Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Gość załamana emilia 34
on nie mieszka w moim miescie wiec czesto gadamy przez net moze wtedy najlepiej mu o tym powiedziec przynajmniej jak nie bede go widziala to moze latwiej mi pojdzie

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia w żadnym wyoadku nie zrywaj z chlopakiem! Już chyba sie na dośc nacierpiałas przez sama chorobe, więc nie ma sensu jeszcze dodatkowo cierpiec i odrzucac miłość. Powiedz mu o swoim problemie, a jestem pewna, że nie odrzuci Cię. Tylko gówniaż by postąpił inaczej i metroseksualny koles z baletów. Mój mąż poślubił mnie gładziutką, pół roku po ślubie zachorowałam:( Od początku się przed nim nie urywam z tym problemem. Pokazywałam mu nowo porośnięte miejsca, żeby się oswajał. Depiluję się, bo chce się lepiej czuc, ale on wie, że tak mami koniec. Kazde jego spojrzenie na inna kobietę będzie mnie bolało, bo w mojej glowie pojawi się wtedy tylko jedna myśl, że może on patrzy na jej gładkość. to ile cierpienia przeezyłam w ciągu tych 7 miesięcy ( bo od tylu choruje) to poprsostu wszystko inne traci sens... Ja osobiście nie znam nikogo z tym problemem. Przyjżałam się tylko kolezance i widzę, że jej się to zaczyna, ale chyba się nie martwi - może i lepiej.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Jak sobie pomysle, jak 1 0miesiecy temu szykowalam sie na iprezę taka piękna i gładka, jaka bylam szczęśliwa to normalnie wyje do księżyca:(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Witajcie, Załamana Emilio, nie zrywaj napewno z facetem, jeżeli nie możesz mu powiedzieć wprost, napisz napewno Ci ulży, i wtedy naprawdę okaże się jaki on jest i czy wasz związek ma sens. I pisz często i zaglądaj do nas. Lovelasko przykre że nie skutkują zabiegi, posłuchaj, a Ty się leczysz hormonalnie? Bo podobno laser w przypadku hirsutyzmu tylko wtedy ma sens jak się człowiek leczy. Jeśli nie pomogło Ci 6 zabiegów to szkoda pieniędzy.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana emilia 34
misteriosa 26 bardzo Ci dziekuje za slowa pocieszenia ! takie slowa dla mnie bardzo duzo znacza bo dotad bylam z tym sama. nie zerwe z nim bo i tak bym tego nie przezyla, zycie bez niego dla mnie nie ma sensu, bardzo go kocham i widze jak on mnie kocha, z racji tego ze on jest taki atrakcyjny a ja nie czesto mialam obawy ze zasluguje na ladniejsza ze i tak pewnie mnie kiedys zostawi itd on sie zlosci i milion razy powtarza to samo- ze jestesmy z soba na dobre i zle w chorobie itd ze nawet jak bym kiedys ciezko zachorowala i lezala sparalizowana to i tak zawsze bedzie przy mnie i bedzie szczesliwy bo jestesmy jak jednosc i udowadnia to kazdego dnia, to chyba ta panika i wstyd uroily w mojej glowie ze moglby mnie przez tego hirsa zostawic, jakos sie uspokoilam po Waszych wypowiedziach i nabralam troszke optymizmu i realnego spojrzenia na problem, moze faktycznie nie kazdy facet patrzy tylko na wyglad moj faktycznie chyba nie, jak tak siedze i sie doluje to przypominaja mi sie pewne sytuacje np pare razy jak byl u mnie nie bylam do konca wydepilowana i np siedzialam w dresie a spod spodni wyszlo troche nogi i tak palnelam oj nie mialam czasu ogolic nog i sie zawstydzilam i je zakrylam on wzial w reke moja noge odkryl i zaczal ja calowac taka wlochata :) moze to znak ze nie mam sie az tak o co bac, poza tym obejrzalam sobie wczoraj wieczorem w necie zdjecia dziewczyn z hirsutyzmem i troche mi to pomoglo bo ten moj hirs to chyba nie jest jakis drastyczny przypadek np mam kudly wszedzie ale one sa blond lub ciemne blond co prawda sporo ich i sa sztywne ale chociaz nie sa czarne nie jest to meszek to ostre wlosiska ale dobrze ze chociaz nie czarne tylko ta twarz o