Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

dzieki Slonko... :) czyli w sumie teraz mozna zorbic bo i tak slonca nie ma;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pppppppp napisz co u Ciebie... chyba zagladasz tu czasem mimo ze ostatnio nie piszesz :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
chyba mozna groosia tylko trzeba po tym uwazac i smarowac buźke kremikami z filtrami i nie opalac sie ani w wodzie chlorowanej nie przebywac

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam kupic sobie zestaw domowy do mikrodermabrazji - jest ich teraz sporo w ofercie (polecam mary kay w saszetkach z allegro - jest super, buzia jak nowa; delikatniejsza wersja np. z avonu) Wydasz mniej niż za jeden zabieg u kosmetyczki, a wystarczy na pewno na kilka zabiegow..jak nie kilkanascie:) moja siostra robila mikrodermabrazje w gabinecie i szału nie bylo:/ naprawde polecam - a i zrobic mozna w domowym zaciszu:) przebarwienia znikaja i buzka jest ladniejsza..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość grusza
lenka a mozesz dac linki np. do tych preparatow??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
witaj słonko,zaglądam to regularnie choć nie pisze... u mnie nic nowego,niedługo idę do lekarza i zobaczę co powie. Czuję że znów mnie swędzą plecy.. mam nadzieję że mi tam nie rosną te okropne włosy. Staram sie na siebie jak najmniej patrzeć,i nie myśleć o tym wszystkim :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Słonko a jakoś specjalnie się przygotowałas do tej wiztyty u kosmetyczki?(chodzi mi o nasz problem, bo ja się troszkę krępuję iść:( )

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam Was dziewczyny Przepraszam, że nie na temat, ale mam do Was pytanie. Mianowicie, co wyczuwacie na przedniej ściance pochwy, na samym jej początku, tzn. u wejścia. Wiem, że to dość niedyskretne pytanie, ale ja ostatnio wyczułam tam coś wielkości ja wiem ziarenka fasoli, jest to chropowate. Można powiedzieć, że jest to taki wzgórek, za którym zaczyna się bardzo gadka powierzchnia. Napiszcie proszę czy też tak macie, bo nie wiem czy to jakaś dziwna narośl, z którą trzeba udać się do lekarza, czy coś zupełnie normalnego. Proszę Was bardzo o odpowiedź, bo już nie wiem gdzie mam o to zapytać (trochę to krępujące pytanie więc koleżanek ani mamy nie zapytam, a tu jesteśmy anonimowe) Z góry Wam dziękuję i pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem Iza ile masz lat.... ale z tego co napisalas chodzi ci o lechtaczke.......

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Hmmmmmmmm......
Iza ja tez tak mam i tez sie nad tym zastanawiam :) groosia nie chodzi o łechteczke, przeciez Iza napisala, ze to wyczuwa w srodku, tak jakby na scianie pochwy (u wejscia).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
ogladalam wlasnie dzien dobry tvn i mowili o policystycznych jajnikach...moze bysmy do nich napisali, zeby zajeli sie H, tylko tak w troszke szerszym zakresie????

