzi sie dokładnie. Buziaczki Dziewczynki :-*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość telotipal czy jak tam sie to
zwie dopiero bede probowac. jutro dopiero bede zamawiac skladniki. bede pisac jak zauwaze jakies zmiany. tylko ja nie lecze sie na h. moze powinnam, nie wiem, na badania ide dopiero. mam zbyt duzo mchu na twarzy. jasny ale bardzo widoczny. sama sobie to zrobilam bo zgolilam maszynka kiedys jak bylam glupia i mloda choc wcale nic nie mialam i od tamtej pory sie zaczelo... boze jaki czlowiek pusty byl.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość olka15
idę na tory- witam cie myślę że 30mm to prawidłowa wielkość bo ja mam 2.86cm a drugi 3.07cm i napisane jest że oba są prawidłowej wielkości. Kurcze może coś jest na te włochy już poprostu nie mam siły ja mam już czarne grube obleśne!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie rpzesadzajmy dziewczyny..porpstu mam o 5 wlosow mniej na twarzy i bikini :) i nie bola tak przy wyrywaniu,bo juz krew nie leciala rpzy depilacji:) ale mysle,ze to wciaz za malo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dziewczynki, na 189 stronie pytalam was o opinie na temat lasera, ktorym mozna wykonywac zabiegi w domowym zaciszu, prosze przeczytajcie tamten post, bo nie wiem czy warto w cos takiego inwestowac. a tak wogole to plakac mi sie chce, coraz bardziej zarastam mchem :( wlasnie odkrylam nowe ognisko - na obojczykach :( takie ciemne wloski. od razu przykleilam woskowy plasterek i ciach. nie wiem czy dobrze robie rwac to dziadostwo, ale jak tam sa to ciagle o nich mysle. z drugiej strony na zapach plastekow woskowych tez mi sie plakac chce. dlaczego dziewczyny musimy sie tak meczyc? groosia, ciesze sie, ze ci ubylo troche tych wloskow. oby tak dalej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam jeszcze kolejny problem. od jakis 2 tygodni skore na calym ciele mam tak wysuszona, ze jak sie drape to sie sypie - doslownie! cale cialo mnie swedzi przeokropnie, jak mam napad to nie wiem gdzie sie drapac najpierw :( w dotyku jest jak papier i bardzo sie marszczy. balsamy nie pomagaja, po godzinie skora jest tak samo sucha. ja juz zupelnie nie wiem co sie ze mna dzieje. nienawidze siebie i swojego ciala. nie wiem czy wloski, sucha skora i inne jeszcze objawy, ktore nie daja mi spac maja ze soba cos wspolnego.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola12
idę na tory- ja mam latek sporo właśnie kochana dzisiaj kończę 33 ale to nie znaczy że mam wyglądać ja chłop. niby nie mam nigdzie więcej jak wąsik choć nim się nie przejmuję bo po wosku jest ok nic nie widać ale pod tą brodą to porażka. Chyba wolałabym mieć gdzieś na plecach czy pośladkach. Z tymi pęchęrzykami to nie wiem co będzie bo ja to zobaczyłam na wyniku lekarz nic mi nie powiedział nic kompletnie nie wiem!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
o kurde meggie1982 mam tak samo skóra mi sie łuszy i jest cały czas napieta i swędzi a najgorzej na twarzy ale włosy chyba nie maja nic z tym wspólnego przynajmniej mam taka nadzieje:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola12
a ty masz problem z hormonami? Też masz te pęcherzyki? Wybierasz się może teraz do lekarza? Może Tobie coś konkretnego powie to podziel się ze mną bo mi kazał przyjść za pół roku nie wiem juz mam dosyć tych lekarzy byłam u kilku specjalistow prywatnie i nic nie wiem nadal wiesz teraz to już mi tak bardzo nie zależy wcześniej jak starałam się o dzieci to bardziej wnikałam to było 6lat temu ale czy miałam już te pęcherzyki to nie wiem i nawet nie wiem czy coś złego wiem że przy PCO to poprostu jest. Wizytę mam dopiero za 4 miesiące to przygotuje sobie wcześniej wszystkie pytania i wypytam wszystkiego może coś poradzi na moją bródkę

