Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość Ość utknęła mi w gardle
moze robcie sobie zabiegi fotoepilacjne? starcza na jakis czas, a cena zabiegow zwroci sie poniewaz bol, nowe zyletki i obciazenie fizycznie bardziej tyraja

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość paskudawłochata:(
agulicanowaa co to za żel POLLENY jak możesz napisz ?Będę wdzięczna :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zielona mięta
nie mięta tylko ZIELONA MIĘTA -tą trudno dostać

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulicanowaa
To jest żel JG z myriceliną, olejkiem jałowcowym i geraniowym DR Beta. Niby na cellulite, ale gdzieś wyczytałam, że ta myricelina to tak jak telocapil... Tonący brzytwy się chwyta...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość kudlate cos
Zielona mieta jest do kupienia w Almie. Pije ja od miesiąca i nie widze zadnych efektów.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisałam kiedys ze usunełam wszytskie włosy z policzków kremem ale mnie podraznił i nie moge go uzywac.zrobiłam sobie paste cukrowa.wyszła idealna ale wprawe trzeba miec.ja nie mam.ciagle je urywam i musiałabym to robic co 3 dni.na naogach posżło super.nie rosły m-c.ale nogi łatwiej ogolic niz twarz.na razie radze sobie z pasta.chce kupic depilator.troche sie boje uzywac go na twarz ale moze na 3 tyg wystarczy zeby odrosły kolejne.ból wytrzymam.czy któras uzywa depilatora na policzki?jesli tak to jakiego?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania_pyta
karasia, a moglabys napisac jak robilas ta paste cukrowa? Ja tez probowalam kilka razy ale jakos mi nie wychodzila zastygala jak kamien i byla do wyrzucenia.... Bede wdzieczna

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
kurcze robiłam na razie raz m-c temu i nie pamietam z którego przepisu.jak znajde dokładnie z którego to napisze.było mniej wiecej tak 2 szk cukru 1 szk.wody pół cytryny gotowałam az będa takie bąbelki sie robiły to trwało ok niecełej godziny.ale potem poszukam i napisze dokładniej.wyszłao idealnie. fajnie to działa ale cięzko mi z policzków to usuwac.z nóg super sprawa.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja kupilam paste cukrowa na allegro za 10 zł. Jest super. Jak robilam wczesniej sama to mi nie wychodzila. Ja pastą cukrową depiluje pośladki i czasem okolice bikini. ...i ostatnio przerzedzam nią włosy na rękach. Karasia mocniejsze rosną na twarzy jak je depilujesz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulicanowaa
Nie, to jest ten: http://www.swistak.pl/a10015402,DR-BETA-ZEL-JG-z-myricelina-250ml-cellulit-.html tyle, że kupowałam go z tamtej strony, którą wskazałaś. Sprawdziłam i okazuje się, że nie mają teraz wystawionego. Mam nadzieję, że się nie skończył!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulicanowaa
Aha, i wymyśliłam sobie, że może na te czerwone cętki po depilacji np. bikini, pomogłyby kremy, które stosuje się na blizny? One są do rozjaśniania blizn a tam skóra po woskowaniu zrobiła się trochę ciemniejsza. Po depilacji robię jakimś dziecięcym na odparzenia albo Alantanem. A ostatnio robiłam żelem JB i nie wyrosły tak szybko. Ciągle myślę co zrobić z rękoma... Boję się, czy włoski tam nie odrosną sztywne po depilatorze? Teraz są miękkie, ale sterczą, fuj. Nawet jak się je rozjaśni, to w tym słońcu i tak wszystko widać....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana93
agulicanowaa, a nie myślałaś może o wosku? Ja też mam problem (bardzo duży) z owłosieniem rąk i po przeczytaniu w internecie, chyba się zdecyduję na depilację woskiem u kosmetyczki:) Podobno włosków jest z każdym zabiegiem mniej i są jaśniejsze:) A no i rzadziej wrastają:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość wiziaczek
czy nie lepiej pomyśleć o zabiegach IPL

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulicanowaa
załamana93 O wosku myślałam, ale wkurza mnie, że znów tyle kasy co 3-4 tygodnie trzeba by było wydawać. Za pachy, bikini, wąsika i brwi płaciłam 40 zł. Gdyby teraz jeszcze ręce doliczyć... No chyba, że wykorzystam wreszcie ten co mam w domu i sama spróbuję sobie zrobić. Wosk wyrywa z cebulkami i depilator też. Depilator jak już bym kupiła, no to cenowo chyba lepiej na tym wyjdę. Pytanie tylko po czym będą włoski mniej wrastać i sterczeć. Ja nie mam ich dużo, są nawet jasne, tylko kurcze, żeby tak nie sterczały... A może przetestować i na jednej ręce zrobić woskiem a na drugim depilatorem ;) Ciekawe, że na spodniej części nie rosną, tylko do góry. Dlaczego nie może być równo, znaczy gładko, wszędzie? Czytam, że ktoś próbuje policzki... Boję się tego robić. Proszę napisać jakie odrastają? Jak pomyślę, że miałabym to do końca życia robić, to już jestem chora...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulicanowaa
misteriosa26 - ja mam trochę pod linią ust. Ale bardziej mnie martwią baczki... :( ehhh

