Skocz do zawartości
Szukaj w
  • Więcej opcji...
Znajdź wyniki, które zawierają...
Szukaj wyników w...
Gość smutna_małgosia

Dziewczyny z hirsutyzmem

Polecane posty

Luisa no wlasnie ten sam uzylam :) i jaki efekt byl u cb? I na jakich partiach ciala go uzywasz? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
pisalas ze uzylas Joanny:) a ja co innego Sally hansen..ja na baczki czasem policzki,ale policzki nie,bo potem te wlosy sie swieca w sloncu i bardziej rzucaja w oczy..a rece i nogi obrabiam depilatorem wiec niczym nie rozjasniam:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
to jest jakos tak Sally hansen firmy Joanny czy jakos tak :) ok dzieki :) pomysle nad tym wasikiem :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
polindo:) Sally hansen nie jest Joanny:) Po sally hansen czasem wloski sa zolte wtedy trezba powtorzyc ponownie i sie moga do bialych rozjasnic,wtedy mniej sie rzucaja w oczy niz czarne..ale mnie denerwuje ze sie swieca:) ale teraz nie ma slonca wiec moze byc lepszy efekt bo glownie na sloncu tak sie swieca po tej sally. Po kilku dniach znowu ciemnieja,wiec mozesz zobaczyc,moze Ci podpasuje akurat..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Luiso dokladnie to taki : http://www.google.pl/imgres?q=rozjasniacz+sally+hansen&um=1&hl=pl&sa=N&qscrl=1&nord=1&rlz=1T4ADSA_plPL356PL356&tbm=isch&tbnid=b1l-aZb4Rb_DdM:&imgrefurl=http://www.okazje.info.pl/okazja/zdrowie-i-uroda/sally-hansen-rozjasniacz-do-wlosow-na-ramionach-nogach-i-twarzy-2010-.html&docid=PQhFx75QxNcDSM&w=500&h=500&ei=ad-ITsmGI4yLswaf_KDhAQ&zoom=1&iact=hc&vpx=792&vpy=140&dur=2425&hovh=225&hovw=225&tx=84&ty=154&page=2&tbnh=162&tbnw=149&start=25&ndsp=12&ved=1t:429,r:10,s:25&biw=1249&bih=566 :) No ale u mnie na rekach jest minimalna roznica, wiec nie wiem czy na wasik pomoze a nie chce sobie pogorszyc sprawy, a czy jak bede czesciej rozjasniala to one juz, nie beda wracaly do tak ciemnego odcienia? :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
hmm jak chcesz wasik wybielic to musisz wziac sally hansen do twarzy nie ciala i wg instrukcji postapic,jak efekt bedzie taki,ze wloski beda zolte mozesz odczekac np godzine i jeszcze raz rozjasnic az zrobia sie biale,przezroczyste..i to starcza na jakis tydzien,dwa,potem stopniowo wloski wracaja do koloru sprzed,wiec mozna wtedy znowu je potraktowac rozjasniaczem i tak wkolko..mysle,ze na wasik skoro on jest na twarzy i czesto sie twarz myje to z raz na tydzien bys musiala robic..ale wiesz zobaczysz sama po sobie jak juz beda ciemniec czy czesc z nich jakby zacznie wracac do swojego koloru ciemnego to znowu je mozesz rozjasnic i tak wkolko:)az do znudzenia..tylko dobrze przechowuj ten aktywator tzn.w suchym miejscu dobrze zakrecony,ja raz nie dokrecilam i w lazience stal to sie takie grudki porobily jakby skawalał utlenil sie i nie dzialal juz jak trzeba..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
i moim zdaniem do tego rozjasniania wloskow to nie ma co sie opalac np na solarze ja kiedys sie opalilam,skore mialam ciemna a te rozjasnione wloski byly widoczne bardziej,zauwazylam ze im skora jasniejsza tym bardziej naturalnie te rozjasnione wloski wygladaja i podklad nie moze byc zbyt ciemny blizej naturalnego,bo inaczej bedzie smiesznie wygladac haha:) jak chcesz mozesz uzyc ten do ciala na twarz ale lepiej do twarzy uzyc tego na twarz bo chyba jest delikatniejszy..nie bedzie tak podrazanial jak ten do ciala,u mnie bylo chwilke czerownawe a potem skora ladnie sie wyrownala.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ok dzieki Luiso :) Jak teraz patrze to one faktycznie sie swieca, tak jakby na zloto heh:D Ale pod swiatlo dalej sa ciemne, wiec nastepnym razem jak bede chciala sobie je rozjasnic to chyba zrobie tak jak ty, ze najpierw raz ,a potem znowu :) A co do wasika to oczywiscie, ze ten typowo do twarzy, bo jak na rekach sobie zrobilam, to to strasznie szczypalo, no ale coz to sama chemia, ale podraznien nie mam wiec jest dobrze :)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
witam :-) nie Luiso, nie spotkalam nikogo podejrzanego :-) ale chcialam Ci powiedziec, ze ten artykul Ambroziaka dal mi do myslenia.. Byla tam wzmianka o prolaktynie podwyzszonej pod wplywem stresu.. A u mnie w pracy ostatnio stresu niemalo! Wiec moze ten Castagnus caly powinnam przyjmowac? I wyczytalam tez chyba tez z jakiegos Twojego artykulu i tej roslince MACA, ktora zreszta mam, ale na razie nie uzywam, ze tez niweluje skutki stresu.. No i chyba zaczne to zazywac zamiast brac valerianke czy inne rzeczy. Niestety nad stresem nie da sie zapanowac a mam bardzo podlych ludzi w pracy, juz tu kiedys Polindzie mowilam.. Wiec skoro Maca ma dawke 3 kapsulki dziennie, to moze wezme na razie jedna w godzinach porannych? Teraz zaraz po jogurcie? :-) - bo niby po posilku to trzeba brac.. Matko, co za swiat porabany! I jak tu zyc i miec hormony w porzadku? :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Polindo to w takim razie uważam, że skoro już 2 lata to jest duży okres czasu, to ciocia powinna się zgłosić do kliniki leczenia niepłodności bo tam są dobrzy specjaliści i tam też ponownie przebadają męża bo często jest tak że w zwykłym badaniu u faceta jest ok a w klinice niepłodności mają dokładniejsze badania i wychodzi, że jest nie tak. Polecam takie kliniki bo szkoda czasu i pieniędzy na lekarzy niemających o tym pojęcia. U nas polecam Klinikę Novum w Warszawie lub w Białymstoku. Szkoda, że mieszka za granicą bo w Anglii np jest dziadostwo pod tym względem.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo:) JA na stres biore na noc mgb6 ,chwala stress controll,jednak co prl to wiem,ze jej skoki czesto daja wlasnie problemy skory z tradzikiem,wlosami..tak jak mowisz..ciagly stres..jak tu zachowac rownowage hormonalna..to dziala na nas bardzo zle ta os podwzhorze-przysadka-nadnercza..sto procent stres wplywa na to,zapewne tez czytalas o hormonach stresu gdzie przysadka pobudza inne i nadnercza wyrzucaja h.stresu,a kortyzol tez zwiekszony to zwiekszona produkcja nadnerczowych androgenow a w efekcie dht ktory nam zle robi( bardzo upraszczajac..) takze uzasadnione jest albo radzic sobie ze stresem a jak nie radzimy to organizm wspomoc czyms..ja tylko ten magnez biore,ale tez mam tak zszargane nerwy(ogolnie swoja sytuacja zyciowa ,nie bede wnikac w szczegoly),ze wiem,ze to nasila na 100 procent problem z wlosami..tak jak Ci mowilam mialam 2 lata w miare,a ostatnio tyle stresu,choroby inne jeszcze i wszystko zwariowalo nadnerczowe mi wyrzucily androstendion i teraz sie bujaj z wlochami,iglami..lekami,szkoda gadac..Wiem co znaczy w pracy miec podle towarzystwo..u mnie to samo,ale sprobuj to olewac,pamietaj ze nerwy wzgledem kogos niszcza TYLKO NAS.. a moze sie rozejrzyj za czyms innym?:) Dla nas najlepiej siedziec w domu,dbac o siebie i sie fiołkowac:) co tam a kase niech nam mezczyzni daja:) fajnie by bylo..w dodatku zyc w miescie gdzie pelno takich kobiet z H i zeby sie nie czuc skrempowana..:) bajka:) Milego dnia..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Miałam badanie usg na nim widac pęcherzyki na jajnikach otyła nie jestem szczupła tez nie w takim sensie mi to dokucza ze mysle ze to sie straszne nasiliło tz te moje owłosnienie na twarzy wczesniej jakos z tym zyłam ale ostatnio mnie to przeraza Mam pytanie dziewczyny znacie jakis dobry depilator ktory mozecie smiało polecic tyle tego jest ze ciezki wybór najlepiej zeby jeszcze miał specjalną nasadke do twarzy dziekuje za odpowiedzi życze miłego dnia

