Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość jajniczek
do rose- no troszkę mnie załamałaś, bo myślałam, że ten cudny olejek pomoże. co prawda nie mam aż takiego wielkiego owłosienia jak niektóre tutaj z Was, ale do bezwłosowych nie należę i chciałam tego spróbowac. pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczynki, a znacie cos skutecznego na wasik???? dzis przejrzalam sie na dworze w lusterku i zalamka jak zwykle :( niby depiluje wasy na biezaco (co odrasta to wosk i pesetka), a jednak dopiero w sloncu widac , ze to nieskuteczne. mam juz taki czarne kropki pod nosem. udaje sie wam wydepilowac czyms wasik na gladko? poza tym tak jak wiekszosc z was mam dola z powodu mchu na ciele i pieknej pogody, ktora niestety wszystko bardziej uwidacznia :( dlaczego nikt jeszcze nie wymyslil nic skutecznego na te niechciane wlosy? jakis spray na przyklad, ktory totalnie likwiduje wlosy na ciele chociaz na 3 miesiace (tak zeby nie odrastaly) - daloby sie przetrwac lato... szkoda, ze nie poszlam studiowac chemii :-/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
ja nie wiem od czego to zależy ale te włosy rosna mi za szybko niech sobie beda takie twarde i czarne ale nie powinno być ich wciąz tak dużo a rosna mi codziennie ;/ a gadałam z kolezanką która ma "normalny" stopień owłosienia ona goli nogi rzadko raz na trzy tygodnie i ma po tych trzech tygodniach nogi w lepszym stanie niz ja po jednym dniu eh boli mnie to życie dla kogos kto nie ma takiego problemu to chyba śmieszne że marzy mi sie o wyjscie w krótkich gaciach chociaz takich do połowy łydki....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja wam powiem cos dziwnego
uzywam oleju krokoszowego juz chyba od roku. ale nie za czesto, tzn. nie codzien a jedynie jak sie wydepiluje. i jedynie na twarzy. no i ta twarz aby miec gladka to musze depilowac co 2 dni. i olej nic nie dal przez ten rok. a ostatnio ogolilam zwykla maszynka okolice bikini i rece kremem do depilacji i posmarowalam olejem i jak normalnie odrastaly mi wlosy b. szybko i b. duzo to teraz po tygodniu odroslo ich o wiecej niz polowe mniej!!! a na rekach juz minely prawie 2 tyg i dopiero kielkują! ja nie wiem czy to jakis zbieg okolicznosci czy co. moze ogolilam ich jak byly w jakiejsc fazie spoczynkowej czy moze zalezy to od fazy ksiezyca...(tez takie cos slyszalam,ze to zalezy od tego), nie znam sie za bardzo na fazach wzrostu wlosow. no ale wyglada jakby olej zadzialal. chociaz wydaje sie niemozliwe, ze tak szybko. a na twarz uzywam serum spowalniajace odrost wlosow. przepis mam z mazidel. smaruje sie tym juz prawie 2 tyg. prawie codzien i chba cos tam zaczyna dzialac. wloski sa duzo slabsze ale mniej ich nie ma jak narazie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość witaj w klubie mala 28
o ja pierdole .a w jakim wieku to sie pojawia ? nie mam tak i nie chce . mam gladka buzke jak dziecko. mam 24 lata. moge tak miec?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajadhjkjhskakj
hej dziewczyny, czy myslicie ze dodanie samego telocapilu do balsamu opozniajacego odrost wlosow tez cos da? czy lepiej zrobic to serum albo mleczko ktore oni proponuja, doradzcie:) i trzymajcie sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość na jednych stronach
gdzie sprzedaja ten skladnik twierdza, ze mozna dodawac do kazdego balsamu na innych twierdza ze nie mozna, ze duzo lepiej zrobic wg. przepisu. jezu dziewczyny, ale niektore z was sa niemile strasznie. jesli tylko ktos wspomni, ze nie ma tego co wy to juz atakujecie. sie nie dziwcie, ze chlopa nie macie... mialam napisac o dzialaniu tego mleczka robionego, ale widze ze nie warto. pozatym juz tu ktos o tym pisal. doradzal wam a wy nie reagujecie na te rady nawet 1 slowem - jakby tekst byl niewidzialny. wiec po cos ie wysilac i wam pomagac. 🖐️

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość echo - echo
na jednych stronach ===> ale jest wiele osób, które się tu nie wypowiada a czyta i korzysta :) Proszę napisz :) Ja nie komentuję tych niemiłych wypowiedzi. Po prostu dziewczyny są przygnębione i tak reagują. Ja to rozumiem choć faktycznie taki atak jest bezzasadny i może urazić czyjeś uczucia. Pozdrawiam :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
