Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

kikusia dobrze,że tak zrobi, nie będziesz mieć wtedy tych włosów spalonych na skórze, a mały efekt po1zabiegu tylko będzie, za ok do 2 mies będziesz musiała powtórzyć. Nastaw się na małe podrażnienia skóry po zabiegu...no i mniej w portfelu;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
Kika jak mam mleczko to codziennie, czasem dwa razy dziennie. musze sie jutro wydepilowac i zrobic mazidelko, bo znowu obrastam:( life is brutal...a wakacje sie zblizaja 😭😭😭

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość szanson
a czy to wychodzi dopiero w jakims wieku?? Dziewczyny (i kobiety) kiedy Wam sie to pojawilo? Zasialyscie we mnie lekki niepokuj bo kiedys tego nie mialam , a teraz co jakis czas wyrastaja mi takie dluzsze i ciemniejsze wloski w okolicy brody i sutkow...na prawde pojedyncze i rzedko ale zastanawiam sie czy to nie poczatek choroby??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziwne ze w tym składzie
balsamu z mazidel nie ma oleju z krokosza tylko jakis inny... a ponoc z krokosza taki dobry ma byc... uzywam ponad rok i efektow nie widze. obrastam na twarzy jak zwierze... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dobra dziewczyny ,to cos zaczne pisac..o tym,ze lekarze nas zbywaja tym,ze to taka uroda, podam w tym liscie naszego linka... moze ktora baba z agzety wejdzie tutaj..... pozniej wkleje to tu,w razie czego zorbimy porpakwi,i albo wysle to mailem,albo zwyklym listem.... ale moze w sumie przydalyby sie jakeis zdjecia ciałka...dlaybyscie rade porobic czesci ciala??? np.nogi,brzszek,broda..wasik....plecki....i raczki? buzki nie dawajcie,bo to bez sensu...najwyzej zaslonimy..... bede miala czas to skrobne wylewajacy sie zalem list..i cos musimy w koncu zorbic..a kto wie,moze dodadza do gazety znizkew na laser:) a wy mi pomozcie,podajcie konkretne argumenty co lekarze mowili.... z czym dokaldnie macie problem, jak badania przebiegly, jak sie leczylyscie,i czy wlosy sie pogorszyly..mysle ze jak skleimy to, i ktos zoabczy,ze naprawde TO JEST PROBLEM i zechce nam pomoc to byloby cudownie.. w koncu w gazetach czyta sie o maszynkach,depilacjach,ale nikt nie poruszyl tego problemu,ze wlosy wraqcaja z podwojna sila:( a i mozecie mi ten antybiotyk jeszcze raz napisac z androgenami?bo we wtorek ide do lekarza..chyba niedlugo przejde sie na ta nowogrodzka czy jak jej tam bylo:) buziaczki aa i jakby mnie nie bylo,to smacznego jajka kochane:******************

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super temat
wolałabym mieć chorobe weneryczna niż hirustyzm ! to jest jedna z najgorszych chorób na świecie!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! maszynka do golenia co 2 godziny idzie w ruch!!!!!!!!!!!! a wosk i depilator to duet który mi sie po nocach śni

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super temat
dywan na klacie to u mnie norma. mogę wam na e-mail zdjęcie przesłać jak nie wierzycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super temat
a zarostu mąż mi zazdrości

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super temat
kobiety z hirustyzmem wywołują u mężczyzn odruch wymiotny. mój chłop jak sie do mnie zbliza na odległośc mniejszą niż 30 cm to okulary zdejmuje bo inaczej to by sie porzygał

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość super temat
a nie... teraz pamiętam... wtedy co sie porzygał to po prostu miał zatrucie pokarmowe. przewrażliwiona jestem