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hmmmmmmmmm.... Bardzo mnie pocieszyłaś tą odpowiedzią :D Wielkie dzięki, bo już się obawiałam, że coś jest nie tak. Do groosia. Tobie także dziękuję za odpowiedź, ale faktycznie nie chodziło mi o łechtaczkę, tylko o \"coś\" wewnątrz pochwy. A tak poza tym dziewczyny ja tez mam problem z owłosieniem w nietypowych miejscach (piersi, pomiędzy nimi, dwa twarde włochy na brodzie, na szyi pod broda kilka długich i ciemnych, ale jeszcze nie takich czarnych, okolice bikini tez porażka. czarne, grube wlosy pod pępkiem, no i nogi owłosione o wiele bardziej niż inne dziewczyny :( ) Staram sie to jakoś depilować, ale same wiecie na jak długo to pomaga. Już od dawna czytam Wasze wypowiedzi, ale jakoś nigdy nie miałam odwagi się odezwać. Cieszę się, że jesteście. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ojej właśnie przeczytałam to co napisałam powyżej. Pisząc cieszę się że jesteście oczywiście nie miałam na myśli, że cieszę się, że macie taki problem, tylko że dobrze wiedzieć, że nie jest sie samym wśród tych wszystkich gładziutkich kobitek.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
oo w sumie z tym tvn lepiej..bo ta feldman moglaby sie tym zajac..... :) acha, wewnatrz..no to chyba akzda ma jakies wieksze czy mniejsze zgrubienia,wiec nie ma sie czym martwic...moze to wasz punkt G :) hihi..ale ejzlei sie tym martwicie ,to idize z tym do lekarza:) IDE NA TORY,no nie zartuj ,ze denaturatem ise posmaruje...po depilacji? ajt,bedzie pieklo :((( dobra kochane, obiecuje ze po srodzie( po moim strasnzym egzaminie) napisz eten list... i pozmieniamy kilka wersji w zaleznosci komu bedizmey wysylac to... bo nie chce sluchac od kolejnej gin,ze jak mam pieniadze to moge isc na lsaer, skoro nie w tym jest przyczyna:( kochane...chcialam wam zyczyc milego dnia,ale jak tu mozna to robic,jak sniegu po pasy;/ mnie oburza cala ta sytuacja z ta pogoda :D hehe...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czytam Was i myśle ze mam to samo. Wąsik, po pare włosków na brodawkach, na brzuszku pasek. i mocno owlosione nogi:O nawet u góry. Juz mnie szlag trafia z tym goleniem. Tez ukrywam przed facetemn ,ze depiluje wasika i piersi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Zastanawiam się czy powinnam znów udać się do mojej pani ginekolog po tabletki Diane 35. Leczyłam się nimi rok i było trochę lepiej. Robiłam badania i poziom androgenów nie był podwyższony. Ja na pewno nie mam PCO więc nie ma co głowy zawracać sobie i innym jakimiś poważniejszymi badaniami. Okres mam jak w zegarku a głównie to jest główny objaw tej choroby. U mnie jak pisałam to owłosienie nie jest aż tak uporczywe, bo nie mam go na twarzy, oprócz trzech włosków na brodzie. Moja pani ginekolog jest bardzo miła ale nie traktuje tego zbyt poważnie, bo chodzi głównie o moje samopoczucie. Poza tym w jej gabinecie są takie drzwi że wszystko słychać więc wstydzę się z nią szczerze rozmawiać. Chodzi mi głównie o tabletki, bo po nich lepiej się czułam przed okresem nie bolały mnie piersi a teraz nie mogę się dotknąć. Kiedy zdejmuję wieczorem stanik to czuję jakby ważyły po pięć kilo. Nie spodziewam się spektakularnych efektów, może powinnam znów zacząć je brać. Chciałabym jeszcze żebyście napisały kiedy się to u was pojawiło w jakim wieku i w jakich miejscach najpierw, bo przecież nie wszystkie pojawiają się hurtem jednego dnia. Wiem że u mnie pierwsze symptomy były w podstawówce ale zbytnio się tym nie przejęłam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziw.a wez idz stad...nie stac nas na laser,rozumiesz kobieto??? daj nam hajs to sobie laserem zrobimy cale cialko!! IDE NA TORY..co ty kochana krecisz..nie uwierze,ze masz wew.dloni wloski i na pietach, ja tam mam gladko..ano i uszy i sczolo mam jeszcze gladkie..hihi... co nie powiem o tym,ze mi kurcze na nosie wyrosl wlos;/ ale sie go pozbylam :) Kika..ja juz w podst.mialam owlosione nogi lekko..ale bylam za mloda by o tym myslec.... w gim to juz byl horror...wiec mysle,ze to podczas okresu dojrzewania sie pojawia;/ a co mialam pierwszE? wasik, baczki, brode...pozniej NOGI:( brzuch, piersi.... dziwne z emi z uszu wlosy jeszcze nie wystaja:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sonia81 no wiec ja sie nie przygotowałam bo w sumie u mnie narazie nie widac tak na buźce czy szyi i nic z tym nie robie. Mam taki ciemny meszek na policzkach, ale przy swietle u kosmetyczki pewnie go widac było bardziej. Pani kosmetyczka mi powiedziała zebym poszła z moja skóra do endokrynologa bo to od problemów jakichs hormonalnych moze byc taka skóra moja. Pewnie tez i widziała te włoski.. Ciągle mam krostki na brodzie i dlatego tak mi powiedziała.. bo jak juz wczesniej pisałam kosmetyczka powiedziała ze jak wyskakuja na czole i nosie to wtedy jest tradzik młodzienczy a jak na brodzie i szyji to od hormonów. Z reszta w moim wieku to juz i tak sie nie ma mlodzienczego ;))No ale jua juz wczesniej podejrzewałam ze to moze byc od tych hormonalnych spraw..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ppppp ja tez juz staram sie nie przygladac za bardzo swojej skórze.. mozna wpasc w paranoje. I tak wszedzie widze te włoski. Moze i sa cienkie ale ciagle coraz dłuzsze jakby :-(. I jakby nowe wyrastały. Skóra tez mnie swedzi. Kiedys nawet miałam krostki na szyji które swedziały a po jakims czasie jak sie przyjrzałam to i tam małe włoski własnie zauwazyłam ;/. I to chyba tak powiazane wszystko z tym swedzeniem i czasem krostkami. Wogóe to mam mały biust i tez mnie to cholernie dobija ;/. A jeszcze mam spora roznice pomiedzy lewa a prawa mandarynka hehee ;/ to tak ironicznie... I jak juz tu kiedys jedna dziewczyna pytała bo ona ma mały tez i kłopot z wloskami to takze wydaje mi sie ze jednak chyba jakis jest z tym zwiazek ;/ Ale napisałam jakos nieskładnie ;p

