Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość dobra to ja powiem o mnie
mialam badane hormony, stwierdzono hirsutyzm. lekarz powiedzial ze tego sie nie da NIGDY wyleczyc calkowicie - leki do konca zycia bo inaczej pojawia sie problemy z metabolizmem i ginekologiczne. juz w tym momencie prawie nie mam szans na dziecko. nie mam w ogole owulacji. testosteron jest drastycznie wysoki. lekarz mi powiedzial ze wlosy nie znikna nigdy. nawet po paru latach leczenia. biore spironol 100 i cyprest. powiedzial ze musze badania robic co kilka miesiecy. potem powie mi kiedy mozna zrobic laser ale nie moze zagwarantowac ze one i tak znikna. mysle ze na pewno wiele osob tu rozumie co oznacza basen, plaza, sex!!! przy takim problemie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kraina x x
och dobrze, ze komus pomogl laser. mam nadz. ze mi tez pomoze w walce z tym swinstwem!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
Powiem jak jest z tym laserem na swoim przykładzie. Mnie pomógł ale tylko na jakis czas, po pewnym czasie wszystko zaczęło odrastać.Teraz specjalisci, dermatolodzy, kosmetolodzy sami przyznają, że laser owszem usuwa owłosienie lepiej niż cokolwiek innego ale nie na zawsze.Nawet u kobiet, które nie cierpią na zaburzenia hormonalne, nadmierne owłosienie po kilku latach najpózniej włosy odrastają a u tych co cierpia na hirsutyzm na pewno nigdy nie usunie on problemu raz na zawsze. Po serii zabiegów po jakims czasie, u jednych krótszym u innych dluższym, trzeba ponownie przejśc kolejna serie zabiegów ... i tak do usranej śmierci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
Tak więc moje drogie takie zabiegi i ich koszt to studnia bez dna .

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
za to co wydałam na laser i wszystko co związane z usunięciem tych okropnych kudłów mogłabym kupic sobie już niezłe autko, tak, tak, albo zafundować fajne wakacje co roku, a zamiast tego.... a z głowy tych włosisk juz nie usunę za żadne pieniądze niestety, bo mi już zjechały psyche maksymalnie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra to ja powiem o mnie
ja powiem tak - diane 35 po 3 latach brania dala male efekty, ktore zaczely wracac dopiero po 5 latach. laser usunal prawie wszystko, ale po 2 latach zaczely odrastac normalnie,a na niektore nie podzialal WCALE - ani jednego nie usunal.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra to ja powiem o mnie
mowie tu o roznych miejscach na ciele

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny a jaki mialyscie ten laser? szkoda, ze te zabiegi sa takie drogie, a w dodatku trzeba zrobić ich kilka :( ale jakbym chociaż te 2 lata była gładka, byłoby super :) skóra mogłaby odpocząć od "depipotwora", zregeneować się i zagoić :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
tak, aniseed. ja tez tak uwazam z tym laserem. wiem, ze na pewno czesc odrosnie, ale i tak ten czas, co jestem gladka jest bezcenny!! kosztuje mnie to baaardzo duzo i wytrzaskuje te pieniadze wrecz z nie wiadomo kad. ale po prostu wiem, ze to priorytet. po bikini swiat stal sie juz troche lepszy. teraz po 3 zabiegach na nogi tez idzie ku dobremu. ide na tory, strasznei mi kurcze przykro, ze na ciebie to nie zadzialalo. moze sprobuj jeszcze raz w jakims innym gabinecie?? a co do zazdrosci, o ktorej byla mowa, tez mialam okres kiedy mnie troche meczyla, ale wydaje mi sie, ze to dlatego, ze zwiazek nie byl do konca ok. ciesze sie, ze juz w nim nie jestem. ale tak jak mowicie dziewczyny-zazdrosc to okropne uczucie, z ktorym trzeba walczyc, walczyc bo nie ma nic bardziej toksycznego!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość weqfwefwe
widzicie, ile lekarzy - tyle teorii. mnie z kolei zapewniano, ze owszem, po laserze moga odrastac, ale to po ladnych kilu latach no pojedyncze wlosy. ja naraziee jstem gladka jak niemowle, oby tak dalej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość dobra to ja powiem o mnie
ja nie sugeruje si elekarzem, ja widze po sobie, ze odrosly. jedno wiem - najwazn iejsze to brac leki, bo mimo ze przy diane niektore zmniejszyly sie a inne nie, to nie bylo nowych... kilka lat po odstawieniu one pojawialy sie w zastraszajacym tempie az mnie to przeraza teraz teraz jak o tym pomysle to chce mi sie plakac, ale racja - chocbym miala wydawac cala kase na ten pieprzony laser i do konca zycia co 2 lata to robic - to nie jest wysoka cena za normalnosc a przeciez tylko tego chce - normalnosci