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kochane mozecie mi
powiedziec czy ten skladnik z mazidel opozniajacy odrost wlosow mozna sobie dodac do swojego balsamu aby nie trzeba bylo robic tego, mieszac tych skladnikow? i czy mozna to stosowac na twarz? dzis przyszla mi paczka z mazidel. przyslali mi dodatkowo 7 roznych probek!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
hehe ja mysle, ze to nierealne. jaki lekarz da Ci skierowanie na laser skoro dla nich to nic takiego, mowia ze to normalne. hahaha jakby to bylo normalne to kazda z bab, by to miala. groosia jak sie przejdziesz na nowogrdozka to daj znac. ja sie tez tam sprobuje wybrac. tylko zrobie jeszcze te jedno badanie hormonów. telocapilu nie mozna tak dodawac do kazdego zwyklego balsamu, musi on miec odpowiednia konsystencje. zapytaj tej Pani z mazideł ona Ci dokladnie wyjasni...bo wiesz, ze nie wszystkei skladniki mieszaja sie z pozostalymi, dodatkowo trzeba dodac jeden składnik, zeby nie utlenił sie drugi, itp. nei chciałabym tutaj namieszac, wiec nie bede pisała...Pani z mazideł wszystk ładnie wyjasni jak sie jej zapytasz. Ja jak mam jakies problemy albo propozycje na zmiane składnikow danego mazidła, to zawsze do niej pisze i uzyskuj wyczerpująca odpowiedź.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkawaw
Dziewczyny, chciałam podzielić się z wami moim szczęściem, a zarazem polecić Prywatną Klinikę Chirurgii Plastycznej w Bielsku, w której wykonuje się zabiegi laserem. Wczoraj byłam tam na konsultacjach i wychodząc z gabinetu byłam taka szczęśliwa. Chciałam usunąć włoski tylko z szyi i podbródka i pani doktor zaproponowała mi całą twarz- dodatkowo wąsik i baczki. Na co ja taka mina :| i mowię, że fundusze mi na to nie pozwolą, a ona... Pani Olu, jest pani taką ładną młoda dziewczyną, zależy mi na tym żeby pani przestała już przejmować się tymi włosami. A cena zabiegu... uwaga...tylko 350 zł. W sumie będą cztery zabiegi, pierwszy za dwa tygodnie:):) tak strasznie się cieszę. A jakiś miesiąc temu byłam na konsultacjach w Studiu w Katowicach.... Dziewczyny dramat. Powiedziano mi 700 zł!! :| To tyle ;) Pozdrawiam Was wszystkie, musimy być wytrwałe. Aaa i zapomniałabym WESOłYCH śWIąT :*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Olkawaw
www.chirurgia-plastyczna.pl :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja czytalam o tym
skladniku z mazidel opozniajacym odrost ze mozna dolac do czego sie chce... na jakims forum napisal tak pan ktory tez ma sklep z polproduktami... zaraz jak znajde to wkleje linka.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny we wtorek ide jeszcz ena karowa,do tego spzitlaa,bo na wizyte bylam zapisana..babka apyta sie czy widze roznice w braniu diane,powiem nie,ona powie no to prosze zapisac sie do kosmetyczki... :( a na nowogrodzka pojde juz pewnie jakos pozniej... a pamietacie co bylo tam potrzebne? czy sama legitymacja ubezpieczeniowa dla czlonkow rodziny wystarczy,czy cos jeszczE???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość NOvaaaa
Witam wszystkie dziewczyny z hirsutyzmem. Wiem, ze nie mozna sie cieszyc z cudzego nieszczescia ale ciesze sie gdyz nie jestem sama. Obserwujac fora internetowe widze, ze duzo osob juz sie do nich wpisalo i nadal wpisuje. Walcze z ta choroba dokladnie 6 lat. Probowalam juz chyba wszystkiego poza laserem ale to zostawiam na przyszlosc ze wzgledow finansowych. Oczywiscie podstawa sa badania endokrynologiczne. Na ich podstawie mozna znalezc przyczyne hirsutyzmu i zaczac sie leczyc. Choruje na hirsutyzm idiopatyczny...na ktory nie ma lekarstwa, oprocz wspomnianego lasera. Chorobe mozna jedynie zastopowac, nie mozna jej cofnac. Zaczelam od srodkow hormonalnych, chyba jedynej znanej metody w polsce. zazywalam Diane okolo roku. Obecnie biore Yasminelle. Zauwazylam, ze wloski na calym ciele zrobily sie cienkie, jasniejsze i miekkie w dotyku. Efekty sa widoczne dopiero po 3 latach leczenia. Chce jednak odstawic te srodki ze wzgledow zdrowotnych. Przez hormony zaczely mi pekac naczynka ktrwionosne i tak to z jednej choroby przechodze do drugiej. Moja rada jest nastepujaca: jesli chcecie sie depilowac nie robcie to pod zadnym wzgledem penseta. Jak mialam 18 lat zaczelam wyrywac sobie wloski na brodzie, nie dosc ze teraz sa bardzo sztywne i mocne to na dodatek szybko odrastaja. Lepiej zainwestowac w paski woskowe do depilacji albo krem depilujacy...mniejsza szkoda dla skory. Zeby wloski nie wrastaly mozna uzywac sudocremu.Chodze tez raz na kwartal do kosmetyczki, ktora depiluje mi woskiem cala twarz. Za kazdym razem boli ale warto. Depilacja zmniejsza ilosc odrastajacych wloskow. Wyczytalam kiedys, ze za hirsutyzm o nieznanym podlozu odpowiadac moze bakteria..niestety nie odnazlam niczego zwiazanego z ta kwestia. Czesto plakalam przez to co mnie dotknelo, a teraz nauczylam sie z tym zyc, wierze ze kiedys uda mi sie wygrac z ta choroba. Pozdrawiam wszystkich serdecznie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Novaaa,ale dlaczego penseta nie mozna,skoro tez wyrywa z cebulkami jak przy depilacji... hmm..a pamietasz gdzie wyczytalas o tych bakteriach? bo kurcze,to mogloby byc to:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
ja sie tak dokaldnei na tym nie znal ale Pani z Mazidel pisała, ze nie mozna tak z byle jakim balsamem to zmieszac, bo musi on miec odpowiednia konsystencje, chyba O/W o ile dobrze pamietam. ale jak chcesz to mieszaj ze zwyklym i daj znac jakie efekty sa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia134
I po co nas drażnią tą gładką modelką z Nivei ;) Mam pytanko, czy o ile dobrze zrozumiałam, to przez laser trwale nie pozbędę się na ZAWSZE włosków z wargi?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kusia134
Acha, dziewczyny jeśli któraś ma podobny problem jak ja:...już od ponad roku nie miesiączkuję, mam bardzo niski estradiol i LH(1), testosteron na poziomie 0,37. Czy jeśli ktoraś z was ma podobną sytuację, to czy mogłaby powiedzieć jak przebiega u niej leczenie i jakie są efekty???