ja polecalam telocapil, bo go stosuje i szczerze mowie, ze dziala. trzeba go jednak stosowac codziennie, a nie tylkow dniu depilacji. oslabia wlosy i opoznia ich odrost. stosuje go juz dlugo, wiec wiem co mowie:) pisalam wczesniej, ze nie mozna go dodawc do jakiegokolwiek balsamu, bo moze to obnizyc dzialanie telocapilu. pytalam sie ekspertki w tej dziedzinie, tak ze informacja jest pewna. oj kurde, ja tez mam dola jak widze te wszystkie piekne dziewczyny, gladziutkie, w krotkich spodenkach, a ja nie moge zalozyc nawet takich za kolano - chociaz caly czas pracuje nad swoim cialem - zmienilam wszystkei kosmetyki - zeby nie podraznialy dodatkowo ran, itp. ja bym sie tam mogla depilowa ale zeby pozniej miala gladkie nogi, bez zadnej krosteczki...bo u mnei po depilacji jest istna masakra:( horror😭 najwiekszego dola lape wtedyjak widze faceta o mneijszym owlosieniu niz moje:( po prostu odwracam glowe w druga strone, bo mi lzy samoczynnie plyna:( ale coz...life is brutal 😭😭😭 mi nawet brwi odrastaja w maxymalnei szybkim czasie:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
co do telocapilu to dodalam go do zwyklego balsamu, bo stwierdzilam ze reszta sladnikow tego serum w przepisie to tylko skladniki odzywcze, nawilazajace itd. , a tylko telocapil jest substancja aktywna. No ale moge sie mylic, bo w ogole sie nie orientuje w tym temacie. Zobaczymy jak nie zadziala to bede musiala zrobic cale to serum skoro same pozytywne opinie o tym :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
sa rowniez skladniki zapobiegajace utlenianiu sie telocapilu. to tez bardzo wazne!! ale smaruj sie takim i daj znac za jakis czas! tylko postaraj sie byc systematyczna w smarowaniu - ja mam z tym problemy :o ale i tak efekty widze:P

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
może opinie, że nie powinno sie dodawac telocapilu do balsamu wyrazane sa przez tych , którzy maja jakis interes w tym, zeby sprzedac jak najwieksza ilosc skladnikow. Nie wiem czas pokaze. Na razie mam pozytywne nastawienie, ale pewnie skonczy sie jak zwykle :( a tak bym chciala jechac z chlopakiem na wakacje i nie myslec caly czas o tych wloskach i ze trzeba sie ogolic, ale to chyba nierealne;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
a smaruje sie codziennie normalnie zamiast zwyklego balsamu, ale dzis dopiero 3 dzien :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
nie na pewno nie. ja sie trocheinteresuje skaldnikami kosmetykow - bo sobie sama robie kremy i wiem, ze nie mozna mieszac okreslonych skladnikow, trzeba dodac jedne zeby dzialaly drugie itp. no efekty zobaczysz dopiero po kilku miesiacach - mysle ze po 2 juz powinno byc widac - przynajmniej oslabienie wlosow.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
dzieki, weszlam wlasnie na stronke mazidel i masz racje z tym przeciwutleniaczem, jest tam takie cos w skladnikach jak BTH- trzeba bylo tez zamowic :P no trudno na razie wykorzystam ten, raczej nie zaszkodzi :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajadhjkjhskakj
ja mam zamiar dodac telocapil do balasamu ktory ma opozniac odrastanie wloskow po depilacjibzeby wzmocnic jego dzialanie:) mam nadzieje ze to poskutkuje... a jak nie to tez zrobie to serum. mam pytanie do tej dziewczyny, ktora robila to serum: czy robilas to ktore mozna dluzej przetrzymywac? czy to z krotsza data waznosci? i podaj mi dokladnie ktore skladniki zamawialas, i ile zaplacilas. tzn chodzi o to jakie wielkosci, bo sa rozne. i ile razy z zakupionych skladnikow mozesz zrobic to serum, czy wystarczaja one ja jedna porcje, czy tez na wiecej. no i czy kupowalas te wszystkie miarki ktore tam sa podane:) wiem ze duzo tych moich pytan ale jestem zielona w takich sprawach i wole zeby mi ktos dokladnie wyjasnil co i jak, zwlaszcza jesli juz ktos to robil:) z gory dzieki:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
zgadzam sie Z ide na tory: to forum powstało zebyś my mogły sobie pogadać o naszych problemach z hirsutyzmem a nie czytać posty gdzie dziewczyny chwala sie gładką buzią my widzimy to na codzień i nie po to siedzimy na tym forum zeby czytać opisy kogos kto nie rozumie czym jest ten problem a poza tym jesli chodzi o faceta to zdaje sie że facet woli patrzreć niż mysleć wiec nie bedzie sie zatanawiał "boze biedna dziewczyna ma nogi zarosnięte bardziej ode mnie" chociaz depiluje codziennie tylko powie "czemu masz nieogolone nogi chyba tydzień nie goliłas "