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola12
to powyżej jest do ide na tory

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
EWUSKA, no ja tez mam nadzieje, ze to nie od rosnacych wlosow. poza tym najsuchsza i swedzaca skore mam na wewnetrznej stronie ramion, dole piersi, na brzuchu i jego bokach. inne czesci ciala rownie, ale nie tak suche jak wyzej wymienione. mam nadzieje, ze to takie sezonowe zluszczanie, ale nigdy wczesniej tak zle nie bylo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_aa
ide na tory - dziekuje za linki, od jakiegos czasu szperam w necie w poszukiwaniu info na ten temat i tez dokopalam sie do telocapilu - ma b. dobre "recenzje" :)), wiec zamierzam go niedlugo wyprobowac a to przydatne i bardzo fajne linki: http://www.laboratoriumurody.pl/forum/depilacja-enzymatyczna-domowy-epilar-system,t10524.html http://www.laboratoriumurody.pl/forum/domowy-hair-inhibitor,t336.html trzeba by sie troche podszkolic w chemii, ale czego sie nie da zrobic, aby wygrac walke z naszym wrogiem :))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_aa
ad diane: ten lek nie ma najlepszych opinii niestety, poszukajcie sobie w necie cos na ten temat, to zobaczycie... dwa razy odstawialam leki hormonalne i wtedy po odstawieniu niestety objawy sie troche nasilaly (wlacznie z wystapieniem wypryskow na twarzy) nie pozwalajcie lekarzom na przepisywanie lekow hormonalnych bez szczegolowych badan diagnostycznych! niektorzy strasznie szafuja antykoncepcja, a jesli akurat nie musicie jej uzywac albo Wasze przekonania sa temu przeciwne, to zadbajcie o dobra diagnostyke! najlepiej wiec udac sie do ginekologa-endokrynologa w ramach NFZ, aby sie nie zrujnowac i poprosic o badania, w tym Progesteron Estradiol LH FSH Prolaktyna Testosteron Androstendion T3 T4 TSH Estriol DHEA-S

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_aa
ad androcur - to sterydowy lek antyandrogenny, ktory trzeba stosowac lacznie z praparatami o dzialaniu antykoncepcyjnym, aby wykluczyc zajscie w ciaze w czasie jego zazywania, moze uszkodzic plod

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_aa
ola12 wszystkiego najlepszego z okazji urodzin :)))