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ehh a ja czasem jak juz mam konkretnego dola zastanawiam sie czy nie lepiej by bylo jakbym nie miala tych nog obrzydliwych:( nie musialabym ich golic ani smarowac mascia cynkowa..nie szczypaly by mnie na drugi dzin po goleniu..ehh:( wiem wiem lepiej miec nogi - ale normalne:) wczoraj probowalam rozjasnic wloski na rekach - ale kurcze strasznie to szczypalo i nie wytrzymalam nawet 10 minut bo czulam ze mi sie rece rozplyna:( zmylam ten rozjasniacz i wlochy sa takie same..eh.. nastepna wizyta juz niebawem - ciekawe..chyba spytam co z moim leczeniem bo jak na razie to najgorsze jest to ze PCO nie znika..ani troszke..i babka powinna juz cos z tym zrobic a nie biernie mi zapisywac ciagle tylko Cilest..dobrze ze chociaz badania mam regularnie wszystkiego co tylko sie da w moim przypdaku:) Mam nadzieje ze kiedys bede normalnie z tym zyla..bo ciezko jest same wiecie..do tego ciezko jest gdy ma sie dopiero 21 lat..a leczy sie juz od gimnazjum:(..to tak jakby od razu przegrac zycie..byckobieta i miec H to cos najgorszego..wolalabym juz byc bezploodna..ale byc ta kobieta w 100%.. Trzymkajmy sie razem:*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Lenka20 przy PCO jesli robisz badania to na ok2 mies.musisz odstawić tabletki antykoncepcyjne,inaczej wyniki nie są wiarygodne!!!Poza tym, nie jest to dobre leczenie...i nie mów o bezpłodności...dziewczyno przy tej chorobie są problem, żeby zajść.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×