Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Ewuśka
hmm...trudno powiedzieć kiedy sie to zaczeło ;/ a sama chciałbym do tego dotrzeć bo czasem wydaje mi sie ze to z mojej winy ze zaniedbałam sprawe te wstretne włochy mi wyrosły. teraz problem sie nie nasila bo był okres kiedy co dzien czułam ze zarastam coraz mocnej zwłaszcza dekolt i brzuch a teraz jest cały czas na tym samym poziomie ale nie znika. a ostatnio słyszałam ze od intensywnego wysiłku fizycznego tez sie pojawia h... normalne obłed jesli to prawda ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość o fack od wysiłku
??? ja pitole!!!!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dziewczyny wczoraj zrobiłam
sobie to serum z mazideł spowalniajace odrost i likwidujace czesc owłosienia. najpierw wydepilowałam woskiem, co nie zeszlo woskiem to depilatorem, pozniej posmarowalam tym serum. bardzo ladnie sie wchlania, ciut piekło ale tylko odrobinke a dzis (bo robiłam to na noc) mam bardzo fajną skórę na twarzy (bo mowie o włosach na twarzy), gladziutka i taki ma ladny kolor, nie jest blada jak zazwyczaj. zobaczymy czy i jak na wloski to podziala. bede pisac moze to wam pomoze, moze sprobujecie. tylko, ze ja nie mam h. kiedys sobie ogolilam twarz bo kolega sie smial ze mam brode (a mialam kilka wloskow i moglam wyrwac penceta, ale sie wkurzylam i ogolilam i to na calej twarzy) i teraz rosna jak szalone. ale czlowiek mlody to glupi. chociaz na reszcie ciala, tzn. nogi, rece mam wiecej i dluzsze wlosy i szybciej rosnace niz u wiekszosci dziewczyn. mam czasem za duzo prolaktyny (moze to przez to) ale reszta hormonow w normie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Artykuł znalazłem w lutowym nr Kulturystyka i Fitnes Sport Dla Wszystkich str. 138 OLEJ KROKOSZOWY Całości nie bede przepisywał, jednak przytocze fragment który mnie zainteresował. \"Zewnętrzne stosowany olej krokoszowy trwale usuwa owłosienie! Po raz pierwszy próby kosmetyczne z użyciem preparatu przeprowadziło Centrum Holistyczne SPA w Szczecinie.Badania wypadły pomyślnie. Zwykle wystarczy siedem zabiegów. Faza wzrostu włosów staje się coraz mniej aktywna i po pewnym czasie przestają sie one odradzać\"........\"Osiągnięte wyniki pozwalają jednoznacznie stwierdzić, że spośród znanych środków do usuwania owłosienia olej krokoszowy jest najlepszy. Przemawiają za tym takie zalety jak: duża skuteczność, łatwość stosowania, brak działań niepoządanych , a co najważniejsze: na raz potraktowanymmiejscu włosy nie odrastają!\" Też sie zastanawiam czy nie jest to jakis pic na wode. Taki olej można kupić w sklepach ze zdrową żywnością.Cena od 17-27zł /0,5l . Szkoda tylko,że artykuł nie zawierał informacji na temat na jak długo trzeba nakładac taką warstwe oleju.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość no skoro pisza ze wystarczy
7 zabiegow to chyba 7 razy trzeba nalozyc a warstwe to chyba najlepiej jak najgrubsza aby jak najdluzej pozostawala na skorze i sie wchlaniala. ale ja w to nie wierze. uzywam oleju po kazdej depilacji od roku i nic. chyba ze jakis badziew kupilam a nie krokoszowy. moze to slonecznikowy mam i dlatego nie dziala... a moze tych zabiegow trzeba 777 a nie 7 :P jakby to bylo takie sudo to dziewczyny by sie tu tak nie meczyly... :( niestety... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
przez dwa lata uprawiałam intensywne treningi i nie chce mi sie wierzyć ze mogłoto byc od tego ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia878
ponawiam pytanie: dziewczyny widziałam że jedna z was podała link odnośnie domowej mikrodermabrazji,mam pytanie czy któraś z Was próbowała na własnej skórze i czy warto???aha czy mogłybyście podac mi przepis na paste cukrową

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja nie umie sie depilowac
ani woskiem ani pasta cukrową. zrywa mi się skóra z tymi paskami a włochy zostają!!!! :( wczoraj wydepilowałam nogi, nawet się udało, ale włosiska przeobrzydliwe zamisat wyrwac się z cebulkami to się pourywały!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