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo co do MACA...ona chyba raczej dziala na zasadzie wzmocnienia organizmu,witalizacji a nie na uspokojenie..no ale skoro wzmacnia to i uodparnia na stres..no nie wiem..zebys nie za duzo lykala tych ziol,bierzesz juz ta wierzbownice i palme i castagnus..moze nie mieszac..no ja bym juz chyba sobie odpuscila ta maca..a nie myslalas o rozladowywaniu stresow jakos po pracy np.aktywnosc fizyczna czy techniki relaksacji,joga czy cos w tym stylu moze tak,zeby wiesz juz nie przedobrzac z tymi ziolami? Bo martwie sie,ze co za duzo to niezdrowo:) ps.smieje sie jak w tv widze reklame prostanalu czy cos w tym stylu jak ten koles wchodzi do babki do lozka,mysle wtedy o nas i tych anszych prostanalach hahaha:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Ja polecam Braun Silk'epil Xelle 5 model 5780. Ma wszystkie nasadki plus rękawica z żelem chłodzącym. Tylko, że nasadka do twarzy mi nie chwyta w ogóle mocnych włosków tych czarnych i twardych. Nie używam tego do twarzy. Używam do nóg i bikini bo do tego jest nasadka. Model też ma głowicę golącą z trymerem czyli depilaltor i golarka 2 w 1. Kupilam to na allegro za 250 zł. Model nie był na rynek polski przeznaczony tylko na angielski, ale jest 2 letnia gwarancja i zamontowana przedłużka na gniazdo polskie a instrukcję obsługi w języku polskim mam na kompie. Ale już zniej nie korzystam.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
:-D usmiejecie sie, ale tez od casu do czasu biore MgB6.. Ostatnio mniej, bo przerzucilam sie na palme, wierzbownice, wiesiolek i ogorecznik, wiec ograniczylam Mg i inozytol. Chociaz pijac kawe codziennie trzeba brac Mg, bo sie wyplukuje w organizmu. Polinda, co co tej Maca.. Ma to jakis wplyw na hormony rozhustane przez stres.. W kazdym razie ja widze, ze juz mam prawie unormowany okres, wiec jesli przez nastepne miesiace bedzie tak regularny jak ostatnio, to zawiesze te wszystkie suplementy.. :-) Moze sama Maca dla utrzymania poziomu hormonow.. Zobacze.. Luisa, ja tez tak mowie, ze to oleje, ale potem ciagle sie o tym mysli i stres sam przychodzi.. Co do wysilku fizycznego.. Juz 2 lata sie do tego przymierzam.. :-) czasami w domu pocwicze... Ale chyba musze zaczac biegac.. :-) A moze dzisiaj mi sie uda? :-) ach, co za len ze mnie!