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
ja robilam mleczko ale o troszke zmodyfikowanym skladzie niz to na stronie. [mam wersje z kwasem mlekowym - bo niby mial dzialac na podraznienia po depilacji ale u mnie akurat nie dziala - bo na to malo co u mnie pomaga:o:o] robie zawsze wersje krotsza - 2 tygodniowa:) miarek nie kupowalam - korzystam z takich po jakims dzieciecym syropie:D skladniki kupowalam w najmniejszych ilosciach jakie byly dostepne - kasy sporo wyszlo ale nie pamietam ile. kupowalam to gdzies jesienia - pazdziernik moze listopad i do tej pory mam te skladniki - takze bez obaw starczaja na dlugo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja kupowalam te skladniki
do serum i wszystkie wielkosci (objetosci i wagi) potrzebne do serum bralam te najmniejsze oprocz skladnika aktywnego czyli telocapilu. jego wzielam ta wieksza wielkosc. i jeszcze hudrolatu wzielam sobie wiecej. ja robie serum jedynie do twarzy i widze, ze mozna zamowic tez wiecej tego mleczka migdalowego bo na jeden raz poszlo sporo. robilam wersje bez konserwantu. i z tego co zrobilam to na twarz wystarczylo mi akurat na 2 tyg. codziennego uzywania czyli tyle ile ma to serum waznosc. jak wydepilowalam bikini to sobie posmarowalam raz w ciagu tych 2 tyg. bikini jeszcze i rece tez po depilacji. a twarz to moj najwiekszy problem wiec smaruje codzien. uzywam nieco ponad 2 tyg. wloski juz wydaja mi sie slabsze, ale moze sobie wmawiam. nastepym razem zamierzam dodac wiecej substancji aktywnej. jesli chodzi o te miarki to nic nie kupowalam. do odmierzania objetosci kupilam sobie w aptece strzykawke, taniej wychodzi niz te miarki. jako zlewki uzywam szklanki. buteleczke do przechowywania serum wzielam po jakims kosmetyku. a wagi tez nie mam, biore tak "na oko" czytalam o innej stronie, nie mazidlach, o "u thantosa" czy cos takiego, ze ten thantos powiedzial, ze mozna ten skladnik dodawac do zwyklych balsamow. ale na tamtej stron ie skladnik ten nazywa sie troche inaczej chociaz podobno to to samo, dzialanie ma takie samo. dziewczyny, jak kupowalybyscie to na mazidlach to polecam wam hydrolaty oraz skladniki na sera ekspresowe. te sera super łagodzą i wygładzaja skórę. robi sie je z kwasu hilauronowego + czynnik nawilzający + jedwab hydrolizowany + dowolny olej, taki ktory pasuje do waszej skory dla waszych potrzeb. ja robie sobie te sera i sa super! naprawde.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajadhjkjhskakj
dzieki slonka za opdpowiedzi:) to pewnie tez zrobie wersje bez konserwantow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rosee
kurde ja mojemu facetowi nie umiem sie poki co do tego przyznac, chociaz rozne zdarzaja sie sytuacje: kiedys mi powiedzial ze mam takie wlosy na rekach jak on i przylozyl reke dla porownania (teraz depiluje czego on nawet nei zauwzyl moze na czescie bo to swiadczy o tym ze mala wage do tego przywiazuje), innym razem jakism cudem zobaczyl moj kark i powiedzial: o jakie masz tu fajne wloski :D jeszcze z taka radoscia;/ itd. a co do mojego balsamu to przeczytalam ze ma w skladzie witamine E, ktora tez jest przeciwutleniaczem to moze telocapil zadziala :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość a ja chyba wierze w te cudo
bo tak sobie mysle... jest tyle specyfikow na celulit no nie? one nic nie daja. przetestowalam tony i nic to nie dalo! kompletnie nic. odkryłam kiedys peeling kawowy, gdzies na necie przeczytalam o tym. oraz o okladach z kawy, o foliowaniu i dodawaniu olejkow eterycznych zalczajacych celulit do tego peelingu okładów i zwykłych balsamów czy oliwek. ile tanszy sposob od tych wszystkich rzeczy ze sklepow i przede wszystkim cos daje! nie to, ze po 1 czy 2 m-cach celulit zniknął ale jest znaczna poprawa ktorej nie bylo po kilku latach stosowania balsamów. i tak mysle, ze przeciez nikt tego peelingu nie reklamuje, nigdzie oprocz for (forów?) internetowych nic o tym nie pisze. pewnie dlatego aby nabijac kase producentom kometyków. tak samo uwazam, ze moze byc z telocipalem (czy jak tam to sie zwie). gotowe balsamy ze sklepw opozniajace odrost pewnie nie za bardzo cos daja aby ludzie je kupowali i kupowali liczac na to ze w koncu cos zadziala. a taki sam skladnik aktywny o ktorym malo kto wie i nikt nie reklamuje, (nikomu nie chce sie w tym babrac tak samo jakz peelingiem kawowym) mysle ze powinien zadzialac. w koncu musi byc na te wlochy jakis sposob! zeby przynajmniej troche je zniszczyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