matko reszte zniose byle na gebie nie bylo :( jak pisalam uzywam bioxetu na razie troche pomaga licze ze tak jak zapewnia producent efekt bedzie po kilku m-cach, wroce tez chyba do telocapilu bede go uzywala w balsamie na cale cialo wczesniej uzywalam nieregularnie teraz zaczne systematycznie nie wiem czy to cos da ale wole cos z tym robic niz nie robic nic, jak mowia nadzieja matka glupich :) i naiwnych :) przypomniala mi sie jeszcze jedna rzecz u mnie w pracy 3 dziewczyny maja hirsa nie umieja chyba tego dobrze zamaskowac makijazem bo widze ze depiluja twarz jedna ma nawet bardzo duzo wloskow czarnych i po skorze widze ze chyba je goli maszynka :( i przypomniala mi sie jeszcze jedna kobieta ktora pracuje w sklepie kosmetycznym obok mnie ona tez ma widac to bardzo ona sie nie maluje tylko jest po solarium i widac taki ciemny cien na twarzy jak u faceta po tym jak sie ogoli, wiec sporo nas wlochatek na swiecie niestety, samo to forum swiadczy o tym ile dziewczyn sie z tym boryka, a medycyna nic niech oni w koncu cos wynajda do cholery :) dziewczyny a teraz rada jesli macie skore podrazniona po depilacji to bardzo pomaga masc Tormentiol tania do kupienia w aptece, jest rewelacyjna lagodzi kazde zaczerwienienie i podraznienie jak sie ja nalozy to doslownie od razu czuje sie ulge bardzo koi polecam ! :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana emilia 34
Ania7718 bede zagladac na pewno bardzo mi to pomaga :) wszystkim naj naj i milego dnia :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Co do malowania się, to u mnie nie widać też żebym miała problem z brodą bo ją szczególnie maskuje, nakładam na całą twarz krem nawilżający, potem podkład obecnie pharmaceris kryjący musi być bardzo jasny żeby nie odcinał się od szyji i maskował zaczerwienia i czarne kropeczki bo ja w przeciwieństwie do Ciebie Emilko na brodzie mam mam czarne właśnie a baczki jasne i dłuższe i miękkie i jeszcze na żuchwie ciut i na szyji, nie ruszam tego. Na podkład nakładam puder w kamieniu transparentny i czasami róż na policzki. Ja pragnę by rano chociaż raz móc nie wyrywać i nie podcinać tylko normalnie się umalowac. Mam nadzieje że laser wspomagany lekami mi pomoże, zaczynam jesienią. Teraz musze zmienic podkład bo pharmaceris jest za mocny na lato, kupię smooh effect max factor, w sam raz na lato, też kryje a jest lekki i fajne ma kolorki. No i cenowo nie drogi bo 35 zł max.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
a czy ta maść Tormentiol jest do twarzy czy do ciala? I jeszcze jedno pytanie, czy któraś z Was jest z Torunia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana emilia 34
masc Tormentiol moze byc i do twarzy i do ciala, ona jest super potrafi zdzialac cuda naprawde :) co do makijazu ja depiluje twarz co drugi dzien-najpierw wyrywam peseta czarne wloski a te slabsze jade depilatorem , depilatorem nie musze co drugi dzien ale robie to z przyzwyczajenia wiec moja twarz jest calkowicie gladka tylko te czarne kropki jak wloski odrastaja brrrr , co do kosmetykow oprocz kremow do twarzy uzywam podkladu maybelline Affinitone i pudru z tej samej serii spelniaja swa funkcje rewelacyjnie kryja ale nie ma efeltu "maski" a na dodatek sa nawilzajace , oczywiscie maluje tez rozem policzki maluje tez oczy itd ale temat nie o tym ;) w ogole fajnie jak bysmy zrobily sobie ranking preparatow / kosmetykow ktore nam pomagaja, ja napisze o moich : -jak juz powyskubuje z geby klaki to smaruje cala twarz kremem penaten dla dzieci na ok pol godziny lagodzi skore i delikatnie natluszcza potem nadmiar usuwam chusteczka i wklebuje Bioxet w miejsca po wloskach a na reszte twarzy wiadomo normalne kremy codziennego uzytku -wloski na ciele mi w