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co mam ze sobą zrobić
dziewczyny, ja czytając tu Was podjęłam decyzję o braniu wierzbownicy w kapsułkach, biorę od wczoraj 3 x dziennie po 1 przed posiłkiem. Constance widzisz już jakieś efekty? ja kiedyś brałam to miałam perturbacje żołądkowe i odstawiłam, ale mam nadzieje że tym razem może nie będzie tak źle.

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
jeszcze zastanawialam sie nad przecieraniem twarzy wywarem z wierzbownicy... moze to by zlagodzilo troche acne.. i chyba bede robic sobie plukanki wywarem z pokrzywy.. Wczoraj znalazlam w necie duzo przepisow na maseczki wzmacniajace wlosy, np. z drozdzy i mleka..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo:) JA tez pilam kawe 1 lub 2 dziennie,ale przerzucialm sie na zbozowa(anatola) dolewam ciut mleka,1 slodzik zamiast cukru i taka pije codzien..bierz ten magnez!!! a czytalas na koncu w tym artykule jest jakis specjalny magnez z cynkiem ktory podnosi testo czyli obniza DHT OLimpu CHela MZB..moze byc super.TYlko wtedy juz trzeba innych prepatratow z cynkiem nie brac by cynku nie przedobrzyc..wiec warto..a co do myslenia..wiem mam to samo,za duzo mysle..ale wiesz co,wysilek jest fajny np takie 45 min dziennie,pobiegac lub marsz lub rower..odrazu stresy odchodza .. lepsze to niz koeljne ziola moim zdaniem. NAprawde ten artykul wyraznie mowi,ze stres pwooduje uruchomienie sie mechanizmu wyrzuty prolaktyny i nadnerczowych a one zwiekszaja 5 alfareduktaze a ona dht i wszystko jasne..trzeba ograniczyc stres do minimum,bo on nie tylko gosp.hormonalna rozwala ale caly organizm.. trzymaj sie,olac to wszystko naprawde:) i chuda i gruba i wszystkie inne;)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
w weekend nie bralam wierzbownicy, bo mi nie zalezalo na swiecacej sie twarzy.. ale chyba pomaga.. ja bralam po 1 tabl wiec rewelacji nie bylo, a poniewaz dopiero minely 2 tyg. od rozpoczecia tej calej kuracji, to jeszcze nie opracowalam wlasciwej dla mnie dawki...