wiesz marketing robi swoje:) towar sie musi jakos sprzedawac, a dobra reklama to podstawa:) ja rowniez polecam wszystkim peeling kawowy - jest rewelacyjny. ja robie go na oko, dodaje troche cynamonu:) cellulitu nie mam, rozstepy mi pojasnialy i wygladzily sie:) swietna sprawa i do tego malutko kosztuje:) nie wiem jak Wy ale j anie kupuje zadnych reklamowanych kosmetykow. szukam po necie okreslonych skladnikow i sama sobie krece kremy, czy co tam mi potrzeba :D nie chce zeby mnie ktos posadzil o to, ze robie reklame telocapilowi...nic z tych rzeczy....kiedys kupialm, zaczelam stosowac i widze efekty [moze nie takie o jakich marzylam ale na nie pewnie musze jeszcze troche poczekac] wracam do pracy ;) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja uwielbiam kosmetyki
w sklepach z kosmetykami kiedyś mogłam siedzieć godzinami! :D a głównie używałam avonu. na tym forum sie dowiedziałam o szkodliwości "zwykłych" kosmetyków. byłam w szoku, nie miałam zielonego pojęcia ze kosmetyki mogą być szkodliwe. no i od niecałego roku staram się używać tylko naturalnych. też zaczęłam robic je sama. niebawem jade do anglii i pamietam jak byłam tam ponad rok temu to było tam pełno sklepów z naturalnymi kosmetykami. ale wtedy sie tym nie interesowałam. teraz zamierzam cos sobie pokupić. a peeling kawowy jeszcze tez zapobiega wrastaniu włosków, przynajmniej u mnie. :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajadhjkjhskakj
powaznie tak dobry jest ten peeling?? to poprosze o przepis na niego:) wiem ze gdzies tu juz byl podawany ale nie chce mi sie go szukac bo nie mam pojecia na ktorej moze byc stronie:( bede wam bardzo wdzieczna:) mam problem z cellulitem wlasnie:( i wydaje troche kasy na kosmetyki antycellulitowe wiec wole wziac wasz przepis, tanszy a skuteczny z tego co piszecie:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie. Podajcie przepis na ten peeling kawowy? Czytałam ze kosmetyków antycellulitowych nalezy uzywac po cwiczeniach. Wtedy jest lepsze działanie kosmetyku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:( zyc mi sie odechciewa jak patrze na siebie. jakby malo bylo mankamentow w moim wygladzie, jeszcze futra mi brakowalo :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
ja tez mam mnostwo mankamenow:( bardzo dokucza mi nadmierna potliwosc pod pachami:( masakra:( ja peeling kawowy robie tak - 3 lyzki mielonej kawy, mieszam z lyzeczka cynamonu, dodaje odrobine oleju dla lepszego poslizgu - robi sie taka papka i tym masuje cialo - brudzi wszystko ale dzialanie super. mozna kawe zmieszac z zelem do mycia ciala czy jakims olejkiem, jak kto woli... ja czasem kawe zalewam gorąca woda - ale tak zeby ja tylko troche namoczyc i dodaje kilka kropel jakiegos olejku - herbacianego albo tymiankowego, bo fajnie goja rany podepilacyjne.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mpp a kiedy zalewac ta kawe woda? czyli ja zmieszać z cynamonem a potem dodac ten olej i ten olejek np rumiankowy?? Ja dzisiaj po raz pierwszy przejechałam sobie łapki depilatorem...bo tak to zwykle kremem do depilacji.Kurde bolało jak cholera przy zgięciach;-(.Mam nadzieje ze chociaz dłuzej beda gładkie bo kremy to je łamią. Dziewczyneczki jest coraz cieplej.....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mpp
ja czasem robie tak, ze mieszam kawe i cynamon na sucho, pozniej dodaje troche wody a na koniec olej:) a czasem sam olej, bez wody:) to wedlug uznania, wazne zeby kawa była mielona - reszte skladnikow mozesz dobrac dowolnie :) jakbys dodawala olejki eteryczne, to nie szalej:) kilka kropelek wystarczy, bo mozna sobie szkody narobic:P kiedys tam soli dodawalam:) ale teraz sype ja glownie do wanny i sie w niej mocze:) tez pomaga na ranki:) kupuje bochenska w aptece albo epsom:) pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×