ogole nie wrastaja bo robie tak - 2 razy w tygodniu depiluje cialo i zaraz po depilacji uzywam peelingu perfecta cukrowego ja mam marcepanowy sa jeszcze inne na koniec oczywiscie balsam gruba warstwa , w ogole balsamuje starannie cialo po kazdej kapieli nie tylko jak sie depiluje -do depilacji uzywam maszynek gilette te takie jaskrawo rozowe z 3 ostrzami nie pamietam nazwy ;) nie podrazniaja ani nie zacinaja skory :) w ogole uzywam duzo kremow balsamow i wszelkiego rodzaju kosmetykow bo w naszym przypadku to chyba najgorsza rzecz sie zaniedbac poza tym kosmetyki to moja slabosc, zawsze mam zrobione paznokcie fryzure itd plus super ciuch i nie jest tak zle najgorsze to naprawde sie zaniedbac powoli godze sie z mysla ze musze powiedziec chlopakowi i moim problemie nie wiem kiedy to zrobie nie bede planowac zrobie to spontanicznie odkad jestem na tym forum chyba mi psychicznie lepiej :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Oby Nie
dziewczyny, mam takie pytanie czy włoski na twarzy mogą pojawić się po luteinie? od zawsze miałam problem z udami, długie czarne włosy na rękach, lekki wąsik, troszkę na brzuchu i rękach, ale nic z tym nie robiłam bo nie czułam większej potrzeby.. bo np. twarz miałam akurat w miarę w porządku.. Jakieś 5 miesięcy temu ginekolog przepisał mi luteinę na uregulowanie miesiączek, brałam po 1 tabletce przez 5 dni od 21 dnia cyklu. I tak przez 3 miesiące...i własnie od pewnego czasu zauważyłam że mam długie włosy na policzkach, podbródku, szyi..właściwie zawsze w tych miejscach były nieco dłuższe ale ostatnio maja nawet po 2-3 cm! jestem przerażona.. czy to postęp H?? teraz będę zarastać? na razie są cienkie..niektóre ciemniejsze ale ostatnio rozjaśniam jak mogę wodą utleniona bo mam nadzieje się trochę wykruszą.. ale to chyba nic nie daje.. ostatnio mój chłopak zażartował (ha ha) że rośnie mi broda.. akurat leżałam tak, ze słońce padało mi na twarz.. ehh jestem przerażona.. czy to po tej luteinie? ostawiłam ją 2 miesiące temu ale włoski nie znikają!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luteina to syntetyczny progesteron, może on powodować nadmierne owłosienie, tycie, masz to zresztą w ulotce do leku. Sama ją brałam kiedyś przez pół roku i tylko mi się pogorszyła cera, spuchłam od nadmiaru wody i po tym jak skonczyłam brać dostałam mega zapalenia grzybiczego, a okresu mi wcale nie uregulowała. Lepszym lekiem ale i droższym jest dhupaston i jest w 90 procentach zbliżony do naturalnego progesteronu tego który wydziela nasz organizm. Dziewczyny możecie mi polecić jakąś dobrą pęnstetę. Bo w domu mam kilka a one się nadają do brwii w zasadzie tylko 2 (a mam ich 5) i włoski te grube czarne wyrywam takimi nożyczkami, one są bardzo mocne i wąskie na dole i chwytają nawet najkrótsze włoski ale one mi się prawie zepsuły. Tymi nożyczkami też ucinam przy skórze włosy. POtrzebuje naprawdę dobrej pęnsety.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
dziewczyny piszcie prosze jak radzicie sobie z tymi okropczymi przebarwieniami bliznami które pozostają na skórze po skubaniu się? :/ To moje największe utrapienie....oczywiście zaraz po wlosach które rosną wszędzie! Anka, ja kupuję pęsety na oko i tym sposobem mam ich chyba z 10. I jeszcze nie zauwazyłam czy jest jakaś reguła która decydowałaby o ich przydatności w skubaniu. Chociaż zgadzam się, że niektóre są poprostu do d***

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana emilia 34
buba88 pisalam wczesniej na podraznienia po skubaniu dziala super masc Tormentiol kupisz w aptece za ok 6 zl ja pesety kupuje w rosmanie i jestem zadowolona kupuje te rosmanowe

