Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość ooola21
Hej dziewczyny! nie przejmujcie sie tak tymi włosami, one sa calkiem normalne, po co macie sobie tylko niepotrzebnie wymyslac nowe klopoty...Ja to dopiero nie wiem co zrobić...oprócz włosów które rosną mi na całych nogach, brzuchu, wokół sutek, na klatce piersiowej,na szyji, na brodzie i tak na skroniach to rosna mi jeszcze na ramionach, plecach(co prawda nie są mocno widoczne,rosna raczej w pojedynczych miejscach,ale są za to jakies strasznie długie bleeeee) no i chyba w najgorszym miejscu dla mnie czyli na DUPIE!!! To jest koszmar!!!A najgorsze jest to że kiedy wyrywam je penseta to po niedługim czasie one znowu odrastają i wrastaja pod skóre a wtedy powstają mi jakieś krosty,ktore potem rozdrapuje lub pomagam sobie igłą w wyjmowaniu włosów spod skóry...do tego rany sa takie że zostaja mi małe blizny-i znów kolejny problem:((((( Chyba jedynym rozwiązaniem będzie pójście do lekarza, ale wiadomo bardzo sie wstydze...Takze dziewczyny naprawde doceniajcie to co macie bo ludzie maja o wiele gorsze przypadki.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
czesc dziewczynki! troche sie nie odzywalam ale od czasu do czasu zagladalam, zeby sprawdzic nowe wpisy. zastanawiam sie nad depilacja pasta cukrowa, mialam ja nawet dzisiaj robic ale chcialam sie najpierw was zapytac czy macie jakis sprawdzony prezpis. i drugie moje pytanie czy ktoras z was probowala krokosza i czy on dziala?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja002
A co to takiego ta depilacja PASTA CUKROWĄ??;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witam, słyszałam ze kobiety mające hirsutyzm są narażone na nowotwory..czy to prawda???:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I czy hirsutyzm jest nieuleczalny w każdych przypadkach, u każdego? Czy może są osoby które sie mogą z tego wyleczyć?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Pasta cukrowa to jest coś takiego jak wosk, tyle, że się nie klei, jest delikatniejsza i mniej kosztowna, bo można ją przygotować samemu. Ale co może być problemem, to to, że nie zawsze od razu wychodzi. Podobno bardzo dobrze działa :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
A tak właściwie, to czemu wstydzicie się pokazywać nogi - nawet po depilacji ? Ja się nie wstydzę xd normalnie chodzę w krótkich spodenkach, na plaży w bikinie(wiem, że ludzie moje włochy widzą, ale przecież mnie nie znają - poza tym w większości miejsc jestem wtedy wydepilowana :D)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do włosów na dłoniach to albo wydepilować depilatorem, lub woskiem, albo się nie przejmować, bo przecież niektóre dziewczyny bez hirsa też mają. Ja np. nie przejmuję się brzuchem, nogami, rękami i wąsem, bo wiele kobiet ma z tym problem. Denerwują mnie za to piersi, całe plecy, szyja(chociaż tu na razie jest jeszcze ok, bo włosy nie są tak widoczne, dopiero niedawno je tak zauważyłam xd) i broda - więc tak patrząc, to gdybym pozbyła się tych 4 miejsc byłabym mega atrakcyjna dla samej siebie :D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Sorry, że tak kilka postów pod rząd jest mojego autorstwa, ale miałam wenę xd Mam pytanko - czy rozjaśniałyście włosy na piersiach ? Jaki jest efekt ?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja podawałam przepis na pastę cukrową jest rewelacyjna;) tylko jestem leniem i niechce mi sie jej podgrzewac i nakladac;D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama_ słodycz
Ja kiedyś stosowałam pastę cukrową, ale jest to baaardzo czasochonne zajęcie. Poza tym na początku nie umiałam jej przyrządzić. Raz przypaliłam, innym razem wyszła mi twarda jak kamień a jeszcze później za rzadka. Dopiero za 4 razem mi wyszła taka jak trzeba. Powinna być dość miękka, taka żeby ją ugniatać jak plastelinę, ale nie może się "topić" w dłoniach. Zaletą depilacji pastą cukrową jest mniejszy ból i niższa cena w porównaniu do wosku. Jeśli macie ochotę poeksperymentować to zachęcam najpierw do przeczytania tego artykułu http://www.wizaz.pl/images/jkrawczyk/depilacja_cukrowa/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama_ słodycz
Ja kiedyś stosowałam pastę cukrową, ale jest to baaardzo czasochonne zajęcie. Poza tym na początku nie umiałam jej przyrządzić. Raz przypaliłam, innym razem wyszła mi twarda jak kamień a jeszcze później za rzadka. Dopiero za 4 razem mi wyszła taka jak trzeba. Powinna być dość miękka, taka żeby ją ugniatać jak plastelinę, ale nie może się "topić" w dłoniach. Zaletą depilacji pastą cukrową jest mniejszy ból i niższa cena w porównaniu do wosku. Jeśli macie ochotę poeksperymentować to zachęcam najpierw do przeczytania tego artykułu http://www.wizaz.pl/images/jkrawczyk/depilacja_cukrowa/index.php