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
słonko... też mam jakieś syfki,może nie jest to trądzik,ale wyskakują tylko na brodzie. Zastanawia mnie czemu mnie jeszcze swędzą te plecy i twarz,czy to przez te włoski. Od tego się zaczęło w sumie,nawet nie jest to takie zwyczajne swędzenie,tylko takie podobne uczucie. Jeśli chodzi o mój biust to mały nie jest,spore pomarańczki :) Nie wiem co mam powiedzieć lekarzowi,idę z wynikami hormonów do ginekologa,tyle że wszystko w normie. Jak zwykle będzie mi chciała wcisnąć diane albo yasmin. Ale zapytam,ktoś już o tym pisał,czy jeśli ten testosteron jest w normie,to może za mało tych "kobiecych" hormonów....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
dziewczyny..... jak tam u Ciebie?? Byłaś już u lekarza??? Wybierasz się do tej Kiełczewskiej czy do kogoś innego?? :) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
ppppppp, nie bylam u nikogo nowego, znowu przegapiłam 7 dzień cyklu więc nawet badań na razie nie mam :o ale zaczełam się przyglądać mojej rodzinie, i niestety nie ja jedna mam taki meszek na twarzy i mocniejsze włoski na rekach i innych czesciach ciała. Moje kuzynki też tak mają, więc i tak pewnie w badaniach nic nie wyjdzie. Jade niedługo za granicę do pracy i po wakacjach za zarobione pieniądze idę na laser :) ale oczywiscie jak nie zapomne to zrobię sobie wreszcie te badania po następnym okresie, tylko pewni i tak wszystko będę miała w normie... Forum podczytuję cały czas, ale w sumie to ono mnie dołuje jeszcze bardziej. Wolę się jednak tak cały czas nie zadręczać tymi włosami...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
ja jeszcze się wybieram,do trzeciego endo :) u mnie meszek jest jasny,więc go laserem raczej nie usunę :( mama ma gładziutkie plecy,ani jednego włoska,nawet meszek tam nie rośnie. A u mnie całe pokryte. Nie wiem skąd to,chyba nie jest to genetyczne :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
A do kogo teraz idziesz? Może ja się jednak też wybiorę... juz sama nie wiem co robić, ostatnio troche sobie odpusciłam przejmowanie się tymi włosami, ale w sumie to lato się zbliża, więc może jednak warto jednak coś pokombinować zanim ostatecznie zdecyduję sie na laser...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
teraz się wybieram do dr Bednarek-Tupikowej,znalazłam ją w internecie.... podobno dobra :) no ale się okaże. Nie mam zbyt dużych nadziei

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny...
A kiedy sie do niej wybierasz? I ile kosztuje wizyta? Ja chyba tez sie do niej umówie ;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość pppppp
wybieram się na początku przyszłego tygodnia,wizyta drogo,ponad 100 zł :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×