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Emilia musze ci powiedziec ze masz niesamowite poczucie humoru :) czytajac pewne twoje fragmety niezle sie usmieje!! :) Potrafisz z tego zartowac a to znaczy ze masz dystans. Czasami jest fatalnie i kazda ma straszne mysli ale, to czy bedziemy szczesliwe zalezy od nas. Znam kobiete ktora ma H bardzo rozwiniety i nic sobie z tego nie robi, ma normalna rodzine, prace, stosunki z ludzi rewelacyjne, zawsze wszedzie jej pelno i naprawde jest osoba bardzo lubiana. Nigdy nie slyszalam by ktokolwiek powiedzial cos zlosliwego czy zlego na nia. Jak widac wszystko zalezy od nas, albo zamkniemy sie w domu i bedziemy plakac albo bedziemy zyly jak inni zdrowi ludzie. Super ze podzielilas sie swoimi doswiadczeniami z Tormentiolem, mam zazwyczaj po goleniu podraznione okolice bikini i napewno go wyprobuje, moze faktycznie pomoze na te zaczerwienienia. Teraz wakacje wiec nie chcialabym sie stresowac czerwonymi kropeczkami ;) Pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
iii jeszcze jedno , obiawiasz sie ze bio xet moze powodowac lysienie na glowie, nie sadze zeby tak moglo byc ja uzywam go od... kurcze nie pamietam , moze od roku czy jakos tak , moze dluzej i nie zauwazylam wzmozonej ilosci wypadajacych wlosow na glowie. Co do twarzy to napewno lagodzi podraznienia po plastrach z woskiem z nad gornej wargi a co do wloskow to wydaje mi sie ze wolniej odrastaja tyle ze ja uzywam bio xet z telokapilem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość załamana emilia 34
bo jak wlasnie tak zawsze mam ze dol a potem sie smieje z tego gowna :):):)tak tormentiol na pewno pomoze :) nie bede sie juz dolowac !!!! bo zdalam sobie sprawe z tego ze mamy dwa wyjscia albo se palnac w leb albo to zaakceptowac i walczyc z tym jak tylko mozemy :)to i teraz bede tylko walczyc a nie sie dolowac jeden dzien na tym forum i jest mi o niebo lepiej :):):)dzieki za info co do bioxetu moze mi kudly wychodza ze stresu :):):)moze te z geby tez kiedys wyjda ze stresu :D licze na to!!!!! haha

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
red_berries mam tak samo jak Ty, tzn. hormony w normie, jajniki też ok a włosy porastają praktycznie całe ciało. Lekarze zbywali mnie, że niby nie ma na to lekarstwa tylko depilacja pozostała ale był jeden właśnie z Wrocławia, który mnie nie olał. Chodzi o dr Grzegorza Gawrysia, jest endokrynologiem, pracuje w szpitalu i ma prywatyny gabinet na ul. Obrońców Poczty Gdańskiej we Wrocławiu, wizyta trochę kosztuje (150zł) ale uważam, że warto. Nmiary na gabinet www.e-endokrynolog.pl a tu opinie o tym lekarzu http://www.znanylekarz.pl/grzegorz-gawrys/endokrynolog/wroclaw Możesz spróbować. buba88 co do Twojego pytania to mi wszelkie blizny po wrastających włoskach, czarne kropki itp. rzeczy świetnie maskuje korektor z firmy Kryolan, niestety nie można go nabyć w żadnej drogerii. Ja zamawiam na allegro koszt z przesyłką ok 65 zł a stasuję go również do innych celów tj. cienie pod oczami, przebarwienia po trądziku a i jest bardzo wydajny http://allegro.pl/dermacolor-kamuflaz-korektor-kryolan-9086-i1683174315.html pozdrawiam

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77
:-D rzeczywiscie, poczucie humoru to ma ta nasza Emilka! Usmialam sie do lez z ostatniego zdania! :-D stres n.p.... na brode! to jest to! :-)) A tak powazniej... Nie zagladalam tu od piatku i dzis rano poznalam Emilke, ktora ma wspanialego faceta! Ty myslisz, ze on sie nie domyslil? Przeciez nie jest slepy, on wszystko wie i dlatego Cie kocha MIMO WSZYSTKO! Pewnie tak jak Ty nie chce nazywac rzeczy po imieniu, obawiajac sie Twojej reakcji, widzi, ze jestes delikatna. Poza tym jest lekarzem! Ale farciara z Ciebie! :-) Uwazam, ze na studiach przerabial tez i takie przypadki! Nie