Idę na tory:) Depilacja nóg...nie boli ale żeby porządnie zroibć muszę mieć ze 2-3 godziny. Bo to trzeba tak miejsce przy miejscu...a jak są wrastajace włosy to trwa dłużej bo pęseta. Igły nie mam odwagi...:( Ręce dziś faktycznie ok. i dobrze bo jesteśmy w domu rodziny na Mazurach a akurat mój wujek pozwala sobie często na komentarze a to ktoś za gruby a to za chudy, nic go nie zadowola. Jego córka jest poprostu prześliczna (rok młodsza ode mnie) a on tak ją krytykuje... Czasem można tak zdołować swoje dziecko...:( Co do włosów to mnie przez czas od jesieni bardzo się...wzmocniły, zawsze miałam włosy ale urosły, stały się ciemnejsze, prawie czarne, grube bardzo. Słowem coś nie tak. No najbardziej to jednak między piersiami...wczoraj tak oceniłam, same piersi też ale mniej, a tam....mój eks facet nie mial takich włosów na klatce:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja do bikini za
drugim razem sie przyzwyczailam. mowie o depialcji depilatorem. jakich uzywacie depilatorow?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Siemaneczko Girls ;-) Widze ze duzo nowych komentarzy przybyło.. A ja mam depilatorek stary Philipsa. Marzy mi sie taki nowy Braun silk epil x-elle taki z tymi łagodzacymi głowkami. Ja depiluje raczki do ramion kremem do depilacji. A pozniej smaruje sie balsamem do ciała. Na dłoniach tez mam i to jest okropne! Nawet na palcach i zauwazyłam ze nowe kilełkują! Nie ruszam dłoni bo sie obawiam by sie nie pogorszyło ;-(. Ale chce mi sie wyc jak na nie patrze.... Swędzi mnie skóra na twarzy i nie wiem o co chodzi. Mam mały biust i włosy mi wypadają a po kazdym czesaniu sciagam garsc ;-(. Ja to odkad pamietam to miałam taki meszek na ciele aqle teraz od niedawna zaczyna sie kiełkowanie w miejscach w ktorych nie było i to mnie przeraza! :-(. Do tego ta okropna cera: rozszerzone pory i jakies plamki czerwone pod skóra.. no koszmar ;/. I to pewnie z tym zwiazane... A tu juz takie ciepło sie robi! a w słoncu to na buzce mi widac takie cienkie odstajace ze masakra..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I powiem Wam Dziewczeta ze ja tez bardzo zwracam uwage na ciała innych dziewczyn w poszukiwaniu włosków... to juz jest chore ze az tak to na nas juz działa;/ Wokół sutków wyrywam penseta ale teraz mam ich coraz wiecej i dłuzsze rosna i jakby sporo ciemniejsze :-(. Chciałabym kiedys normalnie załozyc strój kapielowy ale te nad kregosłupem mnie dobijaja choc sa cienkie ale jest ich duzo i je widac! a tez boje sie ruszac,to samo na posladkach... poprostu koszmar. A ja wiecie.. jak wpadne w jakas totalna załamke to czasem mnie trzyma przez pare dni i chodze wkur**** i zdołowana na zmiane ;-(. Własnie swedzi mnie broda..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość jajajajajajjajajajajaja
mnie też swędzi broda od jakiegoś miesiąca ale nie mam zarostu.. czy moge mieć? :(..... a co do tego olejku koroszowego czy coś :P... to czytałm świetne opinie..po depilacji po jakiś trzech tygodniach odrastaja mniejsze włoski tzn. jednej która ponoć miał owłosione nogi jak chłopka urosło z 3 włoski :D:D:D...musze go wyprubować chociż że dużo kosztuje... :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość katia878
dzięki za przepis ;]

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość totylkojaa
nie moge na siebie patrzec. moje plecy lopatki i ramiona pokrywaja ciemne wlosy i to nie jest meszek tylko dlugie ciemne wlosy ! to samo na piersiach i miedzy nimi tylko w mniejszym stopniu, nie wspominajac juz o reszcie ciała ! mam siebie dosyc!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
to tylko ja ; wiem ze jest ciażko ale jestem z Tobą poradzimy sobie z włochami chociaz ja czasami juz nie mam siły depilacje robie juz od rana narazie nogi i dekold w dodatku musiaąłm maszynka poprawiac bo nie wszystko chce sie wyrwac i akurat tak sie w kilku miejscach pociełam ze az krew sie polała eh ciężkie jest to życie ale damy rade trzymaj sie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssszza
mam ten sam problem. :/ nie nawidze swojego ciała .. jest okropne! cale pokryte jest wlosami!! juz nie wiem co mam z nimi robic.. są wszędzie.! wstydzę się nosić bluzki z krótkim rękawkiem i krótkich bluzek bo widać albo plecy albo brzuch.. juz mam dość!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwiK88