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Konstancjo,jedno mnie zastanawia ..pisalas,ze odsawisz wszystkie ziola bo masz okres regularnie,,,ale wiesz,ze jak masz za duzo dht to jak odstawisz te blokery dht to prawdopodobnie znowu bedzie jak wczesniej..ja zamierzam to brac na wciaz..to dziala jak bierzesz..zbija dht jak bierzesz...ja wiem,ze u mnie dht jest problemem..bo widze,ze po tym miesiacu ten fina dziala!!! mam ciensze wlosy duzo wolniej rosna a jest dopiero miesiac brania..zastapie to ta palma i zamierzam brac na wciaz ..

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Gość nie wiem co mam ze sobą zrobić
czyli chyba za dużo biorę 3 x dziennie? chyba będę brała raz dziennie, dziwnie sie czuje, a może ja się nakręcam, I faktrem jest że fina dość szybko działa, włosy sa jasne, powoli rosną, w niektórych miejscach nie rosną (u mnie tak było na piersiach i klatce piersiowej) a teraz cóż, mam straszny wysyp włosów. Być może stres, myslę że teraz może mieć związek bo mam niesamowite stresory, włosy garsciami wychodzą, okropny trądzik... koszmar... wierzbownice można kupić do picia? jest tylko do kąpieli

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
Nie wiem co mam ze soba zrobic.. Skoro widzisz pogorszenie moze zbadaj sie i bierz poki co ta palme plus wierzbownice...palma zbija dht to i porost wlosow moze przyblokuje a wierzbownica tradzik..co myslisz?

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wierzbownice kupilam tez do zaparzania.. jest 1 torebce 50gramowej lub pod postacia herbatek. ja wole sama sobie ustalac dawke.. biore 1 lyzeczke ziela, zalewam wrzatkiem, czekam z 10 min i odcedzam.. Ale chyba bede robic mieszanki, bo slyszalam, ze ziola powinno sie mieszac, bo sie uzupelniaja.. Wiec biore tez lyzke pokrzywy i miety.. i troche skrzypu, nawet jesli go posadzalam wczesniej o nasilenie hirsa.. - ale to chyba nieprawda.. :-)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
wybacz Luiso, ale jestem w pracy i nie doczytuje czasami wszystkiego.. mowilas o tym blokowaniu dht... przez cale zycie.. Jest to oczywiscie logiczne rozwiazanie, ale nie wiadomo czy tak sie da.. Ja w sumie oprocz antykow w przeszlosci (i to okresowo) to niczym nie blokowalam androgenow.. Nie sadze, by mi zniknely wlosy na ciele od palmy czy wierzbownicy.. Moze te na glowie przestana wypadac.. Ale reszta? Pieknie by bylo zbic palmami i innymi te androgeny, zrobic laser i kontynuowac ziolka dla utrzymania niskiego poziomu androgenow.. Ale czy to sie sprawdzi w praktyce? Ilez mozna te androgeny obnizac? A co jesli przesadze albo - zalozmy - zajde w ciaze i odstawie palme i wtedy zarosne jak malpa bo organizm bedzie potrzebowal palmy? Jestesmy wiec dobrowolnymi kroliczkami doswiadczalnymi na potomnych! :-) :-D coz za misja Luiso! wchodzisz w to? :-D

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach
ja zarastam jak malpa jak sie nie lecze wiec czy to fina ktory jak sie okazuje na mnie dziala,bo wlosy serio jasnieja,rzadzsze.mniej po elektrolizie..czy to palma zamierzam sie ich sukcesywnie POZBYC lub zmniejszyc do miniumum..bo nie bede siedziec i plakac ze jak malpa zarastam i nic z tym nie robic..to tez juz przerabialam..myslalam,ze mi sie zycie skonczy przez to albo temu pomoge.. ja nie planuje dzieci,zreszta nie daj boze jeszcze moja corka by to odziedziczyla...o nie..co to to nie..wiec bede brala i brala az do usranej smierci:) odpowiedz brzmi WCHODZE:) a Ty kochana bierz poki co..ale jak zaplanujesz miec dziecko z narzeczonym to juz inna sprawa i tu trzeba by odstawic i pewnie wtedy moze byc pogorszenie...wiec...tu sie komplikuje sprawa naszych eksperymentow:)

Udostępnij ten post


Link to postu
Udostępnij na innych stronach

Bądź aktywny! Zaloguj się lub utwórz konto

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą komentować zawartość tej strony

Utwórz konto

Zarejestruj nowe konto, to proste!

Zarejestruj nowe konto

Zaloguj się

Posiadasz własne konto? Użyj go!

Zaloguj się

×