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
przepis na paste cukrową 1 szk cukru 1/2 szk wody 1/2 cytryny gotowało sie na wolnym ogniu ok 30-40 min nie pamietam.jak zacznie tak bulgotac to wyłączyłam.wyszła mi za pierwszym razem idealna.tez mam w domu ta gotowa z allegro ale stwierdzama ze za drogo wychodzi z przesyłka. mam na nosie tez troszke włosków. a czy odrastaja mocniejsze ?cięzko stwierdzic ja jestem dopiero po 4 zabiegach golenia pasta.wczesniej przez 10 lat tych włosów nie ruszałam.idealnie na wąs i brode sprawdzały sie kremy osłabiały włosy i rosły mi przez te 10 lat cienkie jasne włoski.na policzki jednak kremu nie dam bo mi raz mało skóry nie spaliło.musze szukac innego sposobu.mysle o depilatorze choc sie boje.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Kim hirsutka
http://f.kafeteria.pl/nowy.php?id_p=2506102 Rodzina Kardashian słynie z kontrowersyjnego podejścia do wychowywania dzieci. Siostry Kardashian bardzo szybko weszły w świat show-biznesu i sprzedawały swoją prywatność w reality-show. Nawet najmłodsze członkinie klanu miały swój udział w rodzinnym interesie i widzowie mogli podziwiać, jak nastolatki biorą lekcje tańca na rurze Kim Kardashian opowiedziała niedawno o swoim dojrzewaniu i oczywiście okazało się, że od najmłodszych lat miała obsesję na punkcie swojego wyglądu. Gwiazda przyznała, że depilowała sobie krocze już w wieku 12 lat Już jako 12-latka depilowałam sobie okolice bikini! Chodziłam do kosmetyczki raz w miesiącu, a ona woskowała mi brwi i krocze. Z wiekiem włosów było coraz więcej i to na całym ciele. Mam na tym punkcie obsesję. Kupiłam sobie nawet zestaw do profesjonalnego woskowania w domu i używałam go w każdej wolnej chwili. Woskowałam nawet czoło, bo w przeciwnym razie miałabym tam centymetrowy, czarny mech. Miałam też nadmiernie owłosione nogi, ręce, szyję i plecy. Oczywiście włoski pojawiały się nawet nad wargą dodała.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Lalkaaaaaaaaaaaaaaa
Przeczytałam,ze któraś z Was zamierza depilować okolice twarzy depilatorem. Odradzam. Ja tak zrobiłam z szyją i pojawiło mi się tam mnóstwo drobnych, ropnych krostek,+ oczywiście zaczerwienienie wokół nich. Przez tydzień z nimi walczyłam. Do tego niektóre włoski wrastały.A sam ból nie był taki straszny. Po prostu nie przykładałam cały czas depilatora do skóry. Można powiedzieć,że robiłam to "punktowo". Przykładałam depilator- cofałam, i tak cały czas ,oczywiście pod włos.Do twarzy polecam gotowe plastry z woskiem. Mam spokój z włoskami na policzkach i baczkach przez nie całe 2 tygodnie.(niestety odrastają nadal i są ciemne). Nie wrastają, troszkę boli,ale co to jest w porównaniu z tym co musiałabym nosić na twarzy. Kiedyś jak jeszcze byłam mała mama poszła ze mną do lekarza, gdyż bardzo wcześniej pojawiało się owłosienie na moim ciele, szczególnie na rękach, później wąsik. Lekarz stwierdził,że taka już moja uroda. A teraz mam na całym ciele, w niektórych miejscach mniej w niektórych więcej. Nie byłam od tamtej pory u lekarza, nie chcę barć hormonów. Chyba wolę dalej żyć w świadomości,że taka już uroda brunetek... Jakoś staram się z tym radzić, choć to nie zawsze jest łatwe. Pozdrawiam Was i nie poddawajcie się !!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zapomniałam _nicku_swego
misteriosa26 ja mam ;/ wyrywałam tylko pjejdyncze włoski bo wydawało mi sie ze nie wszystkie są mocno widoczne, az do czas jak mi kolezanka powiedziała ze mam tam brode i podała mi lusterko ;/ boże struchlałam z przerażenia nie wiem kiedy ten mech tak szybko sie zamienił w te włochy u mnie w łazience mama delikatnie swiatło bo szczerze to nienawidze patrzeć na siebie, moze po prostu chciałam wierzyć ze nie jest tak źle, ale czuje jeszcze gorszy wstyd ze wyszłqam tak na ulice.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