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
To fajnie dziewczyny, że tak się wspieracie. Ja niestety chyba przeszłam wszystko z negatywnym efektem. Brałam Diane, po której nabawiłam się depresji, a o tym nikt nie mówi.Zresztą efekty były znikome. Byłam na laserach. Za pierwszym razem efekty były cudowne. Myślałam, że tak będzie dalej. Byłam gotowa na to co miesiąc do końca życia i tak byłoby cudownie. Jednak po drugim i trzecim razie przeżyłam kolejne rozczarowanie.Moje problemy zaczęły się od próby zajścia w ciążę . Dużo hormonów - udało się i to daje mi radość życia.Kiedy próbuję coś z tym zrobić teraz (jestem po 40tce) to lekarze nie chcą mnie leczyć, bo po co. Do tej pory sobie radziłam ,to niech tak zostanie. Szczególnie ,że nie mogę już brać hormonów.Niestety to się pogarsza inie wiem co dalej. Usuwam, maskuję ale mam już dość.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
Pamiętam jak na samym początku tej podłej choroby miałam w sobie taką ogromną wiarę i nadzieję, że pokonam te włosiska,że to wszystko jest do pokonania, bo przecież nie takich rzeczy ludzie dokonują. A później mijał rok za rokiem a ja ciągle miałam ten problem nierozwiązany. Teraz nie ma juz we mnie tego zapału i nadziei. Ta choroba to jakieś pieprzone przekleństwo mojego życia :( Jak jest problem to sie go rozwiązuje , zostawia za sobą i idzie naprzód, a tutaj nie ma takiej możliwości i to jest według mnie najgorsze. To zżera człowieka od środka stopniowo krok po kroku :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
Nie życzę tego dziadostwa nikomu, nawet najgorszemu wrogowi.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Boze, a ja myslałam, ze tylko ja gdy rozjasnie włosy czuje sie jak nowonarodzona ... mało tego, gdy pierwszy raz je rozjasniłam i zobaczyłam efekty popłakalam sie ze szczescia ... tak bardzo chciałabym wykrzyczec wszytkim dziewczynom, ktote maja tak głupie problemy jak krzywe nogi czy mały biust, ze maja cholernie wielkie szczescie, ze nie musza sie zmagac z tym okropienstwem .. ;| Szczerze ? Mogłabym byc i pzy tuszy gdybym tylko mogła byc gładka. Miałam jechC DO Egiptu - nie pojade '| teraz wszycy namawiaja mnie na kolonie, bo za 2 lata juz nie bedz\e mogła jezdzic ... Nie maja pojecia, ze gdyby nie to nawet bym sie nie zastanawiała . Dostałam 3 jedynki z w-f, bo wstydziłam sie swoichrak a zapomniałam cos z nimi zrobic ... Oczywiscie wszyscy mysla, ze nie lubie cwiczyc,a ja to kocham ! KOchAm tanczyc, tancze w zespole, ale ostatnio tez nie poszłam na trening własnie przez to ;| mowia mi, ze mam talent itp. ze swietnie tancze ... ale to mnie jakos nie pociesza. Moze musimy sie zmagac z tym problemem, bo jest cos w nas wyjatkowego ? Fajnie tak myslec ... ;) Ale sie rozpisałam ... przepraszam ;P Pozdrawiam ! ;*

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ale popatrzcie na to z innej strony - np. jesteśmy chyba bardziej ostrożne w kontaktach z facetami, czyli nie należymy do dziewczyn, które prześpią się z pierwszym lepszym, a potem mają depresję...My, żeby zrobić krok dalej musimy najpierw tej osobie zaufać i upewnić się, że nasza przypadłość jej nie przeszkadza.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
głupoty!! to zależy od charakteru takiej dziewczyny czy idzie do łóżka z pierwszym lepszym a nie od tego czy jest owłosiona jak małpa czy nie. A prawdziwej depresji to się można nabawić jak się do kogoś coś czuje, a nie można się cieszyć seksem i swoją fizycznością. I nie ma żadnej lepszej strony w byciu zarośnięta babą !!!! ŻADNEJ !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Owszem, zależy od charakteru, ale przyznasz, że takie osoby bardziej uważają w kontaktach damsko-męskich. Zawsze są jakieś dobre strony - np. większe libido xd