Witajcie w świecie koszmaru.Moje włoski sa najbardziej uciążliwe na szyi (czarny zarost-dzięki Bogu tylko w jednym miejscu-chyba tam gdzie kiedyś w nerwach przejechałam maszynką) i na brodzie,które wyrywam pensetą a jak sa juz długie to plastrami Veet.Wreście mam okazję żeby się na nich wyżyć.Zrywam ten plaster z całej siły i nie ma że boli!!!!!! Wąski codziennie usuwam.Wokół surków penseta, brzuszek nogi ręce maszynką. A teraz powiedzcie mi CZY ZNACIE KOGOŚ KOMU UDAŁO SIĘ Z TEGO WYLECZYĆ ???????? Czy nasza w "miare głodkośc" musi trwać zaledwie kilka lub kilkanaście godzin.;( Można się pocieszać jedynie czyimś nieszcześciem-ze nie jesteśmy same.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość sssszza
ewik88 powiedz mi czy nie widac na brzuchu takich krostek jak golisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość .............................g
co tam u was hirsutki ..... kurcze regularnie zaglądam na to forum z nadzieją że ktoś poda w końcu cudowny lek ;( ale niestety zawsze sie zawodze....a idzie lato - największa zmora mego życia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ewuśka
dzisiaj to ja mam doła jak jeszcze nigdy; mój facet sie śmieje z mej bródki i wąsa eh co za życie nic mi sie nie chce :( jak facet ma zarost to wszystko jest okej a jak ja mam ten problem to zawsze jakies ale, a potem sie dziwi ze mam mnóstwo kompleksów nie chodzi mi o to by wyglądać jak modelka z wybiegu ja chce tylko świętego spokoju zeby mi juz nikt z tym nie docinał bo na prawdę strasznie zaczynam sie tym przejmowac ;

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja0109
mam pytanie,czy którejś z Was pomogły te wszystkie tabletki tzn.Diana itp. Boję się pójść do lekarza i zażywać te tabletki ponieważ słyszałam że po nich można przytyć :( nie wiem co mam robić wstydzę się mojego ciała.włosy mam na brzuchu i ten okropny wąsik ;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość EwiK88
Brzuch w zasadzie cały mam pokryty meszkiem,jedynie od pępka w dół i górę przebiega ciemniejszy pasek (heh nawet śmiesznie to brzmi ;( ,i tak delikatnie uzuwam to maszynką i kropstek nie mam. Jedynie na szyi robią mi się plamki i czasem krostki od pensety ,a każdy myśli,ze mam uczulenie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hx
cześć wam Od 14 tygodni używam oleju z krokosza, niestety nic sie nie zmieniło:( a to już ponad 3 miesiące:( Czytałam gdzieś, że tak naprawdę dopiero po 4 miesiącach widać efekty więc będę używać jeszcze przynajmniej przez miesiąc. Jak po tym czasie sie nic nie zmieni to wtedy zrezygnuję. ps: czy robicie coś z włosami na pośladkach? Jeśli tak to co?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ja0109
czyli tak na naprawdę nie ma na to żadnego skutecznego leku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mi sie wydaje ze to serum
z tetlopicalem (nie wiem czy dobrze napisalam) cos daje. wyrwalam wloski i jak normalnie wyrywam i juz na 3 dzien od wyrwania musze wyrywac ponownie bo odrosly to teraz minelo juz 5 dni i jeszcze nie sa tak odrosniete jak normalnie po tych 3 dniach. nie wiem, moze mi sie to wydaje, moze dokladniej niz zwykle sie wydepilowalam bo przyznaje ze robilam to staranniej... no bo nie wydaje mi sie aby to tak odrazu zadzialalao, o ile w ogole dziala! no w kazdym razie efekty widze tylko nie wiem od czego. krokosza uzywam od roku i efektow nie widze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dawno nie zaglądałam to do Was, jakies chandry mnie złapały i dlatego tak:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondi_R
Już po pisemnych:) I po mojej dzisiejszej wizycie u gina i pobraniu krwi na hormony. Na testosteron i androstendion będę czekać 7dni. Ale lekarka do rzeczy powiedziała WRESZCIE że to nie jest norma. Ręce mialam ogolone, nogi też ale brzucha nie golilam i to było okropne gładnie ręce....nogi...i brzuch jak u chłopa:( Lekarka powiedziała że to jest hirsutyzm:( i że prawie pewne że moje androgeny będą podwyższone. Wspomniała o Diane i to nie wiem dobrze czy źle bo o Diane jest tyle opinii i to tak różnych. Bierze któraś z Was dziewczynki to Diane? Jeśli tak napiszcie proszę czy lepiej i czty te działania uboczne są az takie męczące (bóle głowy i obrzęki mnie przerażają).

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Dziewczyny nie wiem jaki sens jest brać Diane w przypadku kiedy tych włosów jest bardzo dużo. Na ulotce diane jest napisane, że to lek mogący pomóc w przypadku łagodnych objawów hirsutyzmu.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×