I co poradzic mam y te kłaki i chu* i nikt nam pomóc nie umie. To co mamy nie wychodzic z domu? Chować się i tracić radość tylko dla tego, że dla innych kobieta z brodą wydaje się smieszna? mam odebrac sobie życie bo kogoś to śmieszy? Pusy jest widocznie i nieswiadomy ludzkiej natury czy chorob. Co moge wyrywam, nie golę już nic:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość anonimowa_malinka
Dziewczyny, czytam Was od dawna już...I teraz chciałabym napisać coś, co może choć troszkę niektóre podniesie na duchu :) Otóż, nie wchodząc w szczegóły, ostatnio miałam hmm "przygodę" z kolegą, po imprezie ;) lubimy się, ale to żadne uczucie. Ja nie planowałam nic i byłam kompletnie nieprzygotowana, a żeby okolice bikini - czytaj całe uda i brzuch-były jako-tako, depilować muszę co drugi dzień. No i choć miałam ochotę to po prostu wstydziłam się na maxa iść do łóżka w takim stanie ;/ ale szczerze powiedziałam, o co chodzi. I co? I było super :) kazał mi przestać o tym myśleć, sam o tym nie myślał, całował, pieścił. Morał z tego taki, że gdy facet mówi, że mu to nie przeszkadza, to NIE PRZESZKADZA :) po drugie, skoro zaakceptował mnie facet, który zaledwie mnie lubi, to cóż facet, który kocha... Trzymajcie się dziewuszki i powodzenia we wszystkim!!!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Malwinka to prawda faceci nie są tak szczeółowi jak my. Dziewczyny powiedzcie mi czy wy łysiejecie na głowie? Ja coś mam za duże jedno zakole. I nie wiem czy tak miałam, ale skoro miałam to czemu teraz zwrocilam na to uwagę. Z drugiej stronie łysienie androgenowe przy androcurze chyba raczej jest wykluczone (bo to chyba najsilniejszy lek własnie na to). Tak się boję...ze aż pomyślałam, że zarost przy łysieniu to pikuś. Czy możliwe, że włosy wypadły mi ze stresu?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość gohha898
Prawda jest taka, że jedynym naprawdę skutecznym i długotrwałym przede wszystkim sposobem na pozbycie się owłosienia jest epilacja laserowa. Jak już dojdziecie do takiego wniosku, (a na pewno w końcu dojdziecie), to polecam znaleźć DOBRY salon, który wykona taki zabieg profesjonalnie. Znalazłam coś takiego na necie: http://www.bhclub.pl/Zabiegi-i-uslugi/Uroda/Lasery pod tym linkiem możecie znaleźć godne polecenia salony, które dają bardzo duże zniżki w porównaniu ze standardowymi cenami usług.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość mania_pyta
anonimowa_malinka, no fajnie ze sie odwazylas, przepraszam ze bede szczera, dobra mozliwe ze to facetowi nie przeszkadzalo, ale on mial tylko ochote na seks, zeby sie zaspokoic i nic wiecej, wybacz ale tak mi przyszlo do glowy... Misteriosa26 dobrze mowisz, ludzie umieja wytykac wady innych ale siebie nie widza, tez wyrywam co zrobic mus to mus, przynajmniej jak wyrwie,czy ogole lepiej sie czuje....

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
2 tyg temu wyrwałam z brody i twarzy włoski i nie odrosły grubsze. Nic mnie jak na razie nie kłóje. Na rękach też nic mocnieszego. Ogolnie mało co odrosło i przynajmniej czuję się z tym lepiej. Tylko, żeby rzadsze włosy na głowie w jedym miejscu były tylko złudzeniem, albo szkodami po farbie.Rośnie w tym miejscu pełno nowyh krótkich włosków.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość do malinki
W Afryce faceci sypiają z małpami W Polsce jak widać do takich celów służą im kobiety im z hirsutyzmem I jak widać tak samo jedne i drugie szanują... Jako jednorazowe pogotowie seksualne. Nie ma z czego być dumnym. Przeleciał cięfacet który cię "lubi" bo akturat miał chęć. Pewnie przeleciał by nawet kozę jakby się napatoczyła.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×