Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość mam do was pytanie
mialyscie badany testosteron, ale nie ten wolny tylko ten wlasciwy, ile wam wyszlo? aha i ja mam takie wrazenie, ze niektore osoby tu maja naprawde problem z tym a inne przesadzaja i to mnie denerwuje ale oczywiscie odpowiecie mi ze dla kazdego to jest problem ale dziewczyny poszukajcie sobie zdjec na necie bo ja np nie moge juz miec dzieci przez to , wyniki mam straszne leki musze brac do konca zycia ale mysle ze obeszla sie ta choroba ze mna i tak dosc lagodnie chociaz jak czytam wypowiedzi niektorych dziewczyn to mysle ze one nie wiedza o czym pisza jak np pisza ze maja jasne dlugie wloski na udach czy brzuchu - dla mnie to zaden problem bez urazy

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mam do was pytanie
ogolnie bardzo was prosze o podanie wynikow badan wszystkich hormonow jakie mialyscie badane prosze

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aga bardzo ładna sukienka. Papryczko na Twój link sukienki wchodze, ale mi nic nie wyświetla.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aga_ta i gdzie te włosy? większość z was po prostu przesadza a ty jesteś jedną z nich. robisz z igły widły i dołujesz naprawdę pozostałe.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość aaa daj spokój
Właśnie. Ja miałam ciężką postać hirsutyzmu i jak juz pisałam wcześniej,gdybym nic z tym nie robiła byłabym zarośnięta cała czarnym grubym włosem a brodę bym miała jak rumcajs, serio , nie przesadzam. A jaki to miało wpływ na moją psychikę i dalsze życie, szczególnie uczuciowe nietrudno sie domyśleć. Dlatego jak mi któraś pisze że owszem ma owlosione nogi ale na twarzy prawie nic, pare włosków lub jakiś jasny meszek i że nie rozumie jak tak można się ukrywać i rezygnować z życia, bo przecież ona też jest owłosiona i żyje normalnie, to o czym mu w ogóle mówimy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniseed no ja :) ale to jeszcze za czasów brania hormonów więc chociaż ważyłam mniej byłam bardziej krągła niż teraz żałosne_h przeczytaj uważnie moje posty, nigdy nie pisałam ze mam zarost na buzi, oszem zdarza się po kila wstrętnych wosisk czarnych na brodzie ale je wyrywam na bieżąco to samo z samym dekoltem szczególnie przy szyi akurat na buzie nie narzekam w sensie włosków,są może i długie miejscami ale białe więc ich nie widać tak bardzo, u mnei problem jest na piersiach, brzuchu i nogach, a tych jak widzisz na zdjęciu nie widać mam do was pytanie ja swoje już podawałam, ja też nie moge zajść w ciąże przez to dziadostwo, tzn teoretycznie moge, wystarczy te podwyższone podwyższyć a obniżone podwyższyć ale jakoś eh nie reaguje na leki

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Papryczko niestety dalej mi nie wchodzi ta Twoja sukienka.Ja nie jestem najmocniejsza z komputerów ale próbowałam robic tak jak napisałas i nic.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed dzięki.Teraz mam.Fason ładny tej sukienki.Jak dla mnie to troszkę jakby za bogata ale mnie sie w ogóle podobają ubrania takie całkiem proste bez żadnych ozdób a sukienka ślubna jednak powinna być bardziej strojna.Tak naprawdę to najważniejsze, żeby panna młoda czuła się w niej ładnie , dobrze i wyjątkowo.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
o przepraszam, Loris źle napisałam Twój nick :( dziewczyny, używała któraś z Was odżywki WAX do włosów na głowie??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
aniseed a co ta odzywka ma na celu?? ja nie słyszałam o niej, ale ostatnio interesowałam się odzywkami, bo mi się prześwity na głowie porobiły bo mi troche powypadało włosów jak w ciązy byłam, i bardzo polecali mi odżywke z wishy (ona jest podobno na łysienie androgeniczne) i jeszcze odżywke co się stosuje po chemioterapi, też podobno po niej włosy rosną, na moja ciocie zadziałało, ale ja jeszcze nie próbowałam, zamierzam na dniach wybrać sie do wiekszego miasta to może je dostane :) a jeszcze chciałam się was spytać czy któraś z was próbowała kuracji lukrecją??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja używałam.Do ciemnych włosów.Zużyłam całe opakowanie.Na wypadanie mi nie pomogło, włosy fajniej się po niej rozczesywały ale tylko tyle.może za krótko stosowałam? Nie wiem.Niewygodna dla mnie była bo trzeba było ja trzymać długo na głowie.Po za tym czytałam, że jej skład teraz nie jest już taki dobry jak kiedyś.Ja teraz szukam takich kosmetyków, w których jest jak najmniej chemii.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponownie prosze o podanie
wynikow hormonow. chyba ze ich w oghole nie robilyscie a wasza choroba jest urojona

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ponownie proisze o podanie
jestem tu nowa i nie chce mi sie szukac 430 stron wynikow, to dosc konkretna i krotka sprawa, na pewno dla was to mniejszy problem po prostu je tu podac. ciekawe dlaczego nie chcecie. dlugi czarny wlosek to pojecie naprawde wzgledne wiec zamiast sie zalic i zalic po prostu sprawdzmy naprawde skale tego problemu