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
koszmarrr....ja nie rozumeim jak my dziewczyny mozemy takie cos miec.sama mam z tym problem i ledwo sobie radze...a co do tabletek to rowniez uwazam ze moga pogorszyc..:(ahh sama nie wiem juz jak wy sobie jeszce z tym rade dajecie mi juz braknie sill na to:(:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ile moga kosztowac
mniej wiecej te wszytskie badania podane wyzej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie Dziewczyny napisać w których dniach cyklu sie je wykonuje i ile mogą kosztować..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie Dziewczyny napisać w których dniach cyklu sie je wykonuje i ile mogą kosztować..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czy możecie Dziewczyny napisać w których dniach cyklu sie je wykonuje i ile mogą kosztować..?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Czesc dziewczynki:* ja niestety wrocilam do depilacji nozek depilatorem - kilka razy ogolilam i wygladalamjak chlop;) a wczesniej nie byly takie czarne i sztywne;( ehh no ale wole jednak zpowrotem te poskubane nogi niz kaktusowate;/ przedwczoraj dalam rade wyrwac tylko klaczki z jednej lydki! - na wiecej zabraklo mi sily;( jutro druga lydke a w weekend zrobie uda..wiecie co ja bede brala te tabsy do konca zycia - nie chce zeby mi cos znowu wyszlo..jeden wlosek wiecej i sie zalamie.. Za tydzien mam wiztye u edno..ciekawe czy znowu mi przpisze tylko cilest..bo to sie robi juz troche dziwne..czy jesli nie chce miec teraz dzidzi to nie musza mnie lepiej leczyc? nie wiem..niby nie jest zle teraz ale boje sie tych pechezykow ktore od 5 lat sa takie same.. pozdrawiam!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
te badania spokojnie bedaksztowaly ponad 200 zl. ja dzisiaj robilam progesteron, estradiol i tsh i zaplacilam 66 zl. kilka stron wczesniej dziewczyna o nicku NIEPRAWDA ZE dokaldnie opisala kiedy trzeba te badania robic. ja robilam estradiol i progesteron w 9 dniu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość alez fajne te linki
co podala ma_aa tak sie podjaralam tym specyfikiem, ze nie moge sie doczekac az bede to miec! czytalyscie to? moze to pomoze? chociaz gdyby bylo takie cudo to nie zamartwialybysmy sie tymi wlosami... a moze nikt o tym nie mowi glosno bo rozne depilatory, lasery, itp itd poszlyby w odstawke i producenci nie zarabialiby? moze to tak jak peeling kawowy. nikt o nim nie mowi, a jest o milion razy lepszy niz te wszytkie balsamy i zele na celulit razem wziete! wiec moze jest nadzieje, ze to pomoze. jesli ktoras z was to czytala to moze wylapala co trzeba zrobic aby bylo najskuteczniejsze? co to jest kiszonka sojowa o ktorej tam pisza?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość martalena
hej dziewczyny mam pytanie- czy którejś z Was dotyczy problem niedoboru estrodenów i zwiazanego (prawdopodobnie) hirsutyzmu i nadmiernego(bardzo!!!) wypadania włosów z głowy? jestem bezradna, nie mam sie kogo poradzic, lekarka jakby się mna nie przejmowała...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ola12
idę na tory nie wiem od czego pojawieją się te pęcherzyki ponieważ ja nigdy nie brałam antykoncepcji. Z zajściem w ciążę miałam okropny problem ale na szczęście się udało jedna po drugiej (córeczka 4latka9mies. a synek 2latka) ja starałam sie około 5 lat ale dziewczyny z PCO starają się po 12 a nawet dłużej i nic. A ty jesteś strasznie młodziutka i już od tylu lat męczysz się z tymi włosami? a jaką miałas waga jak zaczęłaś sie odchudzać i do jakiej wagi zeszłaś? A któryś z lekarzy powiedział ci że możesz mieć problem z zajściem w ciążę?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_aa
kochane - te wloski nie znikna niestety tylko beda wolniej odrastac i moze slabsze... jesli maja zniknac to chyba tylko dzieki depilacji laserowej, a to i tak z tym roznie bywa, jak inni mowia, i trzeba miec troche kaski naprawde zachecam Was - te, ktore jeszcze nie byly - do wizyty u ENDOKRYNOLOGA-GINEKOLOGA w Warszawie np. przyjmuja dwie gin-endo w przychodni przyszpitalnej przy szpitalu sw. Zofii na ul.zelaznej, tel. 22 53 69 320, 322 trzeba miec jednak do nich skierowanie od zwyklego ginekologa (w razie potrzeby skieruja na badania, zajmuja sie tez PCO)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_aa
acha ja juz nie biore zadnych lekow hormonalnych (poziom hormonow mi sie ponoc wyrownal), tylko inny lek blokujacy doraznie (niestety) dzialanie androgenow, ktory nie ma skutkow ubocznych (po pigulkach zrobily mi sie okropne zylki na nogach i teraz mam nowy problem :(( ) te badania to MUSI Wam zlecic lekarz, ktory tez powie w jakim dniu nalezy je wykonac (mi np. lekarka kazala prowadzic obserwacje cyklu i za 2 mies mam sie zglosic, a ona na podstawie tego powie mi, kiedy mam sobie zrobic kolejne badania, rowniez w kierunku PCO) teraz PCO mozna leczyc innymi metodami niz podawaniem antykoncepcji!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_aa
lenka - tez uwazam, ze moglabys pomyslec o zmianie lekarza... niektorzy lekarze sa strasznie leniwi :((

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ma_aa
zapomnialam dodac, ze te bad hormonalne to trzeba robic, bedac "czystym" czyli po odstawieniu lekow horm/antykoncepcji

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×