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zaglądająca tu
Tak a ja przez to dziadostwo w wieku 27 jestem dziewicą:O żadnego nie dopuszczę a chętnych nie brakuje , normalnie dinozaur:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do tych dziewczyn co depiluja twarz depilatorem przez jaki czas utrzymuje sie zaczerwienienie?? bo juz niewiem czego użyc bo po pascie i wosku robia mi się rany;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mam pytanie do tych dziewczyn co depiluja twarz depilatorem przez jaki czas utrzymuje sie zaczerwienienie?? bo juz niewiem czego użyc bo po pascie i wosku robia mi się rany;(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość hfuireuhfierfe
dziewczyny spotkajmy sie kiedys

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
nie wiem,czy spotkanie to tak do konca dobry pomysl... Czlowiek sie tylko zdoluje,ze na forum pisala tak,a w realu wyglada lepiej...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczyny ja bym sie chetnie spotkala zeby pogadac pomoc zawsze to razniej zwazywszy ze nie znam zadnej dziewczyny tak normalnie w zyciu ktora mialaby nasz problem. a co to za problem ze jedna bardziej zarosnieta inna mniej nie jestem zawistna i to ze ktos ma ten problem mniejszy to nie znaczy ze nie ma go wcale , prawda? a powiem wam cos moje drogie panie bylam wczoraj na basenie mialam pol godziny zeby sie wygolic bo kolezanka miala po mnie przyjechac i wiadomo zima to nie wszedzie jestem wydepilowana w dodatku nie mam faceta wiec nikomu sie nie pokazuje bez ciuchow problem mialam ogromny ale dalam rade jestem wielka wiadomo nie wszedzie sie udalo bo na szyi mialam takie krociutkie wloski ze nic sie nie dalo zrobic ale poszlam nie bede w domu siedziec jak debil bylo widac ze mam z tym problem ale z bliska ktos napewno zauwazyl ale wskoczylam do wody i sobie plywalam boli mnie to ze tyle musze wysilku wlozyc w to zeby wogole wyjsc do ludzi czasami mi sie nie chce nic czasami chce zeby skora odpoczela troche od tej nieustannej tortuty i wyskakuje ktos cos wyjdz chodz do nas a ja nie moge mam za malo czasu to takie wkurzajace zeby wygladac jak czlowiek

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
mi nie chodzi o zawisc,tylko o psychike. Jedna moze byc zadowolona ze spotkania,bo jest tyle dziewczyn,i kazda z tym samym problemem,a druga sie zalamie,bo jest tyle dziewczyn z tym problemem,i kazda wyglada lepiej... Ja mam kolezanke co ma taki problem z wlosami,i ona nic z tym nie robi. Czasem to jej zazdroszcze,ze nie musi ciagle sie depilowac. Choc w sumie ma wszedzie meszek,ale za to czarny.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Wiecie jak to jest. Różnie do tego podchodzimy, różnie reagujemy, i różnie też interpretujemy słowa innych.Myślę jednak, że spotkanie to dla mnie za dużo(odpowiadając na propozycję). Rzadko widuję kobiety z tym problemem. Słowo daję kiedyś spotkałam dziewczynę w sklepie i zareagowałam dziwnie. Nie potrafiłam odpowiedzieć na zwykłe pytanie patrząc jej w oczy (miała widoczny zarost na całej buzi).Ja codziennie a nawet kilka razy dziennie depiluję a potem jeszcze wyrywam pensetą ,potem puder maskujący w płynie bo zostają czerwone plamy i strupki.Zajmuje mi to strasznie dużo czasu. Co do wczorajszej mojej wypowiedzi chciałam uzupełnić.Mam kochającego męża a depresji dostałam po Dianie. Ten rodzaj leczenia hormonalnego może tak wpływać na organizm.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
Ja też uważam, że spotkanie to nienajlepszy pomysł. W końcu każda z nas dąży do normalności, chce być postrzegana jako normalna gładka kobieta, a tu nagle taki zjazd czarownic. Dzięki, ale nie.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
A tak przy okazji dodam coś na temat tego kremu bioxet. Stosuję go na twarz ok. 4 miesiące, chociaż muszę przyznać,że niezbyt regularnie i powiem,że włosy nie zniknęły, ale są słabsze i mniej widoczne a przez to sprawiają wrażenie że jest ich mniej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
justka to dziwne,że po depilacji twarzy pastą cukrową robią Ci się rany, bo pasta cuktowa ma to do siebie,że jest bardzo delikatna, znacznie bardziej niż wosk. Ja miałam po wosku na twarzy rany, podrażnienia, był po prostu zbyt mocny na delikatną skóre twarzy. Ale po paście jest w porządku.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×