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość rizotto
dziewczyny napewno wiele z was robiło badania hormonalne mogłybyście dokładnie napisać jak to wygląda? To znaczy załóżmy że chce zbadać testosteron bez skierowania: czy muszę się tłumaczyć wykonującym te badania do czego mi są one potrzebne? czy tam gdzie pobierają krew zadają jakieś pytania?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hej dzieki za odpowiedzi co do oleju czytalam ze to bardzo dlugotrwaly proces ale ze cos tam pomogl dla mnie nawet cos tam to bylaby rewelacja ale zastanawiam sie czy warto wydawac tyle kasy na powiedzmy pol roku terapii jesli to mialoby byc wielkie gowno a pasta dziki za linka ale tam w zasadzi nie ma dokladnych proporcji jesli robicie same napiszcie prosze czego i ile dokladnie dajecie3 i jak dlugo trzeba gotowac dzieki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama_ słodycz
Bambia: Ja brałam 1 szklankę cukru, sok z połowy cytryny i ok. pół szklanki wody, ale to nie znaczy, że trzeba tak ściśle trzymać się tego przepisu. Tak naprawdę proporcje nie mają tutaj większego znaczenia. Ważne jest tylko, żeby nie wziąć za dużo wody, bo wtedy trzeba będzie dłużej gotować. Składniki trzeba wymieszać aż się rozpuszczą i podgrzewać na małym ogniu. Często trzeba mieszać żeby sie nie przypaliło. Najpierw robi się taki przezroczysty syrop, potem zaczyna zmieniać kolor na słomkowy i gęstnieje. Kiedy zmieni barwę na ciemnobursztynową trzeba zdjąć z ognia. Trudno mi jest powiedzieć jak długo to trzeba gotować. Nie ma reguły - od kilkunastu minut do godziny. Najlepiej po prostu co jakiś czas nabrać odrobinę pasty na łyżeczkę, ostudzić i sprawdzić palcami czy da się ugniatać jak plastelina. Jeśli bardzo się klei i rozpuszcza w palcach to znaczy, że trzeba jeszcze pogotować. Gotowa pasta jest dość gęsta. Można ją dlugo przechowywać np. w słoiku. Jeśli wyjdzie bardzo twarda to przed użyciem można ją podgrzać suszarką żeby trochę zmiękła. Następnie nożem wydłubać trochę, wyrobić w palcach i już można się depilować. Życzę powodzenia!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama_ słodycz
Zapomniałam dodać, że pasta cukrowa jest bardzo dobra... w smaku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Sama_ słodycz
Zapomniałam dodać, że pasta cukrowa jest bardzo dobra... w smaku :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Ida1342
Ja testuje spironol zewnetrznie w kremie.jak zadziala napewno dam znać :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja002
Co pobicie z brodą, wąsami, włosami na brzuchu i pod pępkiem????????? Jakieś skuteczne metody maskowania ich lub coś w tym stylu itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja002
Co pobicie z brodą, wąsami, włosami na brzuchu i pod pępkiem????????? Jakieś skuteczne metody maskowania ich lub coś w tym stylu itp itd.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja002
Co robicie z brodą, wąsami, włosami na brzuchu???????? Jakies skuteczne sposoby usuwania ich..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja002
Co robicie z brodą, wąsami, włosami na brzuchu???????? Jakies skuteczne sposoby usuwania ich..:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka18
a co z depilacjami laserowymi ?? czy w nasyzm przypadku one pomagaja , nie mwoei tu o meszku ale o czarnych wlosach ktore byly juz depilowane itp. ?? Któras z was sie skusiła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Blondynka18
a co z depilacjami laserowymi ?? czy w nasyzm przypadku one pomagaja , nie mwoei tu o meszku ale o czarnych wlosach ktore byly juz depilowane itp. ?? Któras z was sie skusiła ??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włos_sie_jeży99
nie ma ta jak być przedmiotem kpin.. nic tylko sie zabić...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Maja002
Pomoże ktoś czy nie??:( :( :( eh...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość włos_sie_jeży99
ide na tory po prostu ostatnio byłam zaproszona na domową impreze i przy okazji usłyszałam komentarze na moi "kolegów" w sumie to gadali miedzy sobą i ja usłyszałam ze mówili o zaroście , o tym ze to jest obrzydliwe jeżeli dziewczyna goli więcej niż tylko łydki, a potem było pytanie "pokaż plecy?" a ja sie cała czerwona zrobiłam, bo na dole pleców mam włosy a ich nie gole i chciałam udać że niby nic sie nie dzieje ze mnie to nie rusza, ale widac po mnie było ze sie czerwona ze wstydu zrobiłam i pewnie teraz ludzie o mnie gadają...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×