wspomne juz - i to sie tyczy wszystkich nas - jaka glupota byloby odrzucanie milosci z powodu H. (przynajmniej bez wstepnej rozmowy na ten temat). Niech przynajmniej wie, z jakiego powodu sie go unika, bo biedak mysli ze to jego wina, bo n.p. nie jest wystarczajaco atrakcyjny czy interesujacy w kazdym mozliwym wzgledzie! Mysle, ze wiekszosci facetom nie przeszkadza nasz H., - to sa ci prawdziwi FACECI! Z pewnoscia przeszkadzalyby im nasze wlosy, gdybysmy ich nie usuwaly i wygladaly jak malpy, no i tu bym ich nawet nie usprawiedliwiala... :-))) Ale... Nie mieszkamy na bezludnej wyspie, prawda? Trzeba jakos do ludzi sie upodobnic! W przeciwnym razie nasi panowie braliby sobie kozy za zony - przynajmniej mleko by mieli.. :-) Tak wiec wazne, ze sie depilujemy i dbamy o siebie! Ja z poczatku wyskubywalam sie w ukryciu przed moim chlopakiem, ale od jakiegos czasu "olewam to" - mam na mysli ukrycie, nie jego! :-) I o dziwo nic mi nie mowi! A wrecz przeciwnie - cala te czynnosc, lacznie z malowaniem sie nazywa "makijazem".. Ale ja przed nim nie mam zadnych tajemnic... Jest moim najlepszym przyjacielem.. gadamy o wszystkim, o moim pco itd.. I TO JEST SUPER! Ah, jeszcze jedno, nigdy nie rozmawialabym na takie tematy "na odleglosc", tzn przez czat czy mail czy list... Musze zawsze widziec jego reakcje, czytac w oczach jego odczucia.. Jesli juz mialabym napisac list, to musialby go odczytac przy mnie... Moj chlopak to moja druga polowa, moj blizniak, moja bratnia dusza.. Kochamy sie za nasze dopasowane charaktery, a nie za to ze mam dzis akurat wydepilowane cialo. Nawet 1mm odrosty nie sa w stanie rozwalic zwiazku, jesli ludzie rzeczywiscie sie kochaja i szanuja. H. to choroba (patologia) wiec nie mozna z niej drwic czy odrzucac parnterke z tego powodu. Oczywiscie jest tez druga kategoria facetow (tych na pozor!), co nie wiedza co to milosc. Dla nich liczy sie tylko powierzchownosc! Ale nas oni w ogole nie interesuja! :-P :-D Emilko, zycie jest piekne, pomimo H.! Glowa do gory! Nie jestes sama!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77
Aniu, jezeli chodzi o pesety... to tu trzeba sposobu. :-) Nawet najtansza i najzwyklejsza moze okazac sie lepsza od tych renomowanych! Najwazniejsze by nie byla w opakowaniu (bo wtedy jej nie sprawdzisz): bierzesz ja pod swiatlo i patrzysz czy nie "przeswieca" przy scisnieciu! Jesli obie plaszczyzny, a glownie ich brzegi, idealnie sie stykaja, to znaczy ze to dobry towar. :-D zaufaj starej hirsutce! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Hej, no właśnie sprawdzałam pęnsety te dwie które mi działają i rzeczywiście nie przylegają całkowicie i są prześwity, muszę więc kupić nowe. Chciałabym takie które złapią 1, 2 mm włoska , który jest trudny do wyciśnięcia i ucięcia. Bo przecież nie mogę ich zapuszczać. Dziewczyny a spotkałyście się z elektrycznymi pęnsetami, bywają takie na allegro, to jest jedna pęsneta wąska, często ze światełkiem na baterie. Ciekawa jestem czy jest to dobre.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość agulicanowaa
cześć Dziewczyny! pytałyście o pęsety - mam dodatkową uwagę. Ja mam dwie: jedna z grubszymi, ściętymi tak na prosto i bardziej zaokrąglonymi (grubszymi) końcami jest do kitu, natomiast druga ma końce ścięte po skosie i dość cienkie i ta jest super. Pilnuję jej jak oka w głowie, bo naprawdę jest świetna. Do tego lustro powiększające i dobre światło. Żałuję, że zaczęłam wyrywać pojedyncze włoski na szyi i pod żuchwą, ale one sterczały i z profilu na pewno było je widać. Na dodatek na policzkach, pod oczami, pojawiły mi się takie dłuższe włoski. Mam wrażenie, że urosły takie długie po jednym z zabiegów u kosmetyczki :( Nie wiem co z nimi robić. Marzę żeby je potraktować depilatorem, ale się boję. Z utęsknieniem patrzę na głaciutką buźkę męża, jak się świeżo ogoli...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość red_berries