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ponownie proisze o podanie - skoro Ci nie odpowiada nasze towarzystwo bo uważasz że nasze problemy to nasze urojenia proponuje Ci otworzyć nowy wątek, możesz go nawet nazwać nieurojone urojenia :) Wyniki każdej z nas to nasza prywatna sprawa, jeśli ktoś nie chce, nie ma obowiązku o nich mówić, a próba wymuszenia podania ich do publicznej wiadomości narusza ustawowe prawo do prywatności.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agatka wax niby pomaga na wypadające włosy i był polecany dla osób po chemioterapii wlasnie :) loris ja uzywam do włosów olejku monoi, czasem jasminowego [nie za bardzo go lubie, bo ciezko go wypłukac] i amle w pudrze [ale jest też olejek]:) po umyciu płukam włosy w ziołach, głownie w pokrzywie. wczesniej uzywalam jeszcze jadwabiu hydrolizowanego - fajnie po nim włosy błyszczą. chciałam sprobowac czegoś innego ale skoro piszesz, ze zmienili skład [pewnie dlatego, ze ta odzywka cieszyła się baaaardzo duzą popularnościa] to pozostane przy swoich patentach. agatka ja popijam od czasu do czasu lukrecje. niestety jest za słodka i codziennie bym tego pic nie mogła :) zreszta trzeba w stosowaniu robić przerwę. kilk stron wczesniej pisałam jak dziewczyny na forum laboratoriumurody.com robia kapsulki z lukrecji i piwonii w celu opoznienia odrostu włosów. z lukrecji tez jest dobry krem na podrażnienia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agat_ta
aniseed o widzisz a mi jakas inna nazwe podawali, a pomaga coś ta lukrecja?? bo ja właśnie nie lubie słodkiego smaku a zastanawiam się czy nie spróbować

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
agata moze jest jeszcze jakas inna odzywka na odrost włosów po chemioterapii. ja slyszałam akurat o Wax. Jesli chodzi o lukrecje, to ja jej nie piłam akurat na pozbycie sie włosow, tylko na coś innego. wg dziewczyn z LU działają te kapsułki lukrecja+piwonia. ja ich nie próbowałam, bo nie mam odpowiednich składników. wpadnij na froum LU, dziewczyny mają tam ogromną wiedze, dzielą się róznymi przepisami opoźnijącymi odrost włosów, wymieniają info odnośnie ziół regulujących poziom hromonów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość prosze ponownie o podanie
taa ale jak wklejasz sama wlasne zdjecie w kiecce slubnej i to jeszcze z mezem i to na topiku o nadmiernym owlosieniu to luz bluz nie? dziwne jestescie zachowujecie sie jakby wasza choroba was nic nie obchodzila, tylko byscie sie uzalaly

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Aniseed gdzie zamawiasz te olejki do włosów? Ja ostatnio zamówiłam taki puder do włosów maka i jeszcze jakis jeden i robie sobie takie maseczki na włosy ale krótko więc o efektach nie moge nic powiedzieć.Ja zamawiałam je na helfach a Ty gdzie? Jeśli jeszcze coś możesz polecic z takich rzeczy to będe wdzięczna.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość daga7215
Loris weszłam z ciekawosci na te helfy,i zwróciłam uwage na mydło arabskie usuwające włosy,próbowałaś może?,wiesz cos wiecej?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Loris olejek monoi zamawiałam na biochemiaurody.com ładnie pachnie, fajnie nawilza skórę. olejek jasminowy na naturalne-piekno.pl a amle w pudrze na biolander.com olejek z amli widziałam na helfach. powinni miec tez dostępną wersje w pudrze.ja ja kiedyś mieszałam z glinką rhassoul :) własnie patrze na to mydło arabskie heheh zajebista cena :) zaraz napisze do tej Pani z helfy z pytaniem, czy ono rzeczywiscie działa :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Mydełko widziałam ale nie zamawiałam.Ja dopiero raz zamawiałam z helfów.Jest też krem na włoski, ale dość drogi za 129 zł i tez nie wiadomo czy w ogóle skuteczny.Znalazłam też jeszcze 2 strony z kosmetykami arabskimi i ajuwerdyjskimi, na których ceny niektórych kosmetyków sa sporo niższe niz w helfach.Największy wybór maja w helfach ale i najdrożej.Te strony to: www.asandi.pl oraz www.aspirante.pl.Może ktos skorzysta.Ja na aspirante zamówiłam olejek na wypadające włosy , mydełko i hennę do włosów, ale tam nie można kupić za pobraniem.Zaryzykowałam, ale na razie czekam na przesyłkę.Gdybyście cos chciały zamawiac na aspirante to sie na razie wstrzymajcie.Jak dostane przesyłkę to napisze.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy u was w rodzinie tylko wy macie ten problem?? bo ja sie właśnie dowiedziałam że moje kuzynki też mająi od strony mamy i od strony taty, może to jakieś dziadostwo dziedziczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny czy u was w rodzinie tylko wy macie ten problem?? bo ja sie właśnie dowiedziałam że moje kuzynki też mająi od strony mamy i od strony taty, może to jakieś dziadostwo dziedziczne??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
U mnie, to tylko ja mam taki problem - co jest dziwne moja mama ma włosy na rękach widoczne tylko pod światłem a ja to masakra...jedynymi nadprogramowymi włosami u mojej mamy jest wąsik - nic poza tym...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hym moja mama ma wąsik niezły brode też, ale jej się to zrobiło jak wróciła z włos, zmiana klimatu rozregulowała jej hormony a zaraz potem menopauza zaczeła się objawiać i już jej tak zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hym moja mama ma wąsik niezły brode też, ale jej się to zrobiło jak wróciła z włos, zmiana klimatu rozregulowała jej hormony a zaraz potem menopauza zaczeła się objawiać i już jej tak zostało

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość ale....
Właśnie na tv4 leci film o hermafrodycie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
moja mama nigdy nie miala problemów z włosami ale wiem, ze jedna z jej siostr tak. niestety moj ojciec jest owlosiony na ciele:( wiec może w genach odziedziczyłam jakąs skłonność do zarastania :O fuck, nałykałam sie proszków ułatwiających zasypianie i nic :( :( :( :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×