Hej Weronika, dziękuję za namiary :) trochę dużo ta wizyta, do tego pewnie różne badania dojdą...podkładam sobie i pewnie pójdę do tego lekarza...w sumie do tej pory chodziłam tylko do ginekologów. Jeden wprost mi powiedział, że nic mi nie jest. Inna - że z włosami medycyna jeszcze sobie nie poradziła i nic się nie da zrobić. Kolejny - że medycyna załatwi 50% problemu, resztę depilacja. Taaa chciałabym żeby te 50% zadziałało ;/ Wiecie co, mam wrażenie, że odkąd zaczęłam wyrywać brodę, to szybciej rośnie ;/

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja też używam bioxetu od 2 tyg chyba i poprostu mam do cery suchej i tak mi potwornie wysusza skurę, że mam liszaje. Z kolei na brodzie zrobil mi sie jakis wrzód. Emilia mniej włosów Ci od tego rośnie? Tak bym chciała, zeby przyszedl dzien i te wlosy odpadly. ...ale to tylko cud musiałby byc, bo biologicznie to nie mozliwe :(

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość constance77
Aniu, 2mm??? Moja pęseta chwyta wlos o dlugosci jakies... 1/4 milimetra, te co zaczynaja skore przebijac, czyli te slynne "czarne kropeczki"!! Dlatego nie mysle nawet o depilatorze do twarzy, bo nic by mi nie ruszyl! Wlasnie najlepsze sa pęsety ze scietymi koncowkami, bo tymi zaokraglonymi to sobie mozna tylko wlosy na glowie wyrywac.. :-D Cholera, tak czytam o tym bioxecie i przychodzi mi na mysl krem Vaniqa.. W przyszlym tygodniu pojde do lekarza po recepte, obiecuje Wam to! :-) Ach, to lenistwo... Milego dnia dla wszystkich! :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Conastance a gdzie kupowałaś tą pęnsetą, ona jest ścięta ukośnie, dobrze zrozumiałam?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość zalamana emilia 34
constance77 dzieki za mile slowa :):):) mozliwe ze moj chlopak sie domysla cholera wie ale on jest kochany i nigdy mi nie chce zrobic przykrosci wiec jak wie to udaje ze nie wie :)nigdy nic nie mowil wiec nie mam pojecia ale zauwazylam ze np jak mam nogi nieogolone czy cos to mu to w ogole nie przeszkadza kiedys go o to pytalam a on ze dla niego to bez roznicy :)matko kocham go jak glupia nie wiem jak moglam pomyslec zeby go zostawic , poza tym tak sobie mysle ze on na pewno to zaakecpetuje bo on w ogole idzie mi we wszystkim na reke, np ja nie chce miec dzieci i on to bez problemu zaakceptowal wiele innych rzeczy tez godzi sie na wszystko, tez nie mamy przed soba zadnych tajemnic dzielimy sie wszystkim tylko tego hirsa ukrywam ale powiem niedlugo wprost, w ogole on tez jest mega owlosiony ale jest Wlochem wiec u nich to pewnie kazdy chlop jak malpa :D ciekawe swoja droga jakie bysmy mieli dziec :D jakies wlochate cudaki :Dwszystkim milego dnia!!!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość Meszka
witam, od jakiegoś czasu zaglądam tu codziennie, bo można się dużo dowiedzieć ;) no ale pora też popytać:D no więc czy któraś z was rozjaśnia włosy na twarzy? ja spróbowałam rozjaśniaczem z joanny a później raz na kilka dni wodą utlenioną 9% i włoski są jasne ale.. wydaje mi się ze są bardziej widoczne niż wcześniej ;/ tzn nie wiem, czy aż tak się błyszczą pod słońce czy to rozjaśnianie jakoś je podrażniło i teraz wyrasta ich więcej...ale chyba są też dłuższe;/ w pełnym słońcu wyglądam jak lew:D nie wiem czy wcierać tą wodę dalej i liczyć na jakieś osłabienie i że się wykruszą czy dać sobie spokój i może będą miały w miarę naturalny kolor? czy woda utleniona może je aż tak osłabić żeby się